|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 16:59:59   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Držte pesti, da se bo zmehčal.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 17:32:58   
sonček33
no dans pa dober dan...je bil tako naporen, da mi je jutro kar pobegnilo nekam....
V glavnem dans nalulali O,ETZ v ponedeljek. Držimo pesti, da pingota preživita.


Zarči, juhej juhej juhej ...ma jaz stiskam vse kar imam, še ritnici, samo da rata!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 17:33:25   
sonček33
Žižek, držimo, stiskamo. Beri zgoraj :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 17:34:18   
sonček33
Miklca, pogrešani si na ivf-icsi temi :9

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 17:50:06   
sonya1
Živjo punce !
Evo mene nazaj. Joj, kako sem vesela, da sem spet doma. Komaj sem vas našla na III. delu. Ste bile pa res pridne, moram malo prebrati za nazaj.

Toliko sem ujela, da Zarči folikli rastejo in da je enuser posted image dometrij lep. Bravo, Zarči, le tako naprejuser posted image

Gigi, bo že kako s hišico. Če si jo res tako želiš, se bo že obrnilo tako kot treba.

Malo sem pogrešala toke čvekanje, pa razglabljanje, pa tako naprej. Po drugi strani je bilo pa pravo olajšanje, da se človek malo umakne od vsega in od testov in merjenj takoh in drugačnih. Na poti sem bila sama in nič od tega ni prišlo v poštev, saj sem vedela, da nosečnost ni mogoče drugače kot od Sv. Duha. Sem se vsa malo odpočial od vsega.

Danes imam pa prvi dan menstruacije in bom najbrž šla ta cikel na klomifenski test. Pa mogoče še HSG, da do jeseni vse opravimo. Ali katera ve, če delajo te preiskave tudi avgusta ? Pa se moram na Leonišču kaj naročit ali tretji dan kar grem tja ?

Pozdrav tudi vsem ostalim deklicam na tej strani;
Fidi, Loremi, Mausi, Alpog, Naski, Miklarom, Roži....

P.s A ste se kaj dogovorile za kakšno srečanje v živo?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 19:34:40   
tassi1
No, da se še jest pofočkam na novi temi,..

Zdej sem ža kar konkretno v postopku, drug teden imam 1 UZ. Kot naročeno imam v službi pravo gužvo in rešujem stvari za bivšo sodelavko, ki ni dobro predala svojega dela svoji naslednici in sem pač sedaj za vse kriva jaz. Zaradi vsega se mi zdi , da tedni kar letijo in preberem vas še, za pisat pa pol ne ostane nič časa.
Po drugi strani pa nimam volje razmišljat o tem mojem zadnjem postopku( čist dokončna odločitev, čeprav me leta še ne bašejo user posted image ) in se mi zdi, da bom pač vzela vse na izi- če bo, super user posted image , če ne, pa je ta borba v mojem življenu končana,..user posted image user posted image
no, zdej pa že težim,- no tako je, ko se savinjčanka razgovori oz. zatipka user posted image user posted image
pozdravljam vas vse, navijam fulllll- Zarja- dej pokaži mi plaesa kako postaneš nosečka,user posted image user posted image user posted image da dobim vzorček, po katerm se bom ravnala,..user posted image user posted image
Nosečke- lep porod( mal sem favš user posted image )
naše brihtne glave_ ful ste fajne user posted image user posted image
lep večer vsem skupaj

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 19:34:43   
barbara b
Gigi obljubi svojemu user posted image da bo lahko on kosil travo okoli hiše, to bo 100% palilo user posted image  user posted image

_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 19:49:47   
mismis
Zarja, superca za nalulal O (mislim kaj ti neke čudne stvari lulaš user posted image user posted image ), bom v nedeljo mislila nate

Mausiii, torej smo štartali, dober finish ti želim

Tassi, veliko sreče jutri na UZ

Žižek, a si ga že kaj omehčala

Hedi, kako so deca, so vesela k so spet doma?

sonya, barbarab super vaju je spet brati

isabeaux, a lahko pišem Isa, tole je malce predolgo, no vsekakor dobrodošla med nami

Tanja, mogoče bo pa ponoči, saj do polnoči se šteje še za danes user posted image user posted image user posted image

Sonček, no nikar ne hvali mojih svetovalskih sposobnosti, se še zdaleč ne morem kosati z Žižetkinimi, kako je L, uživata doma, a vrtec ste dobili


