|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:15:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam
Draga benika ne iščem avanture žal danes mi je dopoldne lepo minilo in recima to je bilo tisto kar rabim,res pa da človek pade v neko krizo glede osamljenosti ampak zdaj je minilo in mi je bilo danes lepo žal so portali za avanture in vedi da tukaj ne iščem tega žal močno se motiš ampak vsak ima svoje mnenje tudi ti nasest pa mi nobena ne more,kajti lahko dejansko povem da ne iščem seksa morda kaksno prijetno sogovornico pa ja ampak še VEDNOSAM PRAVZAPRAV NEVE KAJ išče ne da bi ti vedela ma kašno avanturo

A kdo tole razume??

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:16:46   
Anonimen
jst!

da mu je sopoldne lepo minilo,
da je padu v neko krizo
in, da ne isce sexauser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:17:20   
vednosam
jaz


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:17:53   
tasika12
Jaz pa že razmišljam, kateri si; ker sem tudi jaz soseda od vrtnarije (ha ha)user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:19:46   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst!

da mu je sopoldne lepo minilo,
da je padu v neko krizo
in, da ne isce sexauser posted image



Ja sej to je poanta vseh 16. strani. Mi je dala ena soforumašica v razmislek....če si tako osamljen, zakaj si ne najdeš prijatelja? Zakaj mora bit nujno ženskega spola?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:20:39   
benika
jaz


Ja HB da vsaj ti razumeš svoje pisanje, ker drugače bi bila pa res krizauser posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:21:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tasika12

Jaz pa že razmišljam, kateri si; ker sem tudi jaz soseda od vrtnarije (ha ha)user posted image  user posted image user posted image

Drrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!

user posted image

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:23:51   
Anonimen
dijoooooo!

grem po mulčkeuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:24:43   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst!

da mu je sopoldne lepo minilo,
da je padu v neko krizo
in, da ne isce sexauser posted image



Ja sej to je poanta vseh 16. strani. Mi je dala ena soforumašica v razmislek....če si tako osamljen, zakaj si ne najdeš prijatelja? Zakaj mora bit nujno ženskega spola?



pol se ne moreta 'ženskih' stvari pogovarjat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:25:10   
tasika12
Če ne bi bila v službi, bi pa res pri sosedu pozvonila, kaj pa če ne bi bil pravi in jih imam več; nič grem popoldan v raziskavo. (ha ha). Pa vam drugič javim, mogoče kaj izvem.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:26:26   
vednosam
Ja če si soseda možno! Nikoli se ne ve ampak,nisem glih sosed vrtnarije naprej dol se gre. Tako da blizu sma siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem pa priseljenec tako,da če si od prej tu nevem če se poznava. Lahko pa mi poveš ime in morda priimek ugotovim ne javno seveda.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:26:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst!

da mu je sopoldne lepo minilo,
da je padu v neko krizo
in, da ne isce sexauser posted image



Ja sej to je poanta vseh 16. strani. Mi je dala ena soforumašica v razmislek....če si tako osamljen, zakaj si ne najdeš prijatelja? Zakaj mora bit nujno ženskega spola?



pol se ne moreta 'ženskih' stvari pogovarjat user posted image user posted image user posted image user posted image

Če pride k njemu LaToya, se bosta res lahko pogovarjala o samih intelektualnih rečeh, takih, ki zahtevajo visok IQ...

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:26:59   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: tasika12

Če ne bi bila v službi, bi pa res pri sosedu pozvonila, kaj pa če ne bi bil pravi in jih imam več; nič grem popoldan v raziskavo. (ha ha). Pa vam drugič javim, mogoče kaj izvem.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  upam, da ne bo pretežko... se je opisal; črn, temna polt, temne oči z iskricami user posted image

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:27:23   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jst!

da mu je sopoldne lepo minilo,
da je padu v neko krizo
in, da ne isce sexauser posted image



Ja sej to je poanta vseh 16. strani. Mi je dala ena soforumašica v razmislek....če si tako osamljen, zakaj si ne najdeš prijatelja? Zakaj mora bit nujno ženskega spola?



pol se ne moreta 'ženskih' stvari pogovarjat user posted image user posted image user posted image user posted image

Če pride k njemu LaToya, se bosta res lahko pogovarjala o samih intelektualnih rečeh, takih, ki zahtevajo visok IQ...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:28:03   
mateyka
dej nej gre ena že pozvont tja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:28:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

dijoooooo!

