|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 15:46:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 15:48:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Dokler te ne vzdržuje naj motnje usmeri drugam.

Vzdržuje me "njen jadni sin", ki s tem vzdrževanjem nima nobenih težav (OK, razen takrat, ko si SPET zaželim novo torbico user posted image ), njej preusmeriti pozornost z našega gospodinjstva in naših financ na karkoli drugega je pa mission impossible.

Prav ta teden sva izvedela od svaka, da ji ne smeva (oz. da za naju ni varno) povedati, da kupujeva avto (pa ne novega, da ne bo pomote), ker bo takoj spet vpila "Odkud vam pare?!". user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 15:51:19   
mateyka
"lepo plapolajo v vetru, ko se sušijo."


če je pa res! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 15:53:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 15:55:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa
- po porodu 3 tedne ne smeš las umivat
- ocvirke otroku pri 3 mesecih, ... ker mora vse poskusit

To je sigurno res. Še bolje je pa 3 mesece, ker potem si lahko ocvirke kar z las pobereš, ker mora vse poskusit...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 15:55:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
da ne govorim, kako je nacionalno obremenjena

Oh, ja, moja tudi. Če bi moj g. Mož domov pripeljal pravoslavko, bi ga razdedinili. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 15:56:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
"jos dobro, da si Bosanka, inace ne znam kako bi prezivjela"

Pri nas pravijo kar "tvrda je glava balkanska". user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 15:58:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 15:58:24   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
"jos dobro, da si Bosanka, inace ne znam kako bi prezivjela"

Pri nas pravijo kar "tvrda je glava balkanska". user posted image
hvala vam ker ste me uspešno nasmejaleuser posted image moja tašča pa bere RR (nekaj sumljivih naključij je bilo) tako da ne bom dodala svojega prispevkauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 16:00:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
ona Hrvatica iz ustaske familije

Pri nas sta na srečo (ali "na srečo"?) oba iz ustaških družin, tako, da imata več za povedati čez četnike, ki so jima porušili hišo in pobili nekaj sorodnikov. Ampak politika je ku*ba - ne da se jima dopovedati, da zato, ker so četniki v strahu za svoja življenja izpolnjevali ukaze nadrejenih (politikov), niso vsi Srbi za pred zid postavit. Ampak ko jima to dopovedujem, je tako, kakor bi govorila zidu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 16:16:12   
bumerang
U fino, tašče, obožujem to temo.

Samo sidro vržem, da vem, kje sem ostala.

Zdaj pa naprej prosim. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 16:41:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 16:49:33   
rija
torej pri nas...

zadeva se začne, ker me tašča najprej ni preveč marala, ker nisem bila taka, kot od mojega bivša: da bi prišla k njim, polikala vse sinove srajce, ji pomila posodo ipd....jaz sem prišla v začetku na obisk. sem si pustila postreči kavo in kolače in sem šla lepo domov. mene so pač učili, da se na obiskih lepo obnašašuser posted image

ko smo si bili bolj na Ti, sem postala seveda naenkrat super in ah in oh in sploh. če so se želeli kaj pogovoriti s svojim sinom, sem bila klicana na pogovor, da naj mu povem tako in tako....da mene bolj poslujša.

potem sem enkrat ob kofetu dobila zelo odkrit odgovor, da je v začetku mislila, da sem ji ukradla sina. ker se je pač hip-hop preselil k meni...

in vse je laufalo super, dokler se nisva nekak pustila prepričat, da naj ne plačujeva najemnine in naj se preseliva raje k njej v njeno kučerino, ker je itak sama....

in potem mi je prvi mesec skorj zajtrk v posteljo nosila in pričakovala, da bo postala najin otrok: da jo bova vsepovsod vzela zraven.

začelo se je tak, da sva šla v savno brez nje in sva si drznila NE JE vprašat, če gre z nama. ampak je še nekak požrla.

potem sva nesramneža nesramna si dovolila iti v graz, ne da bi jo povabila zraven....in to je izbilo sodu dno.

naenkrat ni bilo več nič dobro. sva se spremenila dobesedno čez noč.

