|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 18:33:16   
marta82


Vrtnica, mi bomo doma..mali bo šel spat, midva bova pa pila kuhanca in jedlauser posted image ...ker potem me pa itak čaka shujševalna kurauser posted image


Pri nas podobno.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 18:42:07   
marta82
Ojoj Krtexx to pa res ni fajn situacija. Upam, da uredite tako, da boste vsi zadovoljni.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 19:09:46   
Hijacinta
Živjo punce,

že kar 5. del user posted image , ste ble pridne.

Mi smo prišli nazaj, smo se meli res lušno, razen tega da nam je peč v stanovanju crknila, tako da ko smo prišli nazaj smo imeli 19 stopinj in bili smo brez tople vode. Za vikend seveda noben serviser ne dela. Ampak smo zrihtali tako da je že lepo toplo user posted image . Na poti tja sem še zgubila mobitel in sem sedaj brez vseh številk, ampak raje to kot pa bi bilo narobe kaj drugega.

Sem vidla da vas je cel kup bolančkanih, upam da se res čimprej pozdravite user posted image user posted image user posted image .

Nisem nič za nazaj brala ker je preveč, jst mam pa cel kup cunj za oprat, pa še danes imava obletnico poroke, pa greva malo ven, je moj rezerviral mehiško user posted image

Bom šla jutri malo počekirat kaj se dogaja. Lep večer vsem. Pa pa





(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 19:42:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 19:44:14   
sonček33
niia, jaz sem pa mislila, da je tvoj mož bolan in ti..a Oskar je...bogi mali škrat

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 20:13:57   
farfala
krtekxxuser posted image user posted image user posted image user posted image
šit, če se ne moreta zmenit, res, že itak si pod stresom zaradi bolezni potem pa še kregarija.

A je Brita še vedno neješča ker naš kar še vedno štrajka pri hrani, edino špinačo je pa danes jedel, ampak ne na stolčku, ampak na tlehuser posted image .


rubica kako pa kaj Gaja?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:01:46   
sonček33
nea, marta a bomo kakšno rekle?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:07:19   
Ulla80
no rečmouser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:08:20   
sonček33
no dejmo

ulla, kako to, da ti je bilo dolgčas? a maš otroke v rejiuser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:11:01   
Ulla80
ulla, kako to, da ti je bilo dolgčas? a maš otroke v rej



user posted image user posted image ja vejšdeuser posted image

ka pa vem pridna sta bla dons, še vedla nism zanjuuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:12:29   
sonček33
ma fajn no...sej ti se maš res luštn k ti ula vse spedena pa neota zrihtauser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:13:19   
Nea
O sonček, jaz sem tak utrujena.
Sem celi dan na nogah. Erik se je zgodaj zbudil, potem sem mogla Emo pelat k frizerju, pa sva šli še do fotografa par slikic izdelat, ena izmed njih bo kot darilo za očijev RD, potem smo šli v šoping, pa v drugi šoping, pa izdelava okvirja za tisto slikico (dokler je oči spal). Potem pa večerja za otroke, pa otroke v posteljo... in evo, končno imam svojih 5 minut.

Včeraj sem ugtovila, da so se mi na fotoaparatu izbrisale vse slike od novembra in polovice decembra in sem zaradi tega bila ful žalostna user posted image
Danes so me eni sorodniki znervirali. Smo jih poklicali da pridejo k nam za NL in smo se zmenili da nam danes povejo če pridejo al pa ne, da lahko gremo nabavit kaj je treba... in so klicali in povedali, da še vedno niso prepričani in bla, bla... user posted image
Rekla sem da naslednje leto ne vabim nobenega. Doma bomo pojedli večerjo, se z otroci kakšno igrico igrali, pogledali ognjemet in šli spat.

user posted image user posted image  vsem ki so bolani!

user posted image  vsem ki so nove zobke dobili

sonček - kaj je na koncu bilo z onim prijateljem ki je bil poškodovan? 

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:16:39   
sonček33
nea... jaz ti verjamem, da si utrujena...ste pa pridni ..ves čas delate neka presenečenja...oči bo gotovo zelo vesel darila


prijatelj je še vedno na kliniki..dokler mu ne uplahne oteklina, mu ne rečejo nič konkretnega...pravi, da slabše vidi, kar je sicer lahko že samo zaradi udarca...je pa velika verjetnost, da je počena zaočesna kost... žalostno

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 28.12.2009 21:19:52 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:18:34   
sonček33
kar se pa tiče povail in praznovanaj...ma ja...meni je sicer fajn povabit koga takega, ki mu ni glih treba stržt ves čas..je pa res ja, da je ponavadi tako, da se povabljenci do zadnjega trenutka še mal odločajo...kam bi šli..ti, ki pa vabiš..si pa do zadnjega na natezalnici...eh...bomo kar sami

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:18:58   
Ulla80
nea sranje to s slikamiuser posted image

sonček ulo sam še kuhat naučim pa sem zmagalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:21:43   
yelci
Hej, no Kiki ma še zmer vročino, sm ga predn je šou spat s kopeljo hladilo, pa mislm, da ni nč pomagal, pol sm mu pa kr Calpol dala, zdej spi, sam vsake tok časa mal pojokca, bošček, je pa danes tud mal driskal, čeprov se mi zdi, da je to bolj od tekočine, k skor nč ne je, razn krispy, piškotek in stiropor, komi čakam jutri P, ga mava že ob 7 zjutraj.

