|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
9.7.2010 22:33:25   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

a bi kera vedla, kje se kupi viseča mreža, una k se od dreves a do drevesa naveže pa pol not ležiš? 



http://camping.enakupi.com/Viseca-mreza-Mexico-pr-18005.html

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
9.7.2010 22:34:16   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Nina objem zate in pikapoke za Domna. Naj bo čimprej zdrav.


ja prav res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
9.7.2010 22:37:48   
Zvezdica
nina za tebe in domna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem,sem čist uničena...jutri kaj več napišem,


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 8:23:20   
krtekxx
Nina, bogi Domen. Sam sončarica je pa tudi dosti podobna reč. Upam, da ste danes bolje.
Sonček, jaz kolesa nisem kupila. Mam vsaj 10 let starega Specaliza, ki ga je možu šenkal en kolega. Je test bike, z zelo slabo geometrijo, spredaj hoda mogoče 80, zadaj pa še manj. Ampak zame je OK...v resnici ne štekam unih, ki niso zadovoljni s 160 hoda in menjajo vilce na 180, kr neki. Pa da ne govorim o zavornih ploščicah na diskih kake eksperimente delajo (jaz mam še zmeraj V-brake; če druzga ne mi vsaj 50EUR za nove ploščice na mesec ni treba dat kot mojmu).

No, mi gremo sedaj v Bohinj, naš oko (oči) je že šel z biciklom.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 8:47:09   
marta82
user posted image  Zbolela. Že dolgo me ni tak kuhalo. Ponoči 39,2. Ni mi jasno kako to otroci tak lahko prenašajo, jaz sem čisto hin.user posted image   

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 9:52:03   
sonček33
Marta - objem zate. HB, da je Tinej ok. Pozdravi se čimprej.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 11:56:21   
marta82
Aja, pozabila povedat... Tinej ima novo frizuro. Irokezico (sicer bolj poležano, ker ne uporablja gela).user posted image Ful paše k njegovemu karakterju.user posted image


_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 12:50:18   
rubica
kaj ste  oz.boste danes kuhale?

< Sporočilo je popravil rubica -- 10.7.2010 12:52:04 >

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 12:50:54   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Aja, pozabila povedat... Tinej ima novo frizuro. Irokezico (sicer bolj poležano, ker ne uporablja gela).user posted image Ful paše k njegovemu karakterju.user posted image



user posted image ziher je frajer lepotko!

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 12:51:29   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

user posted image  Zbolela. Že dolgo me ni tak kuhalo. Ponoči 39,2. Ni mi jasno kako to otroci tak lahko prenašajo, jaz sem čisto hin.user posted image   


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 12:57:43   
sonček33
rubica evo ravno pojedli - polnozrnati špageti + omaka iz graha, rdeče leče in pelatov. Njami.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 13:09:34   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: rubica

kaj ste  oz.boste danes kuhale?


Nič. Dragega ni doma, Tinej je šel k babici in bo piknikiral, jaz pa nimam apetita, še manj pa se mi da kuhat.

Lahko ti pa za prejšnje dni napišem, če boš kakšno idejo dobila: polpeti iz bučk in mešana solata, testenine z zelenjavno omako, ribje palčke in mlad pečen krompirček + blitva (pripravljena kot špinača), domača pica, žar, goveji zrezki v omaki in krompirjevi svaljki, tortelini s sirom in bučkina omaka, pire + špinača + hrenovke,...

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 13:36:04   
sonček33
polpeti iz bučk

marta, jih pečeš v ponvi al v pečici?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 13:45:50   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

polpeti iz bučk

marta, jih pečeš v ponvi al v pečici?

Oboje. Če imam samo to pečem na ponvi, da ne grejem pečice za par polpetkov, če pa delam zraven še kakšen krompir ipd. pa v pečici.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 14:57:47   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

rubica evo ravno pojedli - polnozrnati špageti + omaka iz graha, rdeče leče in pelatov. Njami.


Lahko ti pa za prejšnje dni napišem, če boš kakšno idejo dobila: polpeti iz bučk in mešana solata, testenine z zelenjavno omako, ribje palčke in mlad pečen krompirček + blitva (pripravljena kot špinača), domača pica, žar, goveji zrezki v omaki in krompirjevi svaljki, tortelini s sirom in bučkina omaka, pire + špinača + hrenovke,...


mnjam skoraj vse bi user posted image , mi smo danes pojedli govejo juho, ker gaja bi itak sam to, zdaj bomo pa njoke z bučkami, rikoto in jajcem.

a ma katera dober recept za juho z nadzemno kolerabo?

a je katera dala že malčkom gobe? mi še ne pa me zanima kdaj je priporočilo, če sploh?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 14:59:28   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

polpeti iz bučk

marta, jih pečeš v ponvi al v pečici?