grem po mulčkeuser posted image


Jaz pa čez dobre pol ure user posted image

Madona, diši po futru, jaz pa veselo roko v vrečko napolitank, ki je ostala na pultu - in je PRAZNAAAAAAAA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:30:11   
vednosam
Ma dejansko je res da nisem napisal pri metru točne lokacije za osebo iz brezja pa napišem le to Spodnje Brezje,da nebo,ki ppri sosedih zvonila križišče in tretja bajta pa drži, ampak iz kontra strani sicer pa lahko greva na kavo in ti bo lažje nerabiš vohunit in sosedov obremenjevat.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:31:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
dej nej gre ena že pozvont tja user posted image

Pridi do Trojan in greva skupaj naprej user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:32:24   
vednosam
Kam naprej?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:34:12   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
dej nej gre ena že pozvont tja user posted image

Pridi do Trojan in greva skupaj naprej user posted image



evo, danes gresta lahko k njemu na ribe user posted image user posted image  - valda vaju bo poavbil na kosilo, če že bosta od daleč prišli user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:35:50   
silvya
Škoda da danes nimam veliko časa, da bi vse to prebrala. user posted image Ker me res zanima kaj ima za povedat moški, ki mu ni do seksa. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:42:47   
vednosam
Dosti stvari ima tak moški za povedat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mnogo več kot pa kakšni "šank" možje.  Nisem rekel,da mi ni do sexa.,Halo je mi ja in tud,če bi spoznal osebo,ki bi bila ok in bi se poklopila je tudi možno,ampak poanta je v tem,da ga ne iščem sploh pa tukaj na RR ne. Želim morda le osebo,ki bi bila dobra poslušalka obenem pa tudi prijateljica,bi mi pomenilo mnogo več kot pa le sex,ki pa pride sam od sebe,to je dejstvo.Sex iskat na RR JE PA ZADNJE,KAJTI,PREVEČ SPOŠTUJEM ŽENSKE pa družine.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:43:45   
madela
Ej,res se mi ne ljubi vsega brat,ker ste toliko nakloftali user posted image

Vednosam,če si osamljen je to tvoja krivda in pika!
A si morda bolan,si invalid,si tako zelo star,da si ne moreš najti družbe??
Kaj pravzaprav želiš? Želiš končati svojo zvezo in začet znova?
Si želiš,da je tvoja draga vsak dan ob tebi in pusti delo,ki ga trenutno opravlja?
Mislim,da moraš najprej to razčistit,nato pa tudi delovat.
V zvezi sta pomembna oba,ona bi naj poslušala tvoje želje in ti njene in nato se sklepajo neki kompromisi. To da si zmeraj sam z otrokom ni kompromis.
Če ti je tega dovolj,pa imaš tudi svojo glavo in voljo in končaj zvezo.
Pojdi z otrokom v park,na igrišče,na kake prireditve za otroke. Definitivno ne boš več tako osamljen in sam.
V določenem času,pa se bo tudi ženska družba najdla. Ni rini z glavo skozi zid,ne govori samo kaj bi rad in kaj si želiš,ampak ukrepaj!
Srečno!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:48:01   
madela
Vednosam,še vprašanje na tvoj zadnji post!
Kaj pravzaprav iščeš? Neko žensko,ki ti bo pihala na dušo,te trepljala po rami in ti govorila,kako si ubog,ali žensko,ki bi ti malo odprala oči in te prosila,da se nehi smilit sam sebi in uživaj življenje,ker je eno samo,ti pa ga tratiš za osamljenost?

Ker,res ti pravim uživaj in si naredi življenje lepo,tako kot ga TI hočeš,če se je žena odklopila od tebe.
Ljubezen gor ali dol,nisi nikogaršnja last in suženj,da bi moral samo zaradi nekega spoštovanja trpet.
Dečko,glavo pokonci in pejt živet user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Dovolj osamljenosti
23.2.2010 12:50:29   
vednosam
Madela!Hvala!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Dobro mnenje,ampak poanta ni v tem,imam veliko obveznosti in vsega,ampak ob večerih,pa včasih sam sedimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In tudi napisal sem ,da je bilo to zadnje podalšanje,kajti nemislim več podpirat službe družino pa zanemarjat.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?