|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 19:07:26   
mish
Zanima me kakšne izkušnje imate s testi za nosečnost ? Čez 3 dni imam krvnega in seveda me je že vnaprej zanimalo kaj me čaka. Naredila sem dva CB, ki sta pokazala rahli + ter en FS, ki je bil čisto negativen. Teste nisem delala z jutranjim urinom, ampak popoldan. Kaj si naj zdaj mislim, če pa bi FS naj bil občutljivejši kot CB ??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 19:13:49   
zari
No pomojem je to touser posted image , osebno bolj zaupam CB. Jutri ponovi z jutranjim in ti bo potrdilo da siuser posted image tud BC.

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 19:16:39   
mish
nimam jih več tako da bom kr počakal na krvnega, samo me je strah da bo kaj narobe in da bo vse skup šlo ... user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 19:16:51   
zari
oz. sem mislila FSuser posted image .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 19:26:08   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: mish

Zanima me kakšne izkušnje imate s testi za nosečnost ? Čez 3 dni imam krvnega in seveda me je že vnaprej zanimalo kaj me čaka. Naredila sem dva CB, ki sta pokazala rahli + ter en FS, ki je bil čisto negativen. Teste nisem delala z jutranjim urinom, ampak popoldan. Kaj si naj zdaj mislim, če pa bi FS naj bil občutljivejši kot CB ??? user posted image user posted image user posted image


Doli v ordinaciji sem dobila napotnico in šla v laboratorij dat kri. Potem pa sem bila z zdravnikom dogovorjena ob določeni uri. Tam mi je potem izvid razložila.
S tem, da sem naredila en test iz plodnost.si (ne vem kakšne znamke je) je bil pozitiven in krvni test tudi.
Mislim da CB kar točno kaže. Mogoče pa v tem času ko čakaš na krvnega narediš še digitalni CB. Ta pa napiše tisto kar je.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 19:32:15   
mish
CB digital z indikatorjem je tudi pokazal + 1-2 , saj vem da sem čudna, ampak mene vseeno mori ta negativen FS user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 20:18:34   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: mish

nimam jih več tako da bom kr počakal na krvnega, samo me je strah da bo kaj narobe in da bo vse skup šlo ... user posted image

Zavedaj se da je še vedo zgodaj in mogoče ni pokazal pozitivno ker ni bil jutranji urin, ker ta lahko dela čudežeuser posted image .

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 20:31:17   
Anonimen
Punce a čez vikend delajo UZ v Mariboru? hvala

(odgovor članu zari)
  Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Ambulanta MB - 2. del
26.11.2013 20:51:08   
mish
ja, tudi čez vikend delajo UZ

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Ambulanta MB - 2. del
27.11.2013 18:50:30   
Anonimen
Ker sem učeraj dobila user posted image sem danes klicala v Mb (ker naj bi prišla 5 dan na UZ) in mi je rekla naj pridem v petek,ker čez vikend ne delajo.

(odgovor članu mish)
  Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Ambulanta MB - 2. del
27.11.2013 19:51:28   
coala
mish,če je CB pokazal + pol je ziher plus men je tud na 10 dan pokazalo rahlo črtico,pa na 12 tudi rahlo črtico na 14 dan pa vredu + 15 dan sem imela krvnega in je ratalo.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Ambulanta MB - 2. del
27.11.2013 20:03:12   
mish
coala - hvala ti za optimistično napoved user posted image

anonimen - to mi je pa čudno, ker sem že bila na UZ tudi čez vikend

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Ambulanta MB - 2. del
27.11.2013 21:11:32   
Anonimen
mish ne vem... mogoče,ker je prvi UZ pred IUI,sem prvič v MB tko da nič nevem user posted image

(odgovor članu mish)
  Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 5:02:01   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mish ne vem... mogoče,ker je prvi UZ pred IUI,sem prvič v MB tko da nič nevem user posted image

No tud jaz sem bila za vikend na UZ, pa ne samo enkrat, res pa je da sem bila že v postopku in na spremljanju foliklov, če pa je samo informativni UZ pa verjetno res te delajo med tednom. No tud jaz bom jutri tamuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 5:16:49   
zari
mish imam pa zate eno vprašanje, a si imela pred ETZ še kakšen UZ, ker men je na zadnjem UZ in edinem gin. rekla da še je en dan prej ali pa isti dan. Ko sem sestro to uprašala, ker sem klicala zaradi pozitivnega LH testa, je rekla da pokličejo na dan ET in da takrat zvem, ne vem no, ker takrat bo itak prepozen UZ če kaj ne štima, npr. pretanka sluznica. ETZ imam v petek, to je jutri user posted image in kdaj imaš ti krvnega? Pa itak da je to to.user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 7:38:57   
coala
Aja mish,pa ziher je to to ,ker zamrznjenčki se itak radi primejo,kolikor sem jaz zasledila skoraj vsaki z zamrznjenčki uspe :-)

