|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:29:20   
kalbo
Tvoja verzija bi popolnoma spremenila situacijo. Če še nisi opazila ta dec vsak večer nahrani malo, jo umije in spravi spat. Umiva jo brez besed, hrani je pa ne samoinciativno ampak strogo po navodilih in v tem naj bi bla težava.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.1.2010 11:30:11 >

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:30:50   
baguSka
o kok lepo.. user posted image pa moli s srcem prosim, da bo prisel iz srca.. od tebe, za mene!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:31:08   
mika
Marsovka, med podanimi rešitvami (sicer ne vem od kod si jih vzela)me zanima, zakaj pa potem razen 'razumevanja' problema, ne podaš kakšnega predloga za rešitev.

je pa zanimivo to, da vsi, ki imamo s partnerji razumevajoč odnos, nimamo teh težav. In ker tebi to ni jasno, se pa norčuješ...samomor, depresija ipd...

< Sporočilo je popravil mika -- 29.1.2010 11:32:41 >

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:32:23   
marsovka2


in jaz npr se ze ZDAJ pogovarjam o tem in nabiram informacije in se soocam z najrazlicnejsimi informacijami... ne zivim v oblakih!!! in ravno tako se tud ze ZDEJ pogovarjam s svojim mozem o dolocenih stvareh... kako on razmislja o teh stvareh in kaj si misli itn. ne cakam na otroka, da bom potem sele zacela studirat o teh stvareh[/u]! seveda so pa izkusnje tiste najvec... ampak se bom mogoce takrat tolk lazje z njimi soocala! in jaz ze zdej opazujem prijatelje, znance, druzinske clane, forume berem, da dobim kar najvec informacij... in VEM da ni lahko in VEM da me caka meni se TOTALNO neznana zivljenjska izkusnja! ampak sem nanjo pripravljena in KOMAJ CAKAM da se z njo spoprimem!! kako se bom, pa bom videla po tem sproti... TOOOOČNOOOOOOOO TAKO, VSE TO BOŠ ŠELE VIDELA[/quote]



joj, pa ti si NEVERJETNA!!!!! pa kdo živi v oblakih? pa kaj TI misliš, da ostale nismo ne REKLE, SE MENILE, prebirale vse razpoložljive literature, spraševale znanke, prijateljice, ki so že imele otroke, TUHTALE, PREMIŠLJEVALE....ne bev ne mev do prihoda otroka? da smo kar čakale, da nas bo otrok RAZSVETLIL?
pa ženske, ki so prebrale milijon knjig o dojenju, pa nekaterim še vedno ni steklo???!!!! TEORIJA JE ENO, PRAKSA PA DRUGO, PRI NAJBOLJŠI VERI TE NE MOREM PODPRETI! KAR PA NE POMENI, DA TI NE ŽELIM, DA BI SE TI VSE PREUČEVANJE POZLATILO. TO PA PRAV ZAGOTOVO! BOŠ PA GOTOVO ENA REDKIH!



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:33:27   
baguSka
in v tem naj bi bla težava.


no jaz sem tezavo razumela predvsem v nekomunikaciji z otrokom..user posted image ampak sele zdej proti koncu! ker prej je se vse drugo blo..

ampak kot sem ze rekla, ni prvi in zadnji tud verjetno ne! kasneje se pa kar vsi po vrsti najdejo v vlogi ocka... sploh ko otroci 1x zacnejo govort!

razen ce on tak tip cloveka, ki NIKOLI ne govori!?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:34:51   
marsovka2

se opravičujem, ker mi je podčrtovalo, da je ko neko kričanje izpadlo. no, nisem imela tega namena

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:35:05   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

o kok lepo.. user posted image pa moli s srcem prosim, da bo prisel iz srca.. od tebe, za mene!user posted image


Bom, bom user posted image  amapk vseeno mi vidva z možem malo pomagajta, da se bo na rojstni dan moje uši , rodila še vajina. Če to ni naključje user posted image  , naš mali je bil spočet na danšnji dan pred petimi leti.