Ojoj, niia, a pri vas tud, no upam, da bo noč boljša k včeruser posted image

Kiara, ja zakaj noče veterinar uspavat psauser posted image

sonček, a ti to resno, da se odvajaš, povej a te kej prstki srbijouser posted image user posted image

krtekxx, škoda, da si popustila, sam res, ko bo naslednjič kdo od otrok bolan, naj on čuva, ti pa delaj tisto, kar on ponavad dela, ko so otroc bolni, moškim je treba dat včash kako lekcijouser posted image , žal.

Kje pa so jancci, pa ploha, rubica, ****, spetko........

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:24:58   
Nea
....držim pesti, da ne bo nič hujšega....

Dva dni nazaj se je oči slikal z otroci... vse zrihtani in dobre volje in sem rekla, da bi mu to sliko lahko izdelali in podarili za RD in jo bo potem imel v office-u. Vzela sem en beli okvir iz ikeae, v sredini naredila srce in perlic za likanje in v to srce nalimala sliko. Ful lepo... Ema in Lara sta bili zraven in sodelovali v izdelavi. Lara je celo Eriku rekla, da ne sme nič povedat očiju, ker je to namreč skrivnost user posted image

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:27:08   
Nea
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

kar se pa tiče povail in praznovanaj...ma ja...meni je sicer fajn povabit koga takega, ki mu ni glih treba stržt ves čas..je pa res ja, da je ponavadi tako, da se povabljenci do zadnjega trenutka še mal odločajo...kam bi šli..ti, ki pa vabiš..si pa do zadnjega na natezalnici...eh...bomo kar sami


mah brezveze... drugače so ti sorodniki res fajn in se dobro razumemo, otroci se igrajo, nekaj bi naredila jaz, nekaj bi prinesli oni...
Samo ko se tak do zadnje sekunde odločajo...

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:31:17   
sonček33
yelci, upam, da boste imeli mirno noč in da se zbudite zdravi

nea..iiiii skrivnost...

ulla..a še ne zna kuhat?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:32:34   
Nea
Jutri gremo z otroci na bazen. Erika do zdaj nismo pelali. Sigurno bo užival, ker vodo obožuje samo me je strah da se česa ne naleze.
Jaz pa javne bazene niti ne maram... ne maram ko je voda hladna. Raje grem v toplice samo da so tukaj otrokom do 5 leta prepovedane user posted image

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:33:40   
Ulla80
Lara je celo Eriku rekla, da ne sme nič povedat očiju, ker je to namreč skrivnost


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svetovna


krtekxx ne sekiraj se....res jih naj on pedena neki cajta, ti pa na picikl, takoj ko stpi skoz vrata, pa gasa user posted image
drgač pa sej mogoč ne bo taka drama...boš vidla...k res maste sam te viroze, drugo je če bi kar naprej mela kake angine pa pljučnice pa bronhitise itd.sej je grozn, sam dokler so sam viroze, je to milina. pa zdej recimo februar pa začetek marca bo še bolj kritičen, pol je pa konc, boš vidla, čez poletje bojo vsi zdravi in ok, poskrb da bojo mel fajn kri, vsi trije, da ne bo kter slabokrven, pa bo naslednjo zimo veliiiik boljš. k bo dejansko prekužena in ne bo več tolk zbolevala, mogoč kaka virozica, dve, na sezono...user posted image


mi smo bli dons pop. na pici, jutr gremo pa s frendi na kosilo v srbsko user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:35:20   
sonček33
ulla čist preveč se družiš...to ti ni podobno

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:40:46   
Ulla80
Raje grem v toplice samo da so tukaj otrokom do 5 leta prepovedane user posted image


pametno, to bi mogli povsod. otrok dokler ne zna kontrolirat lulanja, nima kej v bazenih, sploh v toplicah, delat. ker ko je odprt sečni kanal, vse živo vdre v sečila. ker folk je svinjski, vsi ščijejo kar v bazene, pa razni bolani itd. kaj vse lohk res faše en mali otrok tam, od glivic, bakterij, ma ni da ni! sploh toplice, k je una topla voda - idealno da se vsa svinjarija fajn množi notri!


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:42:24   
Ulla80
ulla čist preveč se družiš...to ti ni podobno


user posted image user posted image user posted image ane user posted image

pa sej dons na pici smo bli samiuser posted image tko da se bom sam jutr družla. pa računam da s polnimi usti čevapov in kajmaka se bomo kljub temu lohk dost asocialno obnašali user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 21:44:04   
Nea
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Raje grem v toplice samo da so tukaj otrokom do 5 leta prepovedane user posted image


pametno, to bi mogli povsod. otrok dokler ne zna kontrolirat lulanja, nima kej v bazenih, sploh v toplicah, delat. ker ko je odprt sečni kanal, vse živo vdre v sečila. ker folk je svinjski, vsi ščijejo kar v bazene, pa razni bolani itd. kaj vse lohk res faše en mali otrok tam, od glivic, bakterij, ma ni da ni! sploh toplice, k je una topla voda - idealno da se vsa svinjarija fajn množi notri!



mah, nisi dobro razumela... to ni zaradi svinjarije, da zaščitijo otroke, ampak zaradi miru ... da zaščitijo odrasle user posted image

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?