|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 13:45:37   
MIHAILO
URSA mogoce je orehitro ne vem,....Jaz sem itak tak neucakan clovek ,da nisem cakala,Moj me je ze kregal user posted image kaj sem sla tko hitro test delat...Pri Mihailu me je sele 3.pokazal nosecnost ,ker sem jih tok prehitro delala...user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 13:47:12   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

črticaa a nimaš avta skoz na razpolago? Bosta mogla s tvojim nekak skoimbinirat, pa sej bo šlo boš vidla. Ko bo prostor ga boste pa v Kranj premaknili.

uradno ga nimam,.... ja šit in če najdem šiht kjer začnem ob 6ih,m.... fak sploh ne morem več na to mislit,... res ne upam da bom kej rešila jutri ko grem gor user posted image user posted image user posted image mislim to bi blo bl zate :)))

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:13:31   
MIHAILO
cebel...onga trikolesnika leonardo res nimajo nikjer v SLO...Tko da sem klicala na uno st.080 pa mi je rekla da naj bi po prvem maju posiljka prisla...v lj.v bc mi je pa rekla da bo prisel en drug namesto leonarda in da sploh nimajo trikolesnikov da cakajo na posiljko...Jaz in Mihailo komaj cakava da pridejo trikolesniki ,greva takoj po engauser posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:38:54   
Katjusa
hej punce sem tok user posted image user posted image user posted image user posted image klical so za kuhinjo, da je zdej lešnik folija drugačnauser posted image user posted image user posted image user posted image sem šle po vzorček in je res drugačna in kaj nej zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image sma misla vzet rdečo pa smo se pol s trgovko pogovarjal da je verjetno drugačen otenek in sma se odločla za vse v lešniku in zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v vrtcu imajo danes neke nastope in mi danes rečejo, da naj bo v jeans hlačah in beli majci... ok hlače imam majce pa nimamuser posted image user posted image user posted image user posted image in zdej kaj če bo sam naš drugače oblečenuser posted image user posted image user posted image user posted image mogoče sploh nebi šla....

ponoči je beni neki stokal in moj je bil čist tečen.... mene sploh ne moti če otroc kej čvekajo jst bi lahko spala moj pa gode in se hodi dret v otroško....user posted image user posted image user posted image user posted image čist se je spremenil.... dokler je bil sam florči je blo čist drugačeuser posted image user posted image user posted image

grem gledat kaj ste se kej menle... če bom uspela....

aja glede stanovanja sem se odločla da se ne bom nič več trudla.... nej to moj vse lepo pregrunta..... itak delo ne gre nikmor..... od tle se nam ne mudi čeprav komi čakam ampak bom raje planirala kako it na dopust..... če bo moj tečen popakam otroke in grem sama kr s šotoromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prikole že nebi vlekla za sabo pa sama itak še ni prilagojena za 2 otročka



(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:47:11   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

hej punce sem tok user posted image user posted image user posted image user posted image klical so za kuhinjo, da je zdej lešnik folija drugačnauser posted image user posted image user posted image user posted image sem šle po vzorček in je res drugačna in kaj nej zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image sma misla vzet rdečo pa smo se pol s trgovko pogovarjal da je verjetno drugačen otenek in sma se odločla za vse v lešniku in zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v vrtcu imajo danes neke nastope in mi danes rečejo, da naj bo v jeans hlačah in beli majci... ok hlače imam majce pa nimamuser posted image user posted image user posted image user posted image in zdej kaj če bo sam naš drugače oblečenuser posted image user posted image user posted image user posted image mogoče sploh nebi šla....

ponoči je beni neki stokal in moj je bil čist tečen.... mene sploh ne moti če otroc kej čvekajo jst bi lahko spala moj pa gode in se hodi dret v otroško....user posted image user posted image user posted image user posted image čist se je spremenil.... dokler je bil sam florči je blo čist drugačeuser posted image user posted image user posted image

grem gledat kaj ste se kej menle... če bom uspela....

aja glede stanovanja sem se odločla da se ne bom nič več trudla.... nej to moj vse lepo pregrunta..... itak delo ne gre nikmor..... od tle se nam ne mudi čeprav komi čakam ampak bom raje planirala kako it na dopust..... če bo moj tečen popakam otroke in grem sama kr s šotoromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prikole že nebi vlekla za sabo pa sama itak še ni prilagojena za 2 otročka





ne vznemirjaj se preveč...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridejo taki dnevi, ni kej, tvoj je verjeno tud na trnih in napet...tko k ti...mal se pogovorta ..pa bo, boš vidla...vse bo ok

kuhno bi mogoče s kako rumeno al pa vanilijo skombinirala...k 2 skor enaki barvi so verjetn mal čudn...no, stvar okusa

upam, da vam hitro uspe vse poštimat in boste lušno familiy življenje vrnili v ustaljene tire...polne razumevanja in ljubezni