...ja lahko mi čestitate user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:36:14   
mika
marsovka...kaj so nam (vsaj meni) koristile prijateljice, če tega nismo reševale s svojimi možmi.
Sej v otroku ni bil problem. Ampak v nama...v razumevanju kaj kdo od koga pričakuje. Moj je pričakoval, da bom jaz 'mama', on pa ne vemmmuser posted image . Jaz sem pa razumela, da bo on tud 'oče'...

Pa se je pač blo treba pogovorit in zaropotat, se losat pomislekov in smo sfurali.

ampak s tvojim razumevanjem in razlaganjem kar pišemo, dvomim, da boš tud to razumela.

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:37:36   
baguSka
je pa zanimivo to, da vsi, ki imamo s partnerji razumevajoč odnos, nimamo teh težav.


no tole je tud moja 'resilna bilka', ce lahko temu tako recem in mocno upam, da se je bom lahko oklepala kasneje...

zato tud pravim oz pisem vse to kar pisem! ker kakrsen odnos je bil PRED OTROKOM, je verjetno zdej se slabsi!

in sama avtorica teme je odprla temo, ce pricakuje prevec od svojega partnerja! torej se tema nanasa na njiju, povod oz razlog pa je seveda otrok, lahko pa bi blo tud karkoli drugega!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:40:06   
baguSka
..ja lahko mi čestitate user posted image


a ker si uspesno noge v luft drzala???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:40:11   
marsovka2
moja rešitev, kar sem tudi že napisala, je, da partnerja pohvali, ko kaj naredi prav, da bo videl, da mu gre, da bo naslednjič z veseljem naredil. Da mu prigovarja v pozitivnem smislu..

ampak, da ga bo pa lahko hvalila, mora pa on otroka prijeti v roke, ne??!!

se pa strinjam, da bo čez čas lažje, ker bo tamala sam začela iskati bližino očeta in se ji, vsaj upajmo, ne bo mogel upreti, ker zna bit že po defoltu, da so hčerke očkove princeske (to vidim že pri nas: ati, ati...on se pa kar topiuser posted image


nisem se norčevala, samo karikirala sem

pa še: vsi VI, ki imate razumevajoče odnose....user posted image user posted image user posted image več takih!!

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:40:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: marsovka2


se opravičujem, ker mi je podčrtovalo, da je ko neko kričanje izpadlo. no, nisem imela tega namena


pridna.. user posted image

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:43:03   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

..ja lahko mi čestitate user posted image


a ker si uspesno noge v luft drzala???user posted image user posted image user posted image




pa še potem naslonjene na zid user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:44:32   
baguSka
ampak, da ga bo pa lahko hvalila, mora pa on otroka prijeti v roke, ne??!!


sej ga prime... ampak je z njim pac tiho, ker ne ve kaj naj se pogovarja z njim, glede na to, da mu otrok nicesa ne odgovori... ne edini ki se ne najde v tej vlogi!

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:47:06   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

je pa zanimivo to, da vsi, ki imamo s partnerji razumevajoč odnos, nimamo teh težav.


no tole je tud moja 'resilna bilka', ce lahko temu tako recem in mocno upam, da se je bom lahko oklepala kasneje...

zato tud pravim oz pisem vse to kar pisem! ker kakrsen odnos je bil PRED OTROKOM, je verjetno zdej se slabsi!

in sama avtorica teme je odprla temo, ce pricakuje prevec od svojega partnerja! torej se tema nanasa na njiju, povod oz razlog pa je seveda otrok, lahko pa bi blo tud karkoli drugega!



Problem nastane, kako bo potekala skrb za otroka,  , ker se o tem ponavadi pred rojstvom, ne pogovarjamo-vsaj midva se nisva. Imamo pričakovanja drug od drugega, žal pa včasih različna in pride do kiksa.


pa dobro ti to itak veš, sploh ne vem kaj pišemuser posted image ...to bi mogla marsovki razložit, pa tak ne bo kapirala.

V glavnem, res je dobro, da debatiraš z možem o tem. Itak pridejo še ostale stvari zraven, ampak če imaš razčiščeno z njim, je spremembo lažje premostit.

< Sporočilo je popravil mika -- 29.1.2010 11:51:06 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:50:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: marsovka2
pa še: vsi VI, ki imate razumevajoče odnose....user posted image user posted image user posted image več takih!!


