|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:07:00   
Ulla80
ma dej ulla kaj si spet pametna


user posted image ma to sem po naravi taka, ne po staršeh user posted image user posted image

Samo pri drugih stvareh, ki so recimo bolj nevarne, ni ignoriranja, ampak moraš biti vztrajen. In ko pogruntajo da resno misliš, tega ne počnejo več. Vsaj moji ne


ma ja, itak. zato je pa treba mal presodit, za kaj se splača bit tečen in težituser posted image kaj je pa vseen če ignororaš, kot recimo te vtične, k res nima kej bit...k pol lohk res sam tuliš cele dneve nad otrokom - ne to, ne ono, ne tisto...ma se ti zrolauser posted image

mi mamo ono plinsko peč za dogrevanje, pa je bla pri uli tud kr kriza, kak ji dopovedat, sem se ful bala da se bo opekla itd. pa pazla, pa ni da ni, pa je ona vedno tja lezla in hotla tikat peč. enkrat, ko je bla pa peč že kar ohlajena, sam še vseen topla, ne ful vroča, sam tko, tolk da je neprijetno, če držiš prst gor, sem ji pa pustila. najprej rekla da ne sme, da je ajs, pa jo je primla in se valda mal spekla. je bla ful začudena, valjda ji blo novo, pa je mal nabirala najprej, no pol pa v jokuser posted image od takrat naprej se je peči na dauč izogibala, pa govorila zravn da je ajsuser posted image in pol se je na čajni svečki še enkrt opekla in je tud blo pol skoz ajsuser posted image od takrat naprej mi je tud za vse ostale stvari verjela, da so ajsuser posted image in ni več preverjala.
sej logično - otrok ne ve, kaj pomeni da se bo opekel, da ga bo štrom ruknu itd. in si enostavno morjo določene stvari skusit, da spoznajo bolečino, pol pa tud kr verjamejo, ko rečeš da bo bolelo al kej.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:14:48   
kiara24
čer,

hvala vsem za te besede...

Glede psa- ja res sem že govorila kaj narest, pa pač takrat nisva nič. Sedaj pa morava. Ni bil na dvroišču peljali na sprehod ona zagledal psico in smo jih nazrazen dajal pa je drugega ugirznila.... nič ji ni nikoli naredi. Pri zavarovanju hiše imava zavaroavnega psa! To veva oba. Veterinar je bil pa ne vem on je kar začel da se ljudej pač odločijo za psa pol ga pa ne znajo vzgajat in ne vedo kakšna je odgovornost... pa take naš pes je bil v šoli in je prej ful bolj ubogala sedaj se ji je pa čist skeglal od teh petard.... ne vem kaj bomo.

Uživajte in pozdrvaite se čimprej.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:17:26   
Ploha
a slikomat ne dela več? user posted image

bi vam jaslice pokazala...user posted image


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:20:28   
sonček33
a slikomat ne dela več?

ja ne dela, zdej k so prazniki



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:22:48   
Ploha
pri nas je ene 3 tedne nazaj sosedov pes druzga sosedovga psa tolk zgrizu pa zmrcvaru, da je crknu (pač, da naute zdje spet vn padle, žival crkne)

in je ta ženska zagrozila, da nej ga da usmrtit, če ne bo policijo poklicala, je pa prej delala na policiji in je res še isti dan prišel veterinar, no verjetno so ga peljali tja....


se pa spovnem, ko smo mi našga dajal uspavat, je oslepel in dobil nek tumor in je bil ves v bulah,...mu je dal najprej uspavalo, pol pa nismo bli več zravn ker nismo mogl gledat tega, pol pa še inekcijo direkt ne vem kam že, pes je začel tult mi smo zunaj stali in kao je bil pes uspavan user posted image kr neki... to je res čudn, ker pravi moj, ko kravo uspavajo jo v sekundo pobere, samo pade dol, brez glasu in nič....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:23:10   
farfala
sonček kurkumo sem že uporabljala, je dobra za prebavo

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:25:11   
Ploha
smo mel pa kle 2 psa, pa so nam enga poleti zastrupl...

