|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vse najboljše
7.4.2010 6:27:34   
DaisyE
V ponedeljek sem ti hotla napisat, da s spanjem nimam problemov, da spim kot klada, pa se mi je danes vse podrlo. Od enih zmešanih sanj, ki so vklučevale dom za otroke, našega malčka, osebje in mene, ki se matram spraševat kdaj spi in kaj je, se je kočalo z zbujanjem ob enih, potem so pa blodnje in nespečnost trajale nekje do štirih zjutraj. user posted image Pa je do tja še cel teden in pol. Kaj šele pride.

Zrihtala papirje, so v prevajanju, letalske karte čakajo, zdaj morava samo še vizo in hotel zrihtat. Pri moji pameti sem šele zdaj ugotovila, da sva bila prvič in drugič v bistvu v ful dragem hotelu. user posted image Zdaj pa enga drugega gledam, pa se obremenjujem s tem, a sem naročila zajtrk zraven ali ne. Mam pa cajta. user posted image

Prepostavljam, da zdaj ne bo treba nič k našmu veleposlaniku? To verjetno urejava na zadnjem obisku? In kaj je tale migrantski urad? Tam dobiva potni list, potem pa s tem k našemu veleposlaniku, ki nam mora zrihtat...kaj? Saj nama je povedal, pa je vse nekam odletelo, samo to vem, da mora met pasuš en štempl not.

No ja, vsaj soba je zrihtana. Pa komaj čakam, da spet vidim našga malčka.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: vse najboljše
7.4.2010 7:20:09   
Anonimen
Daisy, si mi kar polepšala dan ko sem tole prebrala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ful sem vesela zate!! Naj ti ti dnevi čimprej minejo in s čim manj skrbi!! user posted image

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: vse najboljše
7.4.2010 12:19:04   
Tia-na
O, čestitam. To bo en dva tri minilo. Kdaj pa mata obravnavo oz. koliko dni prej bosta šla v Rusijo?

Midva še nimava datuma, upava, da bo konec aprila ... torej najbrž teden dni kasneje. Jutri gre odvetnica na sodišče pa bo potem sporočila.

Hm, a imaš kje napisana kakšna navodila, kaj sedi sedaj ... sodišče, kateri uradi, kdaj, kje, kaj potrebno urediti, paziti?

Uf :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: vse najboljše
7.4.2010 18:49:02   
DaisyE
Ojla, ojla. Suzi user posted image ti si pikec.

Tia-na, sem pa mislila. No ja, saj bo hitro. Držim pesti, da čim prej!

V Moskvo letiva naslednji vikend, obravnava je v sredo, vračava se v soboto. Kolikor vem, je zdaj sodišče vse, kar je potrebno urediti, ko bo pomočnica naračunala datum, kdaj bo sodba pravnomočna, pa morava pisati veleposlaniku, da rezervira datum, ker moramo pred odhodom v Slovenijo s tistim potnim listom za malčka do njega. Verjetno je potrebno nesti tudi odločbo sodišča, ampak dobro, to bom že v mailu vprašala.

Nimam pojma, kaj in kako. Bo Eva povedala, kaj je z migrantskim uradom, drugače se bova pa pustila presenetiti. Saj so nama še vedno pravi čas vse povedali. user posted image

Sem hepi. Cez dva tedna tak čas bom že deset ur in pol uradno mama. user posted image Čez 11 dni pa spet vidim našga malčka, kar me pa še bolj veseli. user posted image Pol bom pa takole naredila, kot je noki predlagala - ga stisnem in ga n'kol več ne spustim...user posted image ... no ja mogoče pol ko bo odrastu. Tam pr ene 50tih. user posted image Mater sem budala... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: vse najboljše
7.4.2010 18:51:27   
m_o_i
bejbe-kapo dol pred vami, resuser posted image  cez kaj vse se prebijate...
clovek ne more drugace, kot da vam vsem in vsaki posebej zeli vse naj najuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: vse najboljše
7.4.2010 19:17:01   
bela.kava

Sem hepi. Cez dva tedna tak čas bom že deset ur in pol uradno mama.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: vse najboljše
7.4.2010 20:28:28   
Eva**
Sedaj ni potrebno k veleposlaniku, je pomembno samo sodišče. Zahtevaj odločbo na sodišču, zaradi kasnejšega urejanja posvojitelske vize.
Urad za migracije je urad, kjer se izdajajo pitni listi. Zdraven imejte kopijo potnega lista, pa kakšnega poročnega, pa migracijske karte ( KOPIRAJTA) , jih boste rabili, mi smo kopirali v neki beznici zdraven taga urada in ni bilo ok smo morali naslednji dan nove prinest. Na Uradu bodite točni, rajši kakšno minuto prej, ker ima pomočnica vse dogovorjeno terminsko, in znori če ni tako kot si je zamislila. Mož gre urejat zadevo, ti pa čakaš zunaj. Ma mi smo se kar načakali, pa še tavečji otrok je bil zdraven, ki se ni mogel dočakat kdaj bo videl svojo sestrico tako da je bilo ful pestro.