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 10:26:42   
miklarom
tara81 - verjemi da boš sedaj kmalu dobila še pošto za razgovor pri katerem ti bodo dali vsa navodila v kateri skupini boš in kdaj začneš s femodenom, ker gre kar dokaj hitro ko enkrat prejmeš prvo pošto. jaz sem bila v postopku junija ko no uspelo in sem konec julija že prejela pošto za razgovor v septembru in takrat smo potem že začeli s postopkom.
držim pesti da doniš še letos user posted image .

latka - super še malo pa bo želim ti čim manj boleč in hiter porod da čim prej vidite svoja dva sončka user posted image pri nas je zaenkrat še vse vredu test pa imamo v sredo 4.12.

pikovit - moja draga kako si mi ti kaj ? kako kaj pri tebi ? večkrat se spomnim nate kako kaj . Hvala upam da nam tokrat Miklavž prinese lepe novičke user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 10:33:12   
miklarom
zari - vedno preden ti vstavijo zarodek ti naredijo UZ , da vse prej pogledajo , tako delajo v MB

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 10:39:04   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

zari - vedno preden ti vstavijo zarodek ti naredijo UZ , da vse prej pogledajo , tako delajo v MB

Res upam da bojo, ker februarja letos mi niso in sem imela samo en prvi UZ in potem nisi prepričan če je vse v štartu OK, aja pa tud zamrznjenček se ni prijel. Pa hvala za odgovor.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 16:34:24   
mish
zari - ja kot so ti punce povedle, ko prideš tja na ETZ ti najprej naredi UZ. Krvni je že bil in je zelo nizka beta, tako da verjetno ne bo nič iz vsega skupaj.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 16:42:18   
zari
mish hvala za odgovor, kdaj imaš pa ponovno preverjanje bete, tud sama sem že imela takšen primer samo jaz sem prej krvavela, tako da zate še ni vse izgubljeno, močno držim pesti.

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 16:45:14   
mish
zari - rekli so naj pridem čez 5 dni, takrat bo vse jasno, krvavitev pa nisem imela še nobenih

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Ambulanta MB - 2. del
28.11.2013 16:55:03   
zari
Tako da je še upanje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mish)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 9:02:21   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

zari - vedno preden ti vstavijo zarodek ti naredijo UZ , da vse prej pogledajo , tako delajo v MB


Miklica meni so ga samo 2x user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 9:08:49   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

tara81 - verjemi da boš sedaj kmalu dobila še pošto za razgovor pri katerem ti bodo dali vsa navodila v kateri skupini boš in kdaj začneš s femodenom, ker gre kar dokaj hitro ko enkrat prejmeš prvo pošto. jaz sem bila v postopku junija ko no uspelo in sem konec julija že prejela pošto za razgovor v septembru in takrat smo potem že začeli s postopkom.
držim pesti da doniš še letos user posted image .

latka - super še malo pa bo želim ti čim manj boleč in hiter porod da čim prej vidite svoja dva sončka user posted image pri nas je zaenkrat še vse vredu test pa imamo v sredo 4.12.

pikovit - moja draga kako si mi ti kaj ? kako kaj pri tebi ? večkrat se spomnim nate kako kaj . Hvala upam da nam tokrat Miklavž prinese lepe novičke user posted image


Miklarom kaj naj ti rečem sem brez besed,tudi jaz bila v postopku.12x se mi zdi,pa da ne štejem zraven še vseh zamrznjenčkovuser posted image .Pa je spet en podn.Na 5 dan eno morulo in zgodnjo blastocisto.Tema.Se mi zdi da od kar plačujem je vedno slabše.Sedaj sem imela samo 8 celic.Sej veš jaz sem jih pridelovala za šalo.Mogoče so pa že leta tukaj.
Kar se pa tiče sestr in zdravnikov sem bila pa vedno fulllll zadovoljna.Če ne bi bilo toliko za plačat bi še vztrajala.Tako pa ....ne gre več.Vsi prihranki so šli user posted image .Zdej pa imej otroka če lahko user posted image
ahahahaha user posted image
Miklica veš da ti želim da ti dobri možje prinesejo tisto kar si najbolj želiš.En velik + user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?