|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 7:31:49   
krtačka
Mene pa je prou strah obdobja ko bom sama tašča. Imam namreč dveletnega sinka. Mamice fantkov, kaj pa ve mislite o tem?

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 8:27:38   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Mene pa je prou strah obdobja ko bom sama tašča. Imam namreč dveletnega sinka. Mamice fantkov, kaj pa ve mislite o tem?



Vzemi si en blok in piši kaj vse te pri tašči moti oz. kaj po tvojem dela narobe. In potem, ko boš tašča ta seznam preštudiraj in delaj ravno obratnouser posted image

Ne vem kakšna tašča bom. Verjetno je pa tako, da ni vse odvisno samo od tašče ampak nekaj tudi od snahe oz. koliko sta obe pripravljeni tolerirati ena drugo. Bomo videli, do takrat je še daleč.

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 9:14:37   
Anonimen
Nisem skregana.
S taščo se imava na en nevsiljiv način zelo radi in je ena najboljših oseb v mojem življenju.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 9:35:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka
Mamice fantkov, kaj pa ve mislite o tem?

Glede na to, da imam že kot mama malce drugačen način vzgoje, kakor večina, sem prepričana, da bom tudi čudna tašča. Upam lahko samo, da bosta snahi (ali zeta? user posted image ) dovolj dojemljivi/a.

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 10:34:53   
Goldy
Aja, to sem najbrž pozabila napisat, da nisem skregana s svojo taščo, sam včasih ima neke fore, verjetno tako jih imamo vsi. Včasih ima moj večje probleme s svojo mamo, kot jaz s svojo taščo.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 10:38:02   
Anonimen
huh,....meni se obetati 2 snahi in 1 zet.

upam, da bom znosna tascauser posted image

(odgovor članu Goldy)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 11:03:31   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

huh,....meni se obetati 2 snahi in 1 zet.



nikoli ne veš user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 11:04:47   
Anonimen
ja sjuser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 11:08:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Mene pa je prou strah obdobja ko bom sama tašča. Imam namreč dveletnega sinka. Mamice fantkov, kaj pa ve mislite o tem?



jaz bom ziher zajebana.....po eni strani....in predobra po drugiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 11:42:47   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija



jaz bom ziher zajebana.....po eni strani....in predobra po drugiuser posted image


se bom kar podpisalauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 14:24:54   
bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne. Firbec me matra, kaj vse si tašče dovolijo (tukaj res primerjam z mojo) in kakšen tolerančni prag imajo RR-ovke.

evo, se pridruzujem firbcat s tabouser posted image

drgac pa sama nimam problemov s tasco.



ja, pa tebi bi se samo še problemi s taščo manjkali, kot da jih nimaš z njenim sinom že dovolj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 15:29:25   
barika
Moja ima čudne fore za svoja leta (70 let) pa tiste njne primitivne, da ne more pridet na obisk (ko je povabljena) ker nima časa,  drugače se znata pa kar sama povabit ob sobotah točno ob 9.00 (ko še vsi spimo)user posted image , če nas ni doma, se začne jokat, da se skrivamo in nočemo odpret (ja poklicat, je pa je*beno težko, za vsako reklamo pa lahko oba kliče). ima svoje staromodne nasvete, in vraže ...ne žgečkaj otroka, ker bo božjastn (ta je taboljša), moj ati ima npr. foro, da se mora  otrok jokat da pljuča razvijauser posted image user posted image , pa skoz teži s krstom user posted image . Tasta pa rajši sploh ne omenjam (in svakinje ofkors)... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 16:26:31   
Anonimen
Pri moji tašči me moti:
- nikoli ne pove stvari v obraz, vedno opravlja za hrbtom
- meni in mojim otrokom nikoli ne bo rekla "naši" (enkrat sem prišla domov s sinom in prileti ven iz stanovanja in reče "A, ti si - sem mislila da je kdo od naših.")
- zaradi obilice dolgočasja v penziji se vtika v stvari, ki se je niti malo ne tičejo
- venomer visi na oknu in gleda kdo je pri nas na obisku
- pridržuje si pravico komentirati (karkoli že)
- nikoli ne prizna veljave drugim, le sebi in svoji pokojni mami
- na kosilo nas povabi morda 2x na leto, pa živimo samo eno nadstropje nad njima
- karnaprej pametuje o mojem sinu, sicer se prepričujem, da dobronamerno, mi gre pa na organe (npr. kako se je pri njej naučil tega in onega, kar jasno ni res, ker se s kockami igra tudi doma).

