|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 10:17:31   
aspera
pikovit, če ni preveč osebno vprašanje ... Koliko pa stane samoplačniški IVf oz. ICSI? Ne zanima me zdaj točno zate, koliko si dala, ampak na splošno cene.

Drugače ti pa reeees iz srca privoščim, da ti tokrat uspe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 10:26:32   
pikovit
Ja zdravila pridejo okol 100 evrčkov,postopek pa 2000 €
HVALA ZA LEPE ŽELJE :-)

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 12:26:42   
limonca*
vidim, da so stare borke spet v akciji.user posted image user posted image

miklarom, navijam, saj veš. user posted image user posted image

pikovit, žal mi je.. user posted image user posted image ni mi pa čist jasno - 2000€ pride IVF v MB? Zdravila pa komaj 100? Kaj si pa imela?
Jaz sem bila ravno pri Rešu, ICSI postopek, 1100€ + zdravila okoli 500.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 12:53:36   
Adelle
Živ punce... jst mam eno prošnjo za vas, ker vidim da hodite v MB. Z mojim sva do zdej bla 2x pri Rešu pa sva se odločila da bi šla probat v MB. A majo kakšno internetno stran, mejl karkol da jih jst kontaktiram da vidim kolk je čakalna doba pa tko naprej?

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 13:15:01   
pikovit
Limonca sorry napaka 1000€ so zdravila ;-)

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 13:24:03   
mismis
Adelle, njihova internetna stran je tole: http://www.ivf-mb.com/onas.htm

lahko jim pišeš tudi na mejl: ivf.mb@ukc-mb.si


pa boš dobila vse informacije

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 13:25:24   
mismis
Pikec moj, kako se kaj počutiš?

Miklarom, držim pestke user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 13:57:44   
Radenska_
ojli.
Jaz grem nepričakovano spet v postopek IUI. Včeraj sem bla v MB za razgovor pred IVF/ICSI pa je reku da bi probali še s femaro in ker sem bla ravno četrti dan sem včeraj vzela prvo tableto :P
Hkrati pa bo spisana dokumentacija za IVF/ICSI in če bo postopek neuspešen grem takoj na čakalno listo.
Se pa bojim tega da bi mogla it...
Mam ful visok AMH, kar je po svoje dobro (odlična rezerva) hkrati pa kaže na PCO...
In sem že pri gonalu 75 imela hiperco, tuki pa začnejo z dvakrat večjo dozo.
So mi že takoj rakli da v kolikor bo IUI nespešen bo po vsej verjetnosti potrebno najprej punktirat, oplodit vse skupi, narest zamrznjenčke in jih kasneje vstavit, da se prepreči hiperco user posted image user posted image
Upam da bo že zdaj uspelo in sploh ne pridem do tja...Ker to na že itak dovolj čakalne za postopek nanese še 3 dodatne mesece.najmanj.

Je katera imela IUi in femaro ali pa podobne izkušnje potem v samem postopku, PCO, visok AMH?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 16:13:16   
Adelle
mismis, hvala lepa. user posted image

Srečno vsem!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 16:31:33   
Adelle
Malo sm prebrskala njihovo spletno stran in me zanima ali punkcijo opravljajo pod lokalno anestezijo kot sm slišala ker gor piše da ni potrebe po kakršnih koli injekcij pa to... Če dajo anestezijo koliko časa moraš ostati tam? Pa še zanima me ali te kakšen dan po punkciji pokličejo če se slučajno nobena celica ne oplodi da ti ni treba hodit tja al vseen greš zastonj pa ti rečejo da ne bo ETja?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:30:45   
zari
Adelle lokalno anestezijo delajo na lastno željo, lahko se tudi odločiš brez. Samo se punce v večini odločajo zanjo, sama sem jo imela že trikrat in mi ni bilo nikoli žal. Poteka pa tako da se zjutraj zberemo v dnevnem prostoru, kateri je zelo urejen se na WC-ju preoblečeš v spalno ali pižamo, copate imaš zraven in lahko tud šlafrok. Nato pride sestra in izpolni vprašalnik in zmeri temperaturo in pritisk, potem grejo po cirka pet v prostor za okrevanje, kjer so postelje, nato ena po eno odhajamo v operacijsko kjer te anastezist uspava (so pa zelo prijazni) in nato te zbudijo v sobi za okrevanje in te vprašajo kako se počutiš, če je bolečina previsoka, zdravnik predpiše protibolečinsko terapijo, katera je v "flaši", dobiš jo v žilo. Poseg traja cirka 15 minut in potem odležiš tud cirka 1 uro. Z mano je bila v zadnjem postopku tud punca kateri je ponavadi slabo po narkozi in so jo obdržali v normalni sobi za pacijente do večera. Tako da se res posvetijo vsakemu pacijentu.
Res pa je da tud oni niso vsevedi ampak sem osebno z njimi zeeelo zadovoljna.

