|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 8:04:31   
2violina
Jutro...
Danes se nam obeta sila vroč dan. Vsebolj diši po poletju user posted image  user posted image . Všeč mi je, ko vse tako pridno poročate o rekreaciji. tudi sama sem bila včeraj pridna. Pretekla sem 11 km. Vmes me je napadel še pes in namesto, da bi se razjezila me je še lastnik napadel kaj se grem. Sem mu lepo rekla, da pes sodi na povodec on pa nazaj, da bo mene dal na povodec. Bi mu kar vrat pregriznila a sem se zadržala in jo šibnila naprej. Vendar je prav zaradi takih sprehajalcev moja psička raje doma, ker sva bili že kar nekajkrat dobesedno napadeni s strani psov, ki jih lastniki sprehajajo po gmajni brez povodca.
Lunca-  pazi nase in na vse avtomobile
Ja nič kaj lepo ni za pogledat "zapuščene ženske" vendar se moramo zavedat, da smo bile še pred nedavnim "zapuščene" tudi me. S tem mislim na odvečno navlako v obliki kg. user posted image user posted image user posted image . imam en tak občutek, da sem med nami vsemi najstarejša kandidatka, ki se bori z odvečno navlako. user posted image user posted image .
Jer.za - prav je, da si vzameš tudi čas samo zase. S tem ni nič narobe nasprotno, na tak način si nafilaš baterije in nato se lahko še bolj kvalitetno posvetiš svojim zakladom. Prijetno kolesarjenje ti želim. Sem ti malo nevoščljiva, kajti moja rit mora sedet za pisalno mizo še kar nekaj časa.
Jo bom sigurno malo prej pičila domov. Imamo jutri sprehod in piknik, zato moram speči domač kruh, kajti obljuba dela dolg.
Bodite pridne pri rekreaciji in pazljive pri hrani. Cm se bodo krčili in kg topili. Me bomo postale vesele in ponosne zmagovalke v boju proti odvečnimi kg.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 8:45:43   
lunca14
violinca....jutro,pa kapo dol za 11kmuser posted image user posted image men noge ne bi zdržale tolikouser posted image ,je pa tud mene en dan napadel en kuža,ampak je bil hasky,tako,da je sam skakal po meni,sem bla pa tud jezna na lastnika,ker ga sploh nin poklical in potem je kuža laufal celo pot z mano,in je potem pritekel nazaj k lastnikuuser posted image mislim eni so res kekci,nimaš kaj,če bi bil kake hujše pasme,bi gašla pa prijavit.
Ja res smo ble zapuščene s kilami,drugače pa ne.In glede let nimam kaj skrivat sem letnik 75,tak,da ..........
Sem pa mela včeraj en tak težak dan,sem lepo zdržala luno,pol sem se pa pregrešila s sladkarijami,so me živci izdali,tamaledva sta takauser posted image ratala,da nisem zdržala,bom danes bolj pridna,pa včeraj tud nisem šla tečt,ni blo časa,grem pa danes popoldan.Pa tud malo moram isprečt,ker sem že pošteno utrujena,se ne naspim,ker ma starejši alergijo,in zdejle neki cveti in ponoči kašlja za umret,tamali se ustanejo pred šesto,potem pa spet cel dan v pogonu,pa laufanje-mal preveč,se mi pozna na živčkih.
Lepo se mejte na sončkuuser posted image user posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 9:41:21   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

nimaš kaj,če bi bil kake hujše pasme,bi gašla pa prijavit.

Me je primilo, da bi kar policijo poklicala a se mi ni dalo prepirat se z enim neotesancem
 

Ja res smo ble zapuščene s kilami,drugače pa ne.In glede let nimam kaj skrivat sem letnik 75,tak,da ..........

Jaz sem letnik 70 in bom letos poleti upihnila 40 svečk user posted image user posted image . Kako hitro teče čas.

Pa tud malo moram isprečt,ker sem že pošteno utrujena,se ne naspim,ker ma starejši alergijo,in zdejle neki cveti in ponoči kašlja za umret,

Tudi midve s tamlajšo imava alergijo in vem kako je to. Sva pa 356 dni v letu na zdravilah in vpihih. Tako, da je za zdržat. Je pa v tem obdobju zelo hudo. teče iz nosu, srbijo in pečejo oči in teško se diha. Upam, da mu bo kmalu bolje.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 10:31:09   
jer.za.

Pozdravček!
.In glede let nimam kaj skrivat sem letnik 75,

Jaz sem pa letnik 82user posted image .

