|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 8:59:33   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana



Ma večna žrtev v glavnem ta moja ....

Če ji kaj ne paše..pade v nezavestuser posted image , kao prvo se fino namesti in potem "jao majko" zdrkne v nezavest vsaj dvakrat na dan ko ni kaj po njeno.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 9:13:45   
Abbey
men je pa moja enkrat, ko je moj v hecu rekel, da bova otroka kar pri njej pustila za par dni, če ne bo priden rekla, da ona pa že ne bo tujih otrok hranila user posted image

tako da si lahko predstavljate kakšen odnos imava od takrat naprej

aja pa da zakaj je vzel slovenko, ker smo tok čudne user posted image in to vpričo mene, no pol pa itak nisem več k njej hodila

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 9:32:26   
Anonimen
zakaj imam obcutek, da se me ogovarja?user posted image



user posted image

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 9:47:03   
jagoda77
moja tašča me ne mara kaj preveč.. no sem vmes misla, da me že mara, pa me očitno ne al kva...

v glavnem, moj je ločen, ne po moji krivdi, ločen že bil, vendar naša tašča še vedno misli, da sem jaz kriva za razpad prfektne družine... user posted image
tako se 3 leta nismo nič vidl, ker sem imela prepoved se približevati njihovi bajti... po pravic povedan, mi je čist sedl user posted image

pol smo se končno nekak skupaj dobili in bla bla... in smo bli nekak prjatli, pa vmes pol leta nekak super oh in sploh, pa je vse pomagala, ampak zdej pa je spet prišlo okrog, da me še vedno ni sprejela in kako sem jaz glavni krivc za vse, ker sem sigurno mojmu rekla ali ona ali jaz user posted image sploh ne štekam tega... user posted image

na obisk je ni blo že ne pomnem kolk dolg, ampak s takimi izjavami naj kar doma ostane...

moti me, ker ko prideva, sej tud nisva bla že neki časa, je vsa prijazna in oh in sploh, v resnici bi te pa najraje nekam poslala... lej sej ni treba.... ne rabim takih ljudi okrog sebe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 10:23:31   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

. Meni osebno se zdi Miškino stanje doma resno in zaskrbljujoče in pri takem tipu človeka, ki ga ima doma (imam razvite čute, ker sem tudi sama doživljala podobno...) se bojim, da so njeni zapisi o možu celo malce olepšani.



JOj bombonček, meni se pa zdiš preobčutljiva. Mateykin post ni zvenel kot obtoževanje tebe. Kar se tiče pa miške, je pa že tako, da ji njen prav gotovo nekaj nudi, sicer ne bi bila z njim. LJubezen je pogojna, kot si uspela na eni drugi temi prebrat.
In bodo brez skrbi, ni ga človeka ne tem svetu, ki ne bi imel svoje doze reči nad sabo in za poštimat, tako jaz, kot ti, kot miška.... mi vsi. Le področje, na katerem imaš nekaj za reševat je pri vsakem človeku malo drugačno. Ga ni, da bi bil brez težav in resnica je, da je miška iskrena in o tem govori, ti pa najbrž malo manj o vseh svojih tegobah, sploh glede na dejstvo, da imaš nov nick, član si pa že dolgo časa,  kar pomeni da ali rabiš novo identiteto, ker moraš nekaj skrit, ali pa samo bereš, ker o sebi ne pripoveduješ sploh.
Tako da je vsako smiljenje skor brez smisla, kakor je obatno vsaka zavist nevednost. Vsak ima svojo dozo.

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
8.3.2010 10:57:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 11:02:54   
bomboncek
O faaak Gina, kojo analizo si ti zdaj naredila!
No, saj je čisto vseeno...glede miške, njenega moža in njene tašče. Se bodo že poštimali.
V bistvu je tako, da sem se jaz sklicevala na eno miškino temo iz par dni pred novim letom, kjer je bilo kaj prebrati in kjer se je večina križala nad njuno zgodbo, vključno z mano. In z miško na čelu, ki svojega razočaranja nad njenim partnerjem ni skrivala. Zdaj pa se delate lepe, bogve zakaj. Tega pa res ne razumem. Saj je ne napadam. na podlagi  njene izpovedi sem zaključila, da ima z možem pač težave, je pa seveda čisto njena stvar, če je ona to pripravljena peljat naprej v skladu s poročno zaobljubo. Čisto njena stvar, o kateri sploh ne sodim.

