|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.5.2010 6:13:21   
2violina
Jutro:
Meni link odpre vendar je potrebno it preko google Search (googletovega iskalnika) Drugale jo pa najdeš pod ure polar in sicer je model RS300X z napravo G1 (GPS)
http://www.agp-pro.si/polar/RS300X/RS300x-G1.htm
Bom probala prilimat še kakšno slikico:
user posted image


Tako dans je lunca in sicer se je pričela ob 1:06. Tak, da bomo ves dan na H2O in kavici vsaj pri meni ne sme izostati.

In tebi jer.za user posted image  user posted image  user posted image  za urco. Sedaj imaš vzrok več, da športaš vsak dan.  Imaš čudovitega možeka, ki skrbi, da boš ostala Fit in v dobri kondicijski pripravljenosti.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.5.2010 8:16:19   
Pigy
pozdravljene po dolgem času.user posted image

Ne boste verjele, ampak jaz sem več v službi kot doma. K sreči je moj mal po stanovanju pospravil, kako se kuha sm pa skoraj že pozabila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   MOje kolo sameva že od srede. Danes tudi ne bo nič, kr menda samo še danes delam celi dan.

Uglavnem, od petka do včeraj, sem jedla vse po vrsti, pila tudi- samo coca cola mi ne paše, sem pa vesela k mi je tehtnica pokazala 67 kg, se pravi nekaj gramov več. Ampak ok.

Tko da imam danes strogo sadni dan.user posted image

Vidim da se pogovarjete o Dm teku- zelo pridne.user posted image

Uh, kok je že ura, grem se oblečt, lepo se mejte v tem lepem sončnem dnevu, kr jst ga sploh ne bom vidlauser posted image .


čao


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.5.2010 7:41:44   
Pigy
Danes smo se znova prebudili v lepo sončno jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam da je vsaj konec s tem slabim vremenom.


Kje pa ste? Sedaj ko mi le nekak internet dela in vas lahko vsak dan preberem, nikjer nobene.user posted image

Danes sem se odločila imeti vodni dan, ampak kavica je pa že pred menoj.
No da vam povem da mi je uspelo se tudi celulita rešituser posted image user posted image , ampak mi ni jasno kako to da ga nisem prej opazila.user posted image user posted image .

2violina- kako vama s hčerko uspevajo trebušnjaki na klopi? Moja mami jo ima, pa mislim da že skoraj več kot leto stoji in se prah nabira gor. Jaz na tej klopi nisem mogla delat, morde zato kr sm bla prelena. user posted image

Naska- dobrodošlauser posted image   kako ti gre?

Lepo se mejte v tem prečudovitem dnevu.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.5.2010 8:26:56   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo pigy,smo še s tabo,sam cajta niuser posted image ,jaz sem se včeraj mal pregrešila,ampak bo danes bolje,mal sva mela z mojim nesoglasja in potem je papanje,pa ni panike bom danes skurila.Drugače me pa je začelo ful motit,tale špeh ki je ostal,tak,da se moram še mal v roke vzet,mal več teka,še kak km dodat pa bo šlo,do novega leta ga ne bo večuser posted image .No lepo se mejte športniceuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.5.2010 12:06:29   
2violina
Pozdravljene punce
Moja ugotovitev pa je, da v kolikor jem bolj ali manj vse (to je objektivna razlaga, kajti vsega že dolgo ne jem na tak način kot sem pred začetkom razbijanja kg) mi kg stojijo. Nihajo tudi do 2 kg gor ali dol. Vendar sem v bistvu na istem.
Vendar se ne obremenjujem bo že še šlo dol. Če ne drugače se bom enkrat spet vrgla na striktno ločevanje po dnevih.
Me je pa čedalje bolj strah, da bi ta naša tema počasi a zanesljivo zamrla. In potem se ne bom imela več komu tožit za neuspehe in hvalit za uspehe. user posted image  user posted image  user posted image  
Uživajte v sončku in bodite pozitivne.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.5.2010 12:09:13   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

2violina- kako vama s hčerko uspevajo trebušnjaki na klopi? Moja mami jo ima, pa mislim da že skoraj več kot leto stoji in se prah nabira gor. Jaz na tej klopi nisem mogla delat, morde zato kr sm bla prelena. user posted image