Dobra oseba je, bi lahko bila tudi slabša tašča, manjka ji razburljivosti in akcije, potem pa pride vsa zagrenjenost.

V glavnem, še malo, še malo pa bo najina hiša nared in zginemo od tod.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 16:37:54   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Mene pa je prou strah obdobja ko bom sama tašča. Imam namreč dveletnega sinka. Mamice fantkov, kaj pa ve mislite o tem?



jaz bom ziher zajebana.....po eni strani....in predobra po drugiuser posted image


Ja saj to menda pol tašč o sebi misli, al kako....
no, druga polovica pa samo tole mislijo...... predobra.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 16:49:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne. Firbec me matra, kaj vse si tašče dovolijo (tukaj res primerjam z mojo) in kakšen tolerančni prag imajo RR-ovke.

evo, se pridruzujem firbcat s tabouser posted image

drgac pa sama nimam problemov s tasco.



ja, pa tebi bi se samo še problemi s taščo manjkali, kot da jih nimaš z njenim sinom že dovolj...



ups.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 17:21:11   
mateyka
ah ja, miš pove več kot bi bomboncek kdajkoli o sebi in kako je doma, potem pa zgleda tako grozno user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 19:45:11   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Mene pa je prou strah obdobja ko bom sama tašča. Imam namreč dveletnega sinka. Mamice fantkov, kaj pa ve mislite o tem?



Imam dva fantka in eno punco.Jaz o tem nisem razmišljala kakšna tašča bom,mi je pa moj sedaj rekel,da bom hudičeva tašča user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 21:41:15   
bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah ja, miš pove več kot bi bomboncek kdajkoli o sebi in kako je doma, potem pa zgleda tako grozno user posted image



sicer točno ne razumem kaj hočeš s tem stavkom povedat, ampak če je to očitek meni, da komentiram in ne pišem o sebi, pač mislim, da si lahko to pravico vzamem. to je forum. vsak piše o sebi kar hoče in tisti, ki noče pisat o sebi, ne piše. tisti pa, ki piše, pa lahko pričakuje komentarje. in miška se je nedavno izpovedala in - iskreno povedano - nima partnerja, ki bi ji ga zavidala katera koli od nas. ali se zdaj slučajno delaš lepa al kako? sicer ji nič ne očitam, nič ji ne sodim, pravim samo, da ima že dovolj dela z njim in da bi blo dodatno delo še z njegovo materjo čisto odveč.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 22:23:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ah ja, miš pove več kot bi bomboncek kdajkoli o sebi in kako je doma, potem pa zgleda tako grozno user posted image

sicer točno ne razumem kaj hočeš s tem stavkom povedat, ampak če je to očitek meni, da komentiram in ne pišem o sebi, pač mislim, da si lahko to pravico vzamem. to je forum. vsak piše o sebi kar hoče in tisti, ki noče pisat o sebi, ne piše. tisti pa, ki piše, pa lahko pričakuje komentarje. in miška se je nedavno izpovedala in - iskreno povedano - nima partnerja, ki bi ji ga zavidala katera koli od nas. ali se zdaj slučajno delaš lepa al kako? sicer ji nič ne očitam, nič ji ne sodim, pravim samo, da ima že dovolj dela z njim in da bi blo dodatno delo še z njegovo materjo čisto odveč.


povedat hočem točno to kar sem napisala. da mamo vsi svoje bleme, pa ker pač ne pišemo tako na široko, zgleda da jih ima največ tisti, ki rad klepeta (aka miška). pa ni nujno tako. to je vse user posted image

nimam pa pojma kaj naj ti očitam btw.. user posted image

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
7.3.2010 22:33:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ah ja, miš pove več kot bi bomboncek kdajkoli o sebi in kako je doma, potem pa zgleda tako grozno user posted image


sicer točno ne razumem kaj hočeš s tem stavkom povedat, ampak če je to očitek meni, da komentiram in ne pišem o sebi, pač mislim, da si lahko to pravico vzamem. to je forum. vsak piše o sebi kar hoče in tisti, ki noče pisat o sebi, ne piše. tisti pa, ki piše, pa lahko pričakuje komentarje. in miška se je nedavno izpovedala in - iskreno povedano - nima partnerja, ki bi ji ga zavidala katera koli od nas. ali se zdaj slučajno delaš lepa al kako? sicer ji nič ne očitam, nič ji ne sodim, pravim samo, da ima že dovolj dela z njim in da bi blo dodatno delo še z njegovo materjo čisto odveč.


