|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 6:37:09   
anajmad
Spet jst ,po enem tednu. Kilce ostajajo enake,ker se nisem nič držala,oz. sem se. Imela sem virozo,pa ni šlo z gibanjem tako kot bi morala. Bo pa naslednjič boljše. Bravo sotrpinkeuser posted image user posted image user posted image user posted image za izgubljene kg.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 9:54:05   
tojeto1
Dala vse skupaj:
 
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:           - tedensko   - skupaj      začetni:    želeni:    
trenutni:




Evica22       - 0,0kg         - 2,2kg          70,0kg     65 kg        67,8kg
Petka09      - 0,0kg         - 1,8kg          66,0kg     59 kg        64,2kg
anajmad     - 0,0kg          - 1,8kg          88,0kg     75 kg        86,2kg
matejchy    - 0,8kg          - 1,6kg          75,5kg     70 kg        73,9kg 
LERO          - 0,5kg          - 1,6kg          91,0kg     72 kg        89,4kg
aki               - 1,5kg         - 1,5kg          57,0kg     53 kg        55,5kg 
miška17      - 0,3kg         - 1,3kg          94,1kg     81 kg        92,8kg
2ursae        + 0,5kg         - 1,2kg          70,0kg     63 kg        68,8kg
Mala_Ajda  - 0,6kg          - 1,1kg          61,1kg     58 kg        60,0kg
tojeto1        - 0,0kg         - 1,0kg          69,0kg     63 kg        68,0kg
halgato       - 0,3kg          - 0,6kg          64,4kg     57 kg        63,8kg
HuAnita       - 0,0kg         - 0,0kg          65,0kg     58 kg        65,0kg 
ona             + 1,2kg         - 0,0kg          73,0kg     68 kg        73,0kg
Skupaj smo šle dol: 15,7kguser posted image . Kwa se dobr sliši!


Ta teden niso javili podatkov:
skuštrana    - 2,0kg         - 2,0kg          68,0kg     60 kg        66,0kg
halgato       - 0,3kg          - 0,3kg          64,4kg     57 kg        64,1kg
majch          - 0,0kg         - 0,0kg          70,0kg     60 kg         70,0kg
karmy85     - 0,0kg         - 0,0kg          73,5kg     60 kg         73,5kg
nena           +0,4kg          + 0,4kg          71,6kg     60 kg        72,0kg
jenii            - 0,0kg         - 0,0kg           67,3kg     60 kg        67,3kg
orka            - 0,0kg          - 0,0kg          84,0kg     65 kg        84,0kg
kristinaj      - 0,0kg         - 0,0kg         
nebo            - 0,0kg         - 0,0kg     
Abbey         - 0,9kg          - 0,9kg          89,5kg     60 kg        88,6kg
austen        - 0,0kg          - 0,0kg          93,0kg                      93,0kg
zoja10        - 0,0kg         - 0,0kg           90,0kg     75 kg         90,0kg
živka           - 0,0kg          - 0,0kg          82,0kg     70 kg        82,0kg


Naslednje tehtanje: ponedeljek, 8.2.2010


NALOGE (nove so podčrtane):

  • obroki so vsaj za 30% manjši
  • vsaj 2x na teden po 30 min aerobne vadbe
  • po 18 uri ne jemo nič
  • vsak dan spijem vsaj 2 litra vode (ali nesladkanega čaja)
  • vsaj 2x na teden naredim 20 trebušnih

Treba delat, drgač nou šlo nč dol!!! Saj to tud zame veljauser posted image






(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 12:31:51   
orka
helow

kilce ostajajo,ker za rd se pa nism šparala in sedaj na dieto in upam,da vam bom v pon. lahko že kak minus raportirala
user posted image user posted image user posted image za vse ki ste pridobile -

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 14:00:20   
matejchy
Js sm se pa danes tak pregrešila, čokolade se mi je zluštalo pa sm jo kr zlamala, ne pojdela. 

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   [Brisano sporočilo]
2.2.2010 15:16:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 17:15:40   
skuštrana
Hoj,

jst se nisem vagala, ker me ni bilo doma, smo bili na mini počitnicah na Koroškem - gradovi Kralja Matjaža in tako...

