|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
2.8.2010 22:09:58   
Naska
hej, gigi, hvala! ne ne berem nobene druge teme - morda bi pa res nanjo skočila, če jo bom našla... Za MB - full ti hvala - morda bi mi pa res prav prišla tvoja pomoč.
ja, kar se tega tiče se pa kar sprašujem, saj vprašanja so podobna kot preden greš v postopek - potem ko začneš ti je pa vse logično in pravilno...

hvala ti rti!!!



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
2.8.2010 22:16:08   
gigi1
Srce ni blema! Mi bo Miša dala kontakt, pa prec jutri rufnem MB.
Upam, da imam prav in da je ta meja 42 interna odločitev LJ. Grdo, ampak upam, da ni zakonodajno.
Draga ti pa spij kozarec rdečega vinčka, bo svet prec lepši, pa M po pritekla, če packa že mora.

In.... ni ti treba brati drugih tem user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 2.8.2010 22:17:36 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
2.8.2010 22:18:04   
Naska
nič ji ni treba, saj smo pridnouser posted image ...  kar se vina tiče pa - hmmm morda pa res grem zdajle dragemu ponudit skupno čašico.

hvala!!!

nočko!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
2.8.2010 22:21:35   
gigi1
Nočka user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 7:38:51   
loremi
Jutro!

user posted image
gigi jaz upam, da se tvoj dragi omehča in postaneta nova lastnika hiške! user posted image
p.s.: pridna ... nova tema in seznamček user posted image

Naska user posted image  žal ne vem odgovorov, ampak je tu tolk punc, bodo povedale.

Mismis kako gre v službi? Upam, da nisi preveč utrujena!

Zarja pridno naprej, kako si že rekla, da se ti rit smeji user posted image , aaaa tega pa tud še ne user posted image !

Miklarom se bolj redko pofočka.

Čisto vsem pa en lep pozdravček!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 7:57:12   
mausikaa
dobro jutro,

nekdo je bil pa priden in je lepo vse uredil... user posted image user posted image user posted image   hvala, hvala, hvala


in ker ste nekatere počivale očke včeraj, jih bom jaz danes user posted image   in da ne bo samo eden, naj jih bo več - bo bolj sladko

user posted image

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 8:02:34   
mausikaa
Gigi jaz tudi upam, da se bo tvoj omehčal kar se hiške tiče...sej veš, moške je treba občasno malo "obdelat" potem je pa vse tako kot je treba user posted image


evo moja user posted image  se nakazuje - timing je pravi, danes se grem pokazat ateju, pa upam, da mi pove kaj lepega, joj, tolk sem nestrpna, da ne znam povedat! Po eni strani se full veselim, po drugi strani me je full strah kako se bo vse skupaj odvijalo, statistika ni glih ne vem kaj, poskušam razmišljat pozitivno, si slikat lepe slike, pa kaj ko se ob teh lepih slikah potem pojavijo grdi motivi user posted image   sej to je normalno a ne? Nekako upam, da bo vse ok, da grem takoj v postopek, po drugi strani pa pričakujem, da se bo spet kaj zapletlo...btw. moj ma spet napotnico za "ginekologa" ma ne moreš verjeti, osebna zdravnica se sploh ni pustila prepričat, kaj hočem!

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 8:13:53   
mausikaa
evo za prijetne večere v dvoje user posted image

http://allwomenstalk.com/10-most-romantic-movies/

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 9:31:46   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,


Mausiii, dobro zrihtaj danes user posted image user posted image user posted image

Žižek, držim pestke da se dedc omehča user posted image , telefonska za MB naročanje z napotnico je: 02 321 24 48

Tanja tamalu, a si potem šla roditi?

Loremi, v službi je kar v redu, dnevi minevajo, se pa tolažim s tem, da itak delam še slabe tri tedne potem pa dopust user posted image . Pa ti, kako si?