kar pa se mene tiče, pa imam svobodno izbiro pisanja in če sem včasih bolj aktivna in včasih manj, je to čisto moja zadeva. Morda pa sem nosečnost preležala v bolnici, pa sem se zato prijavila decembra 2008 in potem nisem dolgo nič pisala....morda sem pa zanosila in sem se v veselju prijavila pa potem se ni izteklo dobro....morda...morda....
Pisala. Brala pa.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 11:46:23   
Anonimen
za tiste, ki jih skrbi:

Tega pa res ne razumem. Saj je ne napadam. na podlagi njene izpovedi sem zaključila, da ima z možem pač težave, je pa seveda čisto njena stvar, če je ona to pripravljena peljat naprej v skladu s poročno zaobljubo. Čisto njena stvar, o kateri sploh ne sodim.



sem  propravljena. in on tudi. in z veseljem sporocam, da se situacija po dooooolgem in napoooornem pogovoru pocasi, vztrajno zboljsuje!user posted image user posted image

(odgovor članu bomboncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 11:46:51   
Anonimen
namest uredi, sem citiraj kliknilauser posted image



< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 8.3.2010 11:47:24 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 12:07:41   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Kozarca se ne obrne navzdol, da voda odteče, ampak ga postaviš "na noge" user posted image user posted image


user posted image  mislim, da je cajt, da odpremo tekmovanje "najbolj nore tascine ideje" user posted image



No, tule se pa moram oglasit!
Smo na sprehodu - jst, možek, najino prvo dete (takrat je mirno spal v vozičku) in taščica. Cesta zeloooo ovinkasta, nepregledna, res ne ravno prometna (ampak, ko se kdo pripelje, res ne vozi počasi!). Tašča pelje voziček - kar na enkrat po sredini ceste. user posted image Zato, da jo bojo prej opazili!!!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 12:16:15   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no čak dej ene par:

-otrok mora ful cukra pojest zaradi kosti user posted image
-otrok mora ful jokat, da si pljuča krepi
-če otroka pretepeš, to pomeni ljubezen do otroka, ker ti ni vseeno
-človek dobi epileptične napade zaradi tega, ker se je kot dojenček ustrašil med dojenjem (če mama kej trzne)
- po porodu 3 tedne ne smeš las umivat
- ocvirke otroku pri 3 mesecih, čokolado pri 5, ker mora vse poskusit
- pamperske so zanič, boljše so navadne plenice, ker tako (citiram): "lepo plapolajo v vetru, ko se sušijo."

1 od 100 procentov izjav..



user posted image user posted image user posted image No, pa sem se do solz nasmehala! user posted image user posted image user posted image

Meni je pa med nosečnostjo ves čas težila, zakaj mi G tolkrat dela UZ - kaj user posted image je narobe??? Ker ona je - pred 30 leti! - imela uz samo 1x!!! user posted image
Po porodu je imela pa stalno komentarje glede dojenja. user posted image Sploh prvič mi je to pojedlo grozno živcev, ker ni in ni šlo.

Pa zadnjič je naš ta večji kihnil in zraven (po nesreči) še pljunil na tla. Ona šiba po čistilo (tko se to pri njih vedno dela), našprica tepih in malo podrgne. Zraven komentira, da kolk je tole fajn čistilo. In jo vprašam, če ni treba nič z vodo sprat (ker ne maram, da se ves čas z eno kemijo naokrog šprica). Njen odgovor? Ja, res je fajn tole čistilo! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 12:39:19   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vprašanje je mišljeno predvsem za tiste, ki s svojimi taščami ne govorite (morda samo tisto, kar je neizogibno) in se ne obiskujete...

