|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 8:11:17   
latka
Jutro!

Hvala za tako hitre odgovore!No če prav razumem, potem ve niste nosile novih napotnic, ko ste šli podpisat papirje?
Torej če sem jaz nesla napotnico marca, ki je bila izdana decembra, pa moj je nesel maja, potem sedaj ne rabiva, ker še veljajo, ali?

Kako bo pa to zdaj vse izgledalo, mislim začetek s terapijo, če piše začetek priprave na poseg avgust/september?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 8:28:20   
september1
očitno je odvisno od os.zdravnika za kolko mesecev ti da napotnico. moj jo je dobil 2x za 6mesecev.

ja pol ti napotnice še veljajo ja.

zdaj boš podpisala vse papirje in dobila navodila z terapijo. itak boš začela najprej s fenomedom  ko dobiš user posted image , in jih boš jemala cca 2 meseca pol pa začneš z UZ in injekcijami. naj me katera popravi če sem se zmotila. od tega je že kar nekaj časa ko sem bila tam. ja še mal pa bo eno leto.

ja zaljubljena še kr sem doma. user posted image user posted image , pa še bom mogla bit, ker se je moj odloču da gre še na eno furo za GB.user posted image , pol bo pa resnično parkiral.

spet bo vroče danes, bom šla mal k mojim staršem na obisk pa s prjatlci še na zadnji "babji" čvek, pol bo pa že škratek naš zravn hodu.

no lep sončen dan vam želim.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 8:37:22   
latka
September1 hvala!A ne jemlje se Femoden 1 mesec, potem pa inekcije, če sem prav razumela pri drugih dekletih, da je od začetka pa do punkcije trajalo  cca 2 meseca?

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 9:00:03   
september1
glej saj pravim da naj me katera popravi če se motim, nisem več prepričana.men so se te tablete vglavnem vlekle ko sem jih mogla jemat. ampak vse se potrpi a ne? četudi bi jih mogla 3 cikluse jemat.user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 9:13:39   
latka
Imaš prav, sem res vesela da se vse končno hitro odvija in da obstaja možnost, da bom še letos noseča!user posted image

Kdaj pa imaš ti rok?

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 9:16:49   
pikachu
Pozdravljene!
Jaz mam tudi eno vprašanje za vas punce. V ponedeljek imam UZ in bom prvič vidla svojo pikico, pa me zanima kako poteka oz. ali imaš potem še kak posvet z zdravnikom ali pa greš kar domov. To je tudi verjetno zadnji pregled v MB ali se motim?


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 14:02:02   
bernarda84
Lep pozdrav vsem skupaj!
Če bi slučajno katera potrebovala utrogestan kapsule 100 mg so mi še ostale.
Držim pesti za vse ki vam še ni uspelo.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ambulanta MB - 2. del
10.7.2010 22:35:31   
september1
pikachu ja v mb imaš to zadnji pregled, mislim pa da ti nardijo samo UZ brez zdravnikovega posveta, ker potem se itak naročiš pr svojem G

latka jst imam rok 29.7.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ambulanta MB - 2. del
11.7.2010 15:40:12   
drejčy


latka vse je odvisno od user posted image kdaj začneš s tabletkami.Jaz sem padla v skupino in bi lahko začela jesti tabletke že v šestem mesecu.Ampak glede na to da je predvidena punkcija moje skupine šele 22.09 in začetek inekcij, katerega imamo v skupini vsi isto, torej 30.08 je dr. rekel, da brezveze da jemljem tabletke tako dolgo.In tako jih bom začela jesti šele pri tej  M - 2.dan pa vse do 06.08 potem teden dni pauza in nato naprej do 05.09.Lahko pa bi si pustila še mesec dni fore in čakala na M v avgustu, ampak če bi mi tam kaj M zafrkavala in bi prišla prepozno, bi padla iz skupine.Za napotnico pa le preveri in obenem prosi,če lahko prideš dva dni kasneje - boš vidla da ne bo nobenega problema.Upam da sem ti kaj pomagala.


pikachu ja v ponedeljek maš zadnjič pregled v MB brez posveta.


september1 še malo pa držiš svojo štučko user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 4:13:24   
nanika 1
latka midva sva bila na posvetu maja, punkcijo imam predvideno 25.8., s femodenom sem pa začela že 14.6.  Na listku, ki ga dobiš na posvetu, ko te dajo v skupino imaš velik razpon možnosti začetka jemanja femodena-odvisno od ciklusov. Z injekcijami pa res začnemo vse v skupini na isti dan. Midva sva oba prinesla nove napotnice, čeprav bi še prve veljale, pa ni nobeden nič rekel, da so odveč. Če pokličeš za datum nimaš kaj zgubiti. Dobro opravi.

_____________________________

komaj čakamo tisti dan...

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 7:12:44   
pikachu
Dobro jutro!

Jaz pa se počasi pripravljam, da grem na UZ(ob 9.30.). Prosim držite pesti da bo vse ok, me je kar strah,da nebi bilo kaj narobe. Hkrati pa se že veselim da bom vidla svojo pikico.




_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu nanika 1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 8:34:21   
latka
Jutro!