je bil slučajno pri nas veterinar, je delal operacijo na kravi, bol da ne veste kako to zgleda....

in je psa vmes pobral, pol je pa veterinar reku, če ne bi bil tolk zmatran bi psa odpru in pogledal kaj je bil vzrok, da je v parih urah umru...je bil res že str, samo da ga a v treh urah pobere in da bruga neko sluz...pa tudi dvomim, da bi blo od starosti....


ja takle mamo na vasi....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:28:24   
Ploha
no evo naše jaslice, je pa vse, no skoraj vse  (razen mostička) izdelano doma, nekaj je naredil star ata od mojga, nekaj pa moj....

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Ploha -- 28.12.2009 22:38:25 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:33:28   
Ulla80
(pač, da naute zdje spet vn padle, žival crkne)


a dej!user posted image user posted image user posted image

bol da ne veste kako to zgleda....


jst marsikej vem kak zgleda user posted image

jaslice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:36:57   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

(pač, da naute zdje spet vn padle, žival crkne)


a dej!user posted image user posted image user posted image

bol da ne veste kako to zgleda....


jst marsikej vem kak zgleda user posted image

jaslice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ah ulla za tebe me sploh ne skrbi, ker vem da te veterina zanima...

ampak kaj veš, kšni pa to ne prebavljajo..recimo moja sestrična in teta, bog ne daj da rečem, da žival crkne, boh ne daj da kej tazga povem, kot sem zgorej...

najbolj smešne sta ko sta enkrat povozile enga crknenga mačka na cest, kolk sta se to sekirale, a pa je res bil že mrtev (po njunih besedah) pa če je bil še živ, a je blo hitr konc..user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:43:10   
Ulla80
jst sem psu sama enkrt metek od zračne iz noge ven potegnilauser posted image k ga je z uno tahudo zračno, se mu je ornk zažru notri, to ne morš verejtuser posted image sem mu lepo pobrila okol, pa razkužla in z ono taveliko, dolgo pinceto potgnla ven...dvakrat mi je zdrknlo user posted image user posted image v treje je pa šlo, kolk je to kri špricnla! ful se je vlilo, pol k sem mu ustavla krvavitev, sem mu še razkužla, pa povila. pol sem ga čez par dni peljala pokazat veterinarju, ni mogu verjetuser posted image je reku da je čist strokovno opravljenouser posted image

pa skobcu sem prestreljeno krilo pozdravla, lepo poglihala med deščici, pa počistla rano itd. pa par peres sem mu spulila tam okoli user posted image se mu je lepo zarastla perut, tri mesece je bil v moji oskrbi, pol je pa šeluser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:47:01   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

jst sem psu sama enkrt metek od zračne iz noge ven potegnilauser posted image k ga je z uno tahudo zračno, se mu je ornk zažru notri, to ne morš verejtuser posted image sem mu lepo pobrila okol, pa razkužla in z ono taveliko, dolgo pinceto potgnla ven...dvakrat mi je zdrknlo user posted image user posted image v treje je pa šlo, kolk je to kri špricnla! ful se je vlilo, pol k sem mu ustavla krvavitev, sem mu še razkužla, pa povila. pol sem ga čez par dni peljala pokazat veterinarju, ni mogu verjetuser posted image je reku da je čist strokovno opravljenouser posted image

pa skobcu sem prestreljeno krilo pozdravla, lepo poglihala med deščici, pa počistla rano itd. pa par peres sem mu spulila tam okoli user posted image se mu je lepo zarastla perut, tri mesece je bil v moji oskrbi, pol je pa šeluser posted image



pa ti si pa taprava, user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:48:47   
Ulla80
anedeuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:48:57   
khurde
user posted image  čveke

sem mal brala za nazaj... user posted image user posted image  za bolne

krtekxx, naslednjič naj on pazi na otroke, pa se bo mogoče premislil user posted image