Kaj je bila pika na i (taščina beseda ali dejanje), ki je sodu izbila dno, da ste se odločile, da z njo ne boste imele več stikov (razen že prej omenjenih neizogibnih)?



no jaz nisem bla nikol zares skregana s kako mamico od fanta ker so me imele obe rade user posted image ceprav pri tazadni ker ima edinčka raje sem tiho ker se mi ne da pogrevat staro zadevo


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 13:08:13   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca
No, tule se pa moram oglasit!
Smo na sprehodu - jst, možek, najino prvo dete (takrat je mirno spal v vozičku) in taščica. Cesta zeloooo ovinkasta, nepregledna, res ne ravno prometna (ampak, ko se kdo pripelje, res ne vozi počasi!). Tašča pelje voziček - kar na enkrat po sredini ceste. user posted image Zato, da jo bojo prej opazili!!!


zmagovalna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo tebi verjetno ni smešno user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 13:19:09   
Češnca

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Češnca
No, tule se pa moram oglasit!
Smo na sprehodu - jst, možek, najino prvo dete (takrat je mirno spal v vozičku) in taščica. Cesta zeloooo ovinkasta, nepregledna, res ne ravno prometna (ampak, ko se kdo pripelje, res ne vozi počasi!). Tašča pelje voziček - kar na enkrat po sredini ceste. user posted image Zato, da jo bojo prej opazili!!!


zmagovalna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo tebi verjetno ni smešno user posted image


Mah, mogoče mi zdej že je smešno, takrat me je pa skoraj kap! user posted image Problem je v tem, da bi bla ona sposobna to ponovit, jst sem pa tak naivc, da bi me spet čist ven vrglo!

pridna_janja povsem te razumem, sem bila 10 let na istem. Potem, ko sta prišla pa najina pajaca, je bilo pa konec! Ker jst se tud ne maram kregat, se rajš v jezik ugriznem; ampak za moja dva otroka se pa potegnem, tuki pa ni debate! Je moja tašča sicer čist fajn oseba, sploh ni žleht, samo se zna tkoooo gluho nardit, če ji kej ni všeč...

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 18:08:56   
emma83
No očitno je moja tašča še kar normalna v primerjavi z vašimi, je pa vprašanje kako bo, ko bom rodila. 

Ena njena cvetka, ki pa je meni scufala živce do konca je bila, ko mi je 2 meseca nazaj rekla, da je pa ona meni hotla v Bosni kupit nek čaj za nosečnost, ker z mojim že 2 leti živiva skupaj in da to pa ni v redu, da še nimava otrok in pol bla bla bla o njenem nečaku in njegovi ženi, ki pa dejansko nista mogla zanositi takoj iz ne vem katerega razloga, pa da je njej ta čaj pomagal, da je bla pol takoj noseča. Mislim....... Takoj sem vstala, znorela nanjo, da se pa ona nima v to kaj vtikat, da je to intimna zadeva, ki se tiče samo mene in njenega sina in da mi nikoli niti slučajno ne omeni več kaj takega, niti da začne kaj namigovati kdaj bova pa midva imela otroke. In pol cela užaljena, da ona pa ni to tko mislila, da hoče samo pomagat, itn. Ja valjda, ženska ima vedno fore "u šali opali", pol bomo pa videli a se bo kdo kaj zbunil al ne, ker je ful navajena komandirat celo familijo pa je mislila, da bo še mene. Jok brate, ni šans.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 20:00:28   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: emma83

No očitno je moja tašča še kar normalna v primerjavi z vašimi, je pa vprašanje kako bo, ko bom rodila. 




Draga moja, takrat se bo šele začela "veselica". Če ji še nisi postavila mej, stori to nujno čimprej! Jaz sem imela z mojo taščo najprej čisto kul odnos, še na kafe sem šla z njo in kdaj pa kdaj v šoping. Sicer me je motilo, da hoče vedno vse vedet in imet vse pod nadzorom in komando (btw- a so vse tašče iz Bosne take? user posted image )...No, ko sem zanosila, se ji je nekaj premaknilo...Z rojstvom sinka se je vse le še stopnjevalo, se je obnašala, kot da bi tega otroka rodila njej...eh, če se spomnim, kaj vse mi je govorila user posted image Je imela prav zlobne in pasje in to seveda izključno takrat, ko mojega ni bilo zraven...Jst sm pa tak človek - če imam dober dan, mi gre čez eno uho not in drugo ven, če pa imam slab dan, mi gre pa čez obe ušesi not in čez usta ven user posted image


< Sporočilo je popravil Andromeda -- 8.3.2010 20:01:08 >

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 20:42:52   
emma83
O ja moja je probala s parimi svojimi forami, pa se ji ne pustim. Na srečo vedno za vse odgovorim nazaj, nikomur ne ostanem nič dolžna. Pa sej že tko pričakujem, da bo hotla po porodu skoz pr nama viset, kao da pomaga, pa ne bo šlo. HB živiva 20 km stran in se mi ne more v copatah nalimat na vrata, pa še za vsak obisk se morajo najaviti.