takrat sva se po 3 mesecih sobivanja odselila nazaj v najemniško stanovanje user posted image  in "uživala" 10 let popolnega mrka v odnosih. nič, niente, zero. sinu ni niti voščila za rojstni dan....

otoplilo se je v moji nosečnosti, ko so se zopet zjokali na najihnih ramah....

in zdaj je zopet vse ok. zopet je moje mnenje dokaj cenjeno, zopet sem rama za potožiti se.....in zopet ji povem, kar ji gre, kar je v bistvu gospa že vedno cenila....samo je vmes pozabila....user posted image

no, takle mamo. in moram rečt, da je ok.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 18:03:56   
madela
Jaz pa lahko rečem,da imam zlato taščo user posted image
Do nesoglasij je prišlo samo 2x...enkrat,ko sem bila drugič noseča in sem možu pomagala cepit drva(seveda se nisem prehudo naprezala),ampak njej se je to zdelo grozno in češ,da bi morala samo počivat in sedet zraven.
Drugič pa zaradi njenega alkoholizma,ampak sem bila jaz bolj tečna,kot ona in je nehala pit user posted image user posted image user posted image

Aja in prvo nesiglasje se sovpada z drugim !

< Sporočilo je popravil madela -- 6.3.2010 18:05:00 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 18:18:16   
Gina
Kako se že reče tistemu stanju, ko iz ene skrajnosti v drugo skačeš - enkrat si euforično prijazen in dobre volje, drugič misliš, da je cel svet proti tebi in vse črno vidiš? No, v glavnem, to bi bilo drugo ime za mojo taščo. Sicer srčno dobra ženska, ampak ko ima pa take preganjavice. Boga je, no. Saj ji človek ne more niti zamerit.

Lani spomladi sem jo komaj komaj spravila končno enkrat do nas, da vidi, kje stanujemo - ker pač iz svojega mb ne gre nikamor, ker vse ostalo je čudno. Ženska je ko je prišla k nam pogruntala, da je z mano itak nekaj narobe, ker tolk delat ni normalno, sem mal prtegnjena, ko nimam vse nastlano (kerensa, ti bi ji bila fuuuul všeč). KO je domov prišla, je pa pogruntala, da smo bili tako prijazni z njo samo zato, ker imamo nekaj proti njej. Predvsem je začutila, da se v meni skriva nekaj zlega in mi je to tudi povedalauser posted image .... Skratka, začela sem razmišljat, da ima reva raka še kje drugje, ne le tam, kjer ga v resnici ima. Ko me je pa isti teden zelo na glas opravljala, ko se je moj z njo pogovarjal po mobiju, češ da jo kličem kadar se peljem iz službe le zato, ker "je tvoji babi dolgčas, me neprestano nadleguje", je pa od takrat naprej nikoli nisem več nadlegovala, a ne. No, to je bilo lani spomladi. Če kliče, se sicer pogovarjam z njo, kadar me dirketno kaj vpraša, tja pa ne grem- gresta moška sama, kličem pa tudi ne.

Ampak se ne štejem za skregano s taščo. Res ne. Tale moja tašča je mnogo bolj normalna, kot je bila bivša tašča, ko smo z njo živeli, pa menda bi tudi živela lažje z njo, kljub njeni kako se že reče manični ...paranoji al kaj vem čemu. user posted image user posted image user posted image  Ne lažem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 20:07:23   
anabanana
Ni dovolj prostora za napisat vse bisere od moje tašice...recimo eden od boljših:

- Da ona se bo ubila če bova midva "gore uzela kredit za stan jer je dole treba završit kuću?"    ... a jaz, daji završim kuču mamicu ji spalim user posted image user posted image user posted image

- Naj se rešim psa jer "dole nije običaj, da je pas u kući" ... živim v Kopru, zaboli me ćuna kaj je dol običaj user posted image user posted image user posted image

Ma boljše, da ne pišem ej ... se mi je že pritisk dvignil na 500 .. drugače pa govorim z njo, ja, ko moram, nikoli pa je ne pokličem al kaj takega pa niti ona mene hvala bogu ...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:00:47   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

meni tudi NIKOLI ne meče naprej ničesar! kar se tega tiče je ful ful uvidevna, razume... prav zanimivo je... z njo se da vse pomenit, pa bo vse svetovala, samo razmišljanje ima pa res tako čudno, sploh ne paše v ta svet in valda se je brezveze prepirat in razlagat kdo ima prav... priznam pa, da me je že marsikdaj užalila in prizadela z izjavami, ampak verjamete ali ne... sploh ne nalašč.. taka je, reče kar misli in ne glede na to, da ve, da drugi delamo drugače..

eh, pa sej se mi zdi, da to pride z leti...


