|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 15:58:47   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

30 je stara, pa non stop pri mamici visiuser posted image

kaj pa mamini sincki/oz. punčikeuser posted image



dajte za foro odgovorit kot, da bi bil verbatim noseca punca, punca pa njen partner.(kontra vlogi)


sorry, ma meni ni to normalno.


Če je tako potem res nekaj ne štima pri njej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:00:09   
Kepica83
Miška... če bi bil verbatim noseča punca bi bil njen fant živ p******. Ona pa totalno neodgovorna ker si je dala naredit otroka z takim človekom, kateri nima doma 5min obstanka. In boga punca kaj še jo čaka ko bo otrok na svetu. Kje še bo le takrat moški letal.... No to je potrebno sedaj obrnituser posted image .

Meni se full lepo zdi, da se verbatim želi tu posvetovat kako naj ukrepa, kako naj punco razume in kako naj vse skupaj prenaša. Vidi se da mu je zelo pomembna družina in tista povezanost ki bi  v eni družini naj bila. Tu se ne gre za posesivnost, ampak za prepričanje da imaš doma ženo..mati. Ne pa neko frklo, ki samo leče okrog od vrat do vrat. Meni moj vedno reče, kako je lepo ko pride domov in ga čakam na okni pa mu maham v pozdrav ali pa ga pričaka moj objem na vhodnih vratih. Mogoče si tudi verbatim to želi. Ne pa da ve, da bo vstopil v prazno stanovanje. Kljub temu da ima partnerico in bodočo mamico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:05:17   
VERBATIM
ne, tu moramo biti pošteni, tu sem bil ali premalo natančen, ali karkoli

ko jaz pridem domov je doma, ne vstopam v prazno hišo, res mi je veliko pomenilo, preteklik uporabljam, ker se odvajam, čeprav s težavo, da je partner doma, jasno naj gre na obiske, naj gre na kavico ven, 24 ur je veliko časa, ampak naj mu bo hiša središče življenja, ne pa da živi dve življenji, eno, ko sva skupaj, in drugi tip, kot samka, ki živi pri starših, ko delam

seveda mi ni vseeno za odnos, za partnerko, in ne bi bil rad vikend oče, če že sedaj ne smem biti noseč, kot pravite

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:06:20   
ajsek
Mojemu je tudi všeč, da ga počakam pred službo (in so mu potem sodelavci fovš user posted image ), pa to ne pomeni, da stojim tam celo dopoldne kot budala, ampak pač pridem ob ustrezni uri.
Hočem povedat, da ni potrebe, da bi bila punca cel čas doma, zato da ga bo objela ob prihodu. Jaz njegovega problema ne razumem kot da nje ni, ko on pride, ampak da je ni, ko tudi njega ni. In sam je napisal, da je navajen žensk, ki jim je dom center življenja. Pomembno vprašanje: A je njemu dom tudi center življenja? A to mogoče pričakuje samo od ženske?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:06:41   
Anonimen
kepica, v vsem se 100% strinjam s tabo!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:08:25   
Anonimen
seveda mi ni vseeno za odnos, za partnerko, in ne bi bil rad vikend oče, če že sedaj ne smem biti noseč, kot pravite


ah daj noooo....
saj je zelo lepo, da si nosec z njo....to cenim...samo rekla sem, da mi je smesno slisatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:09:32   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Sploh ne razumem, v čem je problem. Tebe takrat ni doma. In hkrati te moti, da nje tudi ni doma. Bodita oba doma, pa je problem rešen. Res pa ne vidim, kaj bi ti profitiral, če bi ona bila doma, medtem ko tebe ne bi bilo tam. Kaj bi imel v resnici od tega?


Ajsek... dejstvo je, da ko mož dela njuno stanovanje ni dom, ampak prazen prostor. V njem ni glasbe, ne diši po kosilu, nihče ne gleda na uro kdaj bo možek pozvonil na vratih... Ni topline, doma. Ko mož dela, si žena svoj dom, svojo toplino ustvarja drugje. Ona si poteši svojo potrebo po domačem vzdušju pri mamici, prijateljici. Možu pa pusti doma hladno stanovanje brez pikice vonja po družini, pripadnosti. Lepo je, ko si v službi in veš da imaš nekje dom, da te nehče čaka, misli nate...
Grozno se mi zdi misel, da jaz odidem v službo 5min za mano pa se še drugič zaprejo vrata, in moj dragi možek takoj pobere šila in kopita in šiba na lušno. In to dan za dnem?? Takoj bi si mislila, da beži pred nečim in da nemore biti 5 min sam s sabo. Kako bo, ko bo otrok?