Je bilo fajn, na hujšanje sem pa pozabilauser posted image Čeprav telovadbo smi imeli, nosi tamalega, pa vleči sanke, itd..user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 20:21:36   
tojeto1
Ej, ženske: kolkrat stopite na vago - tko za sebe.
Jaz grem gor vsak dan in skoz upam, da bo kj manj pokazalauser posted image , ampak skoz isto kaže. Pol mi pa da mal motivacije, da ne jem tolk.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 20:37:24   
matejchy
Js vsako jutro stopim na vago.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: hujšanje na dolgi rok
2.2.2010 20:43:16   
2ursae
jaz le v ponedeljek ... morda v petek, da vidim, kaj smem in česa ne med vikendom user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 7:16:40   
n€na
Dobro jurto!!

jaz sem še tudi med vami, ampak sploh mi ne znese več prit na net...ne vem kaj je zdaj to...vsaki dan je več delauser posted image  Včasih sem med službo komot na net skočla zdaj  pa skoraj ne morem večuser posted image

skratka., jaz sem se vagala danes zjutraj in je vaga pokazala 70,8....sem kar zadovoljna...Grem pa vsaki dan peš po tamalo v vrtec in tako v eno smer ki gre konstantno malo navzgor prehodim s hitro hojo 1km...in še potem lahkotno 1 km nazaj...

jesti sem začela s tamalih krožnikov, ker gre manj gor in tako sigurno manj pojem...

Lep pozdrav in lepo dietkajte pa se kmalu spet tipkamo...user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 10:55:59   
karmy85
Ojla!

V ponedeljek javim nove rezultate.

Imam pa še en predlog,da bi imele 2x na mesec lunine poste,torej na prazno in polno luno.Takrat se samo pije vodo ali nesladkane čaje 24 ur.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 11:22:14   
tojeto1
Karmy85: ful dobra ideja!! A loh ti prej napišeš kdaj so ti datumi, da se bomo loh držale, ker jaz nimam pojma kam se to pogleda!

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 11:52:42   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

Imam pa še en predlog,da bi imele 2x na mesec lunine poste,torej na prazno in polno luno.Takrat se samo pije vodo ali nesladkane čaje 24 ur.


jaz tega sigurno ne bom zmogla, sem pol naslednji dan popolnoma švoh, se kar tresem user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 12:07:08   
miška17
Moje mneneje: da je post ob sami vodi ali čaju cel dan ( če je luna ali ni luna ) zdravju škodljivo. Obroki morajo biti urejeni ( 5 obrokov ) . Razmiki med samimi obroki približno 3 ure.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 12:41:40   
karmy85
Prazne in polne lune:

Februar
Prazna luna 14.ferbruar ob 3.50
Polna luna 28.februar ob 17.37

Marec
Prazna luna 15.marec ob 22.00
Polna luna 30.marec ob 4.25

Za ostale mesec pa kasneje.

Škodljivo ali ne,jaz sem to poskusila že in se po tem zelo dobro počutim,vsaj telo se ti prečisti.Pri ločevalni dieti imaš pa itak tudi vodne dneve.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   [Brisano sporočilo]
3.2.2010 12:50:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 14:10:55   
Mala_Ajda
Karmy zanimiv predlog, če se veda ne migaš vsak dan user posted image . Sprehodi mi ravno ne pašejo, sklepam in iz izkušenj (14 dnevni post morje časa nazaj), da bom naslednji dan zelo lačna in bi kar vse pojedla, na sam dan posta pa bi se po rekreaciji kar tresla in ...
Nadaljevanje poznate, nekaj v stilu njami. Raje bi že pila sadne sokove ali pa juhice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 17:02:23   
2ursae
user posted image jaz imam vprašanje oz. dilemo ali bolje rečeno: potrebujem malo vzpodbude. Takole je:

mala2 sta bolna, smo doma, zaprti, ker ven ne smemo. In mi je hujšanje zadnja briga - migam ne, jem kar mi paše, tud sladkarije, ki mi pomenijo mini pavzo med oskrbovanjem mojih dveh malčkov z animacionprogramom. Da ne rečem da mi za prepoved jedenja po 18h dol visi, takrat se še mož pritroga in se skupaj najemo ...
Ve vzdržite ob vsakih pogojih? Rabim malo brce v rit, vzpodbude, naj ne glede na situacijo pazim na hrano user posted image ...

