|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.5.2010 15:10:15   
lunca14
pigy....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superca za kolouser posted image user posted image user posted image user posted image
violinca...tebi pa za kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..........moram bit brzinska ker dirkam po tamale,včeraj sem preživela brez greha lunin dan,danes tud še brez pa upam,da bo brez,dobila sem moje tabletke,pa upam,da mi bo ratalo it popoldne laufat,ker zjutraj nisem mogla,mejte se punce,in bodte pridne še naprej,aja trbušnjakov pa nisem nardila-sem bla prelenauser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.5.2010 21:44:15   
jer.za.
Čer!

Vav, pigy super za kolo:))

Lunca, ne bit prelena, delaj, delaj pa če 10 pa 10 trebušnjakov, bolje kot nič.

Moje današnje miganje je bilo sledeče: 300 trebušnjakov in 10 min leg magica. Sicer pa nič kaj novega, danes začenjam z enotedenskim dopustom:) In upam da bo sonček drug teden.

Evo toliko na hitro, se še javim kaj v prihodnjih dneh.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.5.2010 21:29:12   
Naska
Hejla ženske,

jutri mislim začet. Prosim malo podpore in nasvetov za prvi dan in prvi teden!
Hvala!

Naskauser posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.5.2010 6:20:54   
2violina
 
Jutro... spet je ponedeljek in nov delovni teden. user posted image  
Jer.za - vauu tebi za 300 trebušnjaov. Sama jih naredim 2x 50. Sva pa s hčerko kupili tole klop in sedaj na njen izvajava vaje za trebušne in hrbtne mišice.
user posted image

Vikend sem preživela , kot se zame spodobi. Reazgibano. Malo sem laufala in veliko kolesarila. Ta teden bo bolj ali manj v počitku. V mislih imam malo teka še danes in sredo. Potem do sobotnega teka v Radencih nič več.

Naska - veselo na delo. V kolikor imaš kakšna konkretna vprašanja kar na dan z njimi. Ti bomo z veseljem odgovorile.

lunca14 - poročaj kako delujejo tabletke. Sicer pa več  v naravo, tek in kolo pa bo šlo še tisto malo dol kar mora it.

(S) mejte se in uživajte življenje ...


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.5.2010 10:16:10   
lunca14
Evo mene,negrešnice,tokrat se nisem grešilauser posted image in to se tudi pozna,ne toliko na kg,ampak na hlačah,ki so že skoraj vse prevelike,razen ene prednosečniške mam še,za mušter.Včeraj sem prelaufala svoj rekord,skor 10 km,in to par km v hrib,sem se testirala,do kolk lahko grem,pa vidim,da imam kondicije kolikor hočem,le noge bi potem morala malo razhodit,če bi hotela teči še več.
violinca,glede tabletk,ti bom poročala čez kaih 10 dni,ker nimajo takojšen učinek,mislim,glede špehca,je pa res,da me malo manj bolijo noge.Inuser posted image user posted image user posted image za klop,zgleda fantastično,kje si nabavila in cena,če ni skrivnost,in zakaj prav ta.Mene je tud spet ma not potegnilo-fitnes,pa prehrana,sam ne smem dopustit da me zasvoji,ker potem je to spet druga skrajnost.Sem pa vesela,ker se mi na mojem trebuhu,začenjajo poznati mišice,pa rit zginja,tak da mam sam še šlaufekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Lepo se mejte,pametno jejte in športajte.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.5.2010 9:37:46   
2violina
Sonček ...
lunca14 - ti lahko greš z mano na Dm tek na 10 km. Bom imela družbouser posted image .
Drugače sem včeraj tekla in jutri bom tudi. Vse ostale dni se bom regenerila (izjema bodo trebušnjaki) za soboto, ko se bom v množici ljudi itak izgubila. Sploh mi ni jasno kako nas bodo v tako masovnem številu spustili po ulicah v Radencih.
<klop sem nabavila preko neta in sicer:
http://www.olpran.cz/produkt/fitness-fitness-naprave/2018-klop-bh-s0-507.html?L=8
Malo sem brala referance malo pa je sem gledala na ceno. Sem zadovoljna, čeprav se mi vadba še nikjer ne pozna. A počasi bo šlo v to sem prepričana.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.5.2010 11:43:06   
jer.za.
HeJ!