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:15:08   
Anonimen
ja, je.benti, kepica!
s5 se 100% strinjam.

al sva takooooo staromodni.
ne pravim, da mora doma cakat moza. samo, če pa takoj zaloputne vrata za njim, pa tud lih ni....

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:23:30   
Felicita
čaki, ampak on je v enem od postov napisu da njega za vikend ni doma 1x na mesec... a to je bolestna obsesija z mamico? ker če je, potem sem jest obsedena s svojo babico, ki jo obiščem 2-3x na mesec.

pa še tko, verbatim, kolkrat gresta pa skupi na obisk k njenim? pa k tvojim? pa sploh kamrkoli ven? kaj pa če ji tega manjka?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:25:00   
VERBATIM
hm, pa tako lepo je kazalo na začetku, ko ste me vsi opozorili, da narobe mislim

saj v praksi mi prav nič ne pomaga tudi, če bi vedel, da imam prav, kaj pa lahko storim, nič, zgolj čakam na prihodnost, seveda mi je povsem jasno, da bi bile moje odločitve kljub ljubezni drugačne, če ne bi bilo otroka, pa naj se sliši to zelo zelo grdo

moram se naučiti ljubiti in biti v odnosu srečen brezpogojno

to pa ni lahko, navsezadnje sem že malo star

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:27:33   
VERBATIM
greva k njenim vsakič ko to želi, k mojim greva enkrat na mesec, jaz se s svojimi ne vidim., če ni partnerke ob meni, razen, če rabim kake paprije, ki še pridejo k njim, sicer ne

in da, doma je zame edino mesto, ko nisem v službi

ne, z mamico se slišita po tel dvakrat na dan, in vidita dvakrat na teden

ne, in v hiši si nikoli še ni skuhala kosila, ko mene ni


(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:28:53   
VERBATIM
in še enkrat zašli smo, ker se želim naučiti razumeti drugačnost, ne pa ugotoviti, da imam na koncu morda prav, prav ali neprav, vseeno je, razumite, gre za mojo percepcijo, ki mor biti boljša, da bom zadovoljen

črnih scenarij, kako bo, ko bo otrok sedaj nočem niti vključevati

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:33:48   
Anonimen
verbatim, ja popolnoma prav imas.
lepo od nje, da se z mamico pokliceta 2x na dan!user posted image
lepo, super, da je druzabna in gre vsak dan s kolegicami okoliuser posted image user posted image user posted image

in lepo bo, ko bo malega vlacila okoli in otrok ne bo obcutil topline primarnega doma!




res si mal cuden, no.ampak lepo, da se skusas spremenit in za lepo vzeti pocetje tvoje drage.

(odgovor članu VERBATIM)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:38:23   
Anonimen
čaki, ampak on je v enem od postov napisu da njega za vikend ni doma 1x na mesec... a to je bolestna obsesija z mamico? ker če je, potem sem jest obsedena s svojo babico, ki jo obiščem 2-3x na mesec.


sama sem razumela, da punca cele dneve hajka okoli. pri mamici, s prijateljicami....ce se motim, se opravicujem.
in vsak ima svoje vrednotem ,kar spostujem.
samo meni je ena izmed prvih vrednot. MOJ/NAŠ dom.

pa itak ze vem, da sem cudnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:39:43   
ledenka
da gre dvakrat na teden k mami, to se meni res ne zdi nič čudnega. če bi tam visela vsak dan, to bi bilo nekaj drugega. če bi bili moji starši bližje, bi jih obiskala zagotovo enkrat na teden, pa se nimam za ''mamino punčko''.

to, da si sama kosila ne skuha doma - razumljivo. komu se pa da kuhat in pospravljat samo za enega! vsak dan kuham šele od takrat, ko je sin GH, prej sem v glavnem jedla zunaj.

če tebe ni doma, ne moreš pričakovat, da bo ona sedela doma in čakala, vsaj ne vsak dan. ko bo otrok rojen, se bodo zadeve seveda spremenile, pa upam, da si boš vzel več časa, če le lahko. ker ni hujšega kot ženska po porodu, ko moža ni doma cele dneve...



