|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 179 180 [181]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
11.2.2014 9:17:51   
jona klara
aspera-user posted image user posted image

mene zanima, če ima katera izkušnje v mb z spontanim postopkom, če pove izkušnjo, uspešnost , kaka je cena
hvala

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Ambulanta MB - 2. del
11.2.2014 9:19:23   
jona klara
tara- še malo pa bo pikanje, bravo, sedaj se boš čisto drugače počutila kot pri rešu

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.2.2014 9:40:12   
tara.81
ja, jona klara še malo in se začnem pikat!!!! Ja, občutek je že zdaj drugi, ni primerjave.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.2.2014 14:34:19   
aspera
tara.81, upam, da bo Mb zate zmagovalna kombinacija user posted image .

Jaz sedaj, ko pomislim na nov postopek, tudi že komaj čakam in se ga veselim (čeprav se bom še malo načakala), ker v Mb me res čisto nič ne skrbi it. Če bi pa morala sedaj v Lj, bi me pa že sedaj skrbelo. V Lj res nisem bila sproščena in ta postopek pri njih me je res napsihiral user posted image .

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.3.2014 1:00:22   
inceeq
Pozdravljene :)
Sem nova tukaj in imam nekaj vprasanj. S partnerjem delava na user posted image ze dobro leto in danes sem dobila napotnico na UKC Maribor oddelek za reprodukcijo. Jutri bom poklicala in se narocila na prvi pregled. Sedaj me pa zanima celoten potek od prvega pregleda do otrocicka :).
Ali je se katera, ki se bo v bliznji prihodnosti narocila?
Hvala vam za odgovore in lep pozdrav.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.3.2014 11:02:31   
biba85
Ja, jaz sem se naročila že v februarju, prvi pregled pa imava komaj v julija. Pa ti oz. vidva. Tudi mene zanima, kako vse skupaj zgleda?

(odgovor članu inceeq)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.3.2014 12:36:07   
inceeq
Jaz sem se naročila danes in imava prvi pregled 9.9.2014..žal so vmes dopusti, tako da se bova kar načakala..Pa imata vidva kakšne preiskave že opravljene, ali gresta povsem od začetka?

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.3.2014 17:21:29   
biba85
inceeq poslala sem ti zasebno sporočilo user posted image

(odgovor članu inceeq)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.3.2014 22:01:47   
inceeq
Biba85 nič nisem dobila :(

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.3.2014 9:54:37   
biba85
Sedaj pa mislim, da bouser posted image

(odgovor članu inceeq)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.4.2014 8:19:43   
nelly208
Lep pozdrav punce,
čakalne dobe so res dolge za prvi posvet. Jaz sem čakala točno pol leta. Prvi posvet sem imela januarja, na katerem so mi dali nekaj napotnic za laboratorij (pregled hormonov, spolno prenosljivih bolezni, in še kaj ti pregledajo). Ker sem bila 2. dan ciklusa sem hvala bogu še isti dan opravila s tem. Partnerju so pa na prvem posvetu določili datum za spermiogram in to je bilo za 1 mesec. jaz sem še prej imela 2x UZ, kjer so pogledali kako so folikli, ali ima maternica pregrado itd. (aha, izvid od HSG, ki sem ga naredila po naročilo svoje ginek. sem prinesla na prvi posvet). Ko je partner opravil v februarju spermiogram, sva potem marca imela 2.posvet, kjer so mi povedali diagnozo (to sem tako že vedela prej, da je v meni problem) in naju vpisali v čakalno listo. Tako, pa smo aprila in še vedno čakam, da mi sporočijo kdaj se prične postopek.
Se načakaš... ampak saj mine, če pogledaš nazaj :)

(odgovor članu inceeq)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Ambulanta MB - 2. del
11.4.2014 9:32:02   
Anonimen
Pozdravljene,

ali ima mogoče katera pri roki številko v MB na katero se kliče, da se naročiš na UZ, ko si v postopku?

