|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.6.2010 18:43:58   
čmaja
tanjusi - jaz sem mela ss 1x. zdaj čakam, da prvič spet dobim M in potem boma v jeseni spet začela delati na bebici.
Glede na to, kaj sprašuješ, pa po moje ni nič narobe, če greš na dopust. Morje je itak bolj priporočljivo kot kopanje v bazenih, soncu se tudi ni najboljše nastavljat, tudi če nisi noseč, tako da ti spremenjeno okolje ne more škoditi. Tako je moje mnenje. na dopustu se ponavadi itak uživa in dobra volja ter sprostitev lahko samo pomagata.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
21.7.2010 22:13:46   
Nitkica11
punce kje ste? Ste vse na dopustu? Jaz sem prisla spet iz mojra je prav pasalo.

je ze kaksna nova nosecka pod to temo? Pri meni kar slabo kaze upam da se nam kmalu nasmehne sreca.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
16.8.2010 20:42:06   
tanjusi
ma sem našla tole temo po dolgem času,morem povedat da sem v 12 t , oz jutri bom polnih 12t, pa ravno imam jutri nuhalno ...
Kako ste ostale?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
17.8.2010 11:11:13   
pajkica2
tanjuši, super, že 12 tednov, hitro gre čas. user posted image upam da bo super rezultat na nuhalni in da se pikica ne bo preveč skrivala. user posted image

jaz upam na user posted image čez kak teden, če ne pa pol septembra.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
17.8.2010 18:02:01   
Nitkica11

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

ma sem našla tole temo po dolgem času,morem povedat da sem v 12 t , oz jutri bom polnih 12t, pa ravno imam jutri nuhalno ...
Kako ste ostale?

user posted image

tanjusi cestitke user posted image je sel pa res hitro cas da si ze v 12t. Cim lepso NS pa da si odbra ogledas svojga user posted image , ker je to res lepa izkusnja.

Upam da je nama tudi ratalo ta mesec in bom videla konec tega tedna.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
17.8.2010 19:15:51   
tanjusi
nuhalna uspela... bebi spančkal, smo ga komaj zbudili, tveganje glede na moja leta malo, velik pa že za 12t in 5 dni , tako da lepo npredujemo...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
17.8.2010 21:50:55   
Nitkica11
tanjusi kako je lepo to slisati user posted image svojega user posted image lepo cuvaj in nam porocaj kako napreduje.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
18.8.2010 19:14:50   
Anonimen
tanjusi vse cestitke,drzim pesti za zdravegauser posted image ,tudi sama imam za sabo 2 ss,pa imam zate 2 vprasanji:si na bolniski(sama imam sluzbo,kjer dvigujem tezke stvari,pa mi g NE BI DALA BOLNISKE ob ponovni user posted image ),si oz.jemljes kaksne tablete_progresen...(jih dobis le na recept?)lepo bodi

(odgovor članu Nitkica11)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
19.8.2010 11:35:49   
tanjusi
jaz sem v bolniški in bom najbrž vso nosečnost...
Dobila sem dabroston, vendar se ga trenutno ne da dobit...jaz sem ga dobila dve škatlici še v lekarni , mislim da dve a od deklet iz forumov, ki jih niso več potrebovale...počasi bom z njimi prenehala, ker so pomembne do 12-14 tedna, da posteljica prevzame svojo vlogo..
Če te še kaj zanima vprašaj :)

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
19.8.2010 11:43:16   
nadka30
tanjusi kako je lepo brat da je vse ok pri tebi sedaj pa le pridno v ravni vrsti za menoj.Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
22.8.2010 19:28:31   
Anonimen
tanjusi,hvala res imam nekaj vprasanj:si kdaj zvedela za vzrok ss,kako hitro si zanosila,si od zacetka na bolniski,kdo ti je predpisal bolnisko in a si jo tezko dobila?zanima pa me se:A se dobi dabroston tudi brez recepta!HVALA LEPA,imam tisoc vprasanj in neskoncno zeljo pouser posted image ,in se mi zdi super da to nekoga lahko vprasam!SRECNO