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:48:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

evo...mal postran je skeniran ampak mislm d bo....glej PODEN ne mene k sm k en pobalinuser posted image s kratko čupo pa 15 kil manjuser posted image ....zarad tega okna sm bla skor ob palec .....

user posted image

no in voila čez 3 mesece:

user posted image

kolumbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepo je prišlo ampak me ne prepriča pa pr nas je tost kockastuser posted image user posted image user posted image user posted image sej bo not ostal, če si kdaj premislmouser posted image user posted image user posted image user posted image
pa luštna si blauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:49:05   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo in Petrušk kaj če sta vedve prezgodej test delale?

dokler ni user posted image stiskam pesti, mogoče ste res mal prezgodi test delale

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:49:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

mislim mati samohranilka,... študentka,... haloooo nimam avta

o ti bogica..... nisem vedla da si samauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:50:38   
Katjusa
user posted image

sjmm kuhinja je zdej takšna sma da pomivalni stroj in štedilnik sta inox....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:53:06   
sjmm
o polno novih slikc..se vidi, da pomlad čist spremeni ljudi user posted image user posted image user posted image user posted image

kosilo je blo uspešnica....že v želodčkih, sam še očija čaka porcija...smo si privošli še mandarince v kompotu od naturete...to je pr nas neki spešl zadnje cajte....k drgač niso maral kakega kupljenega kompota..ma ta res sekauser posted image user posted image

popoldan...hm...pri nas se je pooblačilouser posted image

z Majem sva vse posesala..je rinil sesalc k buldožeruser posted image user posted image user posted image

zdej še mal posode čaka, pol pa na govorilne...sam verjetno bo šel sam moj...in še to samo k Janu, ker sm jz bla že v torek dopoldan pri ostalih 2...mali bo šel še mal spat...je spal sam 45 minut..in konc..je bil k nov...mene pa cote čakajo...no, bomo vidl, kok cajt bojo še čakaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:56:03   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

user posted image

sjmm kuhinja je zdej takšna sma da pomivalni stroj in štedilnik sta inox....



hmmm, aja, no mal komplicirano...sam jz bi sigurn kej svetlega zravn skombinirala...k rdečega je že dost..no, sej bosta pogruntala..user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 15:57:43   
sjmm
aja, kajuša...pol bi recimo ploščice v taki svetli izbrala...npr vanilija....al pa stene v taki barvi..no, za moj okus...vsak po svoje , seveda

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 16:03:23   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

aja, kajuša...pol bi recimo ploščice v taki svetli izbrala...npr vanilija....al pa stene v taki barvi..no, za moj okus...vsak po svoje , seveda

ploščice sma nabavla 3 dni nazaj al kdaj že user posted image user posted image user posted image user posted image sej bom vidla mogoče boma vse lešnike zamenjala za nove... se bomo probal nekak zment da nam novo foljo nalimajo.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 16:09:02   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

jutro.....ponoči sem spala...ampak sem imela take sanje..da boh pomagi...

Kolumbo...u..kako si bila fejst..tako mldostno frizurco...slikce so pa hude...avto pa je fenomenalen

Čebela...lepo da sta te sploh poklicala....bravo dedek in babica....

Simonakr..uživej na dopustu user posted image user posted image user posted image

Urša..ta operil je prav za otroke..en je pa za nas...moram rečt, da smo se mi tako uspešno losali prehlada...takrat kadar samo inhalacija ni pomagala...ne vem kdo mi je to svetoval...je pa bilo super....
Pejte na sončka..če sta bila včeraj brez vročine....prehladu najbolj pomaga svež zrak...sicer pa to že veš...ne vem kaj klelele pametujem user posted image user posted image
Obljubim da počivam..ker če ne ..buška postane večja..tko da nimam izbire user posted image

Tristan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tamika...Tarja TIsa...pri nas je povezano s črko Trma

MIhailo...nehaj nas kurit...bejž test delat user posted image user posted image user posted image



tud Tamika ???user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image včasih tudi (oven user posted image )


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 16:12:29   
Katjusa

takole naj bi nova zgledala

user posted image

šibam v vrtec

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 16:14:29   
Čebel@
mi smo do zdele vozičkaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mihailo,petrušk.......lepa avatarjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....dokler ni user posted image ,je še vedno upanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