Moji hčeri gre čudovito. trenira vsak dan in se ji dobesedno že pozna. Sama sem malo bolj lena poleg tega  imam največ špeha še na trebuhu. A vztrajam sicer bi jih morala vsak dan narediti najmanj 100 a se tolažim s tem, da tudi če jih naredim 30 jih je v 10 dneh 300 več kot če ne naredim nobenega.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.5.2010 13:10:47   
lunca14
violinca,ne se bat da zamremo,saj smo ostale,še pigy,ti,jaz in jerza,ti se sam hvali,kolikor hočeš,al pa jamrej kolkr češ,te bom vesela v vsakem primeru.
Jaz pa opažam,da odkar laufam rabim bistveno več kalorične hrane,kg.pa ostajajo na istem,sam mal več mišic je vidnih,predvsem sem vesela trebušnihuser posted image ,laufanje je zakon.
Pa še nešla sem eno zadevo za laufanje da ti meri km. od nika sportband+,dobra zadeva,pa še draga ni.

http://store.nike.com/index.jsp?country=US&lang_locale=en_US&l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-275944/pgid-275946#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-275944/pgid-275946

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
25.5.2010 19:53:09   
jer.za.
Čer!

Da se še jaz malo javim. Sem špe vedno tukaj z vami, kakšen dan bolj, kakšen dan pa manj na tekočem kaj se tukaj na RR dogaja. Tele sončne dneve skušamo čimbolj izkoristit, tako da smo večinoma kar do večera zunaj.
Danes zjutraj sem se tudi tehtala, in je tehtnica pokazala 60,0 kguser posted image user posted image user posted image . Vaavvvvv, še čisto čisto malo in bom magično 5 spredaj zagledala.
Moram pa povedat da sem bila včeraj kar malo negativno presenečena...končno mi je uspelo naštimati urco, da mi je merila tudi porabljene kcal, in v eni uri teka, kar konkreten tempo(tam cca 160-170 utripa), je bila poraba kcal le 380user posted image  Sem resnično pričakovala, da se v takem času precej več porabi. Koliko pa ostale kaj porabite?

Me je pa čedalje bolj strah, da bi ta naša tema počasi a zanesljivo zamrla. In potem se ne bom imela več komu tožit za neuspehe in hvalit za uspehe.


Ne boj se, jaz ostajam tukaj. S teboj in ostalimi, v dobrem in slabem.

Toliko na hitro, si grem še kolo do konca pripravit...sem se odločila da grem jutri kar s kolesom v službo(10 km v eno stran, tako da bom že pred šesto kolesarilauser posted image .

Papa

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 8:58:14   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jerza,jerza,jerzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superca za 60 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image važičkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede kalorij,mislim,da ni to realno,da bi porabila samo tako malo kalorij,ampak,to je sanm moje mnenje,pa se se s tem obremenjevat,ti sam teci in kolesariuser posted image .
Jaz sem pa včeraj dobila sms da mamo 20 obletnico valete,čez tri tedne,in sedaj je moj cilj,da pridem v teh treh tednih do tebe jerza,do magičnih 60,pa sej vem boste rekle smotka pa zakaj zaradi valete,zato,ker sem veljala v oš.za enega grdega račka-pa to sploh nisem bla,sedaj vidim,sam sem bla v družbi bolj barbik,ki so ble suhice,jaz pa normalna,no za njih sem veljala da sem bajsi,in tako sem se tud počutila,in sedaj hočem sklestit še tole malo,potem si pa kupim eno hudo stvarco za oblečt in pridemuser posted image .Tako,da je prav fajn motivacija,ker mi je malo padla,in bom sedaj mal spet pazila kaj in koliko jem,pa laufanje vsak dan,če se bo le dalo po urco in pol,no zdejle grem,na traso.
Lepo se mejte,moje male športniceuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 9:46:51   
Sunny Morning
Dan.

user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kg. Jaz malo sem, malo nisem na dieti, tako da se tudi ne oglašam, vas pa občasno preberem. Sem hotla samo tole pokomentirat.


IZVIRNO SPOROČILO: lunca14
Pa še nešla sem eno zadevo za laufanje da ti meri km. od nika sportband+,dobra zadeva,pa še draga ni.

http://store.nike.com/index.jsp?country=US&lang_locale=en_US&l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-275944/pgid-275946#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-275944/pgid-275946

Bodi pozorna predno kupiš, ker gre tale zadeva v podplat in samo v Nike copate, pa še to ne v vse. Če imaš iPoda se lahko dokupi podobna zadeva in gre na vezalke copat. Povprašaj v City Parku v iStore trgovini v drugem nadstropju.



