|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova-ovulacisjki testi
2.10.