Ni potrebno ploskat, bi pa blo fajn prisluhnit kakšnemu nasvetu, mogoče bi tud ostalim šlo bolje....razen če je gušt biti v mučeniški vlogi

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:51:43   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak, da ga bo pa lahko hvalila, mora pa on otroka prijeti v roke, ne??!!


sej ga prime... ampak je z njim pac tiho, ker ne ve kaj naj se pogovarja z njim, glede na to, da mu otrok nicesa ne odgovori... ne edini ki se ne najde v tej vlogi!



marsovka...zemlja kličeuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:53:12   
baguSka
ker zna bit že po defoltu, da so hčerke očkove princeske


ja.. bom povedala svoj konkreten primer z mojim ocetom! ker pac nimam se svojih otrok.. user posted image

moj dragi ocka je bil ravno tak, kot tale od avtorice!! bili smo 3je otroci.. pa ravno tako ni NIKOLI nic naredu za nas.. se ni pogovarju z nami.. nam ni znal plenicke zamenjat.. nas ni futru itd. ker pac ni znal in ker je mami to nardila veliko boljse!
..
ko sem malo zrasla in ko sem zacela govort, me je ob vecerih veckrat vzel v narocje in cesal moje dolge laske in mi pletu kitke... user posted image tega ne bom nikol pozabila! pa ceprav je to pocel BREZ BESED! In zakaj ne bom pozabila? Ker je bilo to edino obdobje v mojem zivljenju, ko sem sploh zacutla neko vez s svojim ocetom.. nikoli prej in nikoli kasneje!
..
prej nisem nikoli vedela in mi blo nikoli jasno zakaj tak 'prepad' med nami otroci in njim.. danes pac vem! vem da nas je vedno imel rad, vem da bi vse naredu za nas, ce bi se nam karkoli zgodilo in bi nam vedno bil pripravljen pomagat! on ima pac to lastnost, da je TIH po naravi! se danes je treba pogovor izvlect iz njega! pa ni drugace nic narobe z njim, samo nekomunikativne narave je pac! ne blebece kar neki v prazno, ampak potrebuje sogovornika, da se lahko odpre in pogovarja... in sele danes mi je jasno, zakaj se nismo kot otroci nikoli pogovarjali!
..
eni pac taki so.. zdej lahko gre pri avtorici teme za cist isti primer, zato sem tudi vprasala kaksen je ON drugace? kaksen je do nje bil in kasen je do nje zdej? ne samo do otroka!
..
lahko da ni tak in je samo v tem obdobju tak.. in se mu kaj drugega (siht mogoce) plete po glavi..

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 11:57:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak, da ga bo pa lahko hvalila, mora pa on otroka prijeti v roke, ne??!!


sej ga prime... ampak je z njim pac tiho, ker ne ve kaj naj se pogovarja z njim, glede na to, da mu otrok nicesa ne odgovori... ne edini ki se ne najde v tej vlogi!



marsovka...zemlja kličeuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 12:16:09   
mika
Baguska, s svojo zgodbo si me spomnila na mojega tasta. mož je rekel, da se ga sploh ne spominja iz otroštva, da ni imel do njega interesa. In mož je tud imel tak čuden odnos do njega.

Potem smo dobili našo pupo, tasta in tašča pa sta se ločila. On je pupo velikokrat ćuval, kar je pomenilo, da je jo tud moral previt in nahranit. In enkrat mi pove, da svojega sina ni nikoli previl, ker mu tašča ni dovolila. Govorila mu je, da ni za otroke in ga ni spustila blizu, ker kao ni znal nič naredit.
Bil je tako ponosen, ker sem mu 'dovolila' da pupo čuva in da sem mu jo sploh zaupala. Kolikokrat je bila plenica narobe obrnjena(zalepljena na hrbtu)user posted image , pa se je zasekiral. Sem mu rekla, da nima veze, ker je ni  tiščala, pomembno pa je bilo, da je v suhem.
sem ju gledala ven, ko je šel na sprehod z njo in je bil kot pavuser posted image