Upam da sem ti kako pomagala, pa zelo mi je žal za tvoji pikici, ne bom napisala da vem kako se počutiš, ker sem osebno najbolj sovražila te besede, ker res nihče ne ve kako počutiš, sem pa bila sama že večkrat v tvoji koži in z časom je lažje, vendar pozabiš ne nikoli.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:38:33   
zari
Za oplojene celice pa predvidevam da pokličejo. Če je veliko celic ti dajo termin za transfer na 5 dan, samo že v naprej opozorijo da bodo poklicali če bo kakšna sprememba, če je pa majn celic pa ponavadi 3 dan.

Pa še to, po punkciji bi naj spil od 2 do 3L tekočine, da preprečiš hiperco, posebno če je veliko celic. To ponavadi posebej opozorijo.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:40:35   
Adelle
zari, hvala za informacije in lepe besede. Nisem še čist prebolela to kar se mi je zgodilo, mislim da še zmeri nekako ne dojemam čist..

Aja, se pravi imajo splošno anestezijo in ne lokalno? No tok boljš user posted image user posted image Jaz vem da brez karkol tazga ne grem več na punkcijo, nikol več, sm mela preboleče izkušnje.

Hvala še enkrat.

< Sporočilo je popravil Adelle -- 29.11.2013 17:42:07 >

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:44:41   
zari
Predvidevam da ja, saj imamo pravico tudi to zvedet, a ne.
Pa zakaj se nebi razvijale?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:50:18   
zari
upsuser posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:52:29   
Adelle
No ne vem, pri Rešu si to zvedu k si pršu tja na ET. Mal je zoprn tja peljat se sam da zveš da ne bo nič... user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 17:57:43   
zari
No ne vem, mogoč je pa poanta v tem da se potem dogovori kako naprej in sprememba terapije in tako dalje. No kot sem napisala ne vem.user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:01:48   
aspera
zari, ti verjetno misliš na splošno anestezijo, lokalna je tisto, ko ti dajo injekcijo v steno nožnice.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:05:51   
zari
Ja itak, sem se zmočilauser posted image
Tud zato je bil ta upsuser posted image user posted image user posted image
Pa saj sva se razumeleuser posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:10:20   
Adelle
Evo dobila sm odgovor na mejl. Zdej naročajo za april 2014. Se pravi če greva aprila na pogovor, naj ne pričakujem da bomo v postopek pred septembrom? Ker preiskav mava bolj mal pr Rešu narejene, sicer 2 postopka mava za sabo a vseen. Pa še poletje bo takrat, dopusti... Jaoooo, en let bo okrog do naslednjega postopka...user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:14:47   
zari
Ja ja se kar čaka, dokler ne prideš notuser posted image . In kaj bosta sedaj?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:15:55   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: zari

Ja itak, sem se zmočilauser posted image
Tud zato je bil ta upsuser posted image user posted image user posted image
Pa saj sva se razumeleuser posted image


Sem vidla potem, ko sem naprej brala user posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:18:53   
aspera
Adelle, jaz sem tudi hotela v MB iz LJ, ampak ko sem klicala in so mi povedali kdaj bi šele prišla na vrsto za prvi posvet, sem obupala in rajši ostala v LJ, ker sem bila že napotena v postopek ICSI. V LJ ti za punkcijo vsaj dajo injekcijo ketonala in lokalno v nožnico, Reš pa nič ne da, kakor berem od drugih punc.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:25:49   
Adelle
zari, zdej pa ne vem kaj nardit... vem da je boljš počakat pa da rata kokr da rinem iz postopka v postopek, sam...ne da se mi še en let čakat!!!!!! K Rešu ne grem več, to je definitivno... če bi pa na kliniko v LJ šla pa tud bom pomoje čakala... ma k**** je vse skupi! Ne vem...

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Ambulanta MB - 2. del
29.11.2013 18:44:46   
zari
Adelle ko je želja velika je tudi mesec preveliko ne pa skoraj leto.user posted image
Samo veš tud ko si v postopkih minejo lahko leta in ni uspeha.user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?