|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmešal se mi bo
25.6.2005 12:36:55   
PiaM
Petra, v tvojem albumu imaš sliko od tvoje družine - staršev in 5 otrok.Katera med njimi si ti? :zmeden2:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   zmešal se mi bo
25.6.2005 12:47:12   
polona2
A se hecaš, mene prvi dve fotografiji spominjata na reklamo za Skechers, družina bi pa lahko bila iz "Stražnega stolpa"...

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   zmešal se mi bo
25.6.2005 13:44:21   
Anonimen
Stražni stolp :)-:)-:bravo::bravo:

Čeprav bolj sličijo ja mormone :zmeden2:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   zmešal se mi bo
25.6.2005 14:48:29   
viv_
Nekaj razmišljanj...

Ko skušaš oddat pasje mladičke slišiš:"Joj, kako si želimo psa, ampak res nimamo časa, pa nimamo primernega prostora, pa pes rabi pozornost..."... pa se potem večina ne odloči, ker ugotovi, da mali kosmatinček pri njih pač ne bi imel optimalnih pogojev. A ko gre za otroka pa vsi nekako bomo že... pa nekako je!

Gina - to pa tebi... želje so eno - možnosti pa drugo. Totalno nefer se mi zdi, da imam pri 19 otroka, ker si tako želi, a ob tem živim pri starših in na račun staršev. Dokler se ne morem osamosvojit in sama poskrbeti za otroka (prostor, finance... ) ga raje nimam.

Pa še to - pište kot da je obdobje pred otrokom samo žuranje, potem pa otrok in je konec. Tudi prej nisem samo 100% žurala, pa sedaj še vedno žuram in potujem, tako kot prej... Ampak sem prej diplomirala, pa si uredila stanovanje, pa dobila službo za nedoločen čas - to pa zato, da sem potem lahko 100% uživala v nosečnosti in se sedaj lahko 100% posvetim otroku, ker se mi ni treba ubadati s temi problemi. Tudi živčna ravno zato nisem - bi pa bila pri 19. ko ne bi imela niti približne predstave o tem, kaj v življenju čaka mene in mojega otroka!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   zmešal se mi bo
25.6.2005 19:50:10   
Gina
Točno o tem govorim, Viv, da smo ljudje različni. Ne moreš posploševat. Ti si ti, jaz sem jaz, ona je pa ona. Ne moreva imet pojma, kako ona čuti. Lahko po tvoje, lahko po moje, lahko pa nič od tega.... Jaz bi bila nesrečna, če bi bila do 30. leta brez otroka...sploh mi ni jasno, kako niste imele te tako močne želje...ampak jaz sem jaz, ti si ti, ona je pa ona...kaj češ, hvala bogu, da smo si različne.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   zmešal se mi bo
25.6.2005 20:11:29   
Anonimen
Še jaz vskočim.

Želja po otroku je eno. Razsodno razmišljanje pa drugo. In za otroka morata oba partnerja reči JA in ne samo eden.

In ta močna želja po otroku se da zatret in zadušit. Je to nenaravno, saj ženska je le ženska in čuti ta materinski gon. Ampak drugo je življenje, ki ga živiš.

Vem kaj pomeni zatreti željo po otroku in prestaviti to v neko nedoločeno prihodnost, za katero sploh ne veš če bo kdaj prišla...grozno. In se potem sprijazniti z mislijo, da mogoče ti ne bo nikoli dano biti mati, ne zaradi zdravstvenih ali drugih preprek, ampak zgolj zato, ker se tvojemu partnerju ne mudi. A leta tečejo... In moškemu je laže imeti prvega otroka pri 40tih kot ženski, ane?
In vem kako je ko se ti želja uresniči in kako je izgubiti otroka, in vem kako je ko te zrajcajo s to idejo o naraščaju in potem ti to vzamejo... Ni prijetno...

In še dobro da smo si različne...

Pa še to:
Življenja bolje da ne planiramo, ampak ga dajmo živet. Sprejmimo to kar nam ponudi. Saj življenje ni potop v smislu:

Plan your dive and dive your plan.
Enostavno ne moremo planirati življenja in živeti po planu.

Samo moje skromno mnenje...