Njena najhujša je pa bla, da naj jaz 1 otroka rodim in ga dam njej, ker je ona men svojga sina dala. Je bil moj takrat zraven in ji tko lepo nazaj zabije, da naj si sama rodi še 1, naju pa pusti pri miru. Tko da mam še srečo, da je moj dragi tak kot je, drgač bi blo ubij bože.

Mislim pa da so vse taščice iz Bosne dejansko take, je pa fora da je ženska samo 6 let starejša od moje mame pa sta kot dan in noč. Tašča se obnaša tko kot se obnaša moja 73-letna babica, pa je stara 53.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
8.3.2010 22:57:37   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: emma83



Mislim pa da so vse taščice iz Bosne dejansko take, je pa fora da je ženska samo 6 let starejša od moje mame pa sta kot dan in noč. Tašča se obnaša tko kot se obnaša moja 73-letna babica, pa je stara 53.




Pri nas je popolnoma ista situacija!!! user posted image

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 8:18:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emma83

No očitno je moja tašča še kar normalna v primerjavi z vašimi, je pa vprašanje kako bo, ko bom rodila. 




in ti praviš, da je tvoja normalna??? user posted image    user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: emma83

Njena najhujša je pa bla, da naj jaz 1 otroka rodim in ga dam njej, ker je ona men svojga sina dala.



(odgovor članu emma83)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 8:54:28   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

men je pa moja enkrat, ko je moj v hecu rekel, da bova otroka kar pri njej pustila za par dni, če ne bo priden rekla, da ona pa že ne bo tujih otrok hranila user posted image



Pravim, da je normalna v primerjavi s tole izjavo na primer, ker tega 100% ne bi rekla, bi pa mogoče šla v drugo skrajnost, da je to njen otrok. Ah je.biga, ženska je nora v vsakem primeru, manj jo vidim boljše je.

< Sporočilo je popravil emma83 -- 9.3.2010 8:59:55 >

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 9:13:22   
yenny
Do zdaj sem samo z zanimanjem brala tole,samo ne morem iz svoje kože,da ne bi še jaz kaj pokomentirala o naši cvetki!user posted image
Kaj naj rečem,na začetk sem jo še nekako tolerirala,čeprav se pozna,da ni iz istega okolja.
Nisem nacionalist,samo res ni primerjave-ženska nima niti osnovne šole,nikoli ni hodila v službo,bila je pač gospodinja in nadzorni organ družine.
No,saj na začetku sem si mislila,da ji pa vseeno ni bilo lahko,ampak skrbeti za družino zanjo pomeni obletati vse sosede,se pravi iz ene kave na drugo,nekaj na hitro zmetati v lonec in otroke poslati ven,da imaš mir.
Moj pravi,da se ni nikoli ukvarjala z njimi,igranje je abstraktna umetnost,važno,da si sit in umit,za vse ostalo poskrbi sam.
No in potem sem prišla jaz in ji ukradla ljubega sinka.,nos je imela do tal.
Na srečo ne živimo skupaj
Potem sem zanosila,moja nosečnost je bila vse prej kot enostavna,bila sem na bolniški in 2x v bolnici pa me ni niti enkrat poklicala in vprašala kako sem in če je kaj za pomagati.
Cel čas je bila pa ultra pametna,pa kaj toliko pregledov,pa kaj komplicirajo,pa še vsaka je rodila.
Seveda in potem se dete rodi in ženska navali,kot da je otrok njen
Da ne govorim o njenih izjavah,da mi otrok ni niti najmanj podoben in da skoraj nimam nič zraven!
Halo!!!!user posted image
Prvič na obisku po porodu,ta mala zajoka,jaz seveda takoj ustanem da jo dvignem in kaj izjavi madam-pa pusti jo,kaj skačeš,neka si proširi pljuča!!!!!!!!!!user posted image
Halo otrok ni star niti en teden pa da si širi pljuča.
Da ne govorim,da se je takoj vrgla na štrikanje in prvo kar je takoj gor nabije copate.
Pa ženska otrok ni tvoj in obuto in oblečeno bo imel kar bova midva odločila.
Pa spet nos do tal!
Skratka,najinega otroka bo mirkala samo v primeru,da se mi prej odvzamejo starševske pravice,drugače pa ne!
Da ne govorim,da se vtika še v mojo prvo hčerko,ki sploh ni njena vnukinja,ki ji sploh ni nič!user posted image
No,pa sem se skašljala!
Za cel roman je tega!