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
22.8.2010 19:45:16   
tanjusi
Pri prvem ss sem bila v 8.t. in so opravili čiščenje , kot sem razumela je šlo za propad posteljice... v drugo pa se je zgodilo takoj po plusku...imela sem plus in rjave izcedke, ki so se vlekli en teden , vmes sem bila pregledana in g je potrdila nosečnost, potem pa se je začela krvavitev in konecuser posted image ...zanosila sem vedno hitro , po prvem ss sem mogla počakat 2 meseca..ko sem zanosila v tretje me je g dala takoj v bolniško...
Dabrostona trenutno v Sloveniji ni za dobit...ga pa v Sloveniji dobiš na recept.. za mejo pa brez recepta...samo ima drugo imeuser posted image ... se ne spmnim kako...
Aja naj omenim da imam dva otroka ki sem jih zanosila in donosila bp...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
31.8.2010 15:59:31   
frufru
mi smo po 14 dnevnem morju končno doma. Smo uživali vsi trije, mi2 s user posted image  sva tudi izkoristila priliko user posted image , žal smo po morju pristali v bolnišnici. Mali je z zamudo pokasiral reakcijo na angino in se mu je vnel kolk. Strogo počivanje malega-> mama je nosilnica. Danes sem mela malo izcedka. user posted image  Upam, da je to samo ugnezditvena in ne kak odziv na dvigovanje 18kg uteži ali prihajajočeuser posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
12.9.2010 20:49:30   
Anonimen
zivjo vsem uporabnicam!

Sem nova tetka tukaj na forumu, pac nimam nikomur za povedat moje zgodbe, pa sem se odlocila, da napisem sem:) Sem pa redna bralka, samo napisala pa se nisem nikoli nic. In se je zgodilo tudi meni Stara sem 31 let, nisem nikoli razmisljala o otrocih, sem zivela se studentski nacin zivljenja, potem pa kar naenkrat BUM, se je zgodilo po nesreci...Joj, kako sem se ustrasila vsega, moj frajer pa se je razveselil, kot se nicesar:) In sva cakala, sem se narocila pri ginekologu, vse mi je bilo odvec, termin sem dobila cez 1 mesec,med tem pa mi je bilo slabo, kupila sem Tifol, lezala po sluzbi kot kaksna krava, nisem imela energije za nic. Sem si mislila, kaj je to zaeno prekletstvo, da sem tako onemogla.....

in v 5em tednu, se preden sem sploh blizu ginekologa prisla v sluzbi zakrvavim in mi v stranisce pade nek kos krvi. Preberem hitro vse mozne forume in si recem: ne panicari...cakam, pocutim se zanic,morda pa ni bilo nic. Cez tri dni na petkov vecer pa zacutim popoldne v sluzbi, kako se mi nekaj odkrusi iz maternice, zbode me, kot me se nikoli ni, grem na wc in se zgrozim, toliko krvi se v zivljenju nisem videla. Dragi me pride iskat in odpelje domov, gledava beden petkov TV program, jaz pa zraven umiram od bolecin in hodim vsake 5 min na wc, kjer se izlocajo kosi mesa in kri, ampak sem tiho, nic ne zinem....po vseh forumih prebranih tocno vem zakaj gre, pa se ne upam zinit, dragi mi prinese sveze sadje, ces da je polno vitaminov, jaz pa umiram 7 ur in se ne upam iti na urgenco, ker nocem na ciscenje, rada bi se ocistila sama!

Po pretrpenem petku se zjutraj v soboto zbudim, cisto bela v ksiht in izmucena od bolecin, krvavim zmerno se 4 dni in se konca. Pocutim se zanic, povem dragemu, da sem dobila menstruacijo, ne upam se povedati resnice, strah me je, deci pa itak ne vedo kaj in kako s tem gre...

V trenutku se vse razblini, postane mi hudo, depresivna sem, sprasujem se kaj je z mano narobe, ali sem sama kriva, ker nisem bila pripravljena;;;;tisoc vprasanj!

Poklicem ginekologa, je na bolniski, nesramna sestra mi pove, da je to za na urgenco, ne grem...nehala sem kravet,nic me ne boli, sklepam, da sem se scistila sama. Ampak obcutek ostaja, nisem za nic, spat hodim od 9h, frajer se cudi kaj mi je, jaz sem pa tiho in tiho bom ostala...

Zakaj? Kako naprej?