Da na ne boste mislila, da me ni več...še sem tukaj, ampak nič kaj pridnauser posted image user posted image ...zdele že tri dni jem več kot običajno, pa nič gibanja...ampak no mogoče mi je malo oproščeno, ker imam user posted image user posted image user posted image . Danes gibanja še ne bo, ampak jutri pa spet.
2 violina: a ti greš na DM tek? Na 10 km? Jaz sem o 5 km razmišljala, da bi šla.

Lunca, ko ugotoviš kako se znebiti šlaufka se priporočam za nasveteuser posted image .

Zdej grem pa z malima(ta večjo imam doma ker je imela zjutraj sistematiko in cepljenje pred vstopom v šolo, po ta malo greva pa sedajle, bo vesela ker gre po kosilu domov) in eno kolegico na kavico, potem me pa čaka kuhanje kosila.

Pozdravčke!


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.5.2010 9:38:44   
2violina
Po dežju vedno posije sonce in tako je tudi pri nas. Včeraj sem pekla pizzo in zase nisem imela drugega kot čebulo in paradižnik. Sem si čebulo prepražila na olivnem olju, dodala paradižnik vse skupaj stresla na testo namazan s pelati in origanom ter spekla v pečici. Mi je bilo fantastično.

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.
2 violina: a ti greš na DM tek? Na 10 km? Jaz sem o 5 km razmišljala, da bi šla.


Ja na DM bom tekla 10 km. v to sem trdno prepričana. In teh 10 km moram preteči pod uro. Tak cilj sem si zadala. V soboto pa bom imela ognjeni krst na teku v Radencih. (glede številčne udeležbe). Tekla bom 5,5. Me je bilo strah zaradi vročine se prijavit na 10, sedaj pa zgleda (po vremenski napovedi), da bo dež. No saj vroče ne bo.

Punca kar korajžno prijavi se, saj 5 niti ni tako veliko (glede na to koliko tečeš).
mene je prijateljica, ki že tretje leto teče Radence in Dm prav not potegnila in me resnično navdušla. Kakšen vtis in kako bo mene navdušlo množično tekaško vzdušje bom poročala v ponedeljek.
In kje ste vse sotrpinke ops.... diplomantke  ?????



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.5.2010 10:51:19   
lunca14
violinca,tuki sem,sem pravkar pritekla iz laufanja,sem mi je blo prav teško laufat,ker je že vroče,in danes še nisem nič jedla,tako,da moram jit obvezno prej na teren ne po tem soncu.In dobra si da imaš cilj 10 km pretečt prej ko v eni uri,meni ne rata in tudi dvomim da kdaj bo,mi ni blema tečt dve uri skupaj,sam hitro tečt pa ne morem,sem rojena maratonka,ne šprinterka,al imam pa napačno tehniko tekauser posted image .
In tud zate jer.zauser posted image user posted image user posted image super za laufanje,pa res dej prijavi se na daljšo progo,če ti je to želja,sej veš da smo ženske vstrajne in trmasteuser posted image .
Sedaj pa da se mal pohvalim,vaga se je prebesila na minus,in je padlo na 62 kg,in oblečem svoje prednosečniške hlače izpred devetih let,trebuh se počasi ravna,rit je vse bolj špičastauser posted image user posted image in počutim se fantastično,kot najstnicauser posted image user posted image
In kje sta pygi in 4pikice,al smo ostale sam še me tri?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.5.2010 10:25:17   
2violina
Lunca user posted image  user posted image  za 62 kg.
Očitno smo ostale same, kaj češ je že tako. Upam, da se nam bo še kakšna diplomantka pridruži in poročala kako ji uspeva držati težo ali klestiti kg.
Včeraj sem pretekla izmerjeno razdaljo 5,5 km, kot probo za sobotni tek. Z rezultatom sem zadovolja. tekla sem 31 minut. Upam, da bom v soboto v Radencih razdaljo pretekla v podobnem času. Kot kaže bomo imeli deževen tek, kar je definitivno bolje, kot, da nas žge sonce in daje huda vročina. V kolikor bi lahko izbirala vreme bi izbralo oblačno.
S- mejte se in poročajte o svojem napredku ali kar tako, kajti tudi pri meni kg stojijo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.5.2010 10:54:18   
Pigy
ojla

na hitro se javljam, tale dež že prav ubija. Sicer sem vsak dan uspela prekolesariti vsaj eno uro.user posted image   Upam da bo kmalu sonce. Moji kg stojijo, oz nihajo. ampak uglavnem da ne gre gor.

