|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 11:08:52   
lidik
še 10 knjig user posted image user posted image user posted image user posted image Kolk naenkrat jih pa zagovarjate? Jupi za ponedeljke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 11:11:12   
witch
čisto odvisno (od debeline knjige, zahtevnosti vsebine, pa od motivacije seveda, pa časa koliko si ga določimo za nadaljevanje...) 4, 5 zdaj bodo 3. user posted image saj še malo pa je konec s tem faksom user posted image pri tebi pa itak user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 11:15:03   
lidik
ojej, potem si lahko predstavljam, da bodo zdaj te 3 kar obsežne in zahtevne. user posted image user posted image user posted image No v glavnem držim pesti, da bo šlo tako dobro kot je šlo včeraj in da bo res kmalu konec faxa in učenja. Joj jaz pa še te tri izpite pol pa tudi konec. že komaj čakam da se premakne malo naprej. Sam ti povem, da se tega nikakor ne morem lotiti, ker imam še seminarsko prej za narediti pa kr odlašam. Čas pa leti kot zmešan. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 11:24:00   
ninchi9
Jao ste pridne.. Jaz sem vse izpite nardila že pred 2,5 leta. Ne morem pa se spravit zraven k diplomski, sem čist ven padla in se ne morem k sebi spravit.

Drugače pa kaj se tiče te moje user posted image ..... je še ni, krče imam pa take, da sem se vso noč premetavala. Tabletke pa ne upam vzet, mogoče pa sem user posted image . Če tečke še jutri ne bo, delam test...

Punce, uživajte v soncu kar se da, ker bo od četrtka dalje spet grdo vreme.

čau

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 11:33:20   
mag3
majčii imaš ZS user posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 12:06:42   
majčii
ninči bržim pesti da bouser posted image
mag:) ZS

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 13:31:05   
Monstera
Zdravo dekleta. Jaz sem učeri dobila krče, danes sicer še nobenega, ampak se kar na user posted image pripravljam. Še vedno je pritekla po krčih, tako da niti ne bom testa zdaj delala. Lep dan, zelo je toplo!

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 14:25:23   
witch
Punce jaz si pa trenutno želim samo to:

user posted image

Sem se vsedla minutko na sončku in me zdaj tako daje, da se niti učit ne morem več user posted image user posted image user posted image in uganite kaj zdaj delam? Na netu iščem pametne ponudbe za morjeuser posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 14:30:47   
majčii
witch pametno delo iskanje pametnih ponudb,....user posted image
Jst pa pametno čakam na priložnost da povem svoje šefu,... me že ceu dan zvija,.... in ja tud jst bi šla na morjeeeeeeeeee

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 14:31:26   
**M**
mmmmmmm witch....................a si moglauser posted image  zdej se pa nemorm nazaj na delo skoncentrirat

upam, da kaj pametnega najdešuser posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 15:45:24   
mladika
Ojla!!
Če se ktira odloča za nabavo maca kapsul,naj mi piše na ZS,sem našla eno fajn spletno stran,z brezplačno dostavo po SLO in poceni kapsulami!!

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 22:35:00   
ninchi9
Čau bejbike.

Mene je ful matral firbec, pa tudi čudno sem se danes počutila, in sem nardila test.

Torej................... lahko me pobarvate na ROZAAAA!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.5.2010 23:10:44   
Monstera
Uvau ninchi9 čestitke hehe.
Jaz se pa še kar zadržujem, se bojim razočaranja, a tečka tudi danes ni pritekla. Če je še jutri ne bo potem pa res naredim test :D

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 0:01:58   
ninchi9
Meni je tudi ful čudno, ker imam krče, kot da bo pritekla tečka user posted image . Upam, da tale plusek na CB drži, jutri pa itak grem delat še krvni test, da sem res prepričana. Sem pa že v petek (4 dni pred pričakovano user posted image ) delala test, pa je bil negativen.

Monstera, upanje še ni izgubljeno. Večina žensk ima v zgodnji nosečnosti podobne znake kot pms. Tako da, testek ti bo vse povedal...

Jaz pa upam, da so ti krči (so kar močni) normalni in da bo vse ok...

Lp, Nina


Aja, v albumu lahko pogledate moj plusek, pa še en album bom odprla, kjer bo tortica, ki sem jo spekla za mojega dragega...


(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 0:04:48   
Monstera
Ja res super no! Čestitam. Pa jaz prav ne morem verjet, da bi se počutila kot pri pms pa bila noseča :D

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 6:46:08   
majčii
uuuu ninčiiiii :) to pa so novičkeeee :) user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo nosečnost in zdarvegauser posted image .

Dobro jutro  soborke,....
Jst sem tok zaspana, da sem komi prpelala do šihta,... jp že delam,... in jp,včeri mi je šef ušel in nisem nč rekla, pol sem pa razmišljala da mu bom dns, sam na milejši načinuser posted image Jao jezna sem sama nase,...

Želim vam lepo jutro :)

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 7:33:27   
lidik
witch dobro jutro !!!! Za katero destinacijo si se odločila? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 8:12:38   
**M**
ninchi čestitke in lepo nosečnost ti želimuser posted image

aja pa dobro jutrouser posted image

no naj povem, da je mojauser posted image  včer priteklauser posted image tako, da se selim v naslednji mesec in upam, da bo bolj uspešen


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 8:17:59   
majčii
**m**user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 8:18:59   
lidik
majčii kaj si uredila v službi? Bilo kaj uspeha? 

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 8:24:35   
majčii
lidik: jao jao nisem nč rekla k sem skoz čakala na primeren trenutek tolk cajta da je šef ušel domov, sedaj sem se pa pomirila in ne vem če bi še tko grobo zatežila... softić sem ja vem user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 9:22:23   
lidik
Mah veš kaj, mogoče je pa dobro tako. Kaj pa veš. Jaz pravim, da vsaka stvar se zgodi z razlogom. Mogoče si pač morala tako dolgo pogum zbirati in nič rečit in bo zdaj šefe sam pogruntal, da ne dela prav. V glavnem kakorkoli jaz upam, da se bo za tebe čimprej čimboljše razpletlo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 9:41:56   
majčii
ja bomo vidl,... zdej se oba neki drživa in sva ful uradna,... ma nej gre u tri pm,...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 9:42:35   
majčii
aja kje je pa kej witch je že odletela na morje???

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.5.2010 9:47:14   
zaljubljena23
ninchi, iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?