|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
18.2.2010 17:39:58   
ronja1a
jaz imam kar za klasiko - sem čista začetnica, se mi pa zdi drsalna kul, sam ne znam. mala_ajda, koliko časa ti že tečeš na smučeh?

danes sem bila spet pridna, ena ura teka :-)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
18.2.2010 22:30:14   
Mala_Ajda
user posted image  Ronja za uro teka (okoli mene je še vedno povsod preglobok sneg po kolovozih, asfalt pa raje ne drsam, ker me še vedno malce boli noga). Čas pa leti, naenkrat bo konec marca.
Sprašuješ po teku na smučeh, dobro leto tečem, o klasiki nimam pojma, pred morjem časa sem se pobijala na prastarih smučeh, ki so imele na drsni ploskvi ribjo kost. Na srečo se ničesar ne spomnim, lansko leto so me nekaj učili, na smučeh-tekaških sem v bistvu shodila sama, letos pa sem namenoma šla na tečaj, da so popravili vse moje napake, ki jih ni bilo malo. Tako, da drsalna tehnika ni več muka ampak užitek, ker se ne poganjam zgolj z rokami ampak sem začela drset. Res, dolgo časa je trajalo, pa vseeno, vredno je tega.
Včeraj sem bila kar obupana, ko sem šla na seminar v KR, pa sem videla kake možnosti imajo .Npr. na Zlatem polju, tekaške trase za vikat, jaz pa sem se dan poprej pobijala po trasi, ki jo 1x tedensko naredijo s traktorjem. Potem me je še gostilničar(ki je naročil izdelavo proge) spraševal kaka je proga. Kaj naj mu rečem? Hvala bogu, da sploh je? Ali pa še raje: plačam 50 €, pa še kdo zraven, da jo spedenate in vsaj 3x tedensko mal poštimate.
Upam, da boste z opremo zadovoljne, jaz imam sicer vse rabljeno, oprema je od mladinske reprezentance, ker, ko ti smuči stečejo, se ti zdi vse prepočasno. V Sparu pa raje ne bi kupovala, se mi zdi bolje rabljeno, za 100 €, pa tisto za nekaj časa, kot, da me nasankajo, prodajo, upam, da se motim, nekaj kar ima ribjo kost pod vezmi in se posledično kao ne maže.
No, Ronja si me prav podžgala, grem vrtet orbitrek zaradi slabe vesti user posted image

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
19.2.2010 21:52:16   
ronja1a
Mala_Ajda, te podžgem še naprej: danes 10 km teka na smučeh, kljub dežju, no tema me je pa pregnala....

Sicer pa si me ti spodbudila, ko sem cel mesec spala kot medved v zimskem brlogu, ti pa tek, pa tek na smučeh, pa orbitrek pa... ni da ni... imaš železno voljo user posted image user posted image user posted image

kje ste pa ostale tekačice?

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
21.2.2010 10:41:19   
Mala_Ajda
user posted image  ronja, kar 10 km in to v petek, ko mu ne bi pripisala kakšnih športnih destinacij zunaj zaprtega prostora. No, odvisno kje si user posted image .
Pazi to, včeraj sem bila v Ratečah, ratrak jasno ni delal, ker ni imelo smisla. Smo pa si seštanfal kolikor smo potrebovali, potem pa piljenje tehnike gor in dol. Bila sem v nadaljevalnem tečaju, skratka pika na I, hiba je bila le ta, da nismo ničesar delali za hrib, tako, da bom to prečekirala sama, ponavadi težim popolnimneznancem, da mi pokažejo kaj moram naredit, pa je.
Danes je bil zjutraj še minus in sem se zapodila na pomrznjene travnike, dež je sicer naredil kanalčke, pa je vseeno kar šlo. Tako, da je nekaj km za mano. sem mislila do črpalke prit po Nedelo, ampak je Krka prestopila bregove in sem morala obrnit.
Ronja kje že ti tečeš na smučeh, če ni skrivnost?
Aja, pa nekaj opreme imem nove (v buistvu je mal rabljena, ker je za testirat-stranke, ki se odločajo za nakup), pa sem jih dobila za male pare. Koga bi bolela glava, meni pa se ne zdi tako zelo hudo.
Lep preostanek nedelje.

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
21.2.2010 10:59:13   
mk8
Živjo punce!