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 20:09:06   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Zarja, superca za nalulal O (mislim kaj ti neke čudne stvari lulaš user posted image user posted image ), bom v nedeljo mislila nate

sem se zmotil, ETZ je v ponedeljek....jaz pa datumi ...user posted image Bom pa super vesela, če začneš že v nedeljo....user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 20:11:43   
sonček33
Sonček, no nikar ne hvali mojih svetovalskih sposobnosti, se še zdaleč ne morem kosati z Žižetkinimi, kako je L, uživata doma, a vrtec ste dobili


Meni sta vidve zakon.
L je .... pa ga ni ..msilim, tako hitr je, da mu ne sledim :) VRtec dobili. Septembra štartava. jaz šola, L. vrtec. pestro bo!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 20:16:01   
zarja1
Tassi pa kje hodiš ti? Super za postopek!!!!!!!!Držim pesti za UZ.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček a ne da je fino, ko se ti rit smeji, pa jo še stiskaš in držiš pesti.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Gigi a si zmehčala zadevo?user posted image Kolk se glupo sliši, sploh ker bi jo me morale odtjevat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mismisu
ti si meni zakon svetovalec in pika.user posted image

Sonya za klomifensko zmago...user posted image user posted image user posted image user posted image
Tanja in Hermy še kr nista šle rodit...a bomo še ta teden dihale....user posted image
Fidolinca, Mausi, Miklica, Lanice, Aqua, Loremi,...cmokam vas.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 20:21:44   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Roži_
No to je to zaenkratuser posted image , sedaj čakamo poštouser posted image

pošto bo ziher prej prišla.....Držim pesti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
3.8.2010 20:25:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Govorila s Kajši user posted image
Se je kar namatrala, proti jutru so ji dali EA in potem je šlo 1,2,3. Sedaj je že počasi prišla k sebi. Princeska je pa najlepša na svetu user posted image . Upam, da nam bo kmalu kakšno slikco poslala.
Vse lepo pozdravlja in se zahvaljuje za čestitko in darilce user posted image

Kajši kolk sem jaz vesela zate.....že dolgo nisem user posted image user posted image user posted image od veselja, da vama je vse ratalo.user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 7:28:30   
zarja1
Dobro jutro babe žabe....user posted image

user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 7:36:23   
loremi
dobro jutro!

ooooo miklarom gre na dopustka! uživajta!
isabeaux čestitke za vztrajnost in ustvarjeno družinico! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa
zadeva je sledeča: prva špikica je že padla (jaz bi bla zelo slab narkič user posted image  )
dobila sledeče: Diphereline, Menopur in Bravelle

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1
V glavnem dans nalulali O,ETZ v ponedeljek. Držimo pesti, da pingota preživita.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

barbarab, sonya lepo pozdravljeni spet tu!

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes
Loremi....thank za kavico, si mi lušte naredila, sem si jo mogla takoj skuhat

a dans še tud kavico kuhaš al greš kej na pot spoznavanja bebike?

s kavico nam je pa dans zarja postregla, hvala! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina
Obrtno poslovne cone rastejo na najlepših travnikih in silijo vse do prvih stanovanjskih hiš.

mhm, se strinjam ... v naši občini bodo zdej zgradili takšno cono, med dvema vasema, sredi rodovitnih polij in travnikov, na lepi zemlji ... user posted image , ja kakšna bo pa po tem podoba in vpliv na okolico, jih ne zanima, v interesu je le €€
na drugi strani so pa ravno tko na super zemlji zgradili, dobesedno na kup natlačli, nisem štela, ampak menda okol 40 hiš

jst sem pa nekega hudiča mogla fasat user posted image , prebavo mi je total zdelal in še celo kri se kaže, ne sam 1x, mi je mal strah nagnal v kosti user posted image , glava pa itak je še vsa zmešana, ampak si morm sem in tja s tabetom pomagat

bo dans sonce al dež? nej bo sonček no!

pejmo delat, za žemljo in mačje brikete, upam da kmal tud spet za pasje user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 7:58:40   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Zarja, superca za nalulal O (mislim kaj ti neke čudne stvari lulaš user posted image user posted image ), bom v nedeljo mislila nate

sem se zmotil, ETZ je v ponedeljek....jaz pa datumi ...user posted image Bom pa super vesela, če začneš že v nedeljo....user posted image



Zarči bomo začeli že v soboto misliti nate user posted image

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 8:24:03   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Naska

Hermy, nekaj bi te vprašala - takšno moralno vprašanje - ali boš svoji deklici kdaj povedala o vsem skupaj? In ali kdo razen tvojih najbližjih ve? Tako, sama se sprašujem, če bi se odločila za isto pot, take stvari - trenutno predvsem moralne stvari. Hvala za odgovor.
Mogoče še Fidolina ti poveš?