Naska, nikar se ne ukvarjaj z moralnimi vprašanji, tuki ni pravih odgovorov, nekako tako kot je Žižet napisala. Sicer pa, samo razmišljam naglas, darovanje je itak anonimno, po tej logiki otrok ne more nekega dne izslediti svojih bioloških staršev (enega ali obeh), zakja potem otroku vsajati dvom v glavo. ne vem, samo razmišljam  na glas

Roži, verjamem da je MB zate zelo daleč, še dobro da so vama šli tako na roke, da imate enake termine za gor se voziti. Za pošto po moje samo rečejo, da jih moraš tu spomniti, namreč v MB so zelo natančni glee teh zadev. Meni so poslali domov po operaciji 3. liste, na katerih je napisan točen potek operacije, kaj vse so naredili,... je včeraj moj zdravnica kar debelo gledala, ko sem jih prinesla kopije. Njen komentar je bil le, da v LJ nikoli ne dobiš tako detaljen popis.
Mislim, da boš tudi prej v postopku, a ni imela Skuštranka posvet 31.5., pošto je pa dobila že konec junija, da mora priti prevzeti zdravila?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 10:29:51   
gigi1
Ojla žabice moje user posted image

Naskič evo info iz 1. roke. Zaenkrat velja stara zakonodaja, da se delajo postopki na koncesijo do 43. RD. V MB se tega držijo dokler zakonodaja ne bo rekla drugače. Baje je pa nov zakon v pripravi, po katerem bodo delali postopke do 42. leta. Predstojnik jim je rekel, da se pričakuje nekje jeseni ta sprememba.
Samoplačniško delajo do 45. leta, vedar le v primeru, da FSH ni previsok.

Zarči dobro opravi danes user posted image  user posted image  user posted image

Mausika ti tudi in naj te ne bo strah. Pozitiva velja user posted image

Loremi hvala in vračam pozdravček user posted image

Miša moja thks. Evo sem se že zmenila za ogled user posted image . Upam, da se moj omehča.

Tanja kaj novega?

Lupčke vsem

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 3.8.2010 10:31:36 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 10:36:21   
Fidolina
Jutro vsem,
O, Gigi, našla si svojo hišico user posted image user posted image user posted image . Upam, da tvoj dragi ne scaga. Midva tudi imava hipoteko, zaradi katere naju sicer včasih glava boli user posted image , a bi se sigurno še enkrat odločila enako (mora zadnjega meseca  je tu izvzeta user posted image user posted image . Sedaj je zadeva OK). Sploh če je malo vrtička, da lahko ven postaviš mizico, sedeš za zajtrk, posedaš zvečer, posadiš kak drevešček, grmiček. Čisto drugačno življenje. In kužonček se okoli tebe smuka. Lepo.
Pozorna pa bodita na to, da ta hišica ni na samem obrobju naselja. Ob nekem čudovitem travniku. Kolega sta si zgradila na takšnem mestu sanjsko hišo, delala več let, vse naj naj. A lansko leto se je njihova občina odločila, da razširi obrtno-poslovno cono, tako, da imata sedaj samo preko ozke ceste, na drugi stranii, vsaj 10 m visoko in 60 m dolgo poslovno halo. Še grdo za povrh. Sta kar precej prejokala.
Takšne poslovne cone zdaj prakticirajo mnoge občine. Sploh severno od Lubljane. Obrtno poslovne cone rastejo na najlepših travnikih in silijo vse do prvih stanovanjskih hiš. Delali bodo pa tudi kup obvoznic in povezovalno avtocesto Štajerska-Gorenjska (sicer zdaj ni dnarjauser posted image ). To je treba res malo pomerkatuser posted image .
Navijamouser posted image .

sledi...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 10:42:21   
gigi1
Fidi hvala za opozorilo. Je pa hiška v vukoj€bini in močno dvomim, da bi se tam kdo spomnil graditi kakšne poslovne objekte. Bom pa še malo prešnofala user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 11:04:01   
miklarom
loremi - evo se že fočkamuser posted image , sem zadnje dni imela bolj malo časa, ker smo v soboto imeli fešto  in sem mogla veliko napećt pa še šiht zraven, pol pa malo treznjenja od mačka, pa glavoboi, grloboli, ušesoboli in zoboboliuser posted image , no danes je pa malo boljše. Zdej pa spet šibam na šiht pol pa še dva dni pa na dopustuser posted image user posted image user posted image

vse vas imam mučo fejst rada in vsak dan mislim na vas na vsako posebejuser posted image



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 11:07:39   
miklarom
Kajši -  čestitke za malo princesko , uživajte v srečiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 11:43:00   
Fidolina
Kje je Tamalu ???
 