In dedi je njen vse. za miklavža smo vsi dobili darila. In pupa pravi zvečer, da ji ta Miklavž ni bil všeč, ker ni dediju prinesel darila.  sem ji rekla, da je dobil copate, če je pozabila. Hjoj kakšen nasmešekuser posted image , prav videlo se ji je , da ji je odleglo in je rekla...aha, pol pa mi je miklavž všeč. če bi na vse nas pozabil, ne bi bilo nič hudega, samo na dedija se ne sme pozabituser posted image .

tud tast se z možem ni pogovarjal kaj dosti. Imata pa zdaj čist drug odnos, odkar ve kaj je bil vzrok.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 12:26:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

- mož je rekel, da se ga sploh ne spominja iz otroštva

- svojega sina ni nikoli previl, ker mu tašča ni dovolila. Govorila mu je, da ni za otroke in ga ni spustila blizu, ker kao ni znal nič naredit

- bil je tako ponosen, ker sem mu 'dovolila' da pupo čuva in da sem mu jo sploh zaupala

- sem ju gledala ven, ko je šel na sprehod z njo in je bil kot pavuser posted image

- in dedi je njen vse

- tud tast se z možem ni pogovarjal kaj dosti. Imata pa zdaj čist drug odnos, odkar ve kaj je bil vzrok.



Jaz se npr svojega sicer spominjam.. vem da je bil tam! vem da je bil zatiran s strani moje matere (ceprav se ona tega ni zavedala - danes prizna!). Oba se zavedata kaj sta pocela narobe, ampak drugace nista znala.. bilo je OGROMNO prejokanih dnevov in noci. Nimam lepih spominov - priznam! Niso pa seveda samo grdi... Ko smo malo zrasli, nas je oce z veseljem peljal kam na izlet! Pa se prav tako nismo pogovarjali, ampak na izlet smo pa vseeno sli z njim! In nam je blo prav lustno, samo da smo skupi bli... ker med tednom tega ni blo oz zelo redko. Pa samo kreganje bil okol vsega se mi zdi, ker se z mami nista mogla nic zmenit. Mami danes to VSE prizna, ampak takrat ni vedla, ni znala in celo NI HOTELA delati drugace, ker je bila prepricana da zna ona boljse od njega!! In ne samo to, ona je pac bil vzgajana na kmetih in tam so vedno vse take stvari pocele zenske in se je s tem nekako sprijaznila. Ceprav VEM da je oce veckrat kaj zelel pomagat..

Da se pa moski se boljsi dedki, kot so bli ocetje, sem pa ze velikokrat slisala! Ker se zgodi, da radi nadoknadijo tisto, kar niso storili pri svojih otrocih.

In tud midva z mojim ocetom imava danes drugacen odnos, ker ni vec mame, ker bi posredovala! Vcasih sicer je se ona se vedno tam, vendar se ne pustiva motit.user posted image Je pa res, da moram se VEDNO jaz zacet temo, da se on odpre.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:26:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Vsak dan jo da zvečer spat, jo skopa in umije, v nedeljo jo prevzame dopoldne, da se njegova žena lahko naspi (mimogrede je na porodniški),


Jo skopa, umije, očisti, očedi,...Saj to je pa ja velik opravil. user posted image In to vsak dan.
Ta poudarjeno je pa tipično moško - jaz moram počivat, sem utrujen, ker sem v službi, ti si tako pa ceeeeeeel dan doma. user posted image

Veš kaj, misamuk, bodi srečna, ker TI vsak dan okopa otroka in ga da spat in ker TI ga vsako nedeljo dopoldan merka, da se lahko naspiš, kljub temu, da si doma, na porodniški, kjer itak nič ne delaš in imaš cel ljubi dan za počitek. V bistvu ti res veliko pomaga in ti dela veliko uslugo, zato bodi raje tiho in hvaležna, ker nekatere še tega nimajo!!!




user posted image




Pa dajte no….dajte si že vtepsti v glavo, da biti mati ni žrtev…..mi pa danes ob vsej enakopravnosti med spoloma delamo še večjo žrtev iz ženske oz. matere kot kadarkoli prej….. 