mi smo jih imeli včeraj zraven pa krompir, pa špinačno omako, mnjamiiiiiiiiiiiii, sem jih pa pekla v pečici- so mi boljši, sem jih pa naredila malo več še za babi in dedka user posted image ,
ja pa da dodam naša manekenka jih ni jedla, je samo malo krompirja pa za prstek omake, jooooojjjj sploh ne vem kaj naj ji dam poleg juhe, krompirja pa makaronov, ker nič noče user posted image tut probat neuser posted image

< Sporočilo je popravil rubica -- 10.7.2010 15:01:39 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 17:15:02   
Ploha
mi smo mel včeraj presno zelje, če katero zanima, lahko poj napišem kako se to nardi user posted image še kar fina zadeva, glede na to, da sem nezelenjavar, sploh pa ne zeljar user posted image user posted image

dons pa svinjski kotleti, pečen krompir, zelena solata, pa namesto župe, mlečn riž user posted image luda kombinacija, pa naj jim bo user posted image user posted image



grem mal delat, da se bo kaj poznalo...čau...

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 18:20:28   
marta82
Evo tako frizurco ima zdaj moj mali lump: user posted image

user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 18:35:16   
ronja
Ni mi jasno kako to otroci tak lahko prenašajo

Sej ne vsi, moji sta čist hin nad 38. pozdravi se! nina ti pa malega!

Kuhala sva: kruhove cmoke iz domačega kruha (je ostal, ker je bil mal velik za nas), kuhano ribo v foliji z baziliko (kupljene fileje, zelo na izi), popraženo blitvo s česnom in mladi grah s slanino (to dvoje je po Ramseyu, oz. blitva je bila impro, ki se je izkazala za enako kot on narediuser posted image ). Za čez so bili najprej sladoledi, zdaj ko se vrnejo iz sprehoda bo pa še borovničeva torta (končno sem naredila Ronji torto za rd, borovničevo, kot si je želela), tako na izi, da se nič ne peče.

Ej, punce, moja rana od zoba oz. moj alveolitis GRE KONČNO NA BOLJŠE!!! Včeraj sem pojedla samo 2 Lekadola (enega popoldne, enega pozno zvečer), danes sem ravnokar vzela prvega!!! In sploh še ni hudo! Ampak zdaj nočem čakat, da se ful razboli, ker nima nihče nič od tega. Sem pa danes šla spet trakec zamenjat, mogoče pa vseeno pomagauser posted image . Jutri pa ne grem, ker so mi ga prejšnjič na Metelkovi tako not zatlačli, da je nardila še večjo luknjo, kot je bila - je razširila rano oz. odmaknila tam, kjer se je že zaraščalo, tako da je bilo potem še slabš ko prej... Zato jutri ne grem nikamor, razen na kak izlet z mojimi lupčkiuser posted image . Joj, kaj bi dala, da bi tole končno nehalo bolet in se zaraslo in bi lahko šla mirne duše na morje!!! Ker če ne bo ok, mora kirurg spet šivat, torej ga moram počakat, da pride iz dopusta, torej odpade naš dopust,... Skratka štala! Držte mi pesti, prosim!

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 21:27:03   
Zvezdica
mi smo mel včeraj presno zelje, če katero zanima, lahko poj napišem kako se to nardi user posted image še kar fina zadeva, glede na to, da sem nezelenjavar, sploh pa ne zeljar user posted image user posted image


mene, jast obožujem zeljeuser posted image

Marta pozdravi seuser posted image Mali ima pa svetsko frizurouser posted image Jast našga L hočemtko postrižt,pa se vsakič do frizerja premisliuser posted image

mi jemo  blitvo, krompir, pa stročji fižoluser posted image , pa burek iz blive, pa zraven še solate vseh vrst, oz vse kar je z vrta. Ker ni boljšega k sveža zelenjava. Ker je to danes luksuz.Sam pa priznam da se moški del družine jezi in ZAHTEVA meso.  user posted image



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 21:33:11   
sonček33
ploha, tudi mene zanima

marta, mali ma kjut frizo

zvezdica..imaš prav..tudi pri nas je tako...kaj narediš iz stročjega?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 21:41:05   
Zvezdica
zvezdica..imaš prav..tudi pri nas je tako...kaj narediš iz stročjega?


boranijo po svoje. Včasih dam še meso zraven ampak meni je ta okus po tej sveži zelenjavi fantastičenuser posted image
danes sem naredila hladno solato iz stročjega s česnom, zraven pa mladi krompirček z blitvo.

Sej jutri jim bom ustregla pa bo poleg krompirja in blitve še nilski ostrižuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 21:42:02   
sonček33
boranijo po svoje

daš recept, da bo še po moje:)....je še nikdar nisem delala


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 21:42:39   
sonček33
danes sem naredila hladno solato iz stročjega s česnom

tudi jaz user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
10.7.2010 21:43:31   
sonček33
ploha, nehej fugirat pa sem pridi ...aja, pa res kul kombinacija kosila

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?