|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 13:29:19   
september1
baby v celju ni epiduralne tko da,.... lahko v počepu rodim sam mora bit tista babica takrat v službi(samo ena to opravlja-ostale se še bojijo.)

ja zaljubljena iz tvojih ust v božja ušesa. a mi poveš ti lahko greš na mamin forum?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 14:43:03   
talika81
september, ti kar mej vse lepo pripravljeno, če te slučajno hitro zagrabi in boš morala it.  no, vsaj veš, da je še vse ok, če je še tako aktiven.
a ime že imata izbrano ali je to skrivnost?

baby, jaz sem vredu. tudi pri meni so slabosti samo občasno še prisotne. glede moje nuhalne si najbrž prebrala. zdaj čakam samo še na izvid od DHT-ja, ampak jaz sem ziher, da je vse ok. user posted image

pikachu, kolker se jaz spomnim, so nam  napisali, da do UZ kontrole pri svojem G priporočajo počitek. in na podlagi tega lahko potem imaš bolniško. tako da ti to lepo pokaži svoji ginekologinji, svoji zdravnici pa le sporoči, da ti odpre bolniško še naprej. če bi rada bila še na bolniški.
jaz sem jo sicer zaključila z dnem testa. to pa zato, ker nimam fizičnega dela v službi in sem se vredu počutila.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 14:54:44   
september1
talika ime že imava izbrano, ki pa naj še ostane skrivnost teh nekaj dni.user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 14:57:08   
talika81
sej se razume. če smo do zdaj zdržale, da nismo vedele, bomo pa še res teh nekaj dni.

sobica je končana?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 18:57:05   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: baby1978

Pozdravljene punce, da se vam še jaz malo javim. Najprej naj se pohvalim, da sem od sobote naprej gospa, saj sva se poročila. Bebica je supper, kot zgleda bo fantek, tudi krvne preiskave sem opravila in je vse supper. počutje pa še vedno - slabosti občasne.
Vsem , ki čakate na postopek, naj vam čimprej mine.
Pozdravček vsem starim in novim članicam RR.



baby, čestitke. res lepa novica. torej ti je 2010 usojeno in si ga boš zapomnila. 2011 bo pa najlepše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 18:59:49   
športnica


o UZ ti napišejo, da imaš kontrolo pr svoji ginekologinji in priporočajo počitek, tako, da jaz sem že od vsega začetka doma. In bom do konca.....


pa si večinoma doma ali greš tudi kaj naokoli? kakšne omejitve? meni bi se zmešalo bit do konca doma. razen če lahko greš ven itd. si že imela kakšno komisijo doma? sm firbec kako strogi so user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 20:14:06   
zaljubljena23
september ne...Imajo težave in še vsaj dva dni ne bo delal, tako je ursula napisala na FB-ju...Sicer ne vem, če veš ampak musisa je povila fantka Andraža...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 21:03:22   
september1
zaljubljena hvala za info
za musiso pa vem ja.si je zaslužla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 9:51:40   
zaljubljena23
No zdaj pa si ti na vrstiuser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 9:57:06   
talika81
ja, točno ... september, zdaj si pa ti na vrsti ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 10:25:50   
september1
joj punci ne se hecat.user posted image user posted image user posted image

me je kr mal stisnilo pr srcu.

talika sobica je že končana sam zibka še zmeraj ni.user posted image



(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 10:47:53   
talika81
ja, kak pa to, da še ni končana? ša sej bo pravi cajt, boš vidla.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 11:00:59   
zaljubljena23
september, nič se ne hecava...Donošeni ste...Tako da go for it...Zibka pa bo tudi...Če ne, pa se boste pač stiskali trije na eni postelji kratek časuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 11:33:36   
september1
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23
Zibka pa bo tudi...Če ne, pa se boste pač stiskali trije na eni postelji kratek časuser posted image user posted image user posted image


verjetn to hoče moj user posted image .user posted image jst pa nisem preveč ker otroc se prehitr lušnega navadjo.

ja res smo donošeni in dans me je začelo že dol tiščat. v ponedeljek mam kontrolo in da vidim kaj bo teta G povedala.

vedve bosta pa tud kr kmal za mano.čas beži. kr ne morm verjet,  se mi zdi da sta šele povedli veselo novico zdaj se pa že polovički bližata.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 12:54:37   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: september1

IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23
Zibka pa bo tudi...Če ne, pa se boste pač stiskali trije na eni postelji kratek časuser posted image user posted image user posted image


verjetn to hoče moj user posted image .user posted image jst pa nisem preveč ker otroc se prehitr lušnega navadjo.



mogoče pa res. user posted image

uh, kje je še polovica. ampak res čas neznansko hitro beži. jaz tudi ne morem verjet, da smo že tako daleč, ker se mi tudi zdi, da sem komaj povedala, da sem srečka user posted image .


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 13:04:25   
zaljubljena23
september, te bom vprašala kasneje, koliko vaš malček spi v svoji posteljici user posted image user posted image user posted image Jaz tudi zdaj pravim, da ga ne bom razvajala, ampak tako majhni štručki se ne moreš upreti, še posebaj, če si se trudil tako dolgo, da je nastala...