hočem povedat točno to kar sem napisala in nič več. da mamo vsi svoje bleme, da pa če je nekdo forumska "klepetulja" in napiše ful jamraških stvari o sebi, še ne pomeni, da je nujno res tako grozno kot se sliši user posted image in niti da jih mamo mi kaj manj user posted image

in ne vem kaj naj bi ti očitala btw, samo komentiram - kot ti?! user posted image

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 6:59:12   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 7:18:53   
mateyka
oohh, net me zeza - vidim da mam 2x poslan.. ehh, sej je isto napisan samo nisem mela skopiran in je mal drugače drugič napisan..

ja, hočem samo še to dodat - da je v vsakem primeru problem s partnerjevo materjo odveč. če maš bleme doma, ali pa ne user posted image

jaz mam svojo taščo 3000km stran pa jo včasih pogrešam. je fajn kdaj met varuško..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.3.2010 7:21:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 8:20:59   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no čak dej ene par:

-otrok mora ful cukra pojest zaradi kosti user posted image
-otrok mora ful jokat, da si pljuča krepi
-če otroka pretepeš, to pomeni ljubezen do otroka, ker ti ni vseeno
-človek dobi epileptične napade zaradi tega, ker se je kot dojenček ustrašil med dojenjem (če mama kej trzne)
- po porodu 3 tedne ne smeš las umivat
- ocvirke otroku pri 3 mesecih, čokolado pri 5, ker mora vse poskusit
- pamperske so zanič, boljše so navadne plenice, ker tako (citiram): "lepo plapolajo v vetru, ko se sušijo."

1 od 100 procentov izjav..



haha tule sem se pa ful narežalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 8:55:10   
x_srečka_x
Ste me nasmejale. Jaz pa nimam problemov s taščo, je čist fajn, nikoli se š'e ni vtikala v naju. Kar me moti je to da jih nafila s čokolado.
Imam pa probleme s sosedo, ki noč in dan sloni ob oknu in bulji, kaj se dogaja user posted image .

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 8:55:58   
bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ah ja, miš pove več kot bi bomboncek kdajkoli o sebi in kako je doma, potem pa zgleda tako grozno user posted image


sicer točno ne razumem kaj hočeš s tem stavkom povedat, ampak če je to očitek meni, da komentiram in ne pišem o sebi, pač mislim, da si lahko to pravico vzamem. to je forum. vsak piše o sebi kar hoče in tisti, ki noče pisat o sebi, ne piše. tisti pa, ki piše, pa lahko pričakuje komentarje. in miška se je nedavno izpovedala in - iskreno povedano - nima partnerja, ki bi ji ga zavidala katera koli od nas. ali se zdaj slučajno delaš lepa al kako? sicer ji nič ne očitam, nič ji ne sodim, pravim samo, da ima že dovolj dela z njim in da bi blo dodatno delo še z njegovo materjo čisto odveč.


hočem povedat točno to kar sem napisala in nič več. da mamo vsi svoje bleme, da pa če je nekdo forumska "klepetulja" in napiše ful jamraških stvari o sebi, še ne pomeni, da je nujno res tako grozno kot se sliši user posted image in niti da jih mamo mi kaj manj user posted image

in ne vem kaj naj bi ti očitala btw, samo komentiram - kot ti?! user posted image


Ojla. Zmotil me je tisti odebeljen stavek zgoraj, kar sem vzela kot "očitek" da komentiram, o sebi pa ne pišem.
Mateyka, glej, vsi problemi s komerkoli so vsakemu odveč, a je res? vsi bi raje živeli brez problemov, naj bo to z možem, taščo, službo, komerkoli.
Tudi vsak od nas ima neko stopnjo tolerance, eni so pripravljeni potrpeti več, drugi manj. Meni osebno se zdi Miškino stanje doma resno in zaskrbljujoče in pri takem tipu človeka, ki ga ima doma (imam razvite čute, ker sem tudi sama doživljala podobno...) se bojim, da so njeni zapisi o možu celo malce olepšani.  Morda se pa motim. Upam, da se, a se bojim, da se ne. Samo pokomentirala sem, da ji ne privoščim problemov še s taščo, ker jih ima že z možem dovolj. Nič več in nič manj, sama pa je odgovorna za to kar napiše in to nima nikakršne zveze s tem, kaj imam jaz doma in niti ne pomeni, da če bom imela sama kdaj za jamrat, da ne bom začela kar tu na DIPO user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?