črticaa.....a si ga ti upisala na Golnik,ali so ga sami tja dali?......pa nam tukaj ni treba govorit mati samo hranilka,pa študentka,pa brez avtomobila-to ti njim razlagaj,ne pa nam,ki vemo da s Dominikovim očetom živita skupajuser posted image .....jaz bi bila vesela vrtcauser posted image

katjuša.......zakaj mu pa ne kupiš ene navadne bele majčke?no ne vem-jaz b mu jo probala zrihtat,da ne bo mali iztopaluser posted image ......upam da se vse porihta s stanovanjemuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 16:59:35   
simonakr
Evo mene nazaj sm mela ornk produktivno popoldne!
Sm pospravila kuhno in kopalnico, jutr pa še dnevno pa po tleh pa bo sobota frej!
Sm bila pri ličarju, se zmenla za barvanje; mi ga je en tko umetelno popraskal na parkirišču user posted image user posted image - hvala bogu da imam parking zavarovan!
Sm šla zbrat bravo za bolero za obleko (1. maja sm mojmu tamaumu priča user posted image ) in dala čevlje pobarvat na barvo njegove kravate. Zdej rabim samo še belo torbico - če ne najdem ta prave jo pač ne bom imela ker imam poln kufer letanja! user posted image

Urša - ja tamalo sva vpisala za september in zdele čakava odgovor - baje pride v roku enga tedna.

Črtica user posted image user posted image user posted image user posted image za vrtec. probej se zmenit za kakšno bližnjo enoto. Sej se da zmenit s kakšnim staršom da pač prosita da vajina otroka zamenjata.

Katjuša luštna kuhna!



_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:04:40   
simonakr

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo in Petrušk kaj če sta vedve prezgodej test delale?


Jest se pod tole kar podpišem! predvidevam da vama še nič ne zamuja. Takrat so hormoni še tako nizki da se jih zazna samo z krvno preiskavo - pa še to kdaj ne takoj, za urin je treba še malo počakat! Da vama vsaj kakšen dan zamuja pol pa nardita še kakšen test.



_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:15:12   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa


takole naj bi nova zgledala

user posted image

šibam v vrtec



lepo, lepo!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:16:50   
sjmm
mi2 sva bla še mal na zraku, posoda še čaka, mali dremucka, dočakali še očija...no, še govorilne v šoli, pa bo za dons kr dost

upam, da mi uspe še lase oprat..imam to že 3 dni v planuuser posted image user posted image

Saška še povožena, je šla zdej mal na sprehod..upam, da ji bo pomagal


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:18:50   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

jutro.....ponoči sem spala...ampak sem imela take sanje..da boh pomagi...

Kolumbo...u..kako si bila fejst..tako mldostno frizurco...slikce so pa hude...avto pa je fenomenalen

Čebela...lepo da sta te sploh poklicala....bravo dedek in babica....

Simonakr..uživej na dopustu user posted image user posted image user posted image

Urša..ta operil je prav za otroke..en je pa za nas...moram rečt, da smo se mi tako uspešno losali prehlada...takrat kadar samo inhalacija ni pomagala...ne vem kdo mi je to svetoval...je pa bilo super....
Pejte na sončka..če sta bila včeraj brez vročine....prehladu najbolj pomaga svež zrak...sicer pa to že veš...ne vem kaj klelele pametujem user posted image user posted image
Obljubim da počivam..ker če ne ..buška postane večja..tko da nimam izbire user posted image

Tristan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tamika...Tarja TIsa...pri nas je povezano s črko Trma

MIhailo...nehaj nas kurit...bejž test delat user posted image user posted image user posted image



tud Tamika ???user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image včasih tudi (oven user posted image )


Ja ovni smo taksniuser posted image user posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:23:10   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: simonakr


IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Mihailo in Petrušk kaj če sta vedve prezgodej test delale?


Jest se pod tole kar podpišem! predvidevam da vama še nič ne zamuja. Takrat so hormoni še tako nizki da se jih zazna samo z krvno preiskavo - pa še to kdaj ne takoj, za urin je treba še malo počakat! Da vama vsaj kakšen dan zamuja pol pa nardita še kakšen test.



Sam men je lazje zdj ko sm test naredila...negotovost me ubija...Ceprav se vedno nic ne vem100%user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:27:51   
Čebel@
a ve imate še te pena puzzle po tleh???

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:44:11   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

a ve imate še te pena puzzle po tleh???

jaz imam 2 cesta tepiha...puzle jeskoz razstavljal...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
15.4.2010 17:49:55   
MIHAILO
user posted image

Tko mam cebel...V stanovanju mu bom pa kr po celi sobi dala taksen tepih da bo toplo...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?