Naska, sem ti že včeraj na dolgo odgovorila, potem me je pa vrglo ven user posted image !! Sem bila tako jezna, da nisem na novo začela.

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Če mi "nekdo" nakloni to srečo, da mi uspe zanositi z darovano celico, jaz bom otroku povedala. Lahko bi se nekoč zgodilo, da bi rabil mojo pomoč, moje tkivo, del organa, mojo kri, kjer bi se izkazalo, da si sploh nisva v sorodu. Bog ne daj, da bi rabil!!!!!! Ampak kako potem razložiti in pojasniti za vse nazaj.

Otroka bi že od malega poskušala naučiti, da razmišlja široko. Da ni vsem dano imeti "svojih" otrok.

Poskušala bi mu razložiti, kako zelo sem si ga želela in sem se za to poslužila pomoči, ki mi jo je ponujalo zdravstvo.
In temeljito bi preverila, če je že pripravljen, da se s tem sooči.

Jaz vidim sebe v maminih očeh, nasmehu, mimiki obraza ko se mrščiva, jeziva.  Mogoče bi moj otrok tudi ves čas to iskal v meni, a nikoli zares našel.
Tako, da jaz bi tvegala in povedala. Najtežje bi  bilo, da bi ta laž (=zamolčana resnica), visela vse življenje nekje v zraku.


Si bom kar z Fidkinim postom pomagala, predvsem v delih, kjer se povsem strinjam z njo user posted image !!

Jaz sem ta srečnica user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image in bom otroku tudi povedala. Kdaj bo pravi čas, bom verjetno začutila sproti, seveda pa bodo že zgodaj padale knjigice na temo posvojitve, drugačnost,...potem pa ob primernem trenutku, primerno letom, primerna vsebina.

Pri nas vesta tudi starejši sestrici in ko enkrat poleg partnerja ve še kdo, ni vrag, da bi enkrat ne izvedel tudi otrok...in jaz želim, da izve od mene in da ve,...da se je to zgodilo iz velike želje in ljubezni in me tega ni sram in jo zato ljubim še bolj!!! Ostali sorodniki ne vedo in se mi niti ne zdi nujno...važno, da vemo mi res najbližji njej, ki se je vsi veselimo in nismo imeli predsodkov pri tem.

Je pa res, da se moj partner s tem razmišljanjem ne strinja...njemu se zdi, da ji ni potrebno povedati, predvsem zato, ker ne bo mogla priti do podatkov o biološki materi in ga skrbi, da bi je to ne morilo brezveze. Tudi to stališče razumem, vendar se mi zdi, da je resnica v odnosu najpomembnejša. Sicer se pa v določeni starosti (ali vedno) vsi iščemo!
In če bo imela dovolj ljubezni in čutila veliko povezanosti, verjamem, da bo zmogla tudi to predelati in je v življenju ne bo oviralo, ampak ji dajalo le dodatno moč!!!

Mislim pa, da dokler so dvomi v tebi, da mogoče še ni najprimernejši čas...moj partner ga je tudi potreboval kar nekaj. Kljub starosti nanj nisem pritiskala in ko se je končno odločil, sem vedela, da je razčistil s svojimi dvomi in se je sedaj res veseli. Šlo je pa bolj zato, da si je želel res "mojega" otroka in je moral to preboleti.

Kako bo po rojstvu trenutno še ne morem govoriti, vednar sem prepričana, da pogled na drobceno bitje naredi svoje in ga lahko samo še bolj ljubiš! Jaz priznam, da sem v nosečnosti enostavno pozabila, da ni "čisto" moja,...kajti, ko brca, ko jo vsak dan čutiš v sebi...ga potem še dojiš...kako bi ne mogla biti čisto in samo moja user posted image user posted image user posted image ????