Naska helou,
enkrat, precej nazaj sem že napisala, bom pa še enkrat:
Če mi "nekdo" nakloni to srečo, da mi uspe zanositi z darovano celico, jaz bom otroku povedala. Lahko bi se nekoč zgodilo, da bi rabil mojo pomoč, moje tkivo, del organa, mojo kri, kjer bi se izkazalo, da si sploh nisva v sorodu. Bog ne daj, da bi rabil!!!!!! Ampak kako potem razložiti in pojasniti za vse nazaj. Ko morda nisi v tistem trenutku z njim v najboljših odnosih? Otroka bi že od malega poskušala naučiti, da razmišlja široko. Da ni vsem dano imeti "svojih" otrok. Včasih je bil IVF pravi bavbav. Samo v SF filmih. Danes je to, da greš na IVF, družbeno obravnavano enako, kot če greš k zobozdravniku (psihične tegobe nas, so tu izvzete).
Poskušala bi mu razložiti, kako zelo sem si ga želela in sem se za to poslužila pomoči, ki mi jo je ponujalo zdravstvo. Seveda bi to storila šele malo kasneje , nekje pri 6-7 letih, kaj takega (če bi se le dalo pa čim-čimprej-zdaj težko rečem). In temeljito bi preverila, če je že pripravljen, da se s tem sooči.

Kako odkrito se danes govori o posvojitvah. Spomnim se časov ko sem bila otrok in smo v ulici imeli posvojeno punčko, vsi (s starši vred),smo  samo šušljali: ona je posvojena, ona je posvojena.....
Letos pa sem govorila s punčko, staro 6 let , ki mi je rekla: posvojena sem in zdaj je ona moja mami. Čist tko, kot jih imajo druge punčke. Ne dobesedno, ampak smisel je bil tak.

Jaz vidim sebe v maminih očeh, nasmehu, mimiki obraza ko se mrščiva, jeziva.  Mogoče bi moj otrok tudi ves čas to iskal v meni, a nikoli zares našel.
Tako, da jaz bi tvegala in povedala. Najtežje bi  bilo, da bi ta laž (=zamolčana resnica), visela vse življenje nekje v zraku.

Glede na to, da bi vedel otrok, bi morali pa tudi seveda vsi bližnji.

Takle mamouser posted image

< Sporočilo je popravil Fidolina -- 3.8.2010 11:47:53 >

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 11:49:06   
Tanja_Jes
Loremi....thank za kavico, si mi lušte naredila, sem si jo mogla takoj skuhat user posted image

Naska...jest se strinjam z Mišo, to so tolk zakomplicirane stvari, da je brez veze nekej otroku razlagat in ga begat...mogoče nekoč ko res že vse zastopi kako in kaj deluje...sem pa mnenja da že majhni otroci vse preveč vedo, jih starši preveč učijo in begajo z nekaterimi stvarmi, ki jih še odrasel človek ne razume...

Fidolina
...a si se naspala včerej popoldne...kva ste pa potem ponoč delal ?  user posted image user posted image user posted image   a so bile nočne akcije?! Samo da si na šihtu uštimala kot je treba. Jest sem tut včasih kej zajeb@la, poj sem se pa tri dni žrla, kako sem lahko kaj takega naredila..user posted image

Roži...ja je treba razumet te študentke, se je treba v njihovo kožo postavt..jest jih čist zastopim....Ti se nič ne sekiraj za postopke...poslušaj Žižiko, je treba vse probat za uspeh user posted image user posted image

Gigi...pa saj ga boš zmehčala za hiško...Vidim da je tvoj trdno na tleh, preračunljiv in preveč gleda v prihodnost...Včasih je treba mal riskirat, saj se potem stvari same odvijajo naprej...tudi če pride kriza...je tudi to del življenja, samo na koncu se vse lepo uštima...Lahko pa avto proda, pa poplača kredit user posted image user posted image user posted image (hec)

Miklarom
...oooo srečkica...boš rito namakala v morju user posted image user posted image user posted image še dva dni pa pride zaslužen dopust, ti itak čist preveč delaš, tko da bo odklop sedel user posted image user posted image

Mismis
...kako si danes? Prav prijeten dan za delat je dons user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa še doma...sicer sem včerej naštimala torbo, cunje, vse pripravila...zdej pa čakam...pa nič user posted image   Do dveh zjutraj se je obračala v trebuhu, mi je bilo prov žal, ker nima več prostora, poj se ji pa še po 15 min kolca...bogica moja, ven pa noče lumpa user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 11:51:35   
sonček33
Tanja, ma jaz tolk nestrpno čaka tole vašo pupo ... a ni tvoj rekel, da bo danes? daj, vsaj enkrat ga ubogaj

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 12:13:19   
isabeaux
Pozdravljene bejbeuser posted image

Kot navijačica se vam pridružim in vam želim ogromno sreče na poti do user posted image

Pa verjemite mi, da vem kaj govorim...za malo vzpodbude vam zaupam svojo zgodbo.....