Alergije...no pri nas s tem na srečo nimamo večjih težav. Jaz sem sicer lani nekaj imela, ker so me zelo srbele oči, kaj hujšega, da bi bilo potrebno kakšno terapijo jemati pa ni.

2 violina, lunca, pigy in ostale, mi hočete zaupati vašo velikost? Jaz sem velika 162 cm, trenutno sem na 61,5 kg, in konfekciji M.

Evo, sonček kaže svojo moč, tako da se grem počasi pripravit za kolesarjenje. Papa

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 10:43:00   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.


2 violina, lunca, pigy in ostale, mi hočete zaupati vašo velikost? Jaz sem velika 162 cm, trenutno sem na 61,5 kg, in konfekciji M.



Če sem najstarejša sem verjetno tudi najmanjša. Velika sem 155 cm in trenutno tehtam 65 kg. Imam pa hlače 38, majčke M ali L.  Glede na mojo velikost in začetno težo sem bila prava žogica ampak se spreminjam.
Sicer bi morala za svojo velikost imeti  okoli 55 kg a bom presneto zadovoljna ko bo tehnica pokazala pod 60.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 11:46:51   
lunca14
Ja midva sva tud celo leto na tabletih in upihih,sam zdejle je pa hudo,še dobro da je lani dal ven mandeljne nin žrelnico,ker drugače bi se zdajle dušil in bi bil v bolnici.
Moja starost znana,moja teža znana,moja velikost znana,velikost pa ne povem.........................user posted image user posted image user posted image user posted image ...............165.
Se grem igrat........

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 22:58:07   
4pikice
smo z dopusta, imeli smo se fajn, smo bili pri starših od mojega, tako vas nisem spremljala. ste se pa kar razpisaleuser posted image

moja kilaža je spremenjena 66,5kg, mogoče je kaka deka manj, ker sem se tehtala danes popoldne. tale teden sem si vzela čist u izi, sem bolj malo ločevala.jutri pa spet na stara-nova pota ločevanja, te zadnje kile so res težke.

jest sem vam o svoji višini že pisala, no pa da ponovim, 174cm, starost pa kristusova leta, 33.




_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.4.2010 23:10:53   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

mislim eni so res kekci,nimaš kaj,če bi bil kake hujše pasme,bi gašla pa prijavit.



tega pa ne razumem, da gledaš na prijavo, v smislu, katera pasma psa te oblega in napada. nevarne, nenevarne pasme oz. kot ti pišeš hujše pasme, tega ni, so le lastniki, ki so bedaki in s tem žal tudi psi.kot zanimivost pa še to. največ ugrizov letno beležijo zlati prinašalci!!!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.5.2010 8:58:56   
lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

mislim eni so res kekci,nimaš kaj,če bi bil kake hujše pasme,bi gašla pa prijavit.



tega pa ne razumem, da gledaš na prijavo, v smislu, katera pasma psa te oblega in napada. nevarne, nenevarne pasme oz. kot ti pišeš hujše pasme, tega ni, so le lastniki, ki so bedaki in s tem žal tudi psi.kot zanimivost pa še to. največ ugrizov letno beležijo zlati prinašalci!!!



To je v smislu ali mi kuža ki me napada kaže zobe in name renči ali opleta z jezikom in skače name,če bi renčal name,pa če bi bil pudl,bi ga šla prijavit,ker bi se počutila ogroženo,če bi pa skakal po meni se pa ne počutim ogrožene,ampak samo besna.
Pa dobrodošla nazaj,na stara potauser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.5.2010 9:44:27   
2violina
user posted image user posted image
En jutranji pozdrav. Prazniki so za nami in pred nami nov deloven teden.
med vikendom smo si (vsaj pri nas) malo več privoščili in papcali vse povprek. Vendar smo bili tudi pridni pri rekreaciji. Kg na tehnici stojijo, kot, da bi jih kdo pribil. Sem jezna ko user posted image  obenem pa vesela, da gor ni šlo. Se mi pripravlja teta in po koncu je še vedno kaj malega dol padlo (kg) Tako, da upam, da bo sedaj isto. Odločila sem se, da bom maja spet striktno ločevala po prvi knjigici. Zadala sem si, da pričnem 1 in tako sem jedla 1 meso in meso, včeraj krompir in krompir pa sladki greh user posted image  user posted image  user posted image  , no dans pa dovolj. Bom na OH brez sladice, ker sem jo pojedla včeraj user posted image  user posted image .  Za kosilo bom pomladno solato s polnozrnatimi svedečki in koščkom pirinega kruha. Če ne bom pridna ne bo do poletja še pet kg manj.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.5.2010 17:51:33   
Pigy
kjeeeeee steeeeeee????????

