|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:19:09   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

claud....kako je v službici?


Hej!

Vas mal berem pa mi se ni ratal nc napisat, k moram za Larisso letat, pa stiska se pa tko....user posted image

V sluzbici je SUPER!!! Tok z veseljem se nism hodila v sluzbo.....mal sm edin zalostna ker grem zacasno v drug salon ki se odpre v sredo in bo cist dru team, pa se mi zdi od 4ih samo 1 punca okuser posted image
S temi k smo pa zdj tuki se pa ful dobr razumemo, smo se res ujele....mah sj bouser posted image

Kako ste kj vi?

Puzle mamo tud mi se po tleh in tud men gre na zivce to kr naprej sestavljatuser posted image

o full sem vesela da ti je kul v službiciuser posted image user posted image user posted image user posted image ........boš videla da se boš tudi z tadrugo ekipo ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo uredu.......Hana nas je začela vodit oz, prime za 1 roko in gremo,tko da bo treba počasi še čevlje kupit


Wau bravo Hanci!!!!!!!!!11user posted image user posted image user posted image
A ni lepo ko te prime za roko in te odpelje nekam...v neznanouser posted image user posted image

ja,nabijava kilometre po stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....zdej tud full s poganjalčkom šeta,tko da še je upanje da moja pupa shodiuser posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:19:54   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

o Hana je pa kr zakorakala v svet....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bejba...zdej pa bo sprehodkov!!!user posted image

ja samo ko ima dost se kar dol vsedeuser posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:20:03   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

claud....kako je v službici?


Hej!

Vas mal berem pa mi se ni ratal nc napisat, k moram za Larisso letat, pa stiska se pa tko....user posted image

V sluzbici je SUPER!!! Tok z veseljem se nism hodila v sluzbo.....mal sm edin zalostna ker grem zacasno v drug salon ki se odpre v sredo in bo cist dru team, pa se mi zdi od 4ih samo 1 punca okuser posted image
S temi k smo pa zdj tuki se pa ful dobr razumemo, smo se res ujele....mah sj bouser posted image

Kako ste kj vi?

Puzle mamo tud mi se po tleh in tud men gre na zivce to kr naprej sestavljatuser posted image

o full sem vesela da ti je kul v službiciuser posted image user posted image user posted image user posted image ........boš videla da se boš tudi z tadrugo ekipo ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo uredu.......Hana nas je začela vodit oz, prime za 1 roko in gremo,tko da bo treba počasi še čevlje kupit


Wau bravo Hanci!!!!!!!!!11user posted image user posted image user posted image
A ni lepo ko te prime za roko in te odpelje nekam...v neznanouser posted image user posted image

ja,nabijava kilometre po stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....zdej tud full s poganjalčkom šeta,tko da še je upanje da moja pupa shodiuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:20:49   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.......ti si čist preveč pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti tud zmer....mogoče sm po tebi vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image


ne biksaj gauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene daja spomladanska utrujenost-že celo letouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:21:53   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

večerja v želodčkih naših mulčkov...zdej vrsta za v kupatilo...ma, ne morm verjet, da mam svežo frizurco...sm celo utegnila neki zase narest

jz sm pa 2 stroja zložila in 1 speglala..1 še v sušilcu..čaka na večerne urce

kuhna kr ok

zdej morm pa še saški pomagat mal lase posušit...ma tako čupouser posted image



Ti si en cel multipraktikuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst bi s takim tempom pregorelauser posted image

hja,jaz tudiuser posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:22:07   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

večerja v želodčkih naših mulčkov...zdej vrsta za v kupatilo...ma, ne morm verjet, da mam svežo frizurco...sm celo utegnila neki zase narest

jz sm pa 2 stroja zložila in 1 speglala..1 še v sušilcu..čaka na večerne urce

kuhna kr ok

zdej morm pa še saški pomagat mal lase posušit...ma tako čupouser posted image



Ti si en cel multipraktikuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst bi s takim tempom pregorelauser posted image



ne, ne, ne..sej vsak dan ni tko...sm pa tud mal pregorena od časa do časa...to je res..zato mi pa shujševalna slabo laufa...k če ne jem..pol se kr neki tresemuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ..da ti je kul v službi...sej sm vedla...ta delovne in lušne imajo povsod radi!!!user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:22:33   
Čebel@
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:23:18   
Čebel@
sjmm....si pridna pri dieti ali grešiš?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:24:07   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.......ti si čist preveč pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti tud zmer....mogoče sm po tebi vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image