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   zmešal se mi bo
25.6.2005 20:22:55   
Gina
Se absolutno strinjam, pikec. :bravo:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   zmešal se mi bo
25.6.2005 21:49:15   
petra.horzi
:):)prvi sliki sta ubistvu res reklamni (od :love: sestrca (13 let) naju je lani prijavla v Smrkljo za rubriko naj par) pa sva se šla slikat, ker sva dobila čevlje v vrednosti skupaj 45.000, tko da to sta slikci ki sta bli objavljeni
familiarna fotka pa je slikana na nizozemskem i9n smo pač poziral cela familja. jz sm druga z leve, sam fotka je stara tri leta, pa zdej mam leče ne očal
polona2 ne vem kaj si mislila s tem "stražžnim stolpom" je pa to moja familija (sm že enkrat prej napisala da nas je pet otrok)
pa ubistvu zdej k sva se z :love: ornk pogovorla in sm mu ubistvu postavla ultimat, je dost bolš
dons me je pelu na morje je blo fuul dobr9nebesa
nism vedla da je že tok topla voda:)
uglavnem mislm da se bo vse poštimal
za službo bom pa skor sigurn se zaposlila pr fotrovem znancu, redno, tko da bo res vse v redu
hvala vsem k ste mi želele srečo pa uspeh pa tko naprej
mejte ce
caw caw

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   zmešal se mi bo
25.6.2005 21:49:51   
india
Sori, še moje skromno mnenje, a če bi moja hčera pri 19 ih prišla s takim problemom na dan, vernost gor ali dol,poroka zaradi "ugleda" je total neumnost, oba sta še povsem nepripravljena na otroka, če je že en dan v složnosti zelo velika redkost.
Punca, po moje si svoje življenje pripeljala na rob ene velike luknje in zelo dosti boš rabila, da otroku omogočiš OK življenje.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   zmešal se mi bo
25.6.2005 21:55:45   
petra.horzi
pa še to
ena je napisala naj se rešim (nardim splav) in nej potujem, žuram...
to je men tko k bi rekla "ubij svojga moža da boš pol frej pa da bošlohk brez skrbi počela kar boš hotla"!!!!!!!!!
pa ne gre to tko
otrok je žživo bitjr že takoj ob spočetju in zame je splav hujši od umora, ker ubiješ nekoga ki nima niti najmanjše možnosti da se brani
jz otroka vsekakor bopm obdržala ker si ga fuul želim
in nej se sliš še tko neumno ampak bolš je otrok ki ma ljubezen pa ne vsega kar bi hotu (poudarjam hotel, ne moral imeti) kot pa otrok ki ima vse kar hoče pa nima ljubezni
in moj bo ljubezen definitivno mel
caw caw

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   zmešal se mi bo
25.6.2005 21:58:28   
petra.horzi
pa poročit se tud ne mism zarad ugleda, ker bi blo to bedasto, ker je danes itaq fuul neporočenih parov ki majo otroke.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:00:05   
Anonimen
Zakaj pa pol?

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
25.6.2005 22:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:04:12   
Pia73
No, pa da se še jaz javim,....

Saj ne vem ali je natega ali ne,...

Kakorkoli Petra OD LJUBEZNI SE ŽIVETI NE DA!!!!

In ti ter tvoj partenr sta še full nezrela, jaz sem tudi proti splavu a vidva bi mogla malo prej razmišljati kako in kaj ne pa spočeti otroka potem pa se kregati, ker ne vesta kako in kaj. In tole, da se morata poročiti,........ Daj malo premisli kaj je v življenju pomembno,.... Saj si napisala, da bi se poročila zaradi staršev, potem pa zanikala,... Tvoj otrok ne, da ne bo imel materialnih dobrin to je še najmanj imel bo totalno neresno mati in očeta,....

Meni se leta ne zdijo tak problem kot tvoj način razmišljanja, to mi pokaže, da prehitro zajemaš življenje,...