Enako dela moja,res seka včasih take,da joj,pa kako je včasih bilo...Misli pa ne slabo.Ko so otroci,je težje,ker vedno kaj všpičijo,pa skupaj smo...Samo prilagajamo se pa en drugemu,ni neke groze


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:03:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana
- Da ona se bo ubila če bova midva "gore uzela kredit za stan jer je dole treba završit kuću?"    ... a jaz, daji završim kuču mamicu ji spalim user posted image user posted image user posted image

Naša si sicer ne bo ovila štrika okrog vratu zaradi njihove hiše, ampak zadnjih 6 let pa tudi non-stop poslušam "Jao, ne mogu si ništa kupit, treba kuču završit"... zraven pa postrani gleda, češ - ti nimaš hiše za dokončat, a boš kaj prispevala. user posted image
- Naj se rešim psa jer "dole nije običaj, da je pas u kući" ... živim v Kopru, zaboli me ćuna kaj je dol običaj user posted image user posted image user posted image

A sta najini dve tašči tudi z istega konca mogoče? user posted image Nije ni kod naših običaj, da je pas u kuči, al dok ja i moj pas ne živimo u toj kuči... do tad me zaboli sve po spisku oko toga.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:13:03   
anabanana
user posted image  haha Kerensa...ne, nista iz istega kraja, moja je iz Bosne, sta pa definitivno isti kaliber...

Ma večna žrtev v glavnem ta moja ....

Če ji kaj ne paše..pade v nezavestuser posted image , kao prvo se fino namesti in potem "jao majko" zdrkne v nezavest vsaj dvakrat na dan ko ni kaj po njeno.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:15:27   
špelin@
O hudo, kaj jaz vse tule berem, sem se ornk narežala pred spanjem user posted image user posted image user posted image

Svojega prispevka ne bom dodalala, čeprav bi bil izdaten, ker - kot pravijo - posle je*anja nema kajanja oz. NNNSP (ničnasnesmepresenetiti) user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:16:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana
haha Kerensa...ne, nista iz istega kraja, moja je iz Bosne

Ja saj Plitvice so 10 minut vožnje od BiH meje, tako, da... na sve strane Velebita je isto sranje. user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:16:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
posle je*anja nema kajanja oz. NNNSP (ničnasnesmepresenetiti) user posted image

Pravijo tudi, da izjeme potrjujejo pravila. In izjema je tukaj tašča. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 22:33:29   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kako se že reče tistemu stanju, ko iz ene skrajnosti v drugo skačeš - enkrat si euforično prijazen in dobre volje, drugič misliš, da je cel svet proti tebi in vse črno vidiš? No, v glavnem, to bi bilo drugo ime za mojo taščo. Sicer srčno dobra ženska, ampak ko ima pa take preganjavice. Boga je, no. Saj ji človek ne more niti zamerit.

Lani spomladi sem jo komaj komaj spravila končno enkrat do nas, da vidi, kje stanujemo - ker pač iz svojega mb ne gre nikamor, ker vse ostalo je čudno. Ženska je ko je prišla k nam pogruntala, da je z mano itak nekaj narobe, ker tolk delat ni normalno, sem mal prtegnjena, ko nimam vse nastlano (kerensa, ti bi ji bila fuuuul všeč). KO je domov prišla, je pa pogruntala, da smo bili tako prijazni z njo samo zato, ker imamo nekaj proti njej. Predvsem je začutila, da se v meni skriva nekaj zlega in mi je to tudi povedalauser posted image .... Skratka, začela sem razmišljat, da ima reva raka še kje drugje, ne le tam, kjer ga v resnici ima. Ko me je pa isti teden zelo na glas opravljala, ko se je moj z njo pogovarjal po mobiju, češ da jo kličem kadar se peljem iz službe le zato, ker "je tvoji babi dolgčas, me neprestano nadleguje", je pa od takrat naprej nikoli nisem več nadlegovala, a ne. No, to je bilo lani spomladi. Če kliče, se sicer pogovarjam z njo, kadar me dirketno kaj vpraša, tja pa ne grem- gresta moška sama, kličem pa tudi ne.

