|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.6.2010 22:44:26   
lunca14
user posted image user posted image user posted image hočem 70 stranuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
30.6.2010 22:45:02   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako,da mamo novo starn za poletjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.7.2010 9:54:00   
2violina
Punce, da se pohvalim. Danes zjutraj sem spet na svoji stari teži. Na 64 kg.
Lunca - sam, da ste se pozdravili. Kg bodo spet šli nazaj dol, ko se vrneš na stara pota. Bazen vauuu tudi jaz bi ga imela. Vendar pa je zame morje le morje.

Meni v teh dneh najbolj odgovarja skleda solate in sadje (melone in lubenica). Drugače pa še kak na olivnem olju pečen krompir direkt z vrta in pa seveda veliko vode.

Vroč pozdrav ......

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.7.2010 7:50:59   
jer.za.
No evo, pa se je tehtnica spet premaknila na kočno željeno tež...danes zjutraj mi je tehtnica pokazala 57,7 kguser posted image user posted image user posted image , tako da sem igubila 15 kilogramov. Jupiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image .

Zdej pa šibam naprej delat.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.7.2010 8:26:26   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

No evo, pa se je tehtnica spet premaknila na kočno željeno tež...danes zjutraj mi je tehtnica pokazala 57,7 kguser posted image user posted image user posted image , tako da sem igubila 15 kilogramov. Jupiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image .

Zdej pa šibam naprej delat.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.7.2010 11:04:39   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

No evo, pa se je tehtnica spet premaknila na kočno željeno tež...danes zjutraj mi je tehtnica pokazala 57,7 kguser posted image user posted image user posted image , tako da sem igubila 15 kilogramov. Jupiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image .

Zdej pa šibam naprej delat.




uvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu beyba superca,sam tko naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,men se je pa ustavla na 63kg,in moram mal stvar v roke vzet.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.7.2010 14:10:27   
Pigy
To je pa lepo videt da ste oživeleuser posted image user posted image user posted image .

Jaz sem se ponoči vrnila domov, sem še vedno utrujena, 16 ur vožnje je mal kruta, ampak mi je bilo pa lepo. Kupila sem si full cunjic, mojemu pa neko malenkost. Moram priznat da mi je tehtnica kot pribita 66-67 kg, niti gor niti dol, kljub temu da mislim je že skoraj mesec dni odkar ločujemuser posted image user posted image .

jer.za. upam, da se najdeve na fbuser posted image .


Sedaj je minilo 3 mesece odkar smo končale z dieto, a gremo še eno rundo začet?


< Sporočilo je popravil Pigy -- 2.7.2010 14:11:39 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.7.2010 14:33:57   
jer.za.
Uf, šele sedajle vididm da sem se grdo grdo zatipkala: tehtica je pokazala 59,7 kg, in sem ful ful zadovoljna. Cel dan se mi že ful smeji, ponosna sem sama nase da ne morem povedat kako.

Pigy, daj me klikni, jaz te nisem našlauser posted image . Sem ti na ZS napisala ime in priimek, imam pa notri slikco, na kateri sem jaz in mož(jaz v rdeči, mož v črni majci-ker verjamem da nas je več pod tem imenom in priimkom). Ja, in upam da se najdeva in še tam spodbujava.

Nova runda ločevalne, jaz jo ne grem, ker mi gre teža lepo počasi še vedno dol. Ostajam pa z vami v tem čveku še naprej.

