|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 9:49:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

mizantrop - zakaj pa +5? a je kaksen razlog? no jaz sem bolj okoli nule drugace, ampak vsakic ko grem tect v minusu ugotovim, da je tazko samo prvih par minut, dokelr se pljuca ne aklimatizirajo. pa seveda dost se moram oblect. jaz ne morem it samo v tankem windstoperju in majici.


zato, ker nimam zimske tekaške opreme user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 14:58:05   
ronja1a
Mala_Ajda user posted image user posted image user posted image Kolk si pridna.user posted image user posted image user posted image Tinaaja, ti pa tut. Jaz zaenkrat ostajam pri tem, da o teku samo sanjam. Dobesedno :-) Mojega dragega je neki hrbet zagrabil, tako da rukzak stoji user posted image user posted image user posted image Jaz malega ne morem tako dolgo nosit, sama se pa tudi ven nisem spravila. In še plesne so na ta račun odpadle, tko da je gibanje trenutno na podnu user posted image user posted image user posted image

Punce, a imate kake športne ure za tek? Jaz tega nikoli nisem uporabljala, zdej me pa malo mika, da bi si eno kupila.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 15:48:19   
Anonimen
jaz ima forerunnerja 305 user posted image

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 16:00:24   
kaja13
Super tema, z veseljem se vam pridružimuser posted image .

Sem dva meseca po tretjem porodu in že dva tedna tečem po 5-6km 3x na teden. Moj cilj je 21km na LM.  Meni pa tako paše teči, da me tudi nizke temperature ne motijo. Čisto prerojena pridem nazaj.

Pri teku sem do nedavnega uporabljala Samsung Adidas mobilni telefon (res dobra stvar), sedaj pa malo tekaše ure gledam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 16:03:27   
tinaaja
Mizantrop - pa saj ne rabis neke hude zimske opreme.. Superge imam jaz iste, edino hlace imam zimske, pa se to je tko,da das pod navadne pajke lahko zabe,.. pa flis zgoraj in softshell jakno. To je to. Nobene high teck variante. user posted image

Ronja, imam garmin 405HR. Odlicna zadeva! Ure so zelo razlicne, dovisno kok in za kaj rabis. Jaz imam pac rada gedgete, rabim pa ziher ne tok ornk ure. Al sem zelo zadovoljna z nakupom.

Mala ajda, morda grem v nedeljo na tecaj drsalne tehnike user posted image Moram se se mal zorganizirat doma.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 16:05:49   
ammam
Bravo, Kaja13, da si že začela. Jaz še nisem, pa bom počasi tudi pomalem nadaljevala z tekom. Seveda boš pretekla 21-tko. Zakaj pa ne? Jaz sem jo predlani in sem prav ponosna na to. Tudi jaz sem zdaj slaba dva meseca po tretjem porodu in me malo postava jezi, tako, da je tudi to ena motivacija, da se spravim ven. Malo bo sicer težko vse uskladit, ker tudi moj mož teče, ampak ta čas zase si bom morala vzet. 

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 17:05:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Mizantrop - pa saj ne rabis neke hude zimske opreme.. Superge imam jaz iste, edino hlace imam zimske, pa se to je tko,da das pod navadne pajke lahko zabe,.. pa flis zgoraj in softshell jakno. To je to. Nobene high teck variante. user posted image



potem pa "jutri začnem" user posted image  ah, ne. jutri bo spet sneg baje user posted image  potem pa čez vikend. hvala za motivacijo user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 19:36:32   
tinaaja
kaja 13 user posted image user posted image user posted image  kok pa imas prva dva otrocka stara? dobra si!

mizantrop - pa ves kok je lustno v snegu tect user posted image  sem v soboto tekla po prsicu, ma res ima svoj car user posted image   tko da komot ju3 zacnes user posted image  preden gres si skuhaj caj, da prides nazaj glih na prav toplega user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 19:49:43   
Anonimen
tinaaja, kje si ta ticker naredila?

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 20:15:12   
tinaaja
tekac.net user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.2.2010 20:22:48   
Anonimen
a si lahko kaj uvoziš iz forerunnerja?

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
10.2.2010 13:11:42   
kaja13
tinaaja...jih imam kar naredaneuser posted image , 5let, 3leta, 2 mesecauser posted image . Pa moj dragi je tudi tekač, tako da je potrebno kar dosti organizacije, da nama znese. Med vikendom ni problema, med tednom je pa malo težje.

ammam... potem sva pa na istem in se morava malo spodbujatuser posted image .  Obe imava tri frocle in moža tekačauser posted image . Tudi jaz sem 21km že pretekla, prvič slabo leto po drugem porodu. Sem bila tako ponosna nase!!!

oprema... tudi jaz nimam čisto nič posebnega, edino zimske tekaške hlače. Res je užitek po snegu teči. Mogoče pa ni fora v snegu, ampak v tišini.... stanovanje polno vreščečih mulcev, jaz pa sama... v tišini...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
10.2.2010 19:59:54   
tinaaja
Kaja  user posted image  za tako malo razliko. Jaz bi tudi tri, ampak zdajle nocem par let nobenega vec user posted image  
No mi2 sva si za druzinsko sportno koriscenje prostega casa omislila tole:
za tect varianta
user posted image