Nimam vas časa brat, pa še interneta nimam doma, ali je računalnik hin, ali pa tale optika.
Upam da čimprej popravimo.

se še javim, ko uspem pri kom prit na net, ni fajn it na kavo pa takoj brskat po internetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čao



< Sporočilo je popravil Pigy -- 13.5.2010 10:55:05 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.5.2010 11:14:26   
lunca14
user posted image pygi no sam da si še z nami,se pravi smo sveta štiricauser posted image ,in superca za kolo,in bljak za tole vreme sedaj ga imam pa že na vrhu glave tale dež-dobesedno,ker bom očitno spet mokra laufala naokrog,včeraj mi je blo vroče,bi me skor kap,danes pa mrazzzzzzzzzzzzz.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.5.2010 10:43:06   
lunca14
No punce kje ste,upam,da ste pridne,da vse lepo športate,in pazite na prehrano,no danes pa nič jest,je lunauser posted image ,no nič ne silim,jaz se jo bom probala držat,da pade še kak dkg doluser posted image .Pa upam,da bom mela zvečer še toliko energije da grem mal na izi tečtuser posted image .Fejst bodte,pa lep vikend.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.5.2010 13:18:28   
2violina
user posted image lunci za lunco, sama jo dans ne bom držala pa tudi te dni sem jedla bolj splošno hrano. Nisem želela, da mi pade energija. pripravljam se na Radence in tja definitivno ne mislim prit brez energije. Bom v naslednjem tednu pridna z lunco in še kak sadni dan bom dodala. Punce držite pesti, da me jutri ne bo prezeblo in prepralo do kosti. user posted image user posted image .
Preživite čimlepši vikend in bodite kuuulllllll. Se tipkamo v ponedeljek, ko vam poročam kak je šlo v Radencih.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.5.2010 7:32:32   
2violina
Kje ste punce moje?
Pretekla sem Radence na 5,5 km. Bili smo brez dežja. Maratonci in polmaratonci so ga bili nekaj deležni nam pa je vreme dobro služilo. Tekli smo v oblačnem, malo vetrovnem vremenu vendar suhem. Tudi z rezultatom sem več kot zadovoljna. tekla sem pod 30 minut.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.5.2010 7:53:04   
jer.za.
Jutro!
Kje ste punce moje?

Tukaj, tukajuser posted image .

2violina...user posted image user posted image user posted image  kapo dol, bravo. Jaz sem na 5,5 še nad 35. Sicer mi je pa moj mož obljubil za rojstni dan(ga imam čez dobre 14 dni) uro, in bom lahko bolj natančna pri teh stvareh. Pridna siuser posted image . Sicer pa, a ne kako šport zleze pod kožo?user posted image  Kar nekaj manjka v dnevu če ni športanja.

Jaz sem bila ta teden na grehihuser posted image . Cel tedenuser posted image . Tudi kakšna večerja je bila vmes-kaloričnauser posted image . No, pri športanju sem sicer bila povprečno pridna. Od danes naprej pa spet po starih tirih naprej(dopoldan sadje, zvečer lahka večerja), jutri zjutraj stopim na tehtico(me bo pomojem kap), če bo kriza bom šla pa malo na ločevalno za ene 14 dni. No, da ne bo samo slabega...pohvale glede mojega videza in vztrajnosti pri športu še vedno dežujejo, največ mi pa pomeni pohvala mojega dragega.

No, kave ni več, zdej je pa čas da smuknem v tekašne hlače in odtečem en krog. Lep dan/teden.


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.5.2010 16:40:35   
Pigy
kje ste športnice? user posted image

pri nas še vedno internet ne dela, k sreči ni nikogar doma pa ga  niti ne pogrešamo dost. Zjutri sem se tehtala, in kg stojijo, čeprav bi rada da začne mal padat proti 60.user posted image

Jaz vsak dan mal kolesarim in po poravici povedano- šele sedaj vidim da nimam kondicije. Ta teden sem bila full utrujena, tko da tudi trebušnjake nisem delala.user posted image , se vidi da skoraj spim v službi.

2violina- super za udeležbo v radencihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se mejte, kava je kuhana, še kolegici neki pomagam naredit pol pa veselo domov.


vas še berem


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.5.2010 16:35:55   
Nov imidž
Že dolgo dolgo je tega, kar sem se nazadnje javila na tem forumu. Moji 3 mes so za mano, z rezultatom sem zadovoljna, kajti sem vmes kar ornk grešila. Spravla sem pa dol -9 kg! user posted image  Še malo pa bo 6-ka spredaj....zdaj sem ubrala drugo taktiko hujšanja, dieto manj žri. Mi velja to, da se mi je želodec full skrčil in praktično skor ne rabim več dost jest, da sem sita.

