|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 6:17:53   
Čebel@
jutrouser posted image

kaj zdej-ste kar na 200 obstaleuser posted image

jaz sem že v niskem štartu za v službo-uf se mi ne dauser posted image .......nočka lepo prespana,samo jaz bi šeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

lep danuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 6:43:04   
baki
jutrooooooo....kera bo odprla novo stran?jst ne ker ne znamuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 7:50:15   
Urša08
jutro

Mi smo se naspali. Je Žiga vso nočko spal brez zbujanjauser posted image . Pojedla sta zajtrk - polentico na mleko, sedaj se malo igrata čez kako urco pa šibnemo vn na sončkauser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 8:21:14   
Urša08
Katjuša poslala sem ti podatke za seznamček

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 8:44:19   
baki
vidim da ste še kr tu!!!!!!

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 9:02:32   
petrušk_
jutro punce....

jao jao ste se tko načvekale, da bo težko vse to pokomentirat...user posted image user posted image user posted image user posted image

ja hmmm...test prezgodi....bomo vidl kdaj pride / nepride user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mihailo....res je kjut tamavček....pa bravo za kahlico...eva že prej dol spleza preden jo uspem gor datuser posted image user posted image
in kdaj ponovivauser posted image user posted image ???
katjuša...u izi...bo že...tud tvojga mal toleriraj poglej nas kolk mamo včasih vsega poln kufr... sj mate res pestro pa stanvanje pa dva mulčka, pa skoz ene problemčke pr urejanju...tko da mal ga probi pocartat pa bo koj boljš volje
čebel@jst že ene 14 dni na hard težko vstajam zjutri...ma upejmo na boljše čase....
the best za regres...pr nas bo pa letos čist ta nizek user posted image user posted image pa še to v dveh delih izplačan, tko da se skor nč ne pozna
pa bravo za hanči....zj pa u nove boje padanja in modricuser posted image user posted image user posted image user posted image
urša bravo za sončka in možeka....mam filing da mava podobne...tud naš ponavadi zvečer kuhno pospravi...jst sam še fini glanz nardim, k top mu pa resss ne gre!
sjmm... dobr kupujta, pa upam da najdeta kej ressss lepga, da ji posledično še srček začne spet mal hitreje bit
pa čakamo slikce ood tanove frizurce - ane punce...

evo tolk od mene zaenkrat, če sm kero pozabla pokomentirat pa drugičuser posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 9:07:08   
črticaa
ćebela,... razlagam kar je napisano v vlogi,..ker če lahko vsi ostali k**** izkoriščajo,..bom pa jaz tudi (takrat ko gre za mojegea otroka) ,..vrjemi da tudi ti ne bi bila vesela če bi dobila v trzinu,..umas imaš pa še vsaj 5 skupin jasli

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 9:46:24   
sjmm
dan!

a smo še tle??

mi2 sva mal poležavala...se je kr crkljal...ponoči kar pohvalnouser posted image

zdej so misliji že v ritki, kufe tud...sonček sije...še Maj poje...danes je na vrsti čokolino..pol pa šibneva vn

smo pa včeri kr mal pospravli..posesali pa to, dons bom še mal pomila po tleh,če se najde čas

ju3 imajo mulčki delovno soboto, mi3 pa bomo verjetn na tržnico skočili, pa še kako darilo morm kupit k gremo popoldan na rojstni dan

tko zaenkratuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 9:51:11   
sjmm
evo še mal sončka na sončen dan, da bo mal kičastuser posted image user posted image user posted image

user posted image

ta mala dvauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:00:48   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

evo še mal sončka na sončen dan, da bo mal kičastuser posted image user posted image user posted image

user posted image

ta mala dvauser posted image



kjut...res sta sončka.....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:11:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

pri nas že mir...dosežek...še Jan spi...se vidi, da gre proti koncu delovnega tedna..k drgač do polnoči vzdihuje..pa lulat hodi...beri...se mal sprehaja....ta je k mami...ne more kej dost spat..če pa kam gremo...tko..izlet, dopust ipd...ma dežurava k sva čist na trnih...otročje, a ne

sm si ene oreščke prinesla...ti..ti..že grešim....sam se tolažim, da mi vegi pipl mormo mal oreščke grickatuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luštnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:11:52   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

evo še mal sončka na sončen dan, da bo mal kičastuser posted image user posted image user posted image

user posted image

ta mala dvauser posted image


srčka sta.... maj zgleda ful večji tko ene 3 letauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:14:41   
Katjusa
jutro spala nisem kej dosti... beni se je ob pol 3 zajokcal (pomoje se mu kej sanja) in moj kot ponavadi skoči in sem ga nazaj potegnla da naj mičkano počaka in res bil je sam en kratek jokc tko iiii pa konc in je spal naprej..... ponavad ga pa moj pol obrača in mu dudo tiši.... v glavnem ga čist razbudi in pol hodmo 1 uro ga dajat v ležeč pa dudo.....

urša hvala za podatke bom probala zdje nardit dokler še beni spi......

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 10:22:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:29:18   
baki
kje ste zdajuser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:29:55   
Urša08
Mi smo bli na sončku, mal hodili pa bagerje gledal. Sedaj pa fato špilamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:30:46   
Urša08
Katjuša kva sta dobra da se vama da eno uro dudo popravljat, nama se ne da in ga rajš k nama dava pa koj naprej spimouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:31:24   
Urša08
Sem pozabla povedat da je tricikel popravljen in se je Žigec včerej že not peljal in ful uživaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:32:29   
Urša08
Sjmm iiii kok sta luštna tvojedva tamaledvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:33:44   
baki
vidim da ste še tuuser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:35:41   
baki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mi smo bli na sončku, mal hodili pa bagerje gledal. Sedaj pa fato špilamuser posted image user posted image user posted image user posted image

pol pridi pa še k meni fato špilatuser posted image user posted image .se hecam. ti raj počivaj.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:52:01   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

MIHAILO JST PRODAM LEONARDOTA TRICIKEL, ZA 40 OJRO, ČE ŽELIŠ, TI GA ŠIME PRIPELJE V PONEDELJEK, KO GRE MIMO VAS

cE JE OHRANJEN BI GAVZELA...ker bi ga mela se za druge user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:53:05   
Urša08
Punce kaj kuhate za kosilo?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:53:54   
MIHAILO
PETRUSK jaz ne bom delala testa dokler mi ne bo vsaj 10dni zamudilauser posted image ...Ker se mii zdi brezveze devat 7e za test in pol spet nic ne vemuser posted image ...Itak mam pa zadnje case user posted image na 40 dni tko da bom morala res pocakat...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 10:54:34   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce kaj kuhate za kosilo?

Pasuljuser posted image ...Za mihaila mam se juhico z zvezdicami...

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?