|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:52:46   
MIHAILO
user posted image

user posted image

Tak se pa vedno afnam ,ko me mami slikauser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:20:53   
Čebel@
mihailo.....jaz se izogibam tepihov ker moj je malenkos alergičen na prah.....mali je pa cukeruser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:38:18   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

a ve imate še te pena puzzle po tleh???


ja...se še vsi gor valjamouser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:40:05   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

user posted image

user posted image

Tak se pa vedno afnam ,ko me mami slikauser posted image



cukerček!!!!!!!! kot vedno!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:42:00   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

user posted image

user posted image

Tak se pa vedno afnam ,ko me mami slikauser posted image

mihailo je zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a to je kahlica? dobra jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kok je priden naš še pojma nima kaj je to kakanje in kaj lulanjeuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:42:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
katjuša.......zakaj mu pa ne kupiš ene navadne bele majčke?no ne vem-jaz b mu jo probala zrihtat,da ne bo mali iztopaluser posted image ......upam da se vse porihta s stanovanjemuser posted image

zato ker so mi ob 14:30 povedal, da more dons imet belo majčko......user posted image user posted image user posted image user posted image no sem mu dala eno tako z belimi rokavi in bež spredaj pa sploh ni izstopal ker tud drugi niso imel belih majčk.... pač zadni dan nimamo starši kje dobit bele majčke.....

čebela mi nimamo puzle smo jih imel pri florjanu pa nam niso ble všeč.....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:42:40   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

a ve imate še te pena puzzle po tleh???


ja...se še vsi gor valjamouser posted image user posted image


ja,sej mi smo tudi veliko na puzzlih,ampak me "jezi" ker jih res non stop razdira-in sem dobila preblisk da bi jih kar pospravila-ampak pol bo mrzlo v ritouser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:44:00   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@
katjuša.......zakaj mu pa ne kupiš ene navadne bele majčke?no ne vem-jaz b mu jo probala zrihtat,da ne bo mali iztopaluser posted image ......upam da se vse porihta s stanovanjemuser posted image

zato ker so mi ob 14:30 povedal, da more dons imet belo majčko......user posted image user posted image user posted image user posted image no sem mu dala eno tako z belimi rokavi in bež spredaj pa sploh ni izstopal ker tud drugi niso imel belih majčk.... pač zadni dan nimamo starši kje dobit bele majčke.....

čebela mi nimamo puzle smo jih imel pri florjanu pa nam niso ble všeč.....


grdo od uzgojiteljic da niso prej povedale....ste se pa super znašliuser posted image user posted image user posted image user posted image .........ja samo vi imate tepih,ne?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:44:28   
Katjusa
beni je bil ful priden.... danes je bilo praznovanje 30 let vrtca v dramljah in je blo kr luštno  ampak je blo tok vroče da sem benija slekla čist do bodija zgoraj pa je bil še kr čist žarečuser posted image .....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:44:39   
Čebel@
grem Hano dat pančkat-se še pol oglasimuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:45:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

a ve imate še te pena puzzle po tleh???


ja...se še vsi gor valjamouser posted image user posted image


ja,sej mi smo tudi veliko na puzzlih,ampak me "jezi" ker jih res non stop razdira-in sem dobila preblisk da bi jih kar pospravila-ampak pol bo mrzlo v ritouser posted image

nekje sem enkrat videla zalepljenje od zadajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image probi jih zlepit al pa kupiš tist obojestranski traj pa jih s tistim prlepiš na tla (kot tepih)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:46:44   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

grem Hano dat pančkat-se še pol oglasimuser posted image

lepo naj aja.....
naš taveč se še zunaj podi tamal je pa škatlo z avtomobilčki našel..... čez kake pol ure jima pa banjo nardim da se mal namočta.... ful uživata v kopnjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:46:49   
sjmm
naš še po dvorišču teka, je končno oči mal časa najduuser posted image

cunje vabijo...si ju lejter valigejter


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:48:15   
Katjusa
čebela ja mi imamo tepih sam prej smo mel pa puzle pa jih je skos odmikal in tla so bla ful spolzka..... pa sem jih kr dalas tran.... jih še imemo sam nikol kot podn.... mogoče jima bom v novi sobi kej takega dala namesto tepiha.... sam definitivno prlepla na tla.... sej ta lepilni trak pol čist komot odstranišuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 18:49:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

naš še po dvorišču teka, je končno oči mal časa najduuser posted image

cunje vabijo...si ju lejter valigejter


jst sem tud dons 3 stroje oprala zložla in v omare znoslauser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa mojga čakam je šel v stanovanje radijatorje pa peč poslikat bomo prodali.... je vse kot novo.... mi gremo pa na elektriko so nam dons javl da bo šlo nardit 3 fazeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 19:05:18   
Čebel@
Hana pančkauser posted image user posted image user posted image user posted image

katjuša.....tok bom počakala da shodi,pol ji jih bom dala pa jle v sobi,v dnevni ima pa itak bazen

katjuša,sjmm.......pridneuser posted image user posted image user posted image




jutri zjutraj pa spet službauser posted image ......smo pa danes dobili regres in ga je še za 1 celo plačouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 19:40:13   
Čebel@
claud....kako je v službici?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:03:22   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

claud....kako je v službici?