Veliko uspeha še naprej vsem, ki se še trudite dosečt svoje nove cilje in se tud še kaj beremo! user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.5.2010 6:35:50   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.
2violina...user posted image user posted image user posted image  kapo dol, bravo. Jaz sem na 5,5 še nad 35. Sicer mi je pa moj mož obljubil za rojstni dan(ga imam čez dobre 14 dni) uro, in bom lahko bolj natančna pri teh stvareh.

Ko se udeležiš skupinskega teka te dobesedno not potegne in potem tečeš in tečeš, ko pa pritečeš na cilj si še sam presenečen z rezultatom.
Predvsem ti želim vse naj naj za RD. Odločitev o športni uri je po moje zelo zelo dobra odločitev. Eno sem imela in se je pokvarila. Sedaj imam namen kupit novo - tekaško. Denar imam že v nogavici user posted image  user posted image  a sem se tudi sama odločila, da počakam do svojega RD (avgust). Letos bo okrogla in malo sem že navrgla (mamici), da si želim prispevek za športno uro. Sem rekla če je 10 EUr in 10 ..... se kar kmalalu nabere 100.user posted image . Ostanek dodam sama in imam spomin na okroglo user posted image user posted image  cifro na torti user posted image .



Pridna siuser posted image . Sicer pa, a ne kako šport zleze pod kožo?user posted image  Kar nekaj manjka v dnevu če ni športanja.


Pridna ali ne sama si ugotovila, da ti šport zleze pod kožo in ja nekaj mi manjka, če kak dan ne najdem vsaj 15 minut časa za 3 km krog.


Jaz sem bila ta teden na grehihuser posted image . Cel tedenuser posted image . Tudi kakšna večerja je bila vmes-kaloričnauser posted image . No, pri športanju sem sicer bila povprečno pridna. Od danes naprej pa spet po starih tirih naprej(dopoldan sadje, zvečer lahka večerja), jutri zjutraj stopim na tehtico(me bo pomojem kap), če bo kriza bom šla pa malo na ločevalno za ene 14 dni. No, da ne bo samo slabega...pohvale glede mojega videza in vztrajnosti pri športu še vedno dežujejo, največ mi pa pomeni pohvala mojega dragega.

Niso vse kg na tehnici, veliko več je izgled in tu smo vse razturale. Tudi pri meni pade kak greh. A če primerjam kaj vse sem jedla lansko leto in kaj jem sedaj sem že dobesedno na konju.
Glede tehnice kg nihajo tudi pri meni včasih tudi za 2 kg. Se ne ubremenjujem vzamem zlato sredino in to je to.
Ja pohvala bljižnih je največ vredna pohvala. To drži kot pribito.




No, kave ni več, zdej je pa čas da smuknem v tekašne hlače in odtečem en krog. Lep dan/teden.



Uživaj v teku.....

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.5.2010 6:37:40   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Jaz vsak dan mal kolesarim in po poravici povedano- šele sedaj vidim da nimam kondicije.


Vsak dan jo boš imela več in več. Ti kar nadaljuj s kolesarjenjem pa kako hitro hojo ali rahel tek dodaj in boš videla kako hitro boš pridobila kondicijo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.5.2010 6:39:21   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Nov imidž

Že dolgo dolgo je tega, kar sem se nazadnje javila na tem forumu. Moji 3 mes so za mano, z rezultatom sem zadovoljna, kajti sem vmes kar ornk grešila. Spravla sem pa dol -9 kg! user posted image  Še malo pa bo 6-ka spredaj....zdaj sem ubrala drugo taktiko hujšanja, dieto manj žri. Mi velja to, da se mi je želodec full skrčil in praktično skor ne rabim več dost jest, da sem sita.

Veliko uspeha še naprej vsem, ki se še trudite dosečt svoje nove cilje in se tud še kaj beremo! user posted image


Čestitam user posted image user posted image za izgubljene kg. Želim ti, da jih izgubiš še toliko kot si želiš, pa javi se še kaj, da bomo "na tekočem" s tvojim novim načinom življenja.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.5.2010 8:02:31   
jer.za.
Jutro!

No, pa smo dočakali sončekuser posted image . In daljši dan, in še več časa za športanje.
Včeraj sem stopila na tehtnico, in bila prijetno presenečena-pokazala mi je 61,5 kguser posted image -torej glede na moje prehranjevanje prejšnji teden sploh ni krize, jupiiiiii.