Malo sem brskala po forumu in sem slučajno naletela na tole temo, ki mi zdajle pride kot naročena. Namreč študiram na fakulteti za šport in se trenutno ukvarjam z izdelavo raziskovalne naloge z naslovom športna aktivnost mamic po porodu (imam jo namen tudi razširit v diplomsko nalogo, upam da čimprej user posted image ). Zanima me, če bi bila slučajno katera izmed vas zainteresirana za izpolnitev anketnega vprašalnika? Vsaka mamica bi mi prišla zelo prav, fino bi bilo edino, da ste vašega zadnjega user posted image  rodile v letu 2009. 

Drugače sem sama rodila junija 2009, zato sem se tudi odločila za tako temo user posted image . Sem pa aktivna članica na temi Junijski sončki 2009.

Če bi slučajno katero zanimalo in bi mi lahko pomagala, naj mi pošlje elektronski naslov na ZS in jaz ji bom poslala anketni vprašalnik, ki mi ga potem izpolnjenega (najbolje da odgovore označite z drugo barvo) pošljete nazaj.

Sem vas pa malo brala in ste super aktivne športnice. Tudi jaz imam doma orbitrek in mini fitnes in to počnem, če se le da, vsak dan. Nisem ful navdušena nad tekom, ampak sem se še vsako leto do sedaj udeležila Dm teka za ženske (sem zasledila, da ste se menile o tem) - no, edino prejšnje leto, ko žal s trebuhom nisem mogla teč user posted image . Upam, da se mi uspe naternirat tudi za letošnjega!

Pozdravček, pa se opravičujem, ker sem kar tako vdrla na vašo temo user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
21.2.2010 12:02:51   
tinaaja
MAla ajda, kej si ti kupila opremo za tek na smuceh? meni bi prav prisla kak info. Trenutno je praticno razprodano. Bi pa raje rabljeno pa blizje tekmovalnemu rangu, ne osnovnih zadev.

ronja user posted image  za sportanje user posted image
mk8, komot posljes vprasalnik.

Jaz sem oddetkla eno rundico po soncku danes, je pasalo. se veselim,d a bo dazj vecx soncek juhuhu ceprav je neki cudna napoved za ta teden, kr s5 sneg.. mah...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
21.2.2010 12:08:21   
mk8
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

mk8, komot posljes vprasalnik.




Hvala user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
21.2.2010 19:05:29   
ronja1a
mk8, sem ti poslala zs

mala_ajda, tekla sem v sostrem (ljubljana), en krog je 5km, meni se ne zdi tko slabo, zame dovolj urejeno, res pa ne spoznam drugih prog

sem bila navdušena ko sem se peljala po stari cesti proti kranju - koliko tekačev je bilo tam

sobota je bila bolj ležerna, danes pa vozičkanje, ena dobra ura teka (v supergah, ne na smučkah), zdaj grem pa še plesat user posted image user posted image user posted image

tinaaja, fino za tekuser posted image user posted image



(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
21.2.2010 19:54:45   
mk8
IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

mk8, sem ti poslala zs



Hvala, mail sem že poslala! user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
22.2.2010 7:09:54   
Mala_Ajda
Ojla, pa ste bile res pridne in uživaške med vikendom user posted image user posted image user posted image . vesela sem, da ta košček forume ni v stilu kaj naj jem in tralala... user posted image

Tinaaja, mislim, da sem zadnjič omenila, da grem v Rateče, trgovina Ponca. Imajo pa tudi oni bolj kot ne prebrano robo rabljenih zadevščin, novih pa je dovolj. Jaz sem klicala pred enim tednom kaj potrebujemo, pa so razen sinovih tekaških čevljev vse pripravili. Še link: http://www.ponca.si/ 

Mk8, žal nisem tvoja ciljna skupina, ker je sin star že 5 let. Mam pa lepe spomine na tisto leto, ko sem bila na porodniški-mislim na miganje itd.

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
22.2.2010 14:21:48   
mk8
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Mk8, žal nisem tvoja ciljna skupina, ker je sin star že 5 let. Mam pa lepe spomine na tisto leto, ko sem bila na porodniški-mislim na miganje itd.



Škoda!

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
24.2.2010 20:25:37   
ronja1a
Punce, danes sem pa tekla na Rakitni. Ful luštna proga na planoti, je pa bilo že vse razmočeno, tko da je šlo precej počas. Je pa že drugič tekel z nama tudi naš mali, smo ga nabasali v rukzak in mu je bilo precej všeč. Del je prespal, del debelo gledal, del časa pa vriskal :-)

Mala_Ajda, a v Ratećah je bil še dober sneg. Včeraj ko sva tekla v Sotrem je bilo še čist solidno, danes na Rakitni pa že zlo slabo. Se je pa dalo, vsaj na zraku smo bili in v lepi pokrajini.

