|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  200 201 202 [203] 204   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:31:35   
MIHAILO
Mihailo bo zdaj pokosilal in sibneva na soncka..danes se nisva sla ,ker dopoldan se spi in ne utegneva...Vceraj sem pa vse zglancala,Mihailo se je v posteljici igral da sem lahko se tla pomila ...moz je pa en kup cot polikal,je tak mojster v tem..user posted image .user posted image ...Danes zvecer pa se mojadva starsa prideta,kok jih bo Mihailo kaj vesel pa oni njega seveda...Pa se midva z mojim jih ze pogresavauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:39:06   
petrušk_
hvala katjuša

za seznam popravek imamo 7 zobkov

6. februar???
7.zobek 7.marec



_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:41:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša zlata si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce dejte preverit podatke, lahko kej manjka

čebel@ pr teb mislim da sem nekje dva zobka zgrešila dej preveri prosim


urša ti si zlata k mi podatke skupi spravlaš..... se mi pa zdi prav, da si pomagamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdej ne bom nič popravljala, da ne bo rpišlo do zblodnje bomo pol na novem delu popravli velja? tak, da urša ti si tole kr zapisuj pa ko odpremo nov del bo verjetno še kej sprememb in bomo ju3 al pa v nedeljo popravliuser posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Katjusa -- 16.4.2010 12:43:14 >

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:42:50   
petrušk_
punce zj pa jst šibam domu po evo pol pa via bohinj do torka.....bom se kej oglasila, ampak sj veste kako sm jst med vikendi....upam, da vas bom sploh najdla....glejte da link za novo stran prpopate tukejuser posted image user posted image user posted image user posted image

byby pa uživancija na polno v lepih dnevih




_____________________________

petrušk_

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:44:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

punce zj pa jst šibam domu po evo pol pa via bohinj do torka.....bom se kej oglasila, ampak sj veste kako sm jst med vikendi....upam, da vas bom sploh najdla....glejte da link za novo stran prpopate tukejuser posted image user posted image user posted image user posted image

byby pa uživancija na polno v lepih dnevih




petrušk uživajte.... jst bi tud šla v bohinjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nazadnje sem bla tam hja k je bil florjan star kako letouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:47:02   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

punce zj pa jst šibam domu po evo pol pa via bohinj do torka.....bom se kej oglasila, ampak sj veste kako sm jst med vikendi....upam, da vas bom sploh najdla....glejte da link za novo stran prpopate tukejuser posted image user posted image user posted image user posted image

byby pa uživancija na polno v lepih dnevih




petrušk uživajte.... jst bi tud šla v bohinjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nazadnje sem bla tam hja k je bil florjan star kako letouser posted image user posted image user posted image



katjuša ja pol bo pa treba na kakšen izlet pridt


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:48:49   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

hej hoj!

kok sva uživala..voziček, peški, guncala...lušno....pol še mal v peskovnik na igrišču..zdej se je nalokal čaja, še sadno malico..pa šlafn

o madam fata.ala urša..še k nam plis..kok si pridna...dej mal na izi bizi...k ti mene zmer pošiljaš počivat..dons pa jz tebeuser posted image user posted image

potencialne nosečke...jz ful navijam!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

kosilo.....kremna polenta, zelenjavna omakica s sojinimi kosmiči, pesa...tko bol po Majčijevem okusuuser posted image



hvala hvala
ej....pliz recept za to kar boš kuhala....sliši se slastno pa ene te sojine kosmiče mam za ponucat, pa jst to sploh ne znam prpravt (od vite mislm da mam...pa zrezke tud...pa sm enkrat nardila pa j blo čist čudn...kako to prpraviš?)



polento skuham običajno, na koncu dodam 3 kiri sirčke ali 3 žlice sladke smetane, sesekljan peteršilj

omaka...sojine kosmiče po navodilih...jz uporabljam samo biotopove..kosmiče ali koščke...zavrem večjo količino vode, solim...stresem kosmiče not, ugasnem, pokrito naj stoji cca. 10 minut, nato odcedim in na koncu dodam že pripravljeni omaki......današnja bo takale :  na malo oljčnega olja bom prepražila por, malo česna, nariban korenček, koščke koromača, nekaj cvetkov brokolija...dodam bol na koncu, ker je hitro kuhan...malo zalijem, začinim po želji....zagostim z žličko riževe moke ali običajne...na koncu pa dodam še 1 malo konzervo koruze




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:50:23   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

punce zj pa jst šibam domu po evo pol pa via bohinj do torka.....bom se kej oglasila, ampak sj veste kako sm jst med vikendi....upam, da vas bom sploh najdla....glejte da link za novo stran prpopate tukejuser posted image user posted image user posted image user posted image

byby pa uživancija na polno v lepih dnevih




petrušk uživajte.... jst bi tud šla v bohinjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nazadnje sem bla tam hja k je bil florjan star kako letouser posted image user posted image user posted image



katjuša ja pol bo pa treba na kakšen izlet pridt


ja lahko pa naslednje srečanje naredimo na bohinjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 5058
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:51:52   
MIHAILO
grema naq soncka...petrusk uzivajteeeee

