|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 11:28:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Ma sj ne pravim, da je moj dedc popoln, ima svoje finte. Sam glede otroka pa je res ena A, najboljši oči kar je lahko. In ne pišem kr tko, bi mu nardila veliko krivico če bi napisala kako drugače.
Otrok in jaz sva mu pač cel svet, žuranje in vse ostalo je že dal skozi kokr je pač mislil. Gre v službo, potem je pa s svojo družino. Približno dvakrat na mesec gre na pijačko, sam ponavadi malega vzame zraven, ker se igra na igralih pri tisti gostilni.
In lilliana ne vem zakaj sem zdaj vaška/mestna frajla zarad tega? Malo neumestna se mi zdi...



se mi danes ne da ravno pisat, zato podpišem krtačko in postavljam enako vprašanje lilianiuser posted image

ene se pač sprijaznijo, da imajo lenega deda, ker to, da on otroka ne previje in ne skopa, je enostavno samo lenoba. če ga lahko jaz, ga komot tudi on. pika. in ne zdaj govorit, da ima on 8 ur službe ona pa je na porodniškiuser posted image  ker otrok je služba za 24 ur...vsaj v začetku....

in če sem jaz zato, ker je moj z užitkom skrbel za najinega otroka, vaška frajla....sem to z največjim vselejem in ponosom.



Ne vem zakaj se potem počutite ogrožene.....če ste tako ponosne......user posted image

Glede na to, da pa mi obe postavljata isto vprašanje.......malo me je zbodel sledeči ta del odgovora krtačke:

"Ne razumem kako lahko živite z ljudmi, ki jim je vse bolj pomembno kot ve in vajini otroci in mi je zlo hudo za vas, ker ne vem kaj bi nardila če bi bila v vaši koži. Ne verjamem pa, da bi tole dolgo prenašala, enostavno se mi ne zdi vredno zavreči življenja za takšnega moškega."



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 12:39:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Ma sj ne pravim, da je moj dedc popoln, ima svoje finte. Sam glede otroka pa je res ena A, najboljši oči kar je lahko. In ne pišem kr tko, bi mu nardila veliko krivico če bi napisala kako drugače.
Otrok in jaz sva mu pač cel svet, žuranje in vse ostalo je že dal skozi kokr je pač mislil. Gre v službo, potem je pa s svojo družino. Približno dvakrat na mesec gre na pijačko, sam ponavadi malega vzame zraven, ker se igra na igralih pri tisti gostilni.
In lilliana ne vem zakaj sem zdaj vaška/mestna frajla zarad tega? Malo neumestna se mi zdi...



se mi danes ne da ravno pisat, zato podpišem krtačko in postavljam enako vprašanje lilianiuser posted image

ene se pač sprijaznijo, da imajo lenega deda, ker to, da on otroka ne previje in ne skopa, je enostavno samo lenoba. če ga lahko jaz, ga komot tudi on. pika. in ne zdaj govorit, da ima on 8 ur službe ona pa je na porodniškiuser posted image  ker otrok je služba za 24 ur...vsaj v začetku....

in če sem jaz zato, ker je moj z užitkom skrbel za najinega otroka, vaška frajla....sem to z največjim vselejem in ponosom.



Ne vem zakaj se potem počutite ogrožene.....če ste tako ponosne......user posted image

Glede na to, da pa mi obe postavljata isto vprašanje.......malo me je zbodel sledeči ta del odgovora krtačke:

"Ne razumem kako lahko živite z ljudmi, ki jim je vse bolj pomembno kot ve in vajini otroci in mi je zlo hudo za vas, ker ne vem kaj bi nardila če bi bila v vaši koži. Ne verjamem pa, da bi tole dolgo prenašala, enostavno se mi ne zdi vredno zavreči življenja za takšnega moškega."





jaz se ne počutim ogroženo, niti najmanj...ne vem iz česa si ti to razbralauser posted image
ali je pa v vseh, ki nimate/jo takih moških oz. niso bili taki le kanček neke žalostiuser posted image  nemoči, da jih ne morete spremeniti, občutek, da ste se s tem morale sprijazniti....ker....."takšen pač je"....saj je SICER super mož in očeuser posted image

in sori liliana, saj te prav rada berem, ampak tale tvoj odgovor na najino vprašanje je pa dobesedno res brca v kmico.
kaj je napisala krtačka: da pač ne bi živela s takim tipom in basta. a zato je kmečka/mestna frajlauser posted image

res ne razumem zdaj te povezave. daj potrudi se še enkratuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 13:37:38   
liliana
Glej rija.....jaz sem napisala svoje mnenje......mene je pač zbodlo to, kar je krtačka napisala.....tebe in krtačko je pa zbodlo to, kar sem jaz napisala.....in v čem je problem.....user posted image

Imamo pač različne poglede na previjanje ritk otrok......oz. različne poglede na odgovornega in ljubečega partnerja.......