Ko bosta uredila vse na uradu, pokličeta veleposlanika, povesta kdaj morata prit iskat potni list, in on vama bo dal uro.
Veleposlanik izda začasni potni list za vrnitev v matično državo.
Slike vam uredi pomočnica.



IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

V ponedeljek sem ti hotla napisat, da s spanjem nimam problemov, da spim kot klada, pa se mi je danes vse podrlo. Od enih zmešanih sanj, ki so vklučevale dom za otroke, našega malčka, osebje in mene, ki se matram spraševat kdaj spi in kaj je, se je kočalo z zbujanjem ob enih, potem so pa blodnje in nespečnost trajale nekje do štirih zjutraj. user posted image Pa je do tja še cel teden in pol. Kaj šele pride.

Zrihtala papirje, so v prevajanju, letalske karte čakajo, zdaj morava samo še vizo in hotel zrihtat. Pri moji pameti sem šele zdaj ugotovila, da sva bila prvič in drugič v bistvu v ful dragem hotelu. user posted image Zdaj pa enga drugega gledam, pa se obremenjujem s tem, a sem naročila zajtrk zraven ali ne. Mam pa cajta. user posted image

Prepostavljam, da zdaj ne bo treba nič k našmu veleposlaniku? To verjetno urejava na zadnjem obisku? In kaj je tale migrantski urad? Tam dobiva potni list, potem pa s tem k našemu veleposlaniku, ki nam mora zrihtat...kaj? Saj nama je povedal, pa je vse nekam odletelo, samo to vem, da mora met pasuš en štempl not.

No ja, vsaj soba je zrihtana. Pa komaj čakam, da spet vidim našga malčka.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: vse najboljše
7.4.2010 20:32:55   
DaisyE
Hej, najlepša hvala! Ti si neusahljivi vir informacij. user posted image user posted image user posted image user posted image
Madona to prav pride. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: vse najboljše
7.4.2010 20:43:34   
Eva**
Haha malenkost, tudi jaz sem bila nevedna... sedaj pa se mi zdi vse tako izi . Tudi tebi se bo.

Aja glede hrane se ne sekiraj preveč, saj si verjetno videla kaj in kako hranijo. Jaz sem naši takoj ponudila piškot, kruh.... in je jedla. Tudi z žlico sem jo pričela takoj hranit, sedaj se hrani že sama ene 3 mesece razen pri juhi.
Ko sem jim vprašala za ritual hranjenja, so mi takšne metali ven " jogurt ob 22 uri ".
Jaz sem nekaj časa ohranila še zjutraj in zvečer čoko na stekleničko.

Drugače pa se ne sekiraj, otrok ti bo sam pokazal svoj ritem. Mi smo imeli 14 dni probleme z bioritmom in jutranjim bujenje ob 4ih.  Vendar se je uredilo tudi to, ko se je zbudila sem jo samo nazaj pokrila, stisnila k sebi in je spala naprej .

LP


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: vse najboljše
7.4.2010 20:55:22   
Tia-na
A že imata novo napotnico za obiske v sirotišnici ali vam jo Irina prinese ali kako gre to? A je obvezno biti pred obravnavo par dni v sirotišnici ali kako je to? Itak, da si full želiva čim prej spet videti malčke, le tako me zanima, če je kak rok, koliko dni pred sodiščem je potrebno biti gor?

Pa še ena nova potrdila hočjo sedaj imet ... vi ste se izmazali brez nih user posted image , jest grem pa jutri v boj za potrdilom o minimalnem žviljenjskem standardu v sloveniji. Jao, nikol konc papirjev ... ko že misliš, zdaj pa imam vse, hočjo nekaj novega.

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: vse najboljše
7.4.2010 20:59:06   
DaisyE
Ma klinc, nič nisem videla!