Torej...po nenadnem odkritem raku na MV in tumorju na desnem jajčniku ter nedejavnim levim jajčnikom in z obsodbo, da ne bova nikoli mogla imeti otrok, so me pri mojih 24 letih spravili dohtarji v mb - ju na rob obupa....

.....
....

V glavnem zadeva se je končala z vse skupaj 10 ss - i in sedaj s tretjo hčerkico...ki je stara 3 mesece. Imamo pa še eno punco, ki bo stara 9 let in sinka, ki je prav danes napolnil 2 letouser posted image user posted image , res da sta sinko in tretjerojenka nedonošenčka...ampak nič ne de...sedaj je vse super in okuser posted image user posted image user posted image

Toliko za vzpodbudo....aja sem pa sedaj stara 33 let....tako, da si lahko preračunate, da nam je  prvorojenka ratala še isto leto ...po tej grdi obsodbi zdravnikov...user posted image

Tako da mislite samo pozitivno in malo sreče...pa vztrajnosti...ki vam je vem da ne manjka....pa booouser posted image  držim pestiiiuser posted image  

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 12:21:35   
gigi1
Isabeaux dobrodošla user posted image  user posted image  user posted image

Tvoja zgodba je res vzpodbudna. Čestike za pogum in vzdržljivost. Pa čestitke sinku za RD user posted image user posted image

Punce, da malo razložim. Občasno sem zasledila Isabeaux na drugih temah in ugotovila, da veliko ve o "naših zadevah". Sem jo povabila, da se nam pridruži kot "strokovna svetovalka" in se je z veseljem odzvala vabilu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Tamalu Tanja bo pa še malo za počakati. Očitno je dragega res malo začrvičilo včeraj user posted image

Kje je pa naša Hermy danes?

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 3.8.2010 12:25:58 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 12:40:06   
sonček33
Žižek, lepo, da si priskrbela strikovno svetovalko. Zdaj imamo pa 3. Ker tudi tvoje in mismisine znanje, prodornost, ansvete ...vedno rade preberemo in upoštevamo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 15:07:33   
Naska
Hejla, ženske - najlepša hvala za vaše odgovore!!!
Draga Gigi, hvala za odgovor v zvezi z Mb-jem, bom preverila tudi Lj še enkrat, če se že držijo novega zakona ali še ne. Pa morda pa pojdem še fsh pogledat, da vidim, kje kaj smo...
Držte se!!!
Jaz tudi iščem večji prostor - danes sem si ogledala eno hiško - uau, koliko prostora - in kako bi se to prileglo... user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 15:31:53   
mausikaa
evo mene nazaj od ateja

zadeva je sledeča: prva špikica je že padla (jaz bi bla zelo slab narkič user posted image  )
dobila sledeče: Diphereline, Menopur in Bravelle
počutim se kot povožena kokoš, dala sem še kri (z manjšimi zapleti) in ko me je tavelika pobrala z avtom sem se skoraj sesedla...

tko da: prosim za stiskanje pesti, pa pozitivno energijo...sej vem, da so možnosti za uspeh minimalne ampak so pa in to je tisto glavno!

RVI čisto vse


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 15:39:08   
hedviga
Samo da pofočknem...bla na P., šla po deco. Zdaj pa morm nadoknadit v službi, da bom jmutri lahko kej počvekala  user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 16:56:23   
zarja1
no dans pa dober dan...je bil tako naporen, da mi je jutro kar pobegnilo nekam....user posted image
V glavnem dans nalulali O,ETZ v ponedeljek. Držimo pesti, da pingota preživita.user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 16:57:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa
zadeva je sledeča: prva špikica je že padla (jaz bi bla zelo slab narkič user posted image  )

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?