Hej!

Vas mal berem pa mi se ni ratal nc napisat, k moram za Larisso letat, pa stiska se pa tko....user posted image

V sluzbici je SUPER!!! Tok z veseljem se nism hodila v sluzbo.....mal sm edin zalostna ker grem zacasno v drug salon ki se odpre v sredo in bo cist dru team, pa se mi zdi od 4ih samo 1 punca okuser posted image
S temi k smo pa zdj tuki se pa ful dobr razumemo, smo se res ujele....mah sj bouser posted image

Kako ste kj vi?

Puzle mamo tud mi se po tleh in tud men gre na zivce to kr naprej sestavljatuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:03:53   
sjmm
večerja v želodčkih naših mulčkov...zdej vrsta za v kupatilo...ma, ne morm verjet, da mam svežo frizurco...sm celo utegnila neki zase narest

jz sm pa 2 stroja zložila in 1 speglala..1 še v sušilcu..čaka na večerne urce

kuhna kr ok

zdej morm pa še saški pomagat mal lase posušit...ma tako čupouser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:14:16   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

claud....kako je v službici?


Hej!

Vas mal berem pa mi se ni ratal nc napisat, k moram za Larisso letat, pa stiska se pa tko....user posted image

V sluzbici je SUPER!!! Tok z veseljem se nism hodila v sluzbo.....mal sm edin zalostna ker grem zacasno v drug salon ki se odpre v sredo in bo cist dru team, pa se mi zdi od 4ih samo 1 punca okuser posted image
S temi k smo pa zdj tuki se pa ful dobr razumemo, smo se res ujele....mah sj bouser posted image

Kako ste kj vi?

Puzle mamo tud mi se po tleh in tud men gre na zivce to kr naprej sestavljatuser posted image

o full sem vesela da ti je kul v službiciuser posted image user posted image user posted image user posted image ........boš videla da se boš tudi z tadrugo ekipo ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo uredu.......Hana nas je začela vodit oz, prime za 1 roko in gremo,tko da bo treba počasi še čevlje kupit

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:15:05   
Čebel@
sjmm.......ti si čist preveč pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:17:34   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@


IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

claud....kako je v službici?


Hej!

Vas mal berem pa mi se ni ratal nc napisat, k moram za Larisso letat, pa stiska se pa tko....user posted image

V sluzbici je SUPER!!! Tok z veseljem se nism hodila v sluzbo.....mal sm edin zalostna ker grem zacasno v drug salon ki se odpre v sredo in bo cist dru team, pa se mi zdi od 4ih samo 1 punca okuser posted image
S temi k smo pa zdj tuki se pa ful dobr razumemo, smo se res ujele....mah sj bouser posted image

Kako ste kj vi?

Puzle mamo tud mi se po tleh in tud men gre na zivce to kr naprej sestavljatuser posted image

o full sem vesela da ti je kul v službiciuser posted image user posted image user posted image user posted image ........boš videla da se boš tudi z tadrugo ekipo ujelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo uredu.......Hana nas je začela vodit oz, prime za 1 roko in gremo,tko da bo treba počasi še čevlje kupit


Wau bravo Hanci!!!!!!!!!11user posted image user posted image user posted image
A ni lepo ko te prime za roko in te odpelje nekam...v neznanouser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:18:06   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

sjmm.......ti si čist preveč pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti tud zmer....mogoče sm po tebi vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:18:45   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

večerja v želodčkih naših mulčkov...zdej vrsta za v kupatilo...ma, ne morm verjet, da mam svežo frizurco...sm celo utegnila neki zase narest

jz sm pa 2 stroja zložila in 1 speglala..1 še v sušilcu..čaka na večerne urce

kuhna kr ok

zdej morm pa še saški pomagat mal lase posušit...ma tako čupouser posted image



Ti si en cel multipraktikuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst bi s takim tempom pregorelauser posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 20:19:08   
sjmm
o Hana je pa kr zakorakala v svet....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bejba...zdej pa bo sprehodkov!!!user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?