Talika, jaz sem cca 3 tedne pred teboj in se že vidim skoraj pri polovički, dober mesec dni...V naslednjih dneh bom stopila že v peti mesec...Tako, da verjemi, da bo polovička kmalu tukaj...Meni ti dnevi/tedni/meseci full hitro bežijo...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 13:49:40   
pikachu
Pozdravljene punce!

Ste pa pridne danes, ja september kmalu boš v rokah imela svojo štručko. Zaljubljena in talika vedve pa sta tudi že kar pri polovički, a se vama trebuščki že fejst poznajo?
Jaz pa sem šele na začetku in komaj čakam pon. da prvič vidim svojo pikico.Upam da bo vse ok. aja mi poveste se morda zdaj na prvem UZ že sliši srček sem že pozabla.user posted image


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 13:59:46   
zaljubljena23
pikachu, mi smo srčka na prvem UZ pi 6t3d že videli...Trebušček, hja mam zaloge od prej, tako da nekih drastičnih sprememb niuser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 15:06:34   
latka
Evo punce, končno sem dobila pošto iz MB, da naj 20. pridev podpisat papirje in da avgusta/septembra začnemo s postopkom!user posted image user posted image

Samo meni ta 20.7. ne ustreza pa moram klicat sestro Marijo za drugi datum, pa mislite da bi mi npr. namesto 20. dali datum 22., takrat imam v službi prost dan, drugače pa gužva zaradi dopustov!Joj sem zdaj v skrbeh!!user posted image
Papirje moramo podpisat pri klečečem zdravniku(dr.Gavrič) ali pa lahko tudi pri drugem, ali kako je to?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 15:13:27   
september1
pikachu na 1.pregledu v MB sem že vidla srčka, zvočnika pa niso imeli vključenega.
sem prvič srčka slišala na NS in bilo je fenomenalno.

latkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pošto. moje mnenje: jst bi šla 20.7. ker sama veš da si dolgo čakala na to pošto.
lahko pa tud pokličeš in vprašaš če ti prestavijo za dva dni, mislim da nebi smel bit tak problem.
midva ko sva podpisovala papirje ni bila najina G tko da,... vsak G ve kaj ti mora povedat in razložit zato ni bitno da je glih tvoja G tam.

< Sporočilo je popravil september1 -- 9.7.2010 15:14:10 >

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 15:30:48   
beba75
latka a lahko poveš kdaj si bila nazadnje v postopku oz. kdaj si imela punkcijo. Mene že malo panika daje glede te pošte, kajti nazadnje mi je dr.( moški) ni bilo sestre Marije rekel sicer da je čakalna doba med postopki nekje 3mesece ampak ni zvenel ravno prepričljivo. Ko sem ga pa točno za sebe vprašala pa je samo tako splošno odgovoril. Sicer sem imela punkcijo 22.04. pa še to res ni tri mesece, ampak pošta pa bi lahko že bila, saj priprave trajajo še cca. 2meseca, pa seveda takoj se tudi ne začne... pa saj veš kako to gre. Meseci pa kar letijo.

Upam da nisem preveč radovedna in zahtevna. Saj bom spet naslednji teden klicala in upam da dobila sestro Marijo, samo živčki že delajo ker ne vem kako dolgo še. Sem se pa že spihično spočila in sem  perajt za nov postopek.

september držim pesti zate in za čimlažji porod, no pa saj na koncu bo ta mala štručka ko jo boš držala v naročju največja sreča

talika super za tebe in da nam sporočaš same vesele novice! Le tako naprej do konca!!

pikachu in zaljubljena uživajta te nosečniške mesece in se ne obremenjujta z nepotrebnim

športnica uživaj še te lepe in vorče dneve sedaj ko si še fraj, saj bo kmalu spet šlo zares.

Vsem ostalim puncam pa želim vse najlepše , da bojo zadeve uspešne ( iui, ivf, icsi...).


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 16:02:07   
latka
Midva bova sedaj šla prvič v postopek!Ne morem nič prestavljat v službi ker nas je malo zaradi dopustov, kak imaš dolčen razpored tak  moraš iti delat!

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 19:18:31   
latka
Joj imate kak nasvet, ker res upam da bom lahko prestavila in da ne bom dolgo čakala!!

Pa še to, na paprju piše, da morava oba prinesti napotnice, kako je s tem?user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ambulanta MB - 2. del
9.7.2010 21:04:09   
september1
latka napotnica velje zate 1 leto, za tvojga pa 6 mesecev. če je več od tega obdobja rabiš nove drugače pa ne. pokliči jih in vprašaj ali še veljata napotnici potem pa ob enem prosi če lahko spremeniš datum. saj s terapijo boš začela šele ko dobiš user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 7:50:17   
zaljubljena23
da popravim september...Moj je pri osebnem zdravniku dobil napotnico za eno leto, tako da ni nujno, da samo za 6 mesecev...Je pa res, če še imata napotnice v veljavi potem jih ne rabita nosit, če nisi prepričana kako dolgo vama veljajo, poklici v MB in povprašaj...
Aja, pa super za pošto za prvi postopek..Tole je pa zdaj hitro šlouser posted image

September, ti še kar domauser posted image user posted image user posted image user posted image

Beba, hvala...Uživam...Možgančki so na off, ker sem še zadnje stvari na faksu uredila, tako da lahko uživam in se pripravljam na prihod novega družinskega članauser posted image Zate pa držim pestke, da čimprej dobiš pošto za nov postopek


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?