Sem klicala prej v MB za novi datum, pa so mi rekli, da me lahko naročijo samo 27.7., spet torek, sedaj pa ne vem kako naj to rešim v službi!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 8:58:17   
talika81
latka, jaz ti priporočam, da greš res 20.7. tja, ker bolj boš odlašala, slabše bo. v MB majo tudi verjetno gužvo in zaradi tega ti ne morej ustreči. tako da probaj si zrihtat in pejdi v MB na datum, kot so ti rekli. in morata it oba. ne moreš iti sama.
glede napotnic je tako, da če ti še veljajo, potem ne rabiš nobene nove. drugače ti pa bodo v MB rekli, da jih prinesi.

latka, jaz sem femoden jemala malo več kot en mesec. od podpisa papirjev do punkcije je nekje 2,5 meseca. tako da se ponavadi jemlje femoden dober mesec, seveda pa je odvisno od tega, kdaj boš dobila user posted image  in v kateri skupini boš. tako kot so ti že punce povedale.

pikachu, jaz nisem slišala srčka na UZ v MB, ampak samo videla, kako lepo je utripal. tudi jaz sem ga prvič slišala na NS.
ne, nimaš nobenega posveta z zdr. v MB, ampak dobiš slikico in še en list. in pol se naročiš k svoji G, poveš, da si bila na umetni in da je vse ok. ona te pa tko al tko mora v roku 14 dni naročit - tko tudi piše na listu, ki ga boš dobila v MB.

september, sej bo vajin user posted image  zdržal še en teden, da pride bodoči očka domov. čeprav ti verjamem, da ti je težko, ker je ravno zdaj šel. ampak pol pa bo skoz zraven tebe, ko pride domov.

beba, ja, jaz tudi upam, da vam bom sporočala same lepe novice.

pikachu, jaz mam tud še od prej zaloge, tako da glede trebuščka še ni neke panike. se mi malo sicer pozna, ker se mi je trebušček izobčil in sem tudi zelo napihjena. sploh zvečer mam pa kar velik trebuh. drugače še lahko nosim svoje poletne hlače in krila, ampak bo treba po kake v nabavo.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 10:06:46   
zaljubljena23
pikachu..javi kako je šlo....

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 12:52:51   
latka
No uspela sem se v službi zmenit, da potem lahko 27.7. vseeno dobim prost dan in lahko greva v Mb podpisat papirje!user posted image Za napotnico nama je sestra rekla, da ne rabiva nove, če sva prejšnjič nesla prvič!

Zdaj bom tam dobila tudi že zdravila pa list za skupino z datumi ali kako?Ta zdravila prevzamem tudi tam v ambulanti?Ker naslednjo user posted image pričakujem nekje 15.8., ker imam ponavadi dolge cikluse tam do 50 dni zaradi PCO!user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 12:59:07   
talika81
o, latka, super, da si se lahko zmenila. user posted image   user posted image   user posted image

ja, v ambulanti dobiš list z vsemi navodili in recept za femoden. in z receptom greš potem v lekarno po tabletke.
če imata krvne izvide starejše od 6. mesecev, bosta tisti dan dala tudi kri. to bo pa tudi vse.
in potem se držiš navodil, ki jih dobiš na listu.

pikachu, poročaj, kako je bilo.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 13:05:14   
latka
Talika81 hvala!
Midva sva krvne preiskave rešila maja!

Kako se pa ti kotuser posted image kaj počutiš v tej vročini?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 13:50:56   
talika81
ja, super. pol bosta samo čakala na dejanski začetek postopka.

ma, utrujena sem zelo. in nič kaj dobro ne prenašam preveč. ampak to že skoz. ampak bo že nekak. če ni hujšega.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 17:05:28   
pikachu
Pozdravljene!

Da poročam veliki smo 7,6mm in sem noseča 6t in 5 dni. Srček je tudi lepo bil. Sem pa se že naročila pri svojem gin. in imam datum 16.7. ob 8.00.

LP.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ambulanta MB - 2. del
12.7.2010 20:07:36   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image pikachu

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
13.7.2010 7:20:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ambulanta MB - 2. del
13.7.2010 8:15:51   
daga79
pozdrav vsem

september držim pesti za tebe da bo porod čimprej konec in da ne bo tak grozno hudo...kaj te že kaj matra

vsem ostalim pa čestitam za pluseke in se veselim z vami pa da bo tudi vam tak hitro minila nosečnost kot meni imamo namreč še dva meseca 10.9.je naš datum

lepo poletje vsem in bodite še naprej tak pridne s pisanjem novih lepih novič

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ambulanta MB - 2. del
13.7.2010 9:00:04   
talika81
pikachu, user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  za vajino user posted image . uh, to je pa že ta petek. superca, boš lepo dobila materinsko knjižico.

daga, sej bo hitro minilo do septembra, boš videla.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ambulanta MB - 2. del
13.7.2010 9:26:13   
beba75


Jeeee punce dobila sem poštouser posted image user posted image user posted image user posted image ! Posvet imava 24.07. posotek pa naj bi se začel avgusta/september. Full sem vesela, komaj čakam!

latka
mogoče pa bova v isti skupini. Jaz sicer ne vem kako je z mojo m, so samo neki izcedki. Bom videla če bo do posveta prišla v tapravi luči, če ne pa bojo že tam povedali kako in kaj.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ambulanta MB - 2. del
13.7.2010 9:37:18   
talika81
beba, user posted image   user posted image    tudi za vaju in naj se vama tokrat izteče tako kot je treba.

uh, spet bo treba močno držat pesti akr nekaj časa. nas bodo boleli prsti ... user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?