|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 22:39:56   
mijateja
Iris, si že rodila?


(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 23:12:57   
iris1978
Mijateja, če misliš mene, potem ja. 18.11. je na svet prikukal naš Adrian Sebastijan. Kako pa si ti?

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 23:30:05   
mijateja
Aha, tebe;))) O, lepo, čestitam, mami! Veliko sreče, zdravja in crkljanja;)
Pri nas je še vedno vse po starem;)

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 23:31:08   
iris1978
Še vedno nič novega? Pa saj bo :-) A si že imela kak nov postopek?

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 23:38:29   
mijateja
Po postopku sem potrebovala kar nekaj časa, da sem se pobrala. Nekje aprila računam, da bom šla po zamrznjenčka iz prejšnjega postopka.

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 23:43:05   
iris1978
Verjamem, da si potrebovala čas. Ne morem si niti predstavljat, kako ti je bilo. Aprila pa v nove boje, napolnjena z energijo in pozitivnim razmišljanjem :-) .

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Ambulanta MB - 2. del
30.11.2013 8:36:26   
pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Pikec moj, kako se kaj počutiš?

Miklarom, držim pestke user posted image user posted image

Eeee Mismis sej veš kako v pričakovanju ;-)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.12.2013 7:03:54   
coala
Adelle,jaz ti svetujem MB,zgleda da si imela isto izkušnjo na punkciji pri dr Rešu kot jaz,sem mislila,da umrem,Sem ležala tam pri njemu pol še več ko eno uro,da sem lahko sploh vstala in šla do avta.Moj je bil tolk prestrašen,da je rekel,da ne greva več v postopek ker ko me je videl pa ni vedel kako mi pomagat.No pol sem ga prepričala,da zakaj še ne bi izkoristila zadnji postopek preko zdravstva in sva šla v MB.Sedaj sem v 13 tednu nosečnosti.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.12.2013 7:58:03   
pikovit
Miiiiiklica kakšno je počutje :-) še malo pa bo to to :-)

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.12.2013 9:28:47   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Limonca sorry napaka 1000€ so zdravila ;-)


se mi je zdelo, da je mal premal. user posted image Katera zdravila si pa mela, da tok nanesejo? Jaz sem mela merional (3 ampule/dan) + suprefact pa sem dala cca 450-500.

zdle sem šele videla, da sem se zmotila, da ti še vedno čakaš, da še ni konec.. se pravi, da navijamo in stiskamo pesti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil limonca* -- 2.12.2013 9:31:02 >

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.12.2013 9:46:15   
pikovit
Limonca imam dipherilin in gonal.Gonal je drag!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Ambulanta MB - 2. del
2.12.2013 22:54:51   
Adelle
Coala, hvala za odgovor. Odlocitev je padla, greva v MB v nove boje... ampak to bo itak cez 1 let, ker morava cakat...

Lepo nosecnost ti zelim.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 8:07:21   
pikovit
Miklič kako je šlo danes zjutraj?Ste nalulali lep plusek :-D

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 8:17:24   
zari
mish kako si? še vedno držim pestkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 8:29:22   
zari
pikovit kdaj pa ti lulaš? če ni skrivnost in resnično upam da je tokrat uspelouser posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 9:47:19   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: zari

pikovit kdaj pa ti lulaš? če ni skrivnost in resnično upam da je tokrat uspelouser posted image .

Hahah Zari veš da ni skrivnost 10.12.Ma jaz sem tukaj kuhana in pečena user posted image user posted image .Ma valda bo enkrat tudi nam namenjeno user posted image
So pa vsi znakci zginili napihnjene prsi in trebuh.Ostali so samo krči in tak čudno pekoč občutek user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 9:59:30   
zari
pikovit to bo kar kmalu, čeprav vem da se vseeno vlečeuser posted image .
Glede znakov, pa kolker veš, da ponavadi po postopku zbledijo in se kasnej spet pojavijo, sam ta PSIHA.
Bova pa podobni čas izvedeli na čem svauser posted image upam da pozitivno za obe oz.za vse ki trepetamo.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 10:51:28   
aspera
pikovit, če bi se jaz zanašala na znake, bi tudi že zdavnaj obupala. Sem imela že 5 dni občutek, da bom vsak čas dobila user posted image , prsi so mi kmalu po punkciji splahnele in niso bile nič boleče, blage krče sem imela samo 3.dan po ET, potem pa čisto nič več. Pa zdaj sem bila takole proti večeru malo napihnjena, ampak nisem vedela od česa, lahko bi bilo tudi od hrane. Meni moji znaki, ki jih sploh ni bilouser posted image , niso čisto nič nakazevali, da bi bila lahko noseča.

Stsikam pesti na rokah in nogah, da bosta user posted image , zari in pikovit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 11:31:30   
pikovit
Heheehe punci hvala vama Zari itak da bo :)

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 11:49:40   
zari
aspera saj vemuser posted image in HVALA!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Ambulanta MB - 2. del
3.12.2013 21:19:30   
mish
zari - žal nimam dobrih novic, tako da naslednje leto v novi boj. Bom pa držala pesti zate, da sporočiš lepo novičko še letos. Enako velja pa tudi za vse ostale sotrpinke, lepe novičke so vedno lepa spodbuda za naprej, tako da glejte da bo čim več user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.12.2013 4:02:58   
zari
mish ne nouser posted image .
Sem res upala, da dobim dobre novičke in da se je bebi pač kasnej vgnezdil, ja ja saj vem, tu je pač čista loterija.user posted image
No resnično upam, da vama naslednje leto uspe. A imata še kakšnega eskimčka, potem je mogoče lažje, no midva imava samo tega in hvala za dobre želje.
Tebi pa pošiljam dobre misli in košuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.12.2013 18:57:40   
mish
zari - imava še neki iz tega postopka, tako da bomo kr naslednje leto spet šli ponje ;) Nažalost je res vse skupaj loterija in naravna selekcija, tako da lahko samo v upanju vztrajamo naprej. Ti pa lepo čuvaj vajinega eskimčka, mi pa držimo pesti, da bo na toplem in varnem naslednjih 9 mescev. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.12.2013 8:31:47   
limonca*
pikovit, miklarom, kako kaže?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.12.2013 9:24:12   
pikovit
Belina zdej se začnejo te dnevi.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?