In imenovanje mestne ali vaške frajle je bil pač moj direkten odgovor na krtačkin del posta....tvoj direkten odgovor pa je bil (v smislu seveda, da bi me sprovociralauser posted image , tako kot sem želela jaz z mestnimi in vaškimi frajlami in kot je želela krtačka)....občutenje nemoči, žalosti, sprijaznjenosti z usodo pri nas, ki nimamo takih moških kot ti in krtačka.......

Upam, da zdaj, po drugi popiti kavici, razumeš.......user posted image










(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 13:48:41   
Raho
Moj cenjeni soprog počne vse - previja, kopa, tolaži, hrani...
Enako počnem jaz. Oba sva v službi, zato je ta o psihičnem in fizičnem naporu larifari. In zato, ker je želel, je koristil tudi 4 ure nege in varstva za otroka, 4 ure pa jaz.
Je par es, da je okopal oba otroka tudi tedaj, ko sem jaz bila na porodniški (tistih 105 dni). Najin tihi dogovor je bil - jaz dojim, on neguje, tako sva oba imela možnost kakovostno poskrbeti za oba piščanca.

Popolnoma se strinjam s predhodnicami, ki so mnenja, da za otroka morata skrbeti oba - mama in oče in da to ni noben privilegij matere (ali pa častna služba). žal, nisem ena izmed tRRpečih cankaRRjanskih mateRR.


< Sporočilo je popravil Raho -- 12.4.2010 13:49:09 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 13:55:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rija
nemoči, da jih ne morete spremeniti, občutek, da ste se s tem morale sprijazniti....ker....."takšen pač je"....saj je SICER super mož in oče



A to se da, al kako? Spremeniti moškega? Sem zmeraj mislila, da je to največja iluzija in istočano zmota ženskega sveta user posted image .


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 14:50:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Upam, da zdaj, po drugi popiti kavici, razumeš.......user posted image


ne še....še čakam, da moj velecenjeni g. možek pospravi posodo, potem ko je skuhal kosilo, pedenal malega cel dopoldan...da pridem do mašina za kofeuser posted image  

pa dvomi, da mi bo tudi po drugi kavi jasno, zakaj se tretiram kot vaška frajla....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 12.4.2010 14:51:32 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 14:51:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: rija
nemoči, da jih ne morete spremeniti, občutek, da ste se s tem morale sprijazniti....ker....."takšen pač je"....saj je SICER super mož in oče



A to se da, al kako? Spremeniti moškega? Sem zmeraj mislila, da je to največja iluzija in istočano zmota ženskega sveta user posted image .




hja, upanje umre zadnje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:12:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Upam, da zdaj, po drugi popiti kavici, razumeš.......user posted image


ne še....še čakam, da moj velecenjeni g. možek pospravi posodo, potem ko je skuhal kosilo, pedenal malega cel dopoldan...da pridem do mašina za kofeuser posted image  

pa dvomi, da mi bo tudi po drugi kavi jasno, zakaj se tretiram kot vaška frajla....user posted image


Vidiš......nekoč so imeli prav.....babo je potrebno zaposliti, da ne premišljuje neumnosti.....user posted image

Ker je tvoj možek tako emancipiran, da stori vse namesto tebe.....imaš ti čas za razglabljanje in premišljevanje misterioznega pomena treh beseduser posted image ......idi rajši froca pedenat.....namesto, da analiziraš vsake črko posebej......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:18:41   
rija
moj froc je spedenan, odspredaj in odzadaj, brez skrbiuser posted image  če ne od mene, pa od moža.


samo še vseeno nisem dobila razlage. niti take, da si pač nekaj v 3 dni napisala....

< Sporočilo je popravil rija -- 12.4.2010 15:19:23 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:22:15   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

idi rajši froca pedenat.....namesto, da analiziraš vsake črko posebej......



liliana, a ti je rija malo na kurje oko stopila?user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:23:13   
liliana
samo še vseeno nisem dobila razlage


Ne, take razlage kot bi jo TI rada slišala, pa od mene tu res nisi dobila.....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:26:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

idi rajši froca pedenat.....namesto, da analiziraš vsake črko posebej......



liliana, a ti je rija malo na kurje oko stopila?user posted image


Ja, na forumu se pa včasih hec težko zastopi.......bila je moja napaka, da na koncu stavka nisem tega smajlijauser posted image dodala......