Sej ne morem verjet da ste vse poniknileuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj pridem vsa vesela na forum, in ni nobeneuser posted image user posted image .

Ta vikend smo meli same žurke, jedla sem samo meso, roštiljada time user posted image user posted image , posledica tega je  pridobljen 1 kg. Tko da sem bila danes na sadju, jutri pa bom mela vodni dan. Potem pa spet po pameti naprej.

Tole vreme me ne mara, končno si grem ogledat rolerje, in sedaj samo dež pada. Komi čakam da bo sončekuser posted image .

jerza- jaz sem velika 163 cm, trenutno tehtam 67,8 kg, sedaj pa nosim hlače M oz S (odvisno od modela), majčke pa tud tam nekje M.
Si pa eno leto starejša od meneuser posted image .

2violina- a ti boš že sedaj začela znova?


pozdravček,


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 6:59:49   
2violina
Jutro....
lejo lejo katera se oglaša in nas kritizira - pigy, ki je zadnje čase najmanj na našem forumu.
Punce naj vam povem, da sem se prijavila na tek treh src v Radence. Teč grem sicer samo 5,5 km, ker nimam jajc, da bi šla na 10.
Glede ločevanja - da bolj ali manj bom ponovno uvedla zaporedje B, Š Oh in S. Včeraj sem bila na sadju, vendar sem si pri kosilu ob skledi solate privoščila še kos pirinega kruha. Danes bom jedla pražene lisičke in solato, jutri pa zelenjavno juho s krompirjem in solato. Dopoldne sadje za večerjo pa kak jogurt ali kaj podobnega. Seveda bo vmes padel tudi kak sladoled.user posted image  user posted image .
Moraj spravit dol še teh user posted image  5 kg, da pridem do prvega željenega cilja.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 7:41:38   
Pigy
Če bi bila doma bi vsaj prebrala kaj ste napisale, ampak me ni doma, Skoz po terenu.

Waaaw, kako lepo, da greš teč, sej tud proga 5,5 m je dolga, ampak zate bo to mala malicauser posted image , sej itak si full športnica.

Glede ločevanja, ampak res, pomoje bomo vse šle nazaj, sej jst mal pogledam kaj dam v usta, ampak od četrtka do ponedeljka, so ble same žurke, in itak da se je jedlo, sicer sem samo meso, ampak se pozna- noooč.
Včeri sem bila na sadju, danes bom pa imela vodni dan, pa itak me do večera ne bo doma.user posted image

Kje ste pa ostale diplomiranke?

Šibam pod tuš potem pa v službo.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 8:10:20   
jer.za.
Jutro.

Evo, jest sem tukajuser posted image . Danes sem bila na tehtnici, šlo je dol še pol kg tako da sem točno na 61,0user posted image .

2 violina:user posted image user posted image za prijavo na tek. Carica si.
Pigy:ja tudi meni je tole vreme user posted image user posted image user posted image , pa nič kaj ne kaže da bo prav lepše.

Pri meni nič kaj novega. Ker v tem dežju ne morem tečt in kolesarit, dela spet orbitrek na polno. Pa trebušnjaki so malo bolj v igri.
Pridem kasneje nazaj...

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 8:19:18   
jer.za.
Sem nazaj...

Da še malo spregovorim o moji prehrani: zjutraj čez teden, ko sem v službi sem na sadju, doma imam standard zajtrk(kruh, salama, jajčka, maslo,...). Za kosilo jem normalno(včeraj npr. golaž in polenta, obvezno pa pred kosilom pojem eno jabolko in spijem kozarec vode-pojem na ta način občutno manj), popoldan imam še kakšno sadje, oreščke, zvečer za večerjo pa kumaro+jogurt, ali pa samo narezano zelenjavo/sadje. Tak je sedaj moj prehranjevalni režim, in to mislim peljati naprej. Lačna nisem.
Še vedno pa pijem kavo brez sladkorja, in pa samo vodo ali čaj.

Zdej pa šibam naprej delat. Pozdravčke vsem.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 8:59:38   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Pri meni nič kaj novega. Ker v tem dežju ne morem tečt in kolesarit,


Vsak izgovor je dober.... No ni panike sama tečem neglede na vreme. Tudi včeraj in dan prej sem. Včeraj sem imela srečo. Ves čas, ko sem bila zunja ni deževalo, dan prej pa me je dobilo nekaj škrapelj. Ni panike nisem s cukra. Le ko dežuje ali se pripravlja k dežju si na glavo nadenem šiltarco, da mi direktno na oke ne teče.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 9:02:49   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Jutro.