_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 11:09:31   
lunca14
user posted image user posted image user posted image jihejjjjjjjjjjj,pravkar sem odtekla svoj nov rekord,laufanje neprekinjeno dve urce,pa še to na en konkreten hribuser posted image user posted image user posted image user posted image ,zadihana prav nič,noge ok,le drugič si moram vzet nekaj za pituser posted image user posted image user posted image user posted image ma sem ponosna naseuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 11:12:01   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Dan.

user posted image user posted image user posted image vsem za izgubljene kg. Jaz malo sem, malo nisem na dieti, tako da se tudi ne oglašam, vas pa občasno preberem. Sem hotla samo tole pokomentirat.


IZVIRNO SPOROČILO: lunca14
Pa še nešla sem eno zadevo za laufanje da ti meri km. od nika sportband+,dobra zadeva,pa še draga ni.

http://store.nike.com/index.jsp?country=US&lang_locale=en_US&l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-275944/pgid-275946#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-275944/pgid-275946

Bodi pozorna predno kupiš, ker gre tale zadeva v podplat in samo v Nike copate, pa še to ne v vse. Če imaš iPoda se lahko dokupi podobna zadeva in gre na vezalke copat. Povprašaj v City Parku v iStore trgovini v drugem nadstropju.




Hvala za opozorilo,ampak moram menjat tudi copate,mi pa odgovarjajo samo nikice,ker mam spredaj zelo ozko nogo,in je nike direkt zame,nimam ipoda,imam klasičen mp3,bom pa pogledala vseeno,res hvala za info.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 12:30:11   
Sunny Morning
lunca a si ti prav iz Nm ali iz okolice? Sem šla tvoje slikice pogledat in si mi tako znana. user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 12:38:05   
2violina
Lunca - vse čestitke in kapo dol za 2 urni tek. Sama še nikoli nisem tekla več ko uro skupaj.  In za motivacijo, da gre še kaka kilca dol. To - motivacijo namreč tudi sama user posted image  potrebujem. Sam kaj ko tako malo kot sem jedla ne gre več. A bo treba se še malo v roke vzeti in zategniti pas, ker si tudi sama želim videt spredaj 5 a mi še malo (slaba tolažba) fali (ja še več kot 3 kg. To je več kot mesec dni, če bom zelo zelo pridna).  Je pa obletnica valete prav zares taka stvar, da ti čestitam, da se boš lahko postavila pred "barbikami", kot praviš in zažgala. ČESTITAM.
Jer.za - prav privoščim ti user posted image  user posted image  user posted image , da si prišla do svojih magičnih 60. To o 380 Kcal se meni zdi malo malo. Ko sem bila na steparju po uro sem jih pokurila več kot 800. V pol ure nikoli manj kot 450. Tako, da ne obremenjuj se sam tak naprej in bo.
Pri meni je vse po starem. Včeraj sem peljala pecikleto na servis, saj mora biti v soboto tipi top za kolesarski podvig. Zadnjica bo trpela ja to pa to.
Uživajte in se sončkajte. By

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 13:49:10   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

lunca a si ti prav iz Nm ali iz okolice? Sem šla tvoje slikice pogledat in si mi tako znana. user posted image


Ja tko je rojena v nm. stanovala sem potem do lani v straži,no zelo blizu,proti dolenjskim toplicam ,sedaj pa smo v šentjerneju.Iz kje si pa ti,da sem ti znana?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 14:24:03   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
lunca a si ti prav iz Nm ali iz okolice? Sem šla tvoje slikice pogledat in si mi tako znana. user posted image


Ja tko je rojena v nm. stanovala sem potem do lani v straži,no zelo blizu,proti dolenjskim toplicam ,sedaj pa smo v šentjerneju.Iz kje si pa ti,da sem ti znana?

Stražanka...jaz tudi.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 14:29:48   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
lunca a si ti prav iz Nm ali iz okolice? Sem šla tvoje slikice pogledat in si mi tako znana. user posted image


Ja tko je rojena v nm. stanovala sem potem do lani v straži,no zelo blizu,proti dolenjskim toplicam ,sedaj pa smo v šentjerneju.Iz kje si pa ti,da sem ti znana?

