|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 88 89 [90]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 14:59:57   
Kerensa*
Sem že pisala, vendar (še) ni odziva.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 18:13:13   
Kerensa*
Ena dobra in ena slaba novica.

Dobra je ta, da so Džovano končno dali na spletno stran oseb, ki so pogrešane v Sloveniji:

www.policija.si/index.php/index.php?option=com_tiralice&view=tiralicedetail&Itemid=153&kljuc=163654&cr=5045292&v=v_pog&s=ne

Razmišljam, od kod jim fotografija?

Slaba novica je pa ta, da je Mauro/ Marko obupal nad iskanjem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 18:55:06   
HHH


Razmišljam, od kod jim fotografija?





Ja pa res no, od kje pa zdaj touser posted image
To pa res gnojno smrdi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 18:55:25   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ena dobra in ena slaba novica.

Dobra je ta, da so Džovano končno dali na spletno stran oseb, ki so pogrešane v Sloveniji:

www.policija.si/index.php/index.php?option=com_tiralice&view=tiralicedetail&Itemid=153&kljuc=163654&cr=5045292&v=v_pog&s=ne

Razmišljam, od kod jim fotografija?

Slaba novica je pa ta, da je Mauro/ Marko obupal nad iskanjem.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 18:56:20   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ena dobra in ena slaba novica.

Dobra je ta, da so Džovano končno dali na spletno stran oseb, ki so pogrešane v Sloveniji:

www.policija.si/index.php/index.php?option=com_tiralice&view=tiralicedetail&Itemid=153&kljuc=163654&cr=5045292&v=v_pog&s=ne

Razmišljam, od kod jim fotografija?

Slaba novica je pa ta, da je Mauro/ Marko obupal nad iskanjem.




Eh, je tako zasmerdelo, da se mi vse duplira

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 18:57:36   
Kerensa*
Ej, HHH - a si v redu? user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 19:05:06   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ej, HHH - a si v redu? user posted image


Lušna pa srečna!!!user posted image
Samo malo se mi je roka zatresla na miški.
Hvala za skrb

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Mama, kje si?
12.11.2010 19:07:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Lušna pa srečna!!!user posted image

No, samo, da je vse OK. user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Mama, kje si?
13.11.2010 13:30:09   
ronja
Slaba novica je pa ta, da je Mauro/ Marko obupal nad iskanjem.

No, to je to, kar smo ti hotele nekatere povedat: da če jo res želiš najt, je veliko večja verjetnost, da bo policija vztrajala, ko bo Marko že obpual. Ker oni to pač delajo.

Ja pa res no, od kje pa zdaj touser posted image
To pa res gnojno smrdi.

Ja, saj so policija, valjda so kaj našli - vsaj kako fotko. Zakaj bi to smrdelo?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Mama, kje si?
14.11.2010 3:41:35   
rezka
Pozdravljene!
Spremljam vas že od začetka in čakam razplet. In to z razlogom. Tudi sama sem poiskala svojega polbrata, ga soočila z najino skupno mama in po pravici povedano, mi je žal. To ni tako kot v kakšnem pocukranem filmu, ampak je resnica in so dejstva. Razočaranja so bila obojestranska. Zakaj tako, ne vem, se mi pa zdi da zaradi bolečine obeh strani. To se popravit ne da. Popravnega izpita tu ni, kar si naredil s svojim življenjem, tako to je. In sedaj sem v stanju, kjer so razrahljane vse vezi in odnosi hladni, že skoraj zastrašujoči. Noben o nobenem noče niti slišat.Jaz sem pa vmes in poslušam ene kot druge, gladim odnose na obe strani.
Moje mnenje je, da se ne trudite preveč, ker rezultat ne bo kot ga pričakujete. Po najboljšem scenariju se bosta mati in sin našla, se pozdravila in pravljice je konec. Če čustvena vez ni vzostavljena v zgodnji mladosti, je ni. Nihče nikogar ne bo pogrešal, če ga prej ni videl 40 let in če ga še nadaljnjih 40 let nebo, se zgodilo ne bo nič. Tako da kapo dol, da se tako trudite. Iz izkušenj vam povem, da sem pol brata kar nekaj časa iskala, no ko sva se našla, imamo sve kontakte, od mobije,  e mailov , telefonov in ni da pa se ne slišiva prav pogosto. Nihče nikogar ne pogreša.
Želim vam vso srečo pri reševanju tega problema, samo opozarjam vas, na koncu se boste spraševale, ali je bilo tega truda vredno.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Mama, kje si?
14.11.2010 10:28:01   
Kerensa*
Žal mi je, da se je pri vas tako razpletlo, Rezka.

Tudi jaz sem iskala svojo družino. Od zgodnjih najstniških let dalje sem vedela, da je bila moja mama posvojena v Ljubljani, rojena pa nekje (in nekomu) v Mostarju. A šele leta 2006, ko je umrla, sem se spravila k sestavljanju družinskega drevesa. Prej sem imela (očitno) preveč dela sama s sabo, da bi se s tem resno ukvarjala. Potrebovala sem dobra 4 leta, da sem družino (oz. še žive družinske člane) našla in imela sem srečo, da so me bili veseli tako, kakor jaz njih. Sem pa celo življenje vedela za mamino biološko sestro, ki živi v moji relativni bližini (celo nekakšne stike sva imeli) in ko sem našla sorodnike, ki so tudi njeni, sem jo o tem obvestila. Njene besede so (približno):"Če sem bila celo življenje brez njih, sem pa lahko tudi še naprej." V bistvu me je razočarala ona, ampak glede na to, da jaz nimam težav, sem zadovoljna.