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 16:41:37   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

samo meni je ena izmed prvih vrednot. MOJ/NAŠ dom.

pa itak ze vem, da sem cudnauser posted image



Sma že dve zelo čudniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:00:23   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

da gre dvakrat na teden k mami, to se meni res ne zdi nič čudnega. če bi tam visela vsak dan, to bi bilo nekaj drugega. če bi bili moji starši bližje, bi jih obiskala zagotovo enkrat na teden, pa se nimam za ''mamino punčko''.

to, da si sama kosila ne skuha doma - razumljivo. komu se pa da kuhat in pospravljat samo za enega! vsak dan kuham šele od takrat, ko je sin GH, prej sem v glavnem jedla zunaj.

če tebe ni doma, ne moreš pričakovat, da bo ona sedela doma in čakala, vsaj ne vsak dan. ko bo otrok rojen, se bodo zadeve seveda spremenile, pa upam, da si boš vzel več časa, če le lahko. ker ni hujšega kot ženska po porodu, ko moža ni doma cele dneve...




se samo podpišem pod toleuser posted image user posted image

z mamo se slišim 2x dnevno, ko sem bila na porodniškem dopustu mogoče celo večkrat. koga pa naj pokličem za nasvet, za družbo? moža, ki je v službi in mu morim s pokakanimi plenicami in vsemi možnismi strahovi novopečenih mamic user posted image . če bi imela mamo bližje (stran je cca 150 km) bi jo gotovo obiskala vsaj 2 x tedensko.

sama si ne kuham nikoli! ker se mi ne da packat kosila samo zame. saj nisem blesava. komu na cajt, saj ni treba da vsak dan kuharim.

user posted image user posted image  jaz mislim, da ti kompliciraš, kjre je nesmiselno komplicirat, maš preveč polno rit, zdaj bi pa še, da draga čepi doma in ti ustvarja domek..pa steram takega dedca nekam

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:15:40   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Sploh ne razumem, v čem je problem. Tebe takrat ni doma. In hkrati te moti, da nje tudi ni doma. Bodita oba doma, pa je problem rešen. Res pa ne vidim, kaj bi ti profitiral, če bi ona bila doma, medtem ko tebe ne bi bilo tam. Kaj bi imel v resnici od tega?


Ajsek... dejstvo je, da ko mož dela njuno stanovanje ni dom, ampak prazen prostor. V njem ni glasbe, ne diši po kosilu, nihče ne gleda na uro kdaj bo možek pozvonil na vratih... Ni topline, doma. Ko mož dela, si žena svoj dom, svojo toplino ustvarja drugje. Ona si poteši svojo potrebo po domačem vzdušju pri mamici, prijateljici. Možu pa pusti doma hladno stanovanje brez pikice vonja po družini, pripadnosti. Lepo je, ko si v službi in veš da imaš nekje dom, da te nehče čaka, misli nate...


Omg user posted image
Meni se pa to tako patetično sliši. Že tisto mahanje z okna v prejšnjem postu, zdaj pa še to gledanje na uro. Kot nekakšna novodobna Turjaška Rozamunda user posted image


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:20:36   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Sploh ne razumem, v čem je problem. Tebe takrat ni doma. In hkrati te moti, da nje tudi ni doma. Bodita oba doma, pa je problem rešen. Res pa ne vidim, kaj bi ti profitiral, če bi ona bila doma, medtem ko tebe ne bi bilo tam. Kaj bi imel v resnici od tega?


Ajsek... dejstvo je, da ko mož dela njuno stanovanje ni dom, ampak prazen prostor. V njem ni glasbe, ne diši po kosilu, nihče ne gleda na uro kdaj bo možek pozvonil na vratih... Ni topline, doma. Ko mož dela, si žena svoj dom, svojo toplino ustvarja drugje. Ona si poteši svojo potrebo po domačem vzdušju pri mamici, prijateljici. Možu pa pusti doma hladno stanovanje brez pikice vonja po družini, pripadnosti. Lepo je, ko si v službi in veš da imaš nekje dom, da te nehče čaka, misli nate...


Omg user posted image
Meni se pa to tako patetično sliši. Že tisto mahanje z okna v prejšnjem postu, zdaj pa še to gledanje na uro. Kot nekakšna novodobna Turjaška Rozamunda user posted image




Gledaj metaforično pa boš razumela bistvo.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:23:04   
Anonimen
ja no....
mi tud poleti šteknamo po vrtu in stejemo avte. pa cakamo ocijevega!

in je v veslje meni, mojemu, najbolj pa otrokom.