ne biksaj gauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene daja spomladanska utrujenost-že celo letouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mene se pa spomnladanska utrujenost sploh noče prijet...šit..pa bi včas prov pršlo...sam je s ta velkimi kr dost dela....joj, čez vikend greve pa z mojo ta velko za valeto kupvat...sem ful hepi in ne hepi...vse v enem...kok je cajt zleteluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:25:43   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.......ti si čist preveč pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti tud zmer....mogoče sm po tebi vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image


ne biksaj gauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene daja spomladanska utrujenost-že celo letouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mene se pa spomnladanska utrujenost sploh noče prijet...šit..pa bi včas prov pršlo...sam je s ta velkimi kr dost dela....joj, čez vikend greve pa z mojo ta velko za valeto kupvat...sem ful hepi in ne hepi...vse v enem...kok je cajt zleteluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


u šopinggggggggggggguser posted image user posted image user posted image user posted image ........boš ti spet živce zgublala k ji ne bo nič všečuser posted image ......kam pa gresta v šoping?

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:27:14   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm....si pridna pri dieti ali grešiš?


če sm ful pridna in zaužijem sam 1200kcal na dan...pol morm zvečer mal grešit, ker se mal tresem...pa mi je zadnjič neki čudn slabo ratal, pa je moj popizdil in je reku, da bom mogla še mal počakat, da mali mal zraste..pol se bom pa kakih drastičnih sprememb lotila....se je čist razpištolu..zdej pa mal manj pazim....idealne teže zgleda še ne bo kmal...zdej imam pri 170 cm...ene 75 kil in bi rada prišla na mojih 66-68...takrat sm se najbol fajn počutlauser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:28:30   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm....si pridna pri dieti ali grešiš?


če sm ful pridna in zaužijem sam 1200kcal na dan...pol morm zvečer mal grešit, ker se mal tresem...pa mi je zadnjič neki čudn slabo ratal, pa je moj popizdil in je reku, da bom mogla še mal počakat, da mali mal zraste..pol se bom pa kakih drastičnih sprememb lotila....se je čist razpištolu..zdej pa mal manj pazim....idealne teže zgleda še ne bo kmal...zdej imam pri 170 cm...ene 75 kil in bi rada prišla na mojih 66-68...takrat sm se najbol fajn počutlauser posted image


se strinjam s tvojim-na izi se loti dieteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......si pa pridna da se držišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:29:03   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.......ti si čist preveč pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti tud zmer....mogoče sm po tebi vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image


ne biksaj gauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene daja spomladanska utrujenost-že celo letouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mene se pa spomnladanska utrujenost sploh noče prijet...šit..pa bi včas prov pršlo...sam je s ta velkimi kr dost dela....joj, čez vikend greve pa z mojo ta velko za valeto kupvat...sem ful hepi in ne hepi...vse v enem...kok je cajt zleteluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


u šopinggggggggggggguser posted image user posted image user posted image user posted image ........boš ti spet živce zgublala k ji ne bo nič všečuser posted image ......kam pa gresta v šoping?



ma, se mi zdi, da bo kr fajn...k se ful veseli, da bova šli sami....deci se bojo sami sebe živciral...pa mal ima idejo kaj bi...jz pa zase tud...bova pa šle v Emporium, mango, zaro...tko nekak tist krog...bi pa obe radi neki takega, da bove tekom poletja še kdaj gor navlekliuser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:30:05   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm....si pridna pri dieti ali grešiš?


če sm ful pridna in zaužijem sam 1200kcal na dan...pol morm zvečer mal grešit, ker se mal tresem...pa mi je zadnjič neki čudn slabo ratal, pa je moj popizdil in je reku, da bom mogla še mal počakat, da mali mal zraste..pol se bom pa kakih drastičnih sprememb lotila....se je čist razpištolu..zdej pa mal manj pazim....idealne teže zgleda še ne bo kmal...zdej imam pri 170 cm...ene 75 kil in bi rada prišla na mojih 66-68...takrat sm se najbol fajn počutlauser posted image


se strinjam s tvojim-na izi se loti dieteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......si pa pridna da se držišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tenx...user posted image user posted image user posted image ...sej če sm brez sladkarij in kruha...pol gre kr hitr navzdoluser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:31:01   
sjmm
vau...še mal pa smo na 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...kva smo čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:32:38   
Čebel@
sjmm........vav vsa čast da ne ješ sladkarijuser posted image user posted image user posted image user posted image ........drugače je pa v hali A/tak k se pod zemljo sprehajaš) ena super trgovina prav za take priložnosti(športne elegantne oblekiceuser posted image user posted image user posted image .......upam da bosta kaj najdliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:33:17   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

vau...še mal pa smo na 200user posted image user posted image user posted image user posted image ...kva smo čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čist (pre)hudeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tokrat ne odpiram jazuser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:37:15   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

o Hana je pa kr zakorakala v svet....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bejba...zdej pa bo sprehodkov!!!user posted image

ja samo ko ima dost se kar dol vsedeuser posted image user posted image


Čebela to se tud naša!

