|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:15:32   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


glede na to, da sem bila aktivna judositka kar lep čas, se ne bi dobr končalo user posted image user posted image user posted image user posted image



uh. potem bi ti bolj z mojim skup pasala.....user posted image  


bi bila prevelika konkurenca.

Ma, ne vem če bi kaka postelja to zdržala user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:15:38   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ana dupleški druo križišče levo tretja hiška


ok, to je preverljiv podatek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:15:42   
vednosam
Kako bi sprejel nevem,če je copata bi sprejel in jedel in bil masten okol ust brez besedice če pa nebi sprejel,pač adijo žena slabše ti nebi šlo ob meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brez skrbiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:16:12   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

ARWENKO oprosti nisem vedel,da pobrežje ni znano ma nebom se prepiral vglavnem najdeš me na dupleški druo križišče levo tretja hiška sory ce sem napisal pobrežje in če misliš da se pobrežja ne poznajo ti povem udari se s kuhlo po glavi in reči kak sem nora,kajti vsi mariborčani so pokopani n v večini na pobrežju in dobravi raje se usekaj po prepametni glavi ne zameri mi ampak smešna si

Din-don... user posted image user posted image user posted image

user posted image



A deeeej nooooo.... HUDAAAA ! ! !
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:16:45   
vednosam
odvisno s ktere strani štartaš lahko da sem napisal iz dupleka morda nevem 

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:17:14   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Kako bi sprejel nevem,če je copata bi sprejel in jedel in bil masten okol ust brez besedice če pa nebi sprejel,pač adijo žena slabše ti nebi šlo ob meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brez skrbiuser posted image user posted image user posted image


uh, to bi mogla pa jst povedat user posted image

A nisi sam reku, da brez čustev in ujemanja ni nič.

in moj še zdaleč ni copata, no razen doma ob meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:17:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ma sej mam svoj s.p., u bistvu bom samo nehala delat za eno firmo, od katere mam najvec zasluzka... tko da moram kaksno novo stranko cimprej najdt!



uh, baguska.....pripravi se na kak grozilni mesiđ od rr-ovcev....da sličajno ne napišeš kaj delaš....saj veš....reklama in te zadeve....user posted image


user posted image user posted image user posted image ne bom delala reklame... ce bi jo hotla bi jo ze.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:18:35   
vednosam
ma saj je hudo napisano da se useka,ampak od prvega posta mi daje obcutek nesrečne zenske ki išče prepir in si polni ego ter zadovolji svoj ego na tak način brez da bi lepo razmisla

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:19:40   
baguSka
jest upam, da ti bo ratalo najti stranko... in da boš delal še naprej


ja tnx! sicer mam eno zeljo se vecjo pred tem, ampak bom za1x se molcala... user posted image user posted image

sej tiste k spremljate forum pa itak veste.user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:20:00   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

ma saj je hudo napisano da se useka,ampak od prvega posta mi daje obcutek nesrečne zenske ki išče prepir in si polni ego ter zadovolji svoj ego na tak način brez da bi lepo razmisla


O kom ti to oz. o kateri??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:21:09   
vednosam
Ja seveda brez ujemanja in custev ni nič vendar v ujemanjo z mano ni problem tudi vklopit se je lahko čustva so pa druga seveda,nevem kako bi se počutil v objemu uf si mi kr nardila s tem kurjo kozo objet po tolkih letih drugo zensko in vrnit občutek,ki je na začetku se ga ktera spomni

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:22:26   
Arwenko
Kr uživajte punce, se opravičujem če sem špilferderber user posted image user posted image user posted image

Samo doma ležim z vročino, pa sem malo na hantle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače bi temu šla itak pozvonit zdaj, da vidim kakšna mevžica se skriva za nickom.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:22:28   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

objet po tolkih letih drugo zensko in vrnit občutek,ki je na začetku se ga ktera spomni


ne, se ne spomnim kak je objet drugo žensko user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:22:34   
vednosam
rakica napisal sem  zenski ki mi je napisala da pobrezje ni znano in da ga mariborcani ne poznajo poglej njene poste samo napadi v vecini so bili

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:23:06   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko



Drugače bi temu šla itak pozvonit zdaj, da vidim kakšna mevžica se skriva za nickom.



Združiva moči in greva skupaj?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:23:12   
vednosam
mislim osebo nasprotnega spola


(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:23:38   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko



Drugače bi temu šla itak pozvonit zdaj, da vidim kakšna mevžica se skriva za nickom.



Združiva moči in greva skupaj?

user posted image user posted image user posted image



2 mariborčanki???? ajajajajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:24:37   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

mislim osebo nasprotnega spola




user posted image user posted image user posted image

saj vem


a veš, da se ne spomnim. Ne vem no, z mojim sva skupaj že 17 let tako da..........user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:24:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

objet po tolkih letih drugo zensko in vrnit občutek,ki je na začetku se ga ktera spomni


ne, se ne spomnim kak je objet drugo žensko user posted image user posted image


Prid' sem user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:25:23   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

objet po tolkih letih drugo zensko in vrnit občutek,ki je na začetku se ga ktera spomni


ne, se ne spomnim kak je objet drugo žensko user posted image user posted image


Prid' sem user posted image

user posted image user posted image user posted image



hvala user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:25:39   
vednosam
Glej lahko pa prideš pozvonit ko boš zdrava ni če. čeja ni pri meni pridi,pa saj te nebom nagnal kavico ti bom skuhal pa lahko bova se pomenila dobro vplivam na psiho in znam pomagat zate točno vem kaj rabiš

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:26:03   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

mislim osebo nasprotnega spola




user posted image user posted image user posted image

saj vem


a veš, da se ne spomnim. Ne vem no, z mojim sva skupaj že 17 let tako da..........user posted image



ulalala user posted image user posted image user posted image  - mi samo malo fali da te ujamem... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:26:29   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

znam pomagat zate točno vem kaj rabiš


uh, Arwenko, tale ponudba pa ni kar za v koš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:26:58   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

mislim osebo nasprotnega spola




user posted image user posted image user posted image

saj vem


a veš, da se ne spomnim. Ne vem no, z mojim sva skupaj že 17 let tako da..........user posted image



ulalala user posted image user posted image user posted image  - mi samo malo fali da te ujamem... user posted image user posted image user posted image


Kaj pa veš user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 11:27:53   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

znam pomagat zate točno vem kaj rabiš


uh, Arwenko, tale ponudba pa ni kar za v koš user posted image user posted image user posted image user posted image



pojdi se prepričat... saj ve kaj rabiš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?