user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: hujšanje na dolgi rok
3.2.2010 22:57:12   
skuštrana
Post, jaz že kar v naprej povem da tega ne bom delala, to ni za mene. Zdržala bi že, samo se mi zdi brezveze ker bi potem naslednji dan vse not prineslauser posted image Tako da, jaz tu odpadem.

2ursae, jaz se truudim da ne jem po 18 uri v vsakem primeru. To je edino česar se držim, ostalo (telovadba in to) pa odvisno od počutja, kakšen dan sem imela, itd...Zdej že spet 6 dni nisem nič telovadba, ampak mi pač ni zneslo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: hujšanje na dolgi rok
4.2.2010 8:07:40   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

user posted image jaz imam vprašanje oz. dilemo ali bolje rečeno: potrebujem malo vzpodbude. Takole je:

mala2 sta bolna, smo doma, zaprti, ker ven ne smemo. In mi je hujšanje zadnja briga - migam ne, jem kar mi paše, tud sladkarije, ki mi pomenijo mini pavzo med oskrbovanjem mojih dveh malčkov z animacionprogramom. Da ne rečem da mi za prepoved jedenja po 18h dol visi, takrat se še mož pritroga in se skupaj najemo ...
Ve vzdržite ob vsakih pogojih? Rabim malo brce v rit, vzpodbude, naj ne glede na situacijo pazim na hrano user posted image ...

user posted image


Če nimaš neke motivacije, potem ne boš uspela. Mogoče naj ti bo brca v rit ta, da v svoje telo vnašaš veliko škodljivih snovi, ki se ti znajo nekega dne mogoče tudi maščevati. Moj nasvet za uspešno prehranjevanje, zdrav način življenja in počasno, a uspešno izgubljanje kg je v prvi fazi hrana. Nič sladkorja oz. nadometi z drugimi viri za sladkanje kave, čaja (med, agavin, javorjev sirup, rižev slad...), čimmanj OH in od tega nič bele moke, čim manj konzerviranih stvari, za pijačo pa zgolj voda in čim manj raznih sokov. pa minimum alkohola. Ni važno, če ješ po 18. uri, važno je, kaj poješ. Res pa je, da naj bi jedel 3 ure pred spanjem in ne kasneje. Gibanje? Seveda zelo priporočljivo, verjamem pa, da ti pri dveh otrocih le tega ne manjka, kajti gospodinjska dela so tudi gibanje. Če pa je le možnost, pojdite pa seveda na sprehod, na kakšen večji hrib ali pa telovadi doma ali pa v studiih.
je pa seveda samo eno dejstvo. Če nisi pripravljena storiti to za sebe in če v glavi nimaš razčiščeno, potem brez veze, da se tega lotiš. Želim ti pa, da ti bo le uspelo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: hujšanje na dolgi rok
4.2.2010 9:09:06   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

user posted image jaz imam vprašanje oz. dilemo ali bolje rečeno: potrebujem malo vzpodbude. Takole je:

mala2 sta bolna, smo doma, zaprti, ker ven ne smemo. In mi je hujšanje zadnja briga - migam ne, jem kar mi paše, tud sladkarije, ki mi pomenijo mini pavzo med oskrbovanjem mojih dveh malčkov z animacionprogramom. Da ne rečem da mi za prepoved jedenja po 18h dol visi, takrat se še mož pritroga in se skupaj najemo ...
Ve vzdržite ob vsakih pogojih? Rabim malo brce v rit, vzpodbude, naj ne glede na situacijo pazim na hrano user posted image ...

user posted image



Najbolj ti bo pomagalo, če sladkarij sploh ne boš imela doma na zalogi! Saj pa tudi z večerjo ni nič narobe, če je le-ta lahka... Recimo jaz sm dolga leta večerjala kakšen kruh pa mleko, gres na mleku... Recimo ješ z otroci, če že moraš. Najboljše je seveda nič, tako kot smo rekle, če želimo shujšat.