(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 8:36:17   
mausikaa
Hermica naša, to si pa tako lepo spisala user posted image user posted image
še posebaj zadnji odstavek je čudovit


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 8:36:47   
mausikaa
in da vem čez dan ne bo preveč dolgčas...

http://www.relaxorium.com/mindspringbs/hmention.html

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 8:50:55   
hermy1
Ufffffffff, pa je ratalo user posted image !
Zdaj pa lahko še kaj drugega pokomentiram in kot vidite sem še pridno doma. Čakam Tanjico mladičko user posted image !! V glavnem ni videti, da bi v kratkem kaj bilo. SO rekli, da je sedaj kot prvič, kar pomeni, da sem lahko tudi devet dni čez rok, kot pri prvi user posted image user posted image user posted image !!


IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Zarja, superca za nalulal O (mislim kaj ti neke čudne stvari lulaš user posted image user posted image ), bom v nedeljo mislila nate

sem se zmotil, ETZ je v ponedeljek....jaz pa datumi ...user posted image Bom pa super vesela, če začneš že v nedeljo....user posted image



Zarči bomo začeli že v soboto misliti nate user posted image


Zarči prav zares user posted image user posted image user posted image !!!

Loremi, naj user posted image čimprej oddide!!

Gigi, upam, da se je tvoj skoliral in bosta jutri oba uživala ob ogledu. Res je lepo v hišici,...midva jo imava samo na vikendu...pa zato tam toliko bolj uživam. S košenjem trave ga pa po mojih izkušnjah rajši ne straši user posted image !

Tassi, ne prehitro obupat!

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

evo moja  se nakazuje - timing je pravi, danes se grem pokazat ateju, pa upam, da mi pove kaj lepega, joj, tolk sem nestrpna, da ne znam povedat! Po eni strani se full veselim, po drugi strani me je full strah kako se bo vse skupaj odvijalo, statistika ni glih ne vem kaj, poskušam razmišljat pozitivno, si slikat lepe slike, pa kaj ko se ob teh lepih slikah potem pojavijo grdi motivi   sej to je normalno a ne?

Čist normalno...zato z vso energijo naprej user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Zdej sem za silo uredila "zastarane zadeve"...sem bla včeraj po CTG, ki je bil po njihovih besedah lep user posted image , tako razočarana, da še nič ne dogaja, da sem morala na eno doooooooooooolgo kavo. Potem sem pa čisto fuč, ko pridem domov in rabim počitek. In še jamrat ne smem, ker moj reče, ...sem ti rekel, da počivaj!!!

Vsem lubčke, še kinderjajček!!!


(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 9:01:38   
lana08
Dobro jutro,
mini dopust je spet za nami, mali K res uživa v vodi, brca pa kot da bi ga kdo preganjal. Mami kar žari od sreče in veselja.

Zarja držim pesti za pingote.

Povedati otroku jaz sem definitivno za, ob pravem času na pravi način-čimprej skozi knjigice, igro mu objasniš, da na svetu ni vse dano vsakomur. Na splošno sem za odkritost, tudi ne bi zdržala, da bi nekaj takega prikrivala.

Še prošnja Gigi in ostale kuharice prosim za kakšen recept za sadno torto (lahko skutino) in res hudo čokoladno (na kalorije ne bomo preveč gledali). Včasih še v srednji šoli sem res veliko pekla, sedaj pa ne več in bi rada preverjeno dobre recepte. Bom packala in se igrala s tortami oz. s polovičkami tortic, ker ima K. jutri že pol leta.

Lep dan vsem

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 9:13:18   
gigi1
Jutrčka user posted image

Včeraj sem vas uspela samo prebrati popoldan, za pisanje pa ni bilo časa.

Mausika user posted image  user posted image  user posted image  to mi deli user posted image  user posted image  user posted image . Gremooo, gaaaas in dolge luči! Ma da rata!!!!!!
Bravelle ne poznam. Je to proti pokanju foliklov?

Zarči vidim, da sta že z Mišo razpucali kdaj je ETZ user posted image . Jaz sem te hotla isto vprašat user posted image
Ahkm nisem nič mehčala zadeve. Ga malo pri miru pustim (itak mava gužvo). Bomo videli kaj poreče jutri, ko jo bo videl user posted image

Sonya lepo, da si nazaj in da si si malo spočila glavo od vsega skupaj. Zdej pa počasi v nove boje user posted image
Sonya žal ne vem, če delajo preiskave. Če delajo postopke, potem je čisto verjetno, da delajo tudi preiskave. Najbolje, da pokličeš.