2 violina...u, kaj pa imaš v mislih? Polarjevo? Jaz sem včeraj v reklami videla eno, imajo v Igluju akcijo in je kar 40% znižana(iz 80€ je znižana na slabih 50€), mi je mož obljubil da se bo šel danes malo pozanimat, in če bo stvar ok mi jo bo kar kupiluser posted image . Okrogla številka...to mene še čaka čez dve leti. Moja velika želja(poleg plavnja z delfini, ampak to ne vem kje je možnouser posted image ) je Toskana v dvoje. Vse lepo in prav, ampak če bo vse lepo po načrtih bova čez dve leti zidala in mi je mož odgovoril, da bom imela Toskano na hišiuser posted image user posted image user posted image . Mi jo je pa obljubil leto prej/ali kasnejeuser posted image .

Nov imidž...lepo, da se oglasiš. Pa user posted image user posted image user posted image  za rezultat. Javi se večkrat, nas je ostalo še čisto malo.

Pigy...vztrajaj, in kondicija bo. Vsak dan malo več, pa če pol minute pa pol minute, v enem tednu se nabere tri minutke in pol , v enem mesecu pa je rezultat že kar viden.

No, jaz grem pa še nekaj konkretnega pozajtrkovati, potem pa še na kolo, popoldan me pa čaka služba.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.5.2010 11:35:41   
lunca14
user posted image name ste pa pozabile................user posted image user posted image hecam,hecam,jaz po starem,laufam,sedaj sem že skor vsak dan na 10 km,ali pa malček manj,špehec se topi,sem opazila,sem da moje telo rabi malo več energije,ogljikovih hidratov,tako,da se moram mal nazaj držat,ker bi jedla.Pa se ne dam,kg so še kar na 62,upam da bo padlo v petek kaj nižje,po luni.Lepo da ste pridne,in jaz bi tud urco,sam ni štumfauser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.5.2010 7:43:00   
2violina
Pozdrav, od mene rahel deževen user posted image  pa tako vreme. Na mojih rožicah, ki so vsako leto razturale v nulo ni niti enega cveta. Vrt si je pa komaj malo upomogel. Sedaj bi že imela rada malo toplejše vreme bolj poletno in bolj "človeku Prijazno". user posted image  user posted image  
Včeraj sem se spustila na kolo. Ni bilo glih oh in sploh vendar je bilo 30 km po razgibanem terenu. Dans pa bo ponovno na sporedu tek.

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

jaz bi tud urco,sam ni štumfauser posted image .


Ja tud pri meni ni štunf dobesedno. Sam sem vsak mesec dala nekaj na stran, tako, da moj nič ne ve in se je nabralo za urco pa še ostalo bo nekaj.

Želim si pa to urco. (ima tudi GPS)
http://www.agp-pro.si/polar/RS300X/RS300_x_-G1.htm

Sem se hotla včeraj prijavit na tek DM pa mi je še nekaj točk falilo in sem šla zakupit potem pa vidim, da se točke ne pripišejo avtomatsko ampak jih šele drugi dan (tako mi je povedala trgovka) in sedaj bom morala danes še enkrat v mesto. Ja tako se godi nam vaškim deklinam user posted image .
Še eno neumnost sem včeraj "užgala". Prijavila sem se na kolesarski maraton v Logarsko dolino. ja in tudi štartnino 20 Eur plačala. Sedaj ni poti nazaj. 29.5. bom gonila ko nora (okoli 74 km - kar veliko klančina) aja pa še več ko 10 jih imam do tja (tud te je treba pregonit - pa še vse nazaj user posted image  user posted image  Ja r*it bo uornk bolela. Mislim, da kolesarke ne bodo velik v pomoč.  user posted image . Moj pravi, da postajam obsedena in malo N***.user posted image user posted image Se bo pa za pomoč in motivacijo na cilj pripeljal z avtom. Tipično za njega.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 20.5.2010 7:46:15 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.5.2010 17:03:23   
jer.za.
Jaz sem pa včeraj urco dobilauser posted image user posted image user posted image , in sicer tole: http://www.heartratemonitor.co.uk/new_balance_n5_heart_rate_monitor.html.

Upam, da mi jo uspe danes sprobati. Če ne pa jutri zagotovo.

Kaj na daljše pa zveče ali jutri.
2violina...tvojega linka pa ne odpre.


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?