PA KAJ!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:23:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sam a ves kok bo pol fino, ko boste kakcali, pa pacali, pa bruhcaliuser posted image





user posted image

evo, sem ze resna...


ja se strinjam s felicito



sam to pa polovica RR-ja dela ... user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:27:18   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Gledaj metaforično pa boš razumela bistvo.


Saj ga razumem, samo strinjam se ne z njim.

In še vedno me zanima, kdo pa ženi topel dom ustvarja? A misliš/mislite, da njej pa ni hudo, ko mož zapre vrata za seboj in ostane sama?
Samo po vaši logiki bi morala ona celo dopoldne ustvarjat družinsko vzdušje in čakat nanj, meni se zdi pa to povsem nečloveško. Kot prvo je moreče stalno nekoga čakat, kot drugo pa verjetno ona ni samo njegova žena, ampak ima svoje lastno življenje in kaj za počet.
Tako kot ga ima tudi on, zato pa ni doma, ampak nekam gre. Ta dvojna merila mi res niso jasna. Razumela bi, če bi se človek pritoževal, ker žena gre od doma, medtem ko je on doma.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:29:42   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Sploh ne razumem, v čem je problem. Tebe takrat ni doma. In hkrati te moti, da nje tudi ni doma. Bodita oba doma, pa je problem rešen. Res pa ne vidim, kaj bi ti profitiral, če bi ona bila doma, medtem ko tebe ne bi bilo tam. Kaj bi imel v resnici od tega?


Ajsek... dejstvo je, da ko mož dela njuno stanovanje ni dom, ampak prazen prostor. V njem ni glasbe, ne diši po kosilu, nihče ne gleda na uro kdaj bo možek pozvonil na vratih... Ni topline, doma. Ko mož dela, si žena svoj dom, svojo toplino ustvarja drugje. Ona si poteši svojo potrebo po domačem vzdušju pri mamici, prijateljici. Možu pa pusti doma hladno stanovanje brez pikice vonja po družini, pripadnosti. Lepo je, ko si v službi in veš da imaš nekje dom, da te nehče čaka, misli nate...


Omg user posted image
Meni se pa to tako patetično sliši. Že tisto mahanje z okna v prejšnjem postu, zdaj pa še to gledanje na uro. Kot nekakšna novodobna Turjaška Rozamunda user posted image




Gledaj metaforično pa boš razumela bistvo.

tudi metaforično gledano je to malce patetično.
ko mene ni doma, tudi ni glasbe, ne diši po kosilu... ampak, ker me ni, me to ne ''prizadene''. meni se zdi glavno, da ko je verbatim doma, da je tudi ona doma. če bi recimo ostajala od doma, ko je on doma, bi to lahko bil razlog za slabo voljo.

še enkrat - ko so tu otroci, je drugače.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 17:30:48   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Gledaj metaforično pa boš razumela bistvo.


Saj ga razumem, samo strinjam se ne z njim.

In še vedno me zanima, kdo pa ženi topel dom ustvarja? A misliš/mislite, da njej pa ni hudo, ko mož zapre vrata za seboj in ostane sama?
Samo po vaši logiki bi morala ona celo dopoldne ustvarjat družinsko vzdušje in čakat nanj, meni se zdi pa to povsem nečloveško. Kot prvo je moreče stalno nekoga čakat, kot drugo pa verjetno ona ni samo njegova žena, ampak ima svoje lastno življenje in kaj za počet.
Tako kot ga ima tudi on, zato pa ni doma, ampak nekam gre. Ta dvojna merila mi res niso jasna. Razumela bi, če bi se človek pritoževal, ker žena gre od doma, medtem ko je on doma.


se strinjava, ajsek user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: KAKO NAPREJ
4.3.2010 20:34:11   
VERBATIM
In še vedno me zanima, kdo pa ženi topel dom ustvarja? A misliš/mislite, da njej pa ni hudo, ko mož zapre vrata za seboj in ostane sama?


mož gre takrat delat, kjer dela za finančni blagor obeh, zato tudi vedno rečem, da sva jutri popoldan v službi, ker se služi za oba v službi, kjer se temu ni moč izogniti
in jasno, jasno je, da ne bo nihče doma 12 ur čakal, ampak razmerje časov v katerem si pol ure doma, ostali čas pa zdoma je problem
in tudi ni problem, če se najdeta dva, ki imata enak pogled na to, problem je, če se najdeta dva, ki imasta različen pogled na to, kako to rešiti, edino na način da spremenim pogled, aha, to je pa ful lahko in ne frustrirujoče

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?