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
25.2.2010 8:25:36   
Mala_Ajda
Ronja težko rečem kako bo ta vikend v Ratečah. Prejšno soboto je sicer snežilo ves dan, tudi ratrakiral niso, mislim pa, da je bilo v nedeljo že vse urejeno.
Razmere tekaških prog imaš najbolj ažurirane na tekaskiforum.si, tema tek na smučeh. Glede na to, da živim na jugu res ne morem napisat kako je na S delu Slovenije, a se ti ne zdi. Si ti veliko bližje aktualnim razmeram. V višjih legah npr. Pokljuki bo ziher fajn.
Tudi moj sin se je vozil med tekom na smučeh v ruzaku in vriskal, ko sta se z možem vozila v dolino. Je imel pa grdo navado, da je zatiskal oči, ko si se peljal. Saj se mu je dalo dopovedat, pa vseeno, mi 1x ni bilo prijetno.

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
26.2.2010 16:14:18   
ronja1a
Mala_Ajda, thanks za link. Včeraj je bilo na Sostrem še čist solidno, pa tak lep sonček, danes pa je najbrž že vse ramočilo. Kje ste pa ostale deklce, a ste tolk pridne, da nimate časa sedet za računalnikom, al kako... Tinaaja, ti si še doma?

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
1.3.2010 9:25:24   
Mala_Ajda
Ojla Ronja!
Preživela vikend na Pokljuki. Pretekla kar nekaj km, tehnika že skor izpiljena, me je pa razžalostila dolina, ker je vse pobralo. le nekaj osoj je še belih. Šmrk.
Kako si preživela vikend?

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
5.3.2010 8:28:46   
Mala_Ajda
Evo, danes je petek, ostali člani ansambla se ne javljajo, upam, da iz lenobe in ne zaradi zdravstevnih razlogov. Ta teden sem od ponedeljka šla 2xtečt (po 8 km), 2x je padel orbitrek po 45 min, vsak drug dan po 200 trebušnjakov, le 1x pa sem delala na trenažerjuvaje za ramenski obroč, ker sem zaradi teka na smučeh imela težke roke.
Med vikendom 1x dolg tek. Najmanj 15 km jih moram nakucat, ker se bliža Sežana. Le ena lepotna napaka je, imela bom laparoskopijo teden dni prej in ni glih najbolj priporočljivo, da grem tečt. Bom videla kako bo. So me kar dal v ekipo, pa so rekli, da če pri zadnjih prisopiham, sam, da bo user posted image .

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
8.3.2010 10:14:05   
Mala_Ajda
user posted image  ta tema je očitno samo moja. Šmrk user posted image .
čez vikend delno po planu, so smuči še vedno glavne. V soboto le 6 km, toda ti v klanec, potem pa pobijanje v dolino. Proga obupno slaba.
Včeraj pa kič na Ratečah, veliko ljudi, odtekla 13 km, večji del po Italjanski strani, za Tamar je žal zmanjkalo časa, energije, predvsem pa znanja, spust v dolino mi dela preglavice oz. modro ritko...

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.3.2010 11:16:46   
Anonimen
jaz trenutno tečem (ne na smučeh) cca. enkrat/teden. pa plavat sem šla. pa mal bolj intenzivno bomo začeli hodit v hribe, ker planiramo osvojit Triglav (z našim 6-letnikom) user posted image

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 9.3.2010 11:18:18 >

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.3.2010 12:44:47   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

user posted image  ta tema je očitno samo moja. Šmrk user posted image .