Ampak se ne štejem za skregano s taščo. Res ne. Tale moja tašča je mnogo bolj normalna, kot je bila bivša tašča, ko smo z njo živeli, pa menda bi tudi živela lažje z njo, kljub njeni kako se že reče manični ...paranoji al kaj vem čemu. user posted image user posted image user posted image  Ne lažem.



manična depresija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
6.3.2010 23:56:29   
Goldy
Sem se nasmejala, ko sem prebirala zgornje poste - pa še moj zraven. In je rekel, da moram napisat vic o vegeti in taščah, kaj imata skupnega - odlično se mešajo vsepovsod.user posted image  Itak ga verjetno poznate.

Dodajam pa še kakšno cvetko moje ljube taščice, pa prosim, jo imam čisto rada, sam včasih je mal "hecna". Naslednje je iz tega tedna, ko je pri nas čuvala vnukinjo in zraven kuhala kosilo.
Vmes je ugotovila:
- da nimamo v redu zloženih krožnikov,
- da njihov multipraktik dela precej bolje kot naš palični mešalnik....
in to razložila mojemu možu, ki ji je gladko povedal, da je tu on gospodar in ne ona.user posted image  Te so bolj mile variante, imamo pa na zalogi tudi kakšne bolj ostre....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 1:40:17   
MTFP
Moja taščica je kar vredu... se ne kregamo in se ne vmešava v najino življenje. No se ni vmešavala, sedaj ko pa imava pa dojenčka, pa ne more biti ravno tiho. Kar ji sicer ne vzamem za slabo, saj mu konec koncev hoče le vse najboljše, žal pa se tu moja in njena logika skregata...

No npr. rodila sem poleti v najhujši vročini, in ko smo prvič prišli k njej sem imela jaz kratke rokave mali pa tudi. Je skoraj skup padla, mi je rekla, da bo kar takoj vzela tablet za živce raje, kako lahko jaz po porodu skačem okoli napol naga, otroček pa tudi. Joj pa mi je kar teklo od vročine... Jah se je sicer strinjala z mano, da bom v dolgih rokavih še bolj zašvicala in da se moker hitreje prehladiš, ob enem pa je imela v roki že svoj TERMO pulover, naj si ga vseeno oblečemuser posted image

no glede oblačenja je še sedaj vedno vse narobe. Po njenem malega občutno premalo oblačiva... in je bila spet debata, da če ima čez žabice nogavičke, da se mu noga spoti - postane mokra in nato seveda hladna, da če ima pa samo žabice pa je njegova nogica vedno topla. Pa mi prekimava, v stilu ja logično je to v istem hipu mu pa že nogavičke gor dajeuser posted image

No se pa začuda strinja, da dojenčka ne smeš pustiti jokati, in ko tast komentira, da si s tem pljučka širi, mu je zadnjič nazaj zabrusila, da če to še enkrat sliši, da si bo ona pljučka širila, ko ga bo nekam poslala, če ga bo kdaj pustil jokati...

Mah saj je zlata ima pač svoje fore, kot jih imam jaz in vsi ostali. In jo zastopim, da je bila tiho, ko še nisva imela otrok, sedaj pa ko gre za njenega vnučka, pa le ne more biti tiho in gledati "napake" ki jih delava....

Me pa res nekaj zanima, kaj in koliko so oblačili naše starše in nas ko smo bili dojenčki, če se ji je danes zdelo občutno premalo, ko je imel mali oblečen bodi, žabice, copatke, podložene žametne hlače, puloverček, bundico in kapo... Pa še z dekico je bil pokrit v vozičku. Pa ko smo prišli notri je imel in tople nogice ter rokice in po trebuščku in zatilju je bil topel....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?