Pošibali so naju v eno sobo, kjer sva vedno čakala, da nama ga prinesejo. Zgornje štuke, kjer so otroc, sva uzrla samo enkrat tako usput, ko smo se oglasili pri direktorci. Je pa res, da je bila tisti čas spet vpeljana karantena in brez mask nisva smela tud v tisti sobi sedet. Pa tud zdaj se ne nadejam, da bi bilo kaj bolje - pravi prevajalka, da je pomlad prehitro prišla in da jim napovedujejo 19 stopinj. Glede na to, da mi je v prejšnji rundi razlagala, da se je ful otoplilo (zunaj je bilo -10), predvidevam, da so zdaj vsi še bolj nahodni. Razen, če bo ta neznosna vročina vse bacile pobila. user posted image user posted image user posted image

Ne, ne, saj se hecam. Bomo videli kako bo. Pa nekako jih bom že povprašala kako in kaj, če ne drugače si bom pa z google translejterjem pomagala. Ima da je.

Ko bomo enkrat doma, se bomo že spedenali, samo fajn bi mi bilo, če bi mu lahko čim bolj na izi prehod omogočila.

Hvala za čvek, zdaj se moram pa pomalo spravit na lepše.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: vse najboljše
7.4.2010 21:08:15   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Tia-na
A že imata novo napotnico za obiske v sirotišnici ali vam jo Irina prinese ali kako gre to? A je obvezno biti pred obravnavo par dni v sirotišnici ali kako je to? Itak, da si full želiva čim prej spet videti malčke, le tako me zanima, če je kak rok, koliko dni pred sodiščem je potrebno biti gor?


Na viš tega tud ne vem. Jaz mam pri sebi samo dovolilnico za obiske otroka z namenom posvojitve, pa nič ni terminsko določeno, kdaj in kako. Sva se vsak dan sproti dogovarjala, pa še tako so naju enkrat ena dohterca skregala, kako kar prideva. Nama pa nič jasno. user posted image

Nama so rekli, da morava pred obravnavo par dni prej na obisk. To sva itak planirala, tako ali drugače, ker komaj čakava, da ga vidiva. Drugače pravijo, da je tako dva dni prej čisto okej.

Pa še ena nova potrdila hočjo sedaj imet ... vi ste se izmazali brez nih user posted image , jest grem pa jutri v boj za potrdilom o minimalnem žviljenjskem standardu v sloveniji. Jao, nikol konc papirjev ... ko že misliš, zdaj pa imam vse, hočjo nekaj novega.

Ja, nama se je ratalo zmazat. Kje pa pravzaprav to sploh dobiš? Sem bila tolk hepi, ko mi je prevajalka povedala, da nama tega ne bo treba urejat. user posted image

Pa, da ne bom žleht. Brez dvoma boš tud tole hitro zrihtala. Saj smo že stari mački! Sploh zdaj, ko vemo za koga se matramo. user posted image

Zdaj pa res grem! Božemilikolkjeura! user posted image



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: vse najboljše
7.4.2010 21:13:58   
DaisyE
Helou Čoki user posted image

Vidim te...user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: vse najboljše
7.4.2010 22:17:37   
Eva**
hehe se bosta že zmenila, "kušat" pomeni jest. Poskušajta v srbohrvaščini če pali. Tudi midva sva imela situacijo ko sva želela da na dan najinega odhoda prideva malo prej na obisk. Sva se skoraj zlomila zraven, na koncu po enih 3 minutah najinega govora in pantomime , je rekla glavna sestra AAAAAAA TOMORO???user posted image user posted image user posted image

A so sedaj dovolilnice obvezne? Midva sva jo imela samo prvič. Potem nič več, je pa res da so bili ful strogi pri času, ki so ga odmerili za obisk. In vsak prihod so zabeležli in sva se morala oba podpisat.

Obisk ki je bil namenjen sodišču , so pa bili že dosti bolj prijazni, sva lahko prej prišla, pa tudi po 2 uri sva lahko bila tam. Po moje je socialna povedala kako sem se jokala na sodišču in jo v vsej evforiji tako objela da je ženščino skoraj kap. Rusi tega niso navajeni, ampak se je na koncu omehčala.



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: vse najboljše
8.4.2010 9:56:24   
špelin@
Drage punce, ko berem tole vašo temo, sem do solz ganjena user posted image

Vsem in vsaki posebej želim vso srečo in veliko veselja z vašimi otročki, zanje pa vem, da bo pod vašim okriljem krasno poskrbljeno.


user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: vse najboljše
8.4.2010 17:40:22   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**

AAAAAAA TOMORO


user posted image user posted image user posted image Na, to sem se pa jaz thehardway naučila. Pravi najin vratar ZAUTRE, jaz pa veselo kimam in nekaj razkladam, saj se niti ne spomnim kaj sem mu nabijala, ampak je na srečo pogruntal, da nimam blage veze, kaj me sprašuje in me je potem tako potrpežljivo spraševal, če ZAUTRE spet prideva, da mi je končno potegnilo. Pol sem bla pa jaz AAAAA ZAUTRE? Da, da, zautre da! user posted image user posted image user posted image