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 10:14:47   
mate0ja
Ko je pa tema o taščah, pa morm še svoj lonček zraven prostavit. Veliko hudega mi je zakuhala. Moj je bil samorastnik, ker boga mama samohranilka ni imela časa za svoje otroke. Enega je dala v vzgojo tašči, drug je bil otrok ulice. Ga je pa znala tako obračat, da je od prve plače, ki jo je dobil, ko se je zaposlil vse njej v žep kapalo. In pol z mojim začneva bolj resno hodit in je hotla oba v svoje mini stanovanje spokat, ker je računala še na mojo plačo zraven. Pa se je moj samoiniciativno preselil po parih mesecih k meni. Ga je pa še vedno znala obrnit, da ji je po par sto evrčkov puščal doma. Pa povsod jo vozit, pa vse ji zrihtat, je dobla celo idejo, da ji bova najin avtop posojala, če bo kej rabla, ker njej se ne splača kupit. Pa vozi me, pa nisi me, pa dej mi... Dokler nisem prvič rekla, da nimam časa (čisto po naključju, res ga nisem imela) je bla vsa skladka in super duper, od takrat na prej pa rajši ne bi. Pol se je pa še dva meseca za tem zgodil, da moj ni mogu prispevat dinarčkov v njeno "družinsko blagajno" ker sva ravno neki večjega kupla je bil pa sploh hudič v bajti. Je začela mojga šuntat, pa pljuvat po meni, pa puser posted image je delat. Je bla skos bl nemogoča in nesramna. HB je prestopila prag tolerance pri svojem sinu in jo je postavil na stend by. Seveda še nagaja. Najraje na račun svojega zdravja. Kar pokliče, se naredi na smrt bolno, da jo je treba peljat v bolnico pa ne more pa ne vem kaj še, nazadnje pa se ugotovi navadna viroza al pa še to ne.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 10:28:23   
uškinamama
Biti skregan z nekom pomeni imeti v sebi ogromno negativne energije. In jaz jo niti pod razno ne mislim imet. Zaradi tašče že ne. Z njo sem osladno prijazna, tako kot je ona do mene "žleht v celofanu" user posted image . Je pa egoistična, manipulatorska , dramska igralka.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 10:43:31   
Tonchka
Ma, saj ne vem a bi se zjokala ali smejala, ko berem te poste. Ene so res prave čarovnice. Hvala Bogu imam srečo, moja tašča je enkratna ženska, sina (mojega moža) si nikoli ni lastila, moj je šel živet na svoje že pri 20 (pa je tašča sama v veliki bajti), nikoli nama ni težila, naj živiva z njo, nikoli manipulirala, tudi sama ima rada mir,tako da jo fulll cenim in sva res dobri prijateljici. Je pa pri najinem prvem otroku imela ene par takih v stilu, da mora dojenček spiti nevemkolikože sladke vode na dan, da ne bo rahitičen user posted image , da nevemžezakaj ne smemo otroka izpostavljati temi, pa še nekaj takih for, ampak sem jo vedno tako zabodeno pogledala, da je dojela brez besed, no in smo to v kali zatrli. Res imam taščico ful rada in všeč mi je, da je npr. če se z mojim kdaj sporečeva pred njo, vedno na moji strani.user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tiste, ki ste skregane s taščami :-)
9.3.2010 11:58:56   
MissElvira
Heja punce,

Jaz pa sem danes spoznala potencialnega tasta... in lahko rečem samo - wow!!  če bo tudi moj takole zgledal čez 35 let.... :)))))

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?