Evo, jest sem tukajuser posted image . Danes sem bila na tehtnici, šlo je dol še pol kg tako da sem točno na 61,0user posted image .



Sedaj bom pa tebe za vzgled vzela. Česitat ti, si edina, ki ti sedaj še gredo kg lepo dol. Pri meni kar stoji in stoji. A imam srečo tudi gor ne gre. Priznam, da sem v preteklem tednu (med prazniki) jedla kar vidno več, tako, da se nimam kaj za pritoževat, da ni šlo nič dol. Od sedaj naprej bo šlo oziroma mora it.  Sem se samodisciplinirala in bom lepo naprej ločevala ves mesec.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.5.2010 11:16:25   
lunca14
No še ena diplomiranka tuki,ampak se bojim da mi boste diplomo vzele,mam spet ene dva dni krizo,zaradi živčkov,zarad tasrednjega otroka,ma je takuser posted image ratal,da mi gredo vse lasje pokonci,in potem pade cuker in jem,sej se ne prenažiram,ampak,pade pa kaka politanka al pa košček čokolade,sej se skušam,kontrolirat sam potem na koncu dneva čist popustim,no večri sem si naložila sladoled,danes se še držim,in upam,da zdržim do konca dneva,jutri je pa itak luna.Tekla nisem ,ker mam nek virus,in se bojim da bi mogla kje nenapovedano ob kakem grmičku sedet,jih pa na moji trasi ni dosti,tako,da danes mogoče bom vidla,kaj bo rekla moja prebava.Tečem pa tud v dežju,mi je prava milina tečt po dežku.Lepo se mejte,pa se še kaj oglasim,da vam povem kdaj sem se zlomiluser posted image .a

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.5.2010 9:54:08   
lunca14
...........user posted image včeri zvečer sem se spet pregrešilauser posted image user posted image .............ampak,sem pa danes šla laufat,in tekla še malo dlje kot ponavadiuser posted image user posted image ,pa zjutraj sem kavo spila,pa mi je dala mal več energije,danes se pa pucam starih grehov-post,pa vidim da si moram dat mal strožjo dieto,ne sam vzdrževanje,ker potem mi zadeva hitro uide iz vajeti.Tak da bom skušala met,tale mesec do konca sam bolj sadno zelenjavni mesec,pa mal več tekanja,pa ene kurilce maščobe si moram nabavit l-carnitine,da mi skuri moj nosečniški špehec,vse drugod je ok,ampak okrog pasa-trebuh,pa je groza,pa na trebušnjake se moram pod nujno vržt,eto danes zvečer naredim 8 minutno vadbo za trebuh in 8 min.za noge.Vam sporočim če bom res naredila.In kako ste ostale?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.5.2010 9:57:52   
lunca14
jer.za...........user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za izgubo kilogramov pa na 61 si že srečnicauser posted image user posted image user posted image
violinca.........user posted image user posted image user posted image teb pa za športanje,pa za tri srčkeuser posted image user posted image pridna,pridna
pigy........no si si,nabavila rolerje?sedaj pa sam gasa,sej tole vreme je čist aprilsko,ampak se vedno najde neka lukna ko ne dežuje,tako,da pridno na rolerčkeuser posted image
4pikice...........kje se pa ti skrivaš,al si šla nazaj na dopustuser posted image .............no le prid nazaj,bo treba kmalu spet mal kilogramčke povedat,ti pa pol lepo številke vnest v tabelcouser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.5.2010 10:11:52   
2violina
Mene sončni žarki ovirajo pri delu, a važno, da so, se že počutim bolje.
Danes se je lunca pričela ob 6,14. Počutim se fenomenalno in upam, da mi jo bo uspelo peljati do konca. Sem si dan tako zastavila, da bom bolj malo doma. Za svoje drage, pa sem kosilo skuhala že zjutraj.
Lunca14 - nedaj se, naj te ne potegne vase "jo-jo" efekt. Premagaj virozo in nato čez drm in strm pa bo. Namesto hrane v usta, ko te ka razjezi, si natakni tekaške copate in jo ucvri v naravo.
Pigy - očitno si ti več v službi kot pa doma. Le glej, da te dragi ne bo pričel vljudno vikat, ko te bo zagledal v stanovanju.
Zanima me za koliko bi posamezna diplomiranka rada še oklestila svoje telo?