Ostajam pa večna optimistka. Vem, da pri Mauru/Marku morda ne bo tako oz. da je dokaj verjetno, da ne bo tako, glede na celotno situacijo. Ampak razmišljam pa v to smer (vedno, ne le v tem primeru), da je bolje, da se poskusi (četudi morda ne uspe), kakor pa, da bi bilo kdaj komurkoli žal, ker ni niti poskusil. Zato nadaljujem. Po mojem mnenju je vredno truda že samo zato.

(odgovor članu rezka)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Mama, kje si?
2.12.2010 17:20:50   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: rezka

Pozdravljene!
Spremljam vas že od začetka in čakam razplet. In to z razlogom. Tudi sama sem poiskala svojega polbrata, ga soočila z najino skupno mama in po pravici povedano, mi je žal. To ni tako kot v kakšnem pocukranem filmu, ampak je resnica in so dejstva. Razočaranja so bila obojestranska. Zakaj tako, ne vem, se mi pa zdi da zaradi bolečine obeh strani. To se popravit ne da. Popravnega izpita tu ni, kar si naredil s svojim življenjem, tako to je. In sedaj sem v stanju, kjer so razrahljane vse vezi in odnosi hladni, že skoraj zastrašujoči. Noben o nobenem noče niti slišat.Jaz sem pa vmes in poslušam ene kot druge, gladim odnose na obe strani.
Moje mnenje je, da se ne trudite preveč, ker rezultat ne bo kot ga pričakujete. Po najboljšem scenariju se bosta mati in sin našla, se pozdravila in pravljice je konec. Če čustvena vez ni vzostavljena v zgodnji mladosti, je ni. Nihče nikogar ne bo pogrešal, če ga prej ni videl 40 let in če ga še nadaljnjih 40 let nebo, se zgodilo ne bo nič. Tako da kapo dol, da se tako trudite. Iz izkušenj vam povem, da sem pol brata kar nekaj časa iskala, no ko sva se našla, imamo sve kontakte, od mobije,  e mailov , telefonov in ni da pa se ne slišiva prav pogosto. Nihče nikogar ne pogreša.
Želim vam vso srečo pri reševanju tega problema, samo opozarjam vas, na koncu se boste spraševale, ali je bilo tega truda vredno.



Truda vredno? Kaj pa vem. Nekaj let nazaj se je meni zelo draga oseba odločila da poišče polbrata in polsestro. Našli smo ju in s polbratom sta razvila čudovit odnos. S polsestro pa ne ravno. Sedaj se poznata, vesta drug za drugega, kakšnih posebnih stikov pa nimata. Seveda, malo nam je vsem hudo zaradi tega, a tudi na to smo računali že na začetku. Niso vsi pripravljeni sprejeti v svoje življenje nekoga, ki "prileti z lufta" in ti pove, da ti je bližnji sorodnik. 
O tem nismo nikoli razmišljali kot o "truda vrednem". To je bila želja in uresničila se je. A če se kljub vsemu le vprašam ali je bilo vredno truda, moram reči, da ja. Vedno bi se spraševali kje sta, kakšna sta... in nikoli ne bom pozabila solz sreče v očeh, ko mi je rekel: ej, zdaj imam pa tudi jaz brata.


(odgovor članu rezka)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Mama, kje si?
6.12.2010 23:57:04   
sara.
Kerensa, že od 7. julija zavajaš ljudstvo!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Mama, kje si?
7.12.2010 7:11:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: sara.

Kerensa, že od 7. julija zavajaš ljudstvo!


Zakaj tako misliš?

(odgovor članu sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Mama, kje si?
7.12.2010 9:06:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sara.
Kerensa, že od 7. julija zavajaš ljudstvo!

user posted image

(odgovor članu sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Mama, kje si?
27.12.2010 19:06:09   
sara.
Kerensa, ti že veš zakaj sem to napisala! Novinarjem je to v genih!!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Mama, kje si?
28.12.2010 4:22:53   
Kerensa*
Niti sanja se mi ne. Najbrž zato, ker nisem novinarka. Morda ti veš, zakaj ne odgovoriš?

(odgovor članu sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Mama, kje si?
10.1.2011 16:16:12   
Kerensa*
Sicer z nekajdnevno zamudo, pa vendar... Samo sporočam, da Mauro/Marko želi, da se iskanje njegove mame Džovane ne nadaljuje več javno, na tej temi, temveč izključno samo še zasebno, torej tukaj preko ZS ali pa preko e-mailov oz. FB-ja. Razlogov za njegovo odločitev še ne poznam, saj se po tej njegovi odločitvi še nisva osebno srečala (samo dokaj na hitro sva govorila po telefonu), vas pa prosim, da njegovo željo upoštevate. In, ker Džovana tudi po uradnih potem še vedno ni najdena, ste še vedno dobrodošli vsi tisti, ki ste pripravljeni tako ali drugače pomagati. Zaklepanje/izbris teme se mi zaenkrat še ne zdi potrebno, ko in če pa bo, pa bom moderatorje pravočasno obvestila.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 88 89 [90]
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 88 89 [90]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?