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:27:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

samo še vseeno nisem dobila razlage


Ne, take razlage kot bi jo TI rada slišala, pa od mene tu res nisi dobila.....user posted image



ne, liliana...samo odgovor bi rada na svoje vprašanje, če si ga sposobna podati. takega, da ga razume tudi eden v oš....samo to. če mi bo všeč ali pa ne, pa ti bom povedala potem.

Še enkrat, ker si medtem mogoče pozabila, kaj sem te vprašala: zakaj sem kmečka frajla?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:28:55   
rija
raho, jutri sem brez froca in dedca v vaših koncih, si za kavo?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:31:05   
liliana
Še enkrat, ker si medtem mogoče pozabila, kaj sem te vprašala: zakaj sem kmečka frajla?


A sem jaz kje zapisala, da si TI kmečka frajla......user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:31:50   
rija
posredno ja.

ne zdaj s takimi odvetniškimi ven hodituser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 12.4.2010 15:32:10 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:34:52   
krtačka
Očitno sem nekomu stopila na žuljuser posted image Sorči, ampak stojim za svojimi besedami. Dedca, kateri bi me imel večinoma samo za "kuhanje, pranje in pedenanje froca"-če že tako želite), ne bi dolgo prenašala. Raje sem samohranilka z enim otrokom, kot z dvema.

Jp in mene tut še vedno zanima zakaj sem mestna/vaška frajlauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:35:00   
liliana
Rija......kako ti interpretiraš moje pisanje ni moj problem, ampak tvoj....

Če se ne motim, si se ti oglasila za mano in ne pred mano......


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:36:48   
rija
no evo jo....krtačkouser posted image

liliana....ne vodim razporeda kdo za komer piše....sicer pa....kofe je gotov...meni pa še vedno nič jasnouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:37:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

Očitno sem nekomu stopila na žuljuser posted image Sorči, ampak stojim za svojimi besedami. Dedca, kateri bi me imel večinoma samo za "kuhanje, pranje in pedenanje froca"-če že tako želite), ne bi dolgo prenašala. Raje sem samohranilka z enim otrokom, kot z dvema.

Jp in mene tut še vedno zanima zakaj sem mestna/vaška frajlauser posted image



A tebe tudi tišči žulj.....user posted image





(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:40:41   
krtačka
rija bzw... Sej kakor komu odgovarja, kako se že reče: "Tako kot si boš postlal, tako boš spal."

Še vedno pa ne vem zakaj sem mestna frajla. Le-te si jst namreč predstavljam kot fine gospodične, s popedenanimi nohtki, ki jim je vse težko itd. To pa jst niti slučajno nisem, nikoli bila i nikoli ne bomuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:41:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

no evo jo....krtačkouser posted image

liliana....ne vodim razporeda kdo za komer piše....sicer pa....kofe je gotov...meni pa še vedno nič jasnouser posted image


Jaz pa vem, da ko sem omanjala frajle, nisem imela v mislih tebe.....user posted image če si se pa ti prepoznala...in bi zdaj rada, da se jaz zagovarjam pa izvoli......kaj želiš slišati.....user posted image Imam še nekaj časa......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:44:26   
liliana
"Tako kot si boš postlal, tako boš spal."


Krtačka, se povsem strinjam......samo, postiljanje in uživanje v postlanem ni pri vseh enako.....eni spijo odkriti, eni pokriti, eni imajo radi trde žimnice, eni mehke......

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 15:51:41   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

"Tako kot si boš postlal, tako boš spal."


Krtačka, se povsem strinjam......samo, postiljanje in uživanje v postlanem ni pri vseh enako.....eni spijo odkriti, eni pokriti, eni imajo radi trde žimnice, eni mehke......



jp, se strinjamuser posted image Sej zato pa tisto "Kakor komu odgovarja"user posted image

In glede na to, da imaš mene za frajlo... bi se morali spoznati, boš v trenutku spremenila mnenjeuser posted image Večno v kavbojkah, lasje še nikoli pobarvani (naravni svetlo rjavi), make-up ob posebnih priložnostih itd.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kako mu naj dopovem??!!!!
12.4.2010 16:01:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....in to zgolj zato, ker vse vaške in mestne frajle pravijo, kako njihovi možje to z užitkom počnejo.....? 


evo....da ne iščeš....in jaz nikoli ne berem odgovorov, ampak samo začetni post....

sem pa napisala, da moj to počne z užitkom.





_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?