V bistvu redno prebiram kar ste napisale a vam ne sežem niti do kolena. Sedaj sem stepar zamenjala za tek, še vedno ob koncu tedna drsam 2x po 1,5 ure-  vse do konca marca, ko nam drsališče zaprejo. Koliko pretečem je bolj težko reči. S hčerko sva vzeli "ta mali krog". Tečeve cca 35 minut lepo lagano počasi, nato še nekaj minut hoje, da nekako stabilizirama utrip. Upam, da kmalu prideva do ta velikega, zanj bova potrebovali debelo uro in še nekaj. Kot sem že omenila mi je cilj DM tek.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
9.3.2010 21:47:02   
TomTaylor
no, evo, se pofočkam še jz. Spet sem po skoraj 2-eh letih splezala na kolo in začela kar s polno paro. Komaj čakam na "sezono" in da grem končno na kkšno konkretno vožnjo. Danes sem si v Hoferju kupila malo nove kolesarske opreme, kvaliteta ni nevemkaj, a za prešvicat bo že dobrauser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
10.3.2010 6:04:24   
tinaaja
JAz cakam na mickeno  zatisje, plan je ornk za ta vikend. Zdaj si bova omislila babysitzing babic, da greva skupaj tect user posted image Napoved je kar ok oz vcer je bila se sonce. Dobro je tudi, da snega ni zapadlo pol metra kot so napovedovali, vsaj pri nas ne.
Oprema iz hoferja je meni the best- ni ravno nek design al kvaliteta, sploh gelde na ceno - zakon!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
10.3.2010 10:38:03   
Mala_Ajda
O fajn, da ste se oglasileuser posted image , da ne bom tako samopašnauser posted image .
Jaz sem se prijavila na organiziran trening v eno drugo tekaško skupino, ker delajo po programu in me mičken tudi po žepku udari, da bolj redno treniram "suhi" tek. Glede snega sem jaz sicer vesela, da se mi ne bo treba vozit ampak bom po travnikih okoli hiše letala, le sneg ni tisto kar bi moral biti. Tako, da bom imela sezono še malo dlje.
Na žalost pa grem ju3 v bolnišnico in bom imela laparoskopsko operacijo. Upam, da bom hitro bila fit in se šla rekreirat. Vsaj zadnjikrat je bilo tako, čeprav kao moraš počivat. Hm. Bom videla, da ne upam preveč. Šmrc...

Oprema: jaz sem pred slabi,i 14 dnevi bila v Žolna športu (Vič, poleg Hoferja, neo, ne tako blizu, težko razložim) in imajo vzorčne modele in sem si nakupila nekaj švic majic po 4 € in kolesarske hlače-vzorčni model, sicer potiskan z reklamami za 10 €. Tako, da moja ritka ne bo ožuljena, no, gre tudi brez mene.
Hofer tekaška oprema pa je ponavadi naprodaj takoj po Sežanskem teku, letos bo najbrž v tistem tednu po 21.3.2010. Se splača kupit, če ne drugega vsaj tekaške nogavičke in športne modrčke, ki so res zakon user posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
25.3.2010 9:35:42   
Mala_Ajda
Kaj je zdaj? user posted image
15 dni moratorija na to temo user posted image .
Kaj pa DM tek?

Očitno grem sama. eh, saj vem, ni časa za pisanje. res je bolj pametno, da namesto za kompom preživite del dneva kje drugje. Pa nestatično prosim.

Jaz danes začnem s tekom, vmes sem imela operacijo, vse OK, sežanski maraton sem prešpricala, aprila pa bodo novi izivi in moja tekaška ekipa me čaka.

Poročam kilometražo. Pa da ne bom edina.user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
25.3.2010 10:09:15   
2violina
Mene je miganje popolnoma zasvojilo. Vsak dan sem v gibanju. Našla sem eno dobro pot, ki traja cca 3 ure hitre hoje in se konča s 25 minutnim dokaj strmim vzponom. 3 x na teden tečem. Imam dve turi. Ena pot je dolga nekaj m več kot 6 km, druga dobra 2,8 km. Kadar tečem sama tečem ta dolgi krog, kadar s hčerko takrat ta kratek a si vzamem dva. Enega skupaj s hčerko in drugega solo. Sem pa tudi že sprobala kolo. Šla sem en krog cca 32 km. Tako, da pridem na tek DM, in verjetno še kakšen drug tek vendar ne več kot 5 km.
Sem pa v iskanju enih dobrih tekaških copato in sploh ne vem katere si naj nabavim. Vsak prodajalec mi priporoča drugo firmo in drug model. user posted image  , Sem resnično popolnoma zmedena.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tek, zdrava hrana in dobro počutje
29.3.2010 9:32:41   
Mala_Ajda
user posted image  2violona za tek in hojo. Glede tekaških copat ti bi najbolje svetovali v Thomas sportu, imajo tekaško stezo, naredijo test kako zvračaš nogo itd. Sicer me mal moti, ker vsak tekač krajša avtomatsko korak, ko teče na stezi (mislim na tek po neskončnem traku tekaške steze). Potem pa ti glede na posnet tek svetujejo ali rabiš copate za pronatorje ali pa supinatorje. v Poletu pa si pred 14 dnevi imela nasvete za pronatorje-katere copate, prejšnji teden pa za supinatorje. mal je sicer marketinga, najbolje je, da sabo prineseš stari copat in iz obrabe se bo videlo kako tečeš (obraba podplata).
Na tekaskemforumu.si pa izveš še mnogo več.

Aja, včeraj sem bila na smučeh, 17,5 km pretekla po malček južnem snegu, uživancija, Pokljuka je zakon. tudi za najmlajše.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?