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.5.2010 11:02:29   
lunca14
violinca,saj bi jo ucvrla v naravo,pa ne morem pustit otrok samihuser posted image ,sej se bom v red spravla,sem pravkar naročila l.karnitine+green tea tabletke,da mi malo pomaga pri energiji,ker se počutim ko cunja,očitno sem prekurjena,glej sem načeloma proti nekim tabletkam,a,kolikor sem se informirala,je to kar naravna stvar,in je vsestransko dobra,ne samo za kurjenje maščob,ampak tudi drugih stavri.Tak da drug teden jih dobim,potem,pa po kakem tednu ali dveh bi se moralo kaj poznat,če ne drugega da bom mela mal več energije.Moj cilj je pridet do 60 kg,al pa sklestit tale nosečniški obročekuser posted image ,ne glede na kilce,lahko je tud kaka več,sam da ne bo šlaufka,ker mi je grozno,ko gredo na rit normalno hlače gor,potem,pa vidiš gor en tak lep obroček-njahuser posted image .Nič letim jaz zdej delat.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.5.2010 20:37:29   
jer.za.

Čer punce!
Sem sama doma, moža sem na eno pivo poslala, jaz pa imam malo časa za RRuser posted image

[/quote] Sedaj bom pa tebe za vzgled vzela. Česitat ti, si edina, ki ti sedaj še gredo kg lepo dol. Pri meni kar stoji in stoji. A imam srečo tudi gor ne gre. [/quote]
A veš da je tudi meni kar nekaj časa stalo in se ni premaklnilo ne dol ne gor. No zdej zadnjih 14 dni da mi gre spet počasi dol. Ampak opažam pa če jem večkrat po malo gre bolj dol kot pa da "stradam" od kosila naprej. Kar pridno vztrajat, se bo vse poplačalo!!!!

Tek, kolesarjenje v dežju...glede na to da sem doma na vasi, da tečem po polju mi ni ravno feeling da sem vsa blatna in umazana do ušes. Na kolesu sem pa brez strehc, je pa na koncu isto s... Zato sem na orbitreku pred TV-jem. Po slabo urco na dan, pa še mal trebušnjakov in to je to.
Je bila pa včeraj pri meni ena kolegica, me je vidla v tekašnkih hlačah(ja tut na orbitreku ji mam, lažje laufamuser posted image ), in je rekla naj že neham da sem že čisto presuhauser posted image . No, zdelo se mi je super, ampak vseeno se ne dam, ampak bopm dala dol še ene dve kilci.

Evo, še jutri en delovni dan(malo potihem upam da ga bop nekje ob 12.00 že konec), potem pa en teden dopusta, jupiiiiiiiiiii. In upam da bo sonček, da se bom lahko na zraku našportala.

Punce, lep večer, pa se tipkamo. Papa


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.5.2010 22:16:59   
Pigy
hello
končno sem dočakala koloooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem tko happy, komi čakam jutri, ko končno delam samo zjutri, bom popoldne kolesarila, v soboto bo težka, kr delam spet cel dan.user posted image   

jer.za.- no sej tko podobno se jaz prehranjujem.

Včeri sm vodni dan preživela, danes pa sem pojedla med šihtom samo en sendvič, ni se mi dalo it kam na kuhano.

lunca14- rolerje sm si ogledala in točno vem katere si bom nabavla, sej bo zdej plača kmalu, upam da bo še kak popustuser posted image user posted image user posted image . Mam pa vsaj kolo ta čas.user posted image

2violina- res sem skori več u službi ko doma, delam dvakrat na teden od 9-20, ob sobotah pa od 9-18 oz 19. Sej mojga tud ni skor nič doma, tko da ni panike user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst imam namen spravit še enih 6 kg dol, tile so najtežji. user posted image , ampak počasi. Ve pa lepo pridno telovadite, pa lahko tečete.  Pa lepo se mejte, javim kako preživim jutrišnji dan po ljubljani.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


user posted image




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.5.2010 6:20:07   
2violina
Jutro...

Pigy - user posted image  user posted image  user posted image  za kolo.
Da se vam malo pohvalim. Včeraj preživela luno in to uspešno. Danes zjutraj stopim na vagi in glej ga  user posted image   vaga mi je pokazala 63,6 user posted image user posted image user posted image . Zato sem sedaj najbolj srečen človek na svetu.  No malo pretiravam a resnično sem srečna.
Evo sedaj je čas, ko je konc lune in grem eno jabolko pohrustat, da pridem malo k sebi.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?