kar pa ob delanju cele znanosti in fame o materinstvu niti ni takšno presenečenje…..že od prvega dne nosečnosti prebiramo, kako ženska potrebuje v tem času toplino, razumevanje moža, šefa, mame, babice, bratov, sestre…..še večje razumevanje, toplino in suport pa potrebuje po porodu…..seveda konkretno kakšno razumevanje in kakšno podporo od moža naj dobimo nam itak nihče ne ve povedati, zato si mi v svoji glavi in mogoče tudi pod vplivom hormonov same naredimo določeno predstavo o tem, kako bi nam naj partner bil v oporo, kaj bi naj delal….in ker seveda on, ker je moški (zdaj bom spet deležna kritik, ker to sploh ni pomembno, on vendar mora na isti način kot jaz začutiti klic narave), dela čisto drugače kot me……vendar drage punce in mame, znanstveno dokazano je, da moški in ženski možgani ne delujejo enako…..

ženske pa danes ne znamo več same otroka previti in rabimo suport moža, da nam položi plenico v roko, da umazano plenico vrže v koš za smeti, za nameček ga pa še  naderemo, zakaj koša ni izpraznil in da je totalen debil, ker ne vidi, da je koš vendar poln…..to sem dala le en banalen primer, kako funkcionira moderna, emancipirana ženska, ki zmore itak vse sama, doma na porodniškem……po peti uri zvečer med tednom, ko se mož vrne iz službe in med vikendi……in nikoli ne pozabi možu omeniti, da je ona žrtev zato, ker je mati…..  

In ko sem sama prišla do spoznanja po kakih dveh mesecih po porodu, da materinstvo ni žrtev in sem se nehala smiliti sama sebi in najedati vsem okoli mene…..ne samo možu…..sem bistveno lažje zadihala in začela uživati v tem, da sem na porodniškem…….pa čeprav nisva vedno v duetu previjala, kopala in hranila otroka, čeprav mi mož ni pel vsak večer hvalospevov, kako pogumna sem, ker zdržim pritisk matere, čeprav sem tudi v soboto in nedeljo skrbela za otroka, ker to mi je pa najbolj grozno, delitev, kdaj naj kateri ima otroka….ker sem jaz cel teden z njo, jo zdaj za vikend ti imej….ker jo jaz zvečer kopam, jo boš ti zjutraj oblekel…..Halo?! in ne boste verjeli, kljub temu je hči zdaj, pri skoraj treh letih nora na atija…..in mi večkrat tudi reče, da naj grem vstran, da se bosta sama igrala……

< Sporočilo je popravil liliana -- 29.1.2010 13:27:31 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:38:20   
baguSka
….dajte si že vtepsti v glavo, da biti mati ni žrtev…..mi pa danes ob vsej enakopravnosti med spoloma delamo še večjo žrtev iz ženske oz. matere kot kadarkoli prej…..


vedno vec je tega ja.. in ravno ta misel potem resnicno dela moske zrtve!

poznam veliko parov.. ljudi.. in vedno vec moskih se mi smili, ko vidim, kaj zenske pocnejo z njimi.. sej deloma so si krivi sami, ker se pustijo in so takoimenovane copate! ampak zenske bi se resnicno lahko mal skulirale in se bl nazaj drzale in se nehale delat ztrve.. ce ze ne morejo drugace, pol naj bojo rajsi same! ne pa da moske terorizirajo, ker ne izpolnjujejo njihovih pricakovanj.. user posted image

ampak spet sem jaz tepka, ker ne vem o cem govorim.. oz sem staromodna al kaksna ze!user posted image ker je moskim vse oprosceno!??user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:41:24   
baguSka
vedno vec je tega ja.. in ravno ta misel potem resnicno dela moske zrtve!


v zenskih oceh seveda ne.. user posted image

res pa je veliko - veliko prevec mamic (v mojih oceh in videnju) takih, katere so same sebi zrtve in se zarad tega znasajo nad partnerjem.. ker se mogoce niti same ne znajdejo dovolj, al pa mogoce zato, ker so se same znasle, potem partnerja obsojajo, ker ni taksen (tako iznajdljiv) kot so one same!?


< Sporočilo je popravil baguSka -- 29.1.2010 13:42:31 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Pričakujem preveč?
29.1.2010 13:42:42   
rija
mater kakšna debatauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?