Vikend zame se je že začel, zdele grem vse 4 od sebe na kač dat, čez pol urce imam kosilo(danes tašča kuha), popoldan bomo pa preživeli ob bazenu in gledanju nogometa.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.7.2010 11:45:01   
lunca14
Danes spet bijem bitko z lino,no še par urc pa bo mimo,potem pa pade skleda solate,zvečer pa laufat,moram sklestit,še tele preostale kg.pa mi je vse dol padlo od bivanja v bolnici,pa sedaj ko je mali doma,pa je treba bit not,pa sem že mal živčna,tko,da od danes naprej spet pridno ločujem in klestim kg.Da se še pohvalim mam nove teniske,jutri pa grem kupit še od nika sporband za štetje kilometrine.
En lep pozdrav diplomantkam.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.7.2010 6:17:44   
2violina
Pozdrav najbolj vztrajnim.
Meni je po dopustu ponovno uspelo težo spraviti pod 64. Tehnica je pokazala 63,7. Sem pa pričela ločevat. Seveda pade vmes kak greh. No včeraj je bil en tak, ko sva se s hčerko spravili zvečer na sedežno in do polovice zmazali banjico milkinega sladoleda. user posted image user posted image . Pozna se, da ni neke velike moralne podpore s te temeuser posted image  user posted image .
Danes je nov dan in gremo naprej. Imela bom dan B - z veliko sadja, mešano solato in govedino ali hrenoko (odvisno kaj bo še doma ostalo v hladilniku)

Jer.za - tebi iz srca čestitam - 15 kg ni mačji kašelj . Pa še 5 imaš spredaj. To je moja večna želja in vem, da ne bo nobena nič naredila namesto mene.
Lunca 14 in Pigiy - Prva bi rada ločevala, druga že ločuje. Dajmo se skupaj spravit bodrit ob uspehu  in karat ob grehih. Tako nam bo lažje in cilj nam bo bljižji. 

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.7.2010 7:24:42   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy
Sedaj je minilo 3 mesece odkar smo končale z dieto, a gremo še eno rundo začet?

Jaz grem novi krog septembra, ker poleti sem preveč na off. Zaradi vročine mi tudi hrana ne paše, ampak je pa zato veliko sladoleda in podobnih zadev. Vse športanje je pa preživljanje popoldnevov na igrišču in vahtanje, da mala kje ne pade...se mi zdi, da to glih ne spada pod šport. Zvečer, ko pa zaspi, sem pa tako zmatrana, da se mi čisto nič ne da. September je kot pravi za ponovni začetek.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.7.2010 10:33:30   
jer.za.

Jer.za - tebi iz srca čestitam - 15 kg ni mačji kašelj . Pa še 5 imaš spredaj. To je moja večna želja in vem, da ne bo nobena nič naredila namesto mene.


Hvala za čestitke. Res je, -15 kg ni mačji kašelj. Ampak če se ozrem na stanje pol leta nazaj, ko je bila prehrana res katastrofalna(čez dan bolj malo, zvečer sendviči vsak dan), pa gibanja nič, se je že tukaj ogromno, ogromno spremenilo. Danes pojem vsaj tri jabolka na dan, večerja v glavnem sadna/zelenjavna z navadnim jogurtom, o gibanju pa ne bi...tu se je stvar spremenila za 1000%. Seveda pa je tudi moje počutje temu primerno, odlično, zato tudi vztrajam na tem tempu...ma ne vztrajam, to je postal način življenja. In ja, sem ponosna sama nase.

Šibam naprej delat.


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.7.2010 14:32:52   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image tud hudič,pa me kregajte,za kosilo sem pojedla na koncu še kos rolade,ampak priznam da mi je pasala in da do večera ne jem nič večuser posted image user posted image user posted image pa eno skledo solate sem zmazala,pa laufat grem zvečer,pa jutri ne dam nič sladkega v usta-obljubim.Mam pa 62,5kg,še malo pa bouser posted image ,men tud zdej ne gre strogo ločevanje,zarad sladoleda,ampak se pazim da ga ne pojem veliko,sam žličko al pa dve za okus in potešitev želje.
Dejmo dejmo punce v roke pljunit in zbrisat še kak kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.7.2010 9:03:48   
lunca14
user posted image no kje ste,kje je motivacija?

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.7.2010 15:02:04   
jer.za.
Tukej smo.

Gremo migat, športat, pa sadje in zelenjavo jestuser posted image . No, jaz sem že tretji dan brez gibanja, imam zelo bolečo user posted image , jutri pa mislim da bo že šlo. Danes grem tudi na eno večerjo s kolegicami...me je sicer že Lunca 14 kregala, ampak si bom eno fajn pojedino privoščila za nagrado za dosežek. Drug teden mi je pa še možek obljubil, da me v kitajsko pelje, ampak potem bo pa spet mir in red za nekaj časa.

Grem na kosilo, tašča že kliče.

Papa

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.7.2010 8:10:38   
2violina
Pozdrav!

Prav všeč mi je da smo še vedno tu. Občudujem nas, da smo tako pridne in vztrajne, kajti tudi če kg ne grejo dol je važno, da ne grejo gor, kar nam očitno uspeva. Torej smo veliko naredile zase.
Pri meni je tako, tek ne laufa vsak dan, vendar vsaj 3-4 na teden in 1-2 kolesarjenje po okoliških hribih. Vročina me noro moti. tekla bi lahko edino le zjutraj a kaj ko pričnem z delom ob 6. torej kdaj naj tečem? Sedaj tečem pozno zvečer po 9 uri zvečer po progi, ki meri 11 km in nekaj metrov. Tečem odvismo od 55 minut do ure in 3 minut. Ponavadi me moj spremlja na kolesu s kakšno steklenico vode, da me med tekom ne vrže na tla. Tehnica mi je danes zjutraj pokazala 63,1, kar je najmanj do sedaj. Sem pa pred 4 dnevi popolnoma črtala z jedilnika kruh in sladkarije. Bomo videli ali bo kakšen napredek.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.7.2010 8:13:32   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Grem na kosilo, tašča že kliče.

Papa


En velik user posted image  user posted image  za tako taščo. Jaz svojo vidim 1-2 na leto in mi je še to velikooo preveč. Moj se pa takrat živčno prestopa in poti, ker misli, da si bova spet skočili v lase (besedno)... A to je že druga zgodba. user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.7.2010 10:54:00   
Pigy
Evo tudi mene po dolgem času. Ta teden nisem bila nič kaj pridna, grešila 100/h. Ampak zato pa danes po pameti, ampak vsaj gor nisem šla. Sem pa opazila da sem dobila po stegnih strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image , katastrofa.

Pridne bodite, vas preberem ko bom mela čas, sedaj šibam na davčno po neke info. Službe še nisem našla, tako da je tudi ne bom iskala, 1.8 grem pa na zavod. Bom mela vsaj nadomestilo.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.7.2010 8:48:47   
Anonimen
pozdravljene punce!

kar srem me je, da sem po končani dieti zapustila vas in sebe user posted image . ja nič več nisem pazila in rezultat +5kg. sem žalostna že od nedelje in se pripravljam na nov krog ločevalne. začnem kar danes, ker imam poln kufer svoje neodločnosti. se vam pa kar tukaj pridružim in si zaslužim kar pošteno brco v rit. tako, da začnem z groznimi 74,5kg. upam vsaj na -10kg ali pa še več ampak tokrat pa res po pravilih in do konca.
sem diplomirala tako,da tega stresa ni več in tudi izgovorov za hranjenje ob nenormalnih urah in nenormalnih količinah ni več. res pa je da sem cele dneve doma, ker sem na zavodu in bo zato malo težje, vendar sem odločena. še posebej me je ob živce spravila svakinja , ki je v nedeljo paradirala(55kg) kako si nima kaj za oblečt in se ji vidi "špeh",( ki ga sploh ni).
ja kavi se pa ne odpovem in upam, da ni prevelik greh.

LP


(odgovor članu Pigy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.7.2010 9:33:38   
Pigy
Vzela sem si čas da vas mal preberem za nazaj.

Res nimam sreče v življenju, grem včeri končno kupit ključavnico za kolo, ga pustim pred trgovino, grem notri, kupim ključavnico pridem ven kolesa ni.user posted image user posted image user posted image user posted image Sva z varnostnikom pogledala po kamerah, in lepo se vidi frajer se vsede na kolo in čistt počasi se pelje, samo škoda da se mu obraza ne vidi od sonca. user posted image Mi je pa omenil, da v eni uri je moje kolo že drugo, ko so ga ukradli, na istem vhoduuser posted image user posted image

lunica14- a misliš da bomo celo poletje na strani 70 user posted image , mormo se potrudit pa vsaj na 100 prituser posted image

jer.za- super za izgubo 15 kguser posted image , in hvala ker si me potrdila na FB

deja777- uh, kako pa ti je uspelo pridelat +5 kguser posted image , verjetno si večinoma zvečer jedla. Sej bo šlo spet dol user posted image .


No kdaj začnemo skupaj novo runo, a v ponedeljek, ali jutri. S tem da bo spet tabela in tehtanje 1* na teden.

Jaz sem danes na sadju.

                                                                        lp






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.7.2010 10:27:59   
Anonimen
čestitke, vsem ki ste se pridno držale in vidim, da dosegate lepe rezultate.user posted image user posted image user posted image user posted image

Pigy po ločevalni se nisem nič držala "vzdrževanja" in ko sem pod stresom jem. pa je bla diploma,... in sem jedla. ja tudi zvečer vsak dan. zato pa je tak rezultat. jaz začnem svojo "rundo" ločevalne kar danes. tehtala se bom pa vsak pon.
pa kaj je s temi kolesi. pri nas so prejšnji teden tudi enemu sosedu ukradli kolo pred trgovino zjutraj ko je šel po kruh. pa cerkev so nam oropali v soboto ,... ne vem no kaj se z ljudmi dogajauser posted image

(odgovor članu Pigy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.7.2010 22:16:25   
bibyzan
pozdravljene!!

Najprej vse pohvale tisitm, ki ste pridno hujšale in vam je to uspelo. Jst sem se vam sicer pridružila ob tem datumu, vendar sem potem malo hujšala po svoje, pa malo grešila, pa spet hujšala. No, tako sem od oktobra spravila dol 16 kg-ponosečniških. Sedaj se mi je ustavilo. Sem misla da bom do službe na svoji željeni teži, pa jih imam še 10 kg. No, če bi bila ful pridna, bi to tudi šlo dol do 16. avgusta, ko je nesrečni dan odhoda v službo. Vsak teden najmanj 5x visim na orbitreku po eno uro in naredim 10 km, pa trebušnjaki. Pa se mi zdi, da mi tole nič kaj ne pomaga. Kg mi že dolgo stojijo kljub telovadbi in sem že pošteno jezna. A mislite, da bi mi uspelo do datuma še vsaj 8 kg? Ma sm že čist zmešana. Nikol ne izpolnim svojih obljub.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.7.2010 7:52:54   
jer.za.
Jutro!

Evo, ura jutranjega teka je že za mano, sedaj pa kavica in internetuser posted image .

Pigi, ma nimam besed glede kolesa...sploh ne razumem kako lahko nekdo mirno pride in se odpelje. Ampak žal bo tega vedno več, in bo potrebno pazit še na vsako ne vem kakšno banalno stvar, da jo ne bi ukradli. Pa če imam v spominu imaš to kolo precej novo a ne?? Sicer te pa na FB nikoli ne vidim, da si prijavljena...daj me kaj klikni, ko me vidiš prijavljeno.

Deja777, jaz ti najprej iskreno čestitam za diplomouser posted image user posted image user posted image . To mene še čaka, in najbrž bom takrat tudi pridelala nazaj nekaj kg, tako da te čisto zastopim kako to gre. Je pa super da imaš spet pogum in voljo, da boš ponovno začela. Želim ti, da boš tokrat dosegla svoj cilj.

Bibyzan, si mogoče pomislila da preveč sportaš, in se delajo mišice in zato teža ne gre dol? Pa pri gibanju bodi pozorna, da je pulz v mejah, ko se topi maščoba(to je tam max. 120-140 utripov na minuto), kar je več pa se delajo mišice. Jaz ti nekako svetujem, da se gibaš 3-4x tedensko,pa če ne boš šla na ločevalno imej 5 obrokov dnevno, s tem da bi imela jaz na tvojem mestu zadnjega zvečer okoli sedmih, pa še to sadno-zelnjavnega. Tudi tebi želim veliko uspehov. Kar pa se tiče izgube 8 kg do 16.8....mislim da bo preveč, raje si zadaj cilj 4 kg, da ne boš na koncu razočarana, pa tudi 8 kg minusa v enem mesecu je preveč za telo in zdravje. Tako je moje mnennje in nasvet.

Jaz sem še vedno "pridna". Gibanja je precej, no v teh resnično vročih dneh malo manj. Gledam pa, da če ne migam aktivno potem v domačem bazenu med namakanjem delam vaje za trebuh+hrbet+noge. Itak smo pa kuhanje(kosilo pri tašči) do nadaljnega ukinili...jaz zajtrkujem normalno(če sem doma kruh + namaz, ali hrenovke, jajca, salamo,...; v službi sem na sadju dopoldan), vmes pade jabolko, za kosilo imava zadnje dni z možem solate na 1001 način, ali pa le kakšno lahko juhico, za večerjo pa ponavadi kumara+jogurt. Seveda pa pade vsak dan sladoled, brez tega v teh vročih dneh ne gre. Teža mi ostaja pod 60 kguser posted image .
Drugače pa že odštevam dneve do odhoda na morje...v najslabšem primeru še 20 dniuser posted image . Sicer sem mislila jutri na morje z malima, ker sem frej do ponedeljka, pa nimam nobenega ki bi šel z manouser posted image , sama pa ne grem. No, bomo pa doma v bazenu uživali, jutri si bom pa en shopping v Ljubljani privoščila.

Punce, pridne bodite, pa se še kaj tipkamo.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.7.2010 14:38:49   
NAVT
V ponedeljek sem se tudi jaz odločila za ločevalno. V maju sem že enkrat začela, v bistvu svojo prvo dieto v življenju. Po 14-ih dnevih se teža ni premaknila niti za gram in mi je motivacija padla na nulo. Zdej sem se spet opogumila in pričakujem, da mi bo čez kakšen teden spet padla motivacija, zato jo bom kar tukaj iskala. Upam, da me bo katera podprla, sicer pa bravo vse tiste, ki vam ratuje.

Moj plan je spraviti dol 6-8kg. Če slučajno rata 10 bo več kot idealno. Vem, da nimam posebno težke naloge, a vseeno ...

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
15.7.2010 11:30:31   
Pigy
Punce včeri končno preživela vodni dan user posted image . Tako sem se fajn počutla, ampak tehtnica še vedno 66 kguser posted image user posted image . Včeri sem naredila generalko v stanovanju, samo 2 uri sem kuhinjo pucala, user posted image uh kok hrane imam v hladilniku in omaricah, kolikokrat me je prijelo da bi kej probala pojest, ampak ne.

deja777- folk ma preveč cajta, pa kradejo. Nimam kej, pač sem prijavila na policijo, sam škoda kr nimam številke šasije, kr če bi ga kdo prodajal ,bi ga lažje našla, sicer pa so policaji šli gledat posnetek, samo dvomim, da bojo prepoznali človeka. Sem pa dobila namig, naj grem v nedeljo na bolšji sejem v Lj, da tam se bo sigurno prodajal. Samo če ga bom videla, in če ga prepoznam, moram takoj policijo poklicat.user posted image Vi mate pa pestro, cerkev oropatuser posted image .

Zdej pa pejt naprej po pameti, zvečer ne jej. Se bove pa skupaj vsak pon. tehtale.

bibyzan- morde pa so res tole mišice, jaz sem faj šla dol, sedaj sem pa 1 mesec spet na ločevalni, ampak niti 1 kg ni šel še dol.

jer.za.- kolo je bilo čist novo (no kolegica se je ene dvakrat zapeljala na njem). Zgleda da na Fb nisva nikol v istmu času, upam da se kmalu kej slišive, te kliknem, ko te vidim, al pa ti mene, ok.

navt- dobrodošlauser posted image , če ti tko hitro motivacija pade, se ne tehtaj, kr ni fajn da se obremenjuješ z njo. Počasi pa bo šlo dol, verjemi da prvi mesec se ti ne bo tok poznalo. Kr telo se šele prične navajat na nov način prehrane. Pa na obsegu se ti bo tud začel mal poznat. Le vztrajaj naprej.

< Sporočilo je popravil Pigy -- 15.7.2010 11:32:22 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?