Stražanka...jaz tudi.



user posted image user posted image user posted image ja potem pa ni čudno da sem ti znana........rumanja vas,letnik 75,pa ti?Ti pa nimaš nič v albumu,da bi te poškililauser posted image ,ajmo dej razkrij seuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 20:08:47   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
lunca a si ti prav iz Nm ali iz okolice? Sem šla tvoje slikice pogledat in si mi tako znana. user posted image

Ja tko je rojena v nm. stanovala sem potem do lani v straži,no zelo blizu,proti dolenjskim toplicam ,sedaj pa smo v šentjerneju.Iz kje si pa ti,da sem ti znana?

Stražanka...jaz tudi.

user posted image user posted image user posted image ja potem pa ni čudno da sem ti znana........rumanja vas,letnik 75,pa ti?Ti pa nimaš nič v albumu,da bi te poškililauser posted image ,ajmo dej razkrij seuser posted image .


Straža celo življenje, letnik 75, osnovno sem hodila v Dolenjske, ampak sva se pa srednjo sigurno vozili z istim busom. Slikico imaš na ZS.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
26.5.2010 20:31:03   
lunca14
user posted image no kok je svet majhen,pa se najdeta dve sorodni dušci.Sem ti poslala nazaj zs.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
27.5.2010 14:05:09   
Adelina
Naj vas najprej pozdravim in pa user posted image user posted image user posted image , ker ste tako pridne. Sicer se me najbrž ne spomnite, enkrat sem se "oglasila", ko sem potrebovala en nasvet-sicer sem začela hujšat za vami.
Sedaj pa imam eno prošnjo. Mislim, da sem zasledila, da je poleg Violine2 (z njo sem namreč že kontaktirala) še ena tekla na enem od teh tekov (ali pa se motim)? Baje tam dobiš bon za Hervisov popust. Če ga katera ne rabi, bi bila zelo hvaležna.
Upam, da se vam ne zdim preveč vsiljiva!
Sicer pa ste res pridne!user posted image

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.5.2010 12:22:55   
Pigy
Pozdravček,

kaj ste vse iz NM?

lunca, 2 uri si tekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jerza, super ko ti je uspelo prit na 60user posted image user posted image user posted image user posted image kdo ve kdaj bom jazuser posted image

Pravijo da je dobrota sirota, no jaz sem ostala brez zaposlitveuser posted image user posted image , tako da vztrajno iščem novo, ampak se mi je sreča nasmehnila danes zjutraj in sem v ponedeljek vabljena na razgovoruser posted image . Držite pesti da mi uspe.
Sej če bi vedli zakaj sem morala dat odpoved bi se smejale.

Končno skoz sonce, prav lepo je toplo, sedaj bom lahko vsak dan full prekolesarila zvečer.user posted image

Samo tko na hitro sem vas prišla pozdravit, še malo pa se dobim z že bivšimi sodelavkami in sodelavci na pijačkiuser posted image .

Lepo se mejte čez vikend






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
28.5.2010 13:07:59   
lunca14
Ah pigy,službauser posted image ,no upam,da se ti v ponedeljek vse lepo istečeuser posted image user posted image user posted image ,sedaj pa uživaj na pijački,in če ni skrivnost,zakaj si zgubila službo?jaz bi se prav rada nasmejala.
Danes je spet z nami lunca,se jo bom držala,me pa daje neka viroza,šmrkam,pa gnojne oči mam,tak,da včeraj sem šla laufat,čist na izi,da nes pa bom videla,mogoče,tak,mal,da prešvicam,potem pa hitro na čaj in v posteljo.
Lepo se mejteuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.5.2010 13:20:45   
jer.za.
En hiter pozdravček od mene....

zadje tri dni sem bolj slabo, nekaj se me loteva, pa se nikakor ne pokaže dokončno ali bom obležala ali speljala. Teče iz nosu, kašelj, na trenutke ostanem čisto brez glasu. S športanjem zato zadnje tri dni ni nič, ker nimam energije.

Drugače pa vse po starem. Se vam kaj na daljše javim jutri ali pa v ponedeljek dopoldan.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
29.5.2010 21:52:16   
lunca14
jerza.........upam,da si že kaj bolje,mene se je tud neki podobnega lotilo,ampak,je sedaj že skor dobro,nos se je ustavil,le glasa nimam še dobrega,ampak sem šla vseeno laufat,tak na izi.Včeraj sem preživela ob vodi in kavi,brez problemov.
No lepo se mejteuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.5.2010 8:22:35   
lunca14
Jutrouser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?