Želim ti vso srečo, kajti potrebovala jo boš! :)

Sem ves čas mislila, da ni nateg, samo sedaj, ko pa si zaklenila albume, takoj po tistem, ko so te razkrinkale,...je pa meni tudi sumljivo,... :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:04:53   
petra.horzi
možno da se komu zdim taka, drugim se zdim pa drugačna, tretjim pa spet drugačna
tisti ki me pa poznajo pa vejo kakšna sm
tko da se ti lohk zdim :)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:05:51   
india
Točno tako Bagi in skrajno neodgovorna, bomo jo čez leto ali dve vprašale,kako je in ali vse klapa....:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:07:11   
Anonimen
Pa sej se ne zdiš samo eni, se zdiš vsem. No...dej se malo v roke vzemta...oba, pa nehejta bluzit.

Življenje ni pravljica.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:07:13   
Anonimen
Odločila si se obdržati otroka, kar je povsem tvoja pravica. Sama bi naredila isto. Vendar se moraš sedaj zavedati, da ima otrok absolutno prednost pred vsem. Otrok definitivno rabi ljubezen, še zdaleč ni potrebno, da ima čisto vse, kar si zaželi. Toda za lepo otroštvo rabi tudi strukturirano okolje, kjer je staršem jasno, kaj hočejo, znajo komunicirati in reševati težave, vedo kaj si želijo. Tvoja naloga je, da mu to omogočiš.
Želim ti vse najboljše, veliko sreče in veselja v nosečnosti in kasneje z :duda: in držim pestke, da boš znala in uspela razrešiti vse morebitne težave.
Predvsem pa še enkrat poudarjam, da je na tebi, kako se bodo stvari odvijale.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:25:59   
petra.horzi
albume sem zaklenila pa zato k mi je ena pisala privat da dost folka hod gor sam albume gledat in da nej jih zbrišem, glede na to kakšne probleme mam
pa ma ubistvu prov, ker zaenkrat še ni javno da sm noseča (še starši ne vejo),in bi lohk bil kdo gor k me pozna in bi se razvedl prej kt bi jz hotla
k v logastcu me pa vsi poznajo, :love: pa sploh
če kšno zanima album (ki ni nč posebnga, ker je gor še zlo mal slik-jih morm skenirat) nej mi pa piše privat pa ji bom poslala geslo
caw caw

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:28:20   
petra.horzi
pa sm hotla prosit če lohk zaklučmo to temo ker sm,o prišli dost deleč za problem na začetku
itaq pa bom še kšno temo odprla pa me boste lohk tm napadale
sam zdej je že tok postov kle gor da sploh ne vem več kera je kej pisala, morm skoz nazaj gledat, pa mal smo zašle pa nč hudga
se beremo
caw caw

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   zmešal se mi bo
25.6.2005 22:50:56   
Anonimen
Petra, a lahko samo še jaz vskočim, ker sem bila na moprju, pa sem šele zdaj vse tole več ali manj prebrala:).
Rekla bi ti, da to, da se kregata, sploh ni nič narobe. Velikokerat je bolj narobe, če se dva ne kregata. Samo toliko glej, da ne bosta preveč žaljiva in da ne bosta šla skregana narazen. Sploh pred otrokom. Otrok lahko doživi prepir, samo mora doživeti tudi spravo. Potem je vse O.K. Bolje sproti razčistiti, kot pa da se nabira.
Poroka pa z življenjem nima nobene veze. Če se poročita ali ne, je čisto vseeno. Skupaj bosta ostala ali pa odđšla narazen ne glede na en list papirja.
Predvsem se pa poskušajta spoštljivo vesti drug do drugega.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   zmešal se mi bo
25.6.2005 23:13:40   
Gina
O, splišni, smo te pogrešali, potepinka! V eni novi temi zgoraj te iščejo, malo poglej. :)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   zmešal se mi bo
25.6.2005 23:17:44   
viv_
Patra - a lahko po slovensko? Jaz sem malo starejša pa težko berem tole po Karadžiću (piši kao što govoriš)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   zmešal se mi bo
25.6.2005 23:25:57   
Gina
:)-:)- a ne, da se ji sliši, da po ljubljansko zavija. :)-:)-

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   zmešal se mi bo
25.6.2005 23:28:23   
Anonimen
Ojla, Gina. Ne vem, če bom našla, kje se me pogreša. Se momaj še kaj znajdem.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?