hvala

(odgovor članu nelly208)
  Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Ambulanta MB - 2. del
11.5.2014 21:06:56   
Anonimen
Imam eno vprašanje,. Ali ima katera izkušnje z ambulantno histeroskopijo. Jaz se v MB naročam že dva meseca, pa me še niso poklicali za poseg, naslednji mesec pa imam posvet z zdravnico in do takrat moram imeti to opravljeno, ker v nasprotnem primeru se mi bo pregled verjetno prestavil na september. Koliko časa ste čakale? Zanima me še ali v juniju oz. juliju še delajo IUI. Hvala za vse odgovore.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Ambulanta MB - 2. del
21.5.2014 12:44:29   
Anonimen
Punce...nisem več pametna. Danes je drugi dan, ko delam O teste, ki so mi jih dali v MB. Danes in včeraj je bil test zjutraj (s prvim jutranjim urinom) takoj pozitiven, včeraj zvečer negativen, zdaj sem enega spet naredila in je črtica komaj komaj vidna. Delam po navodilih, ki sem jih dobila in zdaj ne vem več kaj si mislit. Danes je 20. dan cikla, "ta pravi" izcedek imam že kar nekaj nekaj dni, v jajčnikih me tudi skozi neki špika.

Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Ambulanta MB - 2. del
22.5.2014 7:06:07   
MauMow
Jaz ovulacijskih testov nikoli nisem delala z jutranjim urinom, ker pravijo da je preveč koncentriran in dobiš lažne rezultate. Delala sem ga z drugim ali tretjim urinom. In ko je bil cca 16 do 18 dan je pokazl pri meni osebno pozitivno.

Kar se pa tiče špikanja mene skos špika predno dobim ovulacijo (cca 3 dni prej začne) ko pa je ovulacija pa neha. Ne vem če ti kaj pomaga ampak tako je pri meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Ambulanta MB - 2. del
22.5.2014 7:27:00   
Anonimen
MauMow jaz sem jih tudi vedno delala tako in mi je prav pokazalo. Povsod berem, da jih takoj zjutraj ni prav delat ravno zaradi koncentracije hormona. Sem ravno zato v ponedeljek sestro izrecno vprašala, če res z jutranjim urinom in je rekla, da ja, da naj zvečer potem ponovim test, če je bil zjutraj pozitiven. Sem jim pisala, ker je zdaj spet pozitiven in me prav zanima kaj mi bojo odgovorili... user posted image user posted image

Hvala,
Auser posted image

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Ambulanta MB - 2. del
22.5.2014 7:46:57   
Anonimen
Anonimnauser posted image stvar je taka. Če moraš delati O teste zaradi prenosa zamrznjenčkov, potem moraš te teste, ki ti jih dajo v MB delati zjutraj. Takšna imajo navodila že kar nekaj let. Je pa novo to, da ga je treba ponoviti zvečer (feb še tega niso prakticirali). Ker je namreč tako, da imajo nekatere zelo hitro pozitiven test (ravno zaradi koncentracije urina) in se s tem večernim urinom želijo prepričati če je to res to. Jaz sem vedno poleg MB testov delala še O teste, ki sem jih naročila iz ebay-a. Delala sem jih pa takole: s prvim urinom MB test, z 2. urinom test iz neta in potem še enkrat ob 16h (vsaki dan ko je bilo treba delati teste) test iz neta. In ko so bili VSI pozitivni sem klicala. Pri meni je bilo to 14.cikla, 15.dan pa sem svojo O tudi konkretno čutila.
Ni pa mi jasno to, da si danes, če se ne motim 21.dan cikla in še ni pop pozitiven? Ali imaš daljše cikle ali kako?

A user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Ambulanta MB - 2. del
22.5.2014 10:36:18   
Anonimen
O, hvala A user posted image ja, cikle imam kar dolge, ponavadi je O res nekje okoli 20. dneva, pol user posted image pa 33. dan cikla. Veš kako mi je žal, da nimam več O testov na zalogi, nimam niti enega, ker sem bila prepričana, da jih ne bom potrebovala. 3 imam še iz MB-ja in jih čuam za pol zvečer in mogoče jutri!? user posted image V DM-u pa tudi ne bi dajala 15€ za 5 komadov. Tudi meni ni jasno kako, da popoldan ni pozitiven. Danes je bila npr. zjutraj spet v trenutku pobarvana testna črtica, prejšnje dneve je bila enake barve, danes se mi zdi, da je bila celo za odtenek močenjše barve od kontrolne. Jao...bom doktorirala iz teh testov. user posted image user posted image

Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4518
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 179 180 [181]
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 179 180 [181]
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?