Ma ja. Mi je kar malo lažje, ko vidim, da ste meli predhodniki tud iste probleme. Ne vem zakaj, ampak skos sem prepričana, da se vsi ostali kar nekako zmenijo in sem samo jaz tako zahojena, da nimam pojma. user posted image

bela.kava, špelin@, m_o_i in ostale, tolk ste prijazne, da je meni kar malo nerodno. Pa saj v resnici ne gre za pogum, pač lajf te tako daleč pripelje, da se potem lahko za tako pot odločiš. Ko se enkrat odločiš, pa kar gre. Saj ne dobiš kar vsega od enkrat serviranga. Najprej se ubadaš z našimi, pol z Rusi,... pač toliko, kolikor lahko od enkrat shendlaš. Sproti se pa še utrjuješ in stvar, ki te en dan skrbi, je drugi dan čisto nepomembna. Jaz mislim, da lahko vsak, ki se za tako pot odloči iz takih ali drugačnih razlogov, to tudi spelje. Je včasih težko, ampak imaš iz vseh koncev in krajev toliko pomoči, da ti nič ni jasno. Saj sem že rekla. Dvakrat sem srečna. Prvič zaradi malčka, drugič pa zato, ker sem spoznala, da so ljudje še bolj prijazni, kot sem mislila. Pa kaj bi se potem sekiral. Že zdaj je lepo, najlepše pa šele pride. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: vse najboljše
8.4.2010 18:20:44   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE



bela.kava, špelin@, m_o_i in ostale, tolk ste prijazne, da je meni kar malo nerodno. Pa saj v resnici ne gre za pogum, pač lajf te tako daleč pripelje, da se potem lahko za tako pot odločiš.



Kaj ti bo nerodno, smo na isti poti, le da je naša "malo južnije". Super je brati, kako lepo se stvari odvijajo. No sej se tudi pri nas, ampak v primerjavi z rusko potjo, takoooooo zeloooooo počasi. Sam se ne pritožujem, ker vem kdo me čaka na cilju. No ko pa se začnem smilit sama sebi, imam pa eno super prijateljico z morjem izkušenj in otročkom iz Rusije, ki me vsakič spravi k sebi user posted image


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: vse najboljše
8.4.2010 18:49:41   
DaisyE
O, lepo! Južnije, to bo pa Makedonija? Daj povej, daj povej, kako pri vas stvari potekajo, meni se je tolk fajn o tem pogovarjat. Ampak res, a ne, kako preneseš mnogo svega, ker veš za koga se boriš... user posted image

Pa vi ste se že spoznali? Saj na Makedonijo se nič ne spoznam, samo brala sem, da je vse skupaj kljub sporazumu menda še vedno bolj podobno individualni posvojitvi (v stilu pomagaj si sam), pa da mate menda kar nekaj adaptacije - kar se mi zdi zelo fajn, ampak je pa verjetno iz vidika dopusta in financ kar zahtevno...

Ma, daj, če si pri volji, napiši kaj, je vedno fajn poslušat take lepe zgodbe. user posted image

... in jaz grem tebi o odločitvah pravit...user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: vse najboljše
8.4.2010 19:06:39   
*miska.mcc*


IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE



bela.kava, špelin@, m_o_i in ostale, tolk ste prijazne, da je meni kar malo nerodno. Pa saj v resnici ne gre za pogum, pač lajf te tako daleč pripelje, da se potem lahko za tako pot odločiš.



bla bla bla, kravica.....


POGUM rabiš!

pika!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zate in za vse, ki bijete podobne borbe!



< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 8.4.2010 19:09:07 >

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: vse najboljše
8.4.2010 19:13:03   
zarja1
DaisyE, ti naša kravca, jokam kot dež.........od sreče. Ne najdem besed. Srce mi poje......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: vse najboljše
8.4.2010 19:15:26   
bela.kava
Saj tudi jaz ne znam o ničemer drugem govorit. Sicer pa raje povem samo na splošno, ker spadam med kronično zaskrbljene in bom najbrž sposobna napisati kaj in kako, šele ko bomo končno happy familyuser posted image . Je pa posvojitev v Makedoniji individualna posvojitev z ovirami (beri vse kar je prinesel sporazum). Najprej si v Ljubljani vzamejo čaaaaas, da prevedejo okoli 250 beseduser posted image , nato gre šop dokumenov (sicer mislim, da manjši kot za Rusijo) v Skopje na ministrsvo. Čakaš na prvo komisijo, kjer ti določijo center. Nato center napiše predlog za vpis v register in to gre nazaj na ministrstvo. Tam potrdijo in prideš v register (to nama je vzelo približno pol leta). Seveda ob konstantnem telefoniranju in spraševanju kje so papirji, kaj se dogaja. No potem, ko si v registru, pa čakaš (beri konstantno kličeš, se povabiš na obisk na center in se osebno predstaviš, v polomljeni srbohrvaščini poveš še enkrat vse, kar piše v tvoji vlogi in tako dalje in tako naprej. In kličeš in kličeš in en dan dočakaš user posted image Seveda je do cilja še kup birokratskih ovir ...
Da ne bom dolgovezila, če pošlješ papirje in čakaš, da se bo kaj zgodilo in da te bo kdo poklical, lahko kar pozabiš na vse skupaj. Sicer pa mislim, da kolikor je parov, toliko je zgodb.
No in ko že misiliš, da si skoraj na cilju, čakaš spet na komisijo, ki mora potrditi predlog centra, nato gre to v Lj in do CSD-ja v Slo ... pa še kar ni konec ... Sporazum ima najbrž svoje prednosti, a jaz še nisem ugotovila kakšne.

Aha še adaptacija - en mesec doli, en pa doma. Od prvega dneva adaptacije koristiš posvojiteljski dopust, saj piše, da se posvojiteljski dopust koristi z namenom posvojitve (interpretacija našega domačega centra). Lahko ga koristita starša istočasno, ne sme pa presegati 150 dni (za otroka od 1-4 let).

Joj zdaj pa dovolj smetenja v tvoji temiuser posted image Še malo pa boš mamiuser posted image

< Sporočilo je popravil bela.kava -- 8.4.2010 19:22:16 >

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: vse najboljše
8.4.2010 19:31:29   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

bla bla bla, kravica.....


POGUM rabiš!

pika!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kravam očitno počasi potegne. user posted image

Superkravam pa še posebej. Jaz že vem... user posted image

Tnx.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: vse najboljše
8.4.2010 19:54:04   
DaisyE

Uff tole pa je... Svaka čast, tole skozi dajat! Jaz sem tak mečkalec, pa ful mam probleme komurkoli kaj težit in ga prosit, tole bi pri meni trajalo in trajalo. Če prav razumem, ste se zdaj že spoznali, zdaj morajo pa naši tole potrdit in potem user posted image A potem mate sodišče spodaj, al so naši pooblaščeni, da stvari do konca speljejo?

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Aha še adaptacija - en mesec doli, en pa doma. Od prvega dneva adaptacije koristiš posvojiteljski dopust, saj piše, da se posvojiteljski dopust koristi z namenom posvojitve (interpretacija našega domačega centra). Lahko ga koristita starša istočasno, ne sme pa presegati 150 dni (za otroka od 1-4 let).


No, saj če je tako, je pa kar uredu. Ne vem kje sem brala, da so se ravno to spraševali, kako naj si dopust zrihtajo.
Saj če prav razumem, sta vidva že kar bolj pri koncu. Držim pesti. user posted image

Joj zdaj pa dovolj smetenja v tvoji temiuser posted image


Klinc pa moja tema. Sem prilutala na ta forum, pa sem najprej mislila, da bi tam na uni temi soborke v posvojitvi 2009/10 al kaj je že, malo težila in čvekala, pol sem pa ugotovila, da so se čisto skregali in so jih potem zaklenili, pa kar nisem vedela kako začet, pol sem bla pa tiho, pa tiho, do rojstnega dneva, tam me je pa zvilo, pa sem mogla dat neki iz sebe.

Zdaj pa nič več ni moja tema, tako da kar govorit in pogovarjat se, če ne bom huda. user posted image

user posted image user posted image user posted image

Lahko se pa seveda kam drugam tud prestavimo.


Zarči, lubi, ne jokat no...user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: vse najboljše
8.4.2010 20:06:16   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


...pol sem bla pa tiho, pa tiho, do rojstnega dneva, tam me je pa zvilo, pa sem mogla dat neki iz sebe.



tole mi je pa zeloooo poznano, imaš ZSuser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: vse najboljše
8.4.2010 20:47:01   
DaisyE
Človek bi mogu delat, pa skos na RR visim. Kam to vodi? user posted image user posted image user posted image

Dajte še kaj napisat, da bom mela dober razlog, da sem tu. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?