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:38:51   
Ajvy
oi...glava me boli..zelo...zato nakratko...

ČEbela..mi smo se tut potepali po sončku..matr je bilo luštno..se mi zdi ,da so otroci kar zelo bolje volje

Črtica...tebi se pa vidi da si zelo vesela sončka..in tako je prav
ČEstitke za vrtec user posted image user posted image user posted image no...vidim,da je veselje pojenjalo...upam,da vseeno najdeš kakšno dobro plat tega...

petrušk...držimo pesti za naslednji mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sjmm..počij počij..prijateljčki počakajo...
joj...lasje..jst si jih zdej ne smem prat...uf...to pa ne vem kako bom zdržala...

Katjuša..jst mislim, da je tvoj samo preutrujen....user posted image user posted image user posted image za njega

Simonakr...matr ti maš pa čist delovni dopust user posted image user posted image

Čebela...jst nimam več puzzle pene..pa tut nikoli več je ne bi imela..sem bila tako razočarana...pa to si moral skoz sesat...pa sesat..pa sesat..pa vse se je gor limalo...




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:39:03   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

o Hana je pa kr zakorakala v svet....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bejba...zdej pa bo sprehodkov!!!user posted image

ja samo ko ima dost se kar dol vsedeuser posted image user posted image


Čebela to se tud naša!

ja samo tvoja že hodi brez da bi se držala....Hana nas bolj sprehaja recimo iz dnevne v spanico in kaj zanimivega najde in se vsede.....upam da se bo kmalu spustila,ker le jaz jo vodim za 1 roko,vsi ostali za obeuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:40:22   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm........vav vsa čast da ne ješ sladkarijuser posted image user posted image user posted image user posted image ........drugače je pa v hali A/tak k se pod zemljo sprehajaš) ena super trgovina prav za take priložnosti(športne elegantne oblekiceuser posted image user posted image user posted image .......upam da bosta kaj najdliuser posted image user posted image user posted image user posted image


a od sportine??


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:41:33   
Čebel@
ajvy........čer.........ti si čist preveč pridna s komentiranjemuser posted image user posted image user posted image user posted image ........user posted image user posted image user posted image da glava kmalu neha bolet......kdaj pa ti šive ven poberejo?.....hvala za odgovor glede puzlov......ja pri nas so spodaj tudi polni lasuser posted image in skos sesam......sonce pa tko mene kot Hano zmatrauser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:44:05   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm........vav vsa čast da ne ješ sladkarijuser posted image user posted image user posted image user posted image ........drugače je pa v hali A/tak k se pod zemljo sprehajaš) ena super trgovina prav za take priložnosti(športne elegantne oblekiceuser posted image user posted image user posted image .......upam da bosta kaj najdliuser posted image user posted image user posted image user posted image


a od sportine??


ne ne.....nasproti millerja in BC je HalaA(7,8) in tam notri v eni od teh trgovinic je ena prav za te tamlade-so same take majčke moter ki so elegantne ampak pašejo tudi zraven kavbojk....pa milijon kiklic in oblekic....pejta en krog po hai,mogoče vama jo celo rata najdet(tgovino)

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:44:33   
Ajvy
Mihailo....kolk je fajn...na slikicah....
Naša Tisa je tut zadnjič prvič lulala na kahlico..kolk je bila smešna...res...

ČEbela...the best za regres user posted image user posted image user posted image
Bravo Hana za korakanje user posted image user posted image user posted image

Claud...upam,da te potem kmalu nazaj premestijo med te fajn punce user posted image user posted image user posted image

Sjmm..super za frizurco user posted image user posted image user posted image
V Hali A Je American..pa še nekaj..majo prav take lepe oblekice...ne škodi it pogledat


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:45:33   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm........vav vsa čast da ne ješ sladkarijuser posted image user posted image user posted image user posted image ........drugače je pa v hali A/tak k se pod zemljo sprehajaš) ena super trgovina prav za take priložnosti(športne elegantne oblekiceuser posted image user posted image user posted image .......upam da bosta kaj najdliuser posted image user posted image user posted image user posted image


a od sportine??




ne ne.....nasproti millerja in BC je HalaA(7,8) in tam notri v eni od teh trgovinic je ena prav za te tamlade-so same take majčke moter ki so elegantne ampak pašejo tudi zraven kavbojk....pa milijon kiklic in oblekic....pejta en krog po hai,mogoče vama jo celo rata najdet(tgovino)


vidm, da bova mogle na pravo turo....tenxuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?