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.9.2010 7:40:19   
lananai
Joj, mi je žal zate. user posted image Ti svetujem, da poveš svojemu partnerju in se zjočeš. Verjemi, je lažje. To se dogaja in baje sploh ni tako redko. Na žalost. Sej ne znam tega opisat. Mene ni zadelo, ko je G povedala, da je plodek dosti premajhen za svoje tedne (torej je bil že dobre 3t v meni odmrl), sem šla drugi dan na čiščenje. Vedela sem, da je tako pač moralo bit, da je bilo s plodom neki narobe. In bolje prej, kot pa šele v kakem 3. mesecu. Vse to sem vedela. Pa vseeno sem jokala, ko sem se iz anestezije zbudila, ko sem vedela, da ga ni več. Sploh ne vem zakaj, če sem vse prej dobro prenašala. Je bil samo tisti trenutek, ko sem se morala poslovit od njega.
Mogoče vama bo ta žalostna izkušnja dala možnost, da se o vsem pogovorita in se odločita, če sta res pripravljena na otroka. Nisi ti kriva za to, kar se je zgodilo. Prav tako nisem kriva jaz in še na tisoče mamic, ki se jim je zgodilo isto. To je naravna selekcija. Vseeno bi ti pa svetovala, da pojdi na pregled k svojem ginekologu. Tudi po čiščenju moraš iti na pregled. Lahko pride do komplikacij, če še kaj v maternici ostane.
Želim ti veliko sreče in enega zdravega user posted image , ko bosta oba pripravljena na to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.9.2010 7:41:36   
tanjusi
anonimnauser posted image
Saj vem da je hudo , ampak pojdi k zdravniku da pogledata če je vse ok ... pa pogovarjaj se je boljekot če si tiho-....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.9.2010 13:51:05   
Anonimen
tanjusi,oprosti ko takole berem tvoje odgovore,a te lahko vprasam o imenu tvoje g?rada bi svojo zamenjala,pa ne vem katera je vredu,se mi pa dozdeva da tvoja je!meni moja ni nic pojesnevala okrog ss,ces da manj vem tem boljse je!HVALA

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.9.2010 16:50:18   
tanjusi
anonimna , oprosti če sem dajala tak vtis da je moja ginekologinja tako super.... veliko sem sama prebrala se pogovarjala z ženskami tule na forumih in ko sem prišla k ginekologinji in ji povedala kako svojo domnevo je pa potrdila... drugače me pa moti da je panik... določene stvari ko bi bilo treba se ne pobriga, ko pa ne bi bilo treba pa naredi paniko..., toliko ... bomo pa preživeli... novo gin. je itak zelo težko dobit... od kot pa si ti ?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.9.2010 19:54:41   
Anonimen
pozdravljena tanjusi!                                                                                                          SEM iz okolice lj in si resnicno zelim zamenjati g,po vseh ss si to res zelim!ZA vsako informacijo bom hvalezna!lp

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
13.9.2010 23:00:49   
Anonimen
Morem vam povedat, da sem tudi sama imela spontani splav in sem tukaj vedno izlila svojo žalost. Seveda sem vedno ostala anonimna.
Sedaj pa vam sporočam, da sem srečnauser posted image  v 11 tednu nosečnosti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
14.9.2010 6:51:30   
lananai
Anonimna, bravo! Zdej pa še za nas drži pesti! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
20.9.2010 0:13:50   
Anonimen
Seveda držim pesti za vse vas.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
20.9.2010 0:29:09   
juniorka
Sem eno oddajo gledala z resnicnimi zgodbami, pa vam moram napisat...
Zenska je imela vec ss in je rekla, ocitno mora bit nekaj narobe z mano... po zdravniskih pregledih so ugotovili 300x povecanje toksinov, predvsem merkurja. Glavni vir so velike ribe (tuna ipd.) Je sla na dieto in zanosla bp. Tako da, tudi ribe niso vedno zdrave... Ce slucajno kteri pomaga.
Drzim pesti za vse!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nove borke oz. pričakujemo + po ss
20.9.2010 5:00:00   
kalb007
Eche un vistazo a tu blog, tu estilo de escritura, escribiendo los conocimientos y la potenciación del papel de estudio. Al mismo tiempo también compartir feliz.



















____________________________________________________
pandora charm bracelet/pandora jewelry/pandora

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...





ksenci

ste zadovoljni s svojim življenjem? partner, stanovanje, otroci, služba, prosti čas?

da zelo zadovoljen/a (40%)

da zadovoljen/a (27%)

še kar zadovoljen/a (27%)

nezadovoljen/a (5%)

zelo netadovoljen/a (1%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!