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5059
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:55:38   
sjmm
naš koma, tast neki spodi ropota...itak..je usklajen z majevim spanjemuser posted image

kuhna...bomba..posode za 2 pomivalca...ne vem od kje

mali se je neki afnal s sadjem..bova mogla mal jedilnik preštimat k on bi sam mlečno hamsal

zdej sm malco za našga plavalca prištimala, je bil že včeri čist uničen..dons bo po moje čist out..jih kr mučijo..imajo 2 uri pouka..pol pa še 3 ure plavanja

no, moj je nek zgublen...se sploh ne javi na gsm..itak štorija brez konca...bo že...sej gre vikend not

petrušk...uživejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5060
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 12:56:24   
Katjusa
nekaj za nas
nivea vzorčki:) spodaj piše vzorčki klikni in si naroči:)
http://www.nivea.si/product_highlights/show/16688#/product_info.html

in še en
http://www.nivea.si/product_highlights/show/16538?deeplink_path=calm&deeplink_id=9222#/ndo_calmcare/product_info.html

upam, da vam ne grem na živce s tem:)


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 16.4.2010 13:00:23 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5061
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 13:02:46   
Urša08
Sjmm sem mislila da sta tašča in tast na vikenduuser posted image Ma pr nam je pa tašča usklajena z Žigom kaj češ.

Katjuša greš dons tud v stanovanje?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5062
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 13:06:04   
Urša08
Pri nas je taka tišina, da si grem en kapučin narest, da ga v miru popijemuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5063
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 13:12:40   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Sjmm sem mislila da sta tašča in tast na vikenduuser posted image Ma pr nam je pa tašča usklajena z Žigom kaj češ.

Katjuša greš dons tud v stanovanje?


Misla sem it sam še ni babike in dedija.... zdej pa ne vem verjetno boma šla pol z mojmu.... k ju3 bo moj sma tam k mam jst otročka.... no šli ga bomo kej pogladat pa bi rada eno sobo mal sčistla dons, da se bosta lahko tamala not igralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dopoldan grem pa k eni sošolki iz faksa k mi daje stvari za moja fanta in ima bojda 2 kolesa za nasuser posted image user posted image user posted image ..... njena sestra ima tud 2 fanta in sta starejša pa potem, mi vse dobimouser posted image user posted image user posted image user posted image od nje sem tud vse oblekce dobla v štartu ko smo florija pričakoval....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5064
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 13:34:36   
Katjusa
evo moja boranja kuhana.... dons po dolgem času spet boranja z mesekomuser posted image user posted image user posted image user posted image sem dala not piščančje belo meso tako večje kose in tok fino zgleda.... drgač sem pa uporabla nasvete od sjmm predvsem kar se tiče naribanega korančkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
grem probat, če je dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem mojga klicala in ko pride grema pol v stanovanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5065
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:11:34   
Katjusa
a ni nobene večuser posted image

šibam jst tud po florija se tipkamo zvečer al pa ju3
lep dan in še lepši vikenduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5066
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:16:54   
MIHAILO
Midva sva z sprehoda...je pasalo na soncku bit...Mihailo je zdaj zaspanckal jaz bom pa pokosilala in pocivala...Sem si sla se vitamine v lekarno kupit da jih bom lahko jedla...Upam,da zdaj ne bo tukaj zatisjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5067
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:22:50   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5068
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:22:51   
sjmm
helov!

ej, men so se pa tle ful mejhne črke nardile..upam, da ni mali mulo kej preveč pritiskaluser posted image user posted image user posted image

Maj je vstal, moj pride okol 3h..vau ...zgoden bo!!

sej jz morm še kej za ju3 spečt za na big famili žur

kosilo že skor končano, posoda porihtana, ta velki vsi doma....še ene 15 minut, pa bomo papcal..pol pa mal na sončka, pol pa še v štacuno...nam je tudi vseh sort mleka zmanjkaluser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 5069
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:24:06   
sjmm
aaaaaaaa, sem že zoomirala tele črke..itak...Maj-mojster je bil na deluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5070
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:30:15   
Urša08
Sjmm če maš minutko a prekontroliraš če mam prav zapisano v glaviuser posted image user posted image user posted image user posted image Za jogurtovo pecivo potrebujem: 4 jajca, vanilij sladkor, 1 jog. lonček sladkorja, 100 ml olja(lahko manj), 2 jog. lončka moke, 1 pecilni, 1 lonček jogurta. A sem kej zgrešila? Pečem okol 45 minut pri 175 o C in prelijem s čokoladouser posted image Hvala ti

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5071
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:31:38   
Urša08
Sjmm kakšen big žur pa mate jutri? 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5072
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:49:26   
MIHAILO
Evo sem pokosilala,kuhno popedenala in kruh spekla...user posted image ...Zdaj pa pocitek ,dokler Mihailo se spi...

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5073
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:53:32   
rebeka84
cao!

kako ste? jaz sem zdaj prišla iz službe in se vam po dolgem času javljam. nimam časa pisat. pred dvema tednoma sva bila z Urošem na infekcijski--rotavirus, zdaj je imel 2 dni visoko vročino.
morem it, se že joče...


(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5074
   RE: Malčki palčki/Malčice palčice februarčic 09
16.4.2010 14:57:45   
MIHAILO

IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

cao!

kako ste? jaz sem zdaj prišla iz službe in se vam po dolgem času javljam. nimam časa pisat. pred dvema tednoma sva bila z Urošem na infekcijski--rotavirus, zdaj je imel 2 dni visoko vročino.
morem it, se že joče...



Ojla Rebeka O bogi ste bli...Upam,da je zdaj ok user posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 5075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  200 201 202 [203] 204   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  200 201 202 [203] 204   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?