BarbaraB user posted image  user posted image  user posted image  mogoče ga pa ravno to skrbi user posted image

Tassi držimo pestke, da bo ta postopek uspešen user posted image  user posted image  user posted image . Upam, da se ti v službi stvari kmalu uredijo.

Miša user posted image  kdaj si pa ti tako skromna ratala? Se vidi, da se preveč družiš s konzervami user posted image
No, brez heca...vsaka med nami nekaj obvlada in več glav več ve user posted image . Isa obvlada zadeve o katerih jaz resnično vem bolj malo.

Isa (saj lahko  skrajšamo?) a si ti potem "naravno" zanosila ali si šla v postopke? Imam občutek, da si marsikaj preštudirala. Če imaš čas malo napiši kako si se lotila zadeve.

Sonček nehi me že hvalt user posted image . Se bom pobarabla, kot bi rekla naša Gretka user posted image . Super za vrtec user posted image

Loremi to niso heci! Hitro k zdravniku! Pravijo sicer, da ni nič hujšega, če je le kakšna kapljica. Lahko, da je od napenjanja počila kakšna kapilarca ali se je naredila kakšna ranica na sluznici..pa vseeno to je treba pogledat.

Hedi in deca so nazaj user posted image  user posted image  user posted image . A sta uživala?

Miklca še čisto malo pa ZASLUŽEN dopust user posted image  user posted image  user posted image

Naska malenkost. Ti kar vprašaj v LJ kaj se grejo.

Fidi in Hermy obe sta res lepo napisali user posted image user posted image user posted image
Jaz lahko dodam še eno zgodbico. Pred časom sem imela sodelavko, ki je bila takrat stara kakšnih 23 let. Imela je starejšo sestro, ki je bila zaradi genske napake duševno prizadeta. Pred tolkimi leti (sedaj je že blizu 30) se je njema mati odločila za darovano seme. Takrat sem jo malo spraševala kakšen je njen odnos z očetom in je rekla, da ga obožuje. To je bil njen oče, ne glede na to, da biološko ni bil pravi. Nič ji ni bilo težko govoriti o tem in ni imela nobenih čustvenih težav. Je pa rekla, da jo je malo strah kakšne gene ima, ker nikoli ne bo vedela kdo je njen biološki oče. Ona je bila z geni zaradi sestrine bolezni verjetno bolj obremenjena kot kdorkoli drug.

Tanja in Hermy jaz se že pripravljam na dihanje user posted image

Hermy tale hiška bo pravzaprav vikend. Je pa bivalni in bi se čez čas morda lahko tja tudi kar preselila.

Uffff sem se razpisala user posted image

Lep dan vsem user posted image



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 9:28:36   
alpog



user posted image user posted image user posted image
[/

user posted image  


Tanja, full dober! A ste opazle, da ima knof od gat odprt?


(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 9:36:20   
gigi1
Alpog j€bela, kaj ti vse porajtaš user posted image  user posted image  user posted image

Lana08 super, da je mali K tako užival user posted image
Glede tort:
Moja prijateljica, ki je res umetnica kar se tort tiče vedno dela biskvit po tem receptu:
http://www.kulinarika.net/recepti/5814/sladice/biskvit-za-torto-ki-nikoli-ne-pade-dol/

za sadno bi jaz zmešala mascarpone, stepeno smetano dodala malo zgoščenega (prekuhanega) sadnega soka in sadje.

Za čokoladno pa isti biskvit  (1 ali 2 žlici moke zamenjaš s kakavom), naredila pariško kremo (skuhaš čokolado in smetano razmerje 1:1 ali 1:1,2) pustiš čez noč v hladilniku in potem stepeš. V to lahko dodaš še kakšno žlico nutele ali en mascarpone.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 9:36:24   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Tanja in Hermy jaz se že pripravljam na dihanje user posted image

Hermy tale hiška bo pravzaprav vikend. Je pa bivalni in bi se čez čas morda lahko tja tudi kar preselila.



Lepo, da si solidarna z dihanjem, mogoče ga Tanja že potrebuje,..jaz definitivno še ne user posted image !

No, naš vikend pa pravzaprav ni vikend, ampak hiša,...sam je žal v taki vuko*...., da se ni za vsak dan vozit tja...glih enkrat na teden zdržiš,...če nisi moja hči, ki ji je že po prvem ovinku slabo user posted image !

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?