sonček, sem že oboje uporabljala... curry že dooooolgoooo uporabljam, vsaj ene dva meseca in ga obožuje user posted image  imam pa unega, ki je brez soli (eni imajo dodano sol, eni ne). kurkumo pa tut občasno, sam mi jo je zmanjkalo. se pa velik uporablja v veganski prehrani pri peki peciv - nadomešča rumeno barvo jajc (rumenjaka), da ni vse bledo user posted image

sej ne vem, kva še... ploha ga spet neki seka user posted image user posted image user posted image  to z meto, k sika,  me je prav nasmejalo user posted image

nea, večinoma v vsakem foto ateljeju ti lah fotke nazaj spravijo, vsaj večino, pod pogojem, da nisi kartice formatirala. lah pa tut doma to narediš, z neta si kak program snameš, npr. rescue pro je en tak, rabiš pa čitalec kartic.

tko... prej sem par fotk na fb naložila, ker sem ugotovila, da se da ful fajn naštimat privatnost. tko da jih sam kaka četrtina vseh, ki jih mam dodanih, lah vid. sem čudna glede teh zadev, vem... mam sicer dodane sam ljudi, k jih poznam tko al pa drugač (npr. symone, sončka in **** ne poznam osebno, pa vseen včas vem, kaj kuhajo in majo za kosilouser posted image ), sam nekak pa mi vseen ni ok, če pač vsi vidijo vse moje zadeve... tko da če katera izmed vas ne vidi, naj mi reče, ker nisem šla trikrat čez seznam onih, k ne morejo videt in bom popravila.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:49:51   
khurde
sam ulla, si pa res multitalent user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:52:51   
Ulla80
user posted image

user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:55:32   
khurde
sam skobec je kr ornk ptič user posted image  a te ni nič kavsnu user posted image  k tle pr nas ima gnezdo blizu in ko čepi na travniku nisem zihr, če bi ga upala prijet user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:57:23   
Ulla80
ni ni, skobec je ta tamauuser posted image kanja je ona večja, najbržuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 22:58:43   
Ploha
oooooooo ullaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 23:01:07   
farfala
khurde luštno punčko imašuser posted image

ulla zakaj že ti nisi veterinarka?


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 23:01:53   
Ulla80
sem ga pa vidla gor na bregu, pa čist prmir je bil, pa sem skoz mela filing da me neki gledauser posted image pol sem ga opazla, pa mi je blo čudno, da kr tko čepi tam, da ne odleti...pol k sem že bla pa čist bliz njega, se je pognal, sam valjda ni mogu letet in je direkt v vodo padu...pa me je tolk grizlo, sem zagazla v ono ledenomrzlo vodo do pasu ( marca), da sem ga ven potegnlauser posted image se je splačalouser posted image
pa ful dolg je še pol okol bajte letal, pa se tam zadrževal, no, pol ga pa ni blo več...


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 23:03:46   
Ulla80
ulla zakaj že ti nisi veterinarka?


sam res- zakaj že user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
28.12.2009 23:35:46   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

nea, marta a bomo kakšno rekle?

Komaj zdaj videla tole. Drugič.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 7:57:54   
Nea
Dobro jutro!

Mi2 z Erikom sva se že ob 7ih vstala. Tako kot vsako jutro.....Moj fant je kot budilka... Ostali še spijo.
Zunaj je vse belo in še vedno sneži user posted image  PO moje da je pod snegom taki led da je joj. Včeraj zjutraj sva z Emo komaj prišli do frizerksega salona, sva se za roke držali in ena drugi pomagali balansirat. Pločnik je bil kot ogledalo.

khurde - hvala za tip glede kartice ampak je nažalost sformatirana... Še dobro da sem tu in tam kakšno lepšo sliko sestri poslala. Upam da jih še ima in da jih dobim nazaj.

ploha - user posted image user posted image  za jaslice

Zdaj grem dat juho za kuhat, ko pridemo s bazena da imamo kaj toplega za pojest.

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarčki in januarčice 2009/5. del
29.12.2009 8:41:13   
marta82
Jutro.

Tinej ima čisto zabasan nos, zato smo po dolgem času slabo spali.user posted image

A je katera že dala Operil januarčku?

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?