in za bike
user posted image

Tko da ko bo malo topleje bova lahko skupaj hodila tect user posted image  in kolesarit. S tremi pa je veretno se malo bolj komplicirano user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
11.2.2010 9:25:04   
Mala_Ajda
Tinaaja, vau kak vozek(bravo za tečaj, kar pojdi, super), jaz sem ga tudi občudovala in si rekla, da bi si ga kupila, če bi bila ponovno user posted image . Ker pa nimamo takšnega projekta, lahko tečem sama, le časa si ne znam soorganizirat, če pa tečem imam slabo vest itd. Saj veste kako to zgleda. Včeraj nisem šla smučat, ker mi časovno ne bi zneslo, razmere na smučiščih in cestah niso bile, kar bi lahko bile in bi bilo škoda dopusta. Sem pač čepela na seminarju in po 12 urah zdoma, sem pridrsala iz LJ do zasneženega avta in nadaljevala s pucanjem naše lokalne cestice, ker je sploh niso prišli plužit. Logično, ker nimamo ne vem kakega klanca, je jasno, da pridejo na vrsto tisti, ki so dobesedno odtrgani od sveta. danes imam že ene 3 ure lopatko v rokah in se počutim zelo "močna". Pa še bo treba, ko pridemo domov, ponovi bvajo od včeraj, pa še drevje in tople grede čakajo na svoj davek.
Urca je Forerunner 310, priznam, da pol funkcij sploh še ne poznam, prej sem imela 410, pa mi je šel z iskanjem satelita in napakami pošteno na jetra.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
12.2.2010 11:44:44   
kaja13
tinaaja.... mi tudi tak vozek kupujemouser posted image . Kako se obnese pri teku?? Kako se obnese pri kolesarjenju?? Katero znamko ste kupili in kje?? Matr sem te zasula z vprašanjiuser posted image

Jaz pa ravno to ne bi rada... ure z milion funkcijami, jaz jih rabim pa samo par... pretečene kilometre, hitrost teka, pulz... to je to. Programe teka in podobne fore bom itak iz neta snela.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
12.2.2010 15:43:00   
ronja1a
punce, koliko pa uporabljate GPS sprejemnik? Kot gledam je pri teh dražjih varjantah ure predvsem to razlika od cenejših izvedb.

jaz še vedno čakam na sonček. sem pa glavni fizikalec pri hiši, ker mojega še vedno hrbet boli, tko da sem že dvakrat ornk kidala.

tinaaja, fino za tek na smučeh. jaz sem kake dve leti nazaj tekla s sposojenimi smučkami v bohinju. je bilo kr luštno, čeprav mi je užitek pri alpskem smučanju še večji.

mala_ajda, nimam besed. od kje ti pobiraš energijo user posted image user posted image user posted image kaja13, vsaka čast, pa tkole s tremi otroci user posted image user posted image user posted image kako pa se usklajujeta s partnerjem. a gresta vsak posebej tečt, eden pazi pa na otroke?



(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
16.2.2010 10:59:59   
Mala_Ajda
user posted image  da ne bo naš forum tako osamljen.
Čez vikend smuči, smuči in želja po drsanju, ki se je končala s tem, da je moj mož uničil led, beri: šel je na rob ribnika in predrl tanek rob in zajev vodo. Božec. Vse zaradi mene user posted image .
Včeraj in danes: smuči, ker gremo v Rateče čez vikend, pa je treba mal formo not prinest, robo nabavit in pogruntat kaj nam še fali. Zvečer še orbitrek, ker se nisem ravno dosti zmatrala, tek je bil bolj vajha, da naredim pravilne korake in od tega se ravno ne zmatram.
tekla (ne na smučeh bi lahko, sneg me ne moti) ampak mi ne znese, mal pa tudi šparam nogo. Marca grem v Sežano user posted image .
To je to. Aja, jogo bom špricala, ker sem zmenjena za tek user posted image .

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
17.2.2010 9:02:48   
kaja13
Mala_Ajda... ko berem kaj si vse delala sem kar v boljši formiuser posted image .

Drugače sem pa čisto v bedu ker sem si nogo poškodovala. Tekla sem v treking čevljihuser posted image (ker kao drsiuser posted image ) in sem si neke vezi v peti nategnila tako, da tudi hodim težko. Če bi lahko par dni počivala, bi bilo verjetno že bolje, sam kaj ko moj mali lump nima nobenega posluha za mamine bolečine. Danes grem do fizioterapevta in bomo videli kaj bo rekel.

ronja1a... načeloma se izmenjujeva pri teku, pred LM pa sta babi in dedi parkrat uletela in mulca čuvala, midva sva šla pa na daljše teke.



(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
17.2.2010 18:15:00   
ronja1a
No, da se še jest majčken pohvalim. Prejšnji vikend sem spet začela vozičkat, danes pa sem celo eno dobro uro tekla (na smučeh) - sem dobila opremo, danes je imela alpina akcijo in sem čevlje dobila za 20 evrov. prešvicana po dolgem času. kako dober občutek user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaja13)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
17.2.2010 20:39:03   
tinaaja
kje je bila akcija? skoda, da nisem vedela, si moram kupit opremo
super za miganje user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
17.2.2010 20:41:09   
tinaaja
http://www.alpina.si/si/novo/novice/?v=novica&id=398

nasla


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
17.2.2010 21:03:30   
Anonimen
tudi jaz sem dočakala svojih 5°C user posted image  

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
18.2.2010 8:14:27   
ronja1a
Smo čisto slučajno izvedeli za akcijo, ker moj nikjer v kompleksu btc ni našel čevljev za svojo številko noge. Potem smo pa odkrili balon alpine pred halo A. Ampak mislim, da niso imeli smučk, samo čevlje. Smučke smo pa kupili v šparu za 80 evrov.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
18.2.2010 8:20:44   
ronja1a
o, super, gledam, da akcija še traja...

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
18.2.2010 10:54:25   
tinaaja
hja, sam jaz pa cas... upam, da mi rata, ceprav je treba pol se prave vezi in ustrezne smucke zbrat user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?