Ampak prvi pogoj pa je tudi ,da osiromašiš svoj hladilnik in "špajzo" s tem, da sladkarij in prigrizkov sploh nimaš doma!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: hujšanje na dolgi rok
4.2.2010 9:13:29   
Mala_Ajda
Miapia lepo napisano mnenje glede ursinega vprasanja. Jaz bi stavila na poznejše ure, potem ko otroci zaspijo, ne vem pa kako poteka terapija, če je potrebno zbujat mala dva in jima dajati zdravilo. Sicer pa, zakaj imamo možičke? Mal zlobno.
Mislim, da se da, le voljo moraš imeti, žrtvovati valjanje pred TV, srfanje po internetu v zameno za urico gibanja. Moj moto je vsak dan. Egoizem?
Včeraj sem se drsala s sinom, potem pa običajna tlaka, kuhanje večerje, umivanje, branje pravljice. Ura je bila 21.30, ko sem približno končala. Fliknila sem še polnozrnat kruh v ror, odšla v klet (ker kruha ne rabiš gledat kako se peče) in eno uro brala časopis in gonila orbitrek (nimam posebnih težav za nobeno stopnjo obremenitve). Ob 22.30 sem končala, naredila še nekaj stvari potem še mečkanje itd. Spala pa sem celih 6 ur. razkošje.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: hujšanje na dolgi rok
4.2.2010 10:17:21   
tojeto1
Ja zdej k je zima, pa kratek dan, pa bolani otroci je tudi meni težko, ampak bo bolje. Men je tud motivacija ta, da bom šla čez par mesecev nazaj v službo in moram nujno shujšat, če hočem kj na rit dobit. Večje številke pa zihr ne bom kupovala, ker je vsaj zame to znak predaje.

Pa čist tko, ful se fajn počutim, ko nekaj naredim zase in ne sam za otroke in moža. Mu pa kdaj kr otroke poturim in rečem, da grem laufat! Pol je pa svet čist moj in pridem domov polna energije in dobre volje. Sam da mal odklopim od vsakodnevne rutine!

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: hujšanje na dolgi rok
4.2.2010 16:23:24   
2ursae
hvala vam za vaše besede user posted image , danes je že bolje, mi je kar pasal, ko sem dopoldne malo prebirala, kar ste napisale. Saj motivacija je, jasno, sem kar dobro začela, le pride obdobje, ko ta malce pade. Upam, da je bilo le nekaj dni takih, da bom zdaj bolj močna in odločna.
Bom zvečer res poskusila it na sprehod, tega user posted image orbitreka še ni ...

a je ktera že probala kavo z npr agavinim ali javorjevim sirupom? To bo še hec, jaz namreč ful ne maram grenke. Grem si kar eno narest, pa bom poročala user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: hujšanje na dolgi rok
4.2.2010 18:14:44   
orka
helow

punce pa vi ste to tko zares vzele user posted image user posted image user posted image ...jaz bi morala to zeeeeeloooo resno vzet,saj mi je v planu doseč -25 user posted image

2ursa-še moj komentar na tisto o brci ,ki si si jo želela user posted image ... v naslovu je napisano HUJŠANJE NA DOLGI ROK in jaz to pač tako razumem, da tiste 3 kilce ki si jih večina želi odpravit odpravite v daljšem času in ne v enem mesecu,to bi bilo potem hujšanje na kratki rok ... poleg tega tudi ni dobro na hitro preveč shujšati...in razumem to tudi tako,da se sem vključujejo tudi pregrehe za katere pa predvidevam,da niso vsak dan...

Se je pa meni danes po zeeeeelooooo dolgem času zgodilo,da nisem mogla pojesti kosila in to solate,ki jo imam raje kot meso... no tudi meso mi ni teknilo in je vse skupaj romalo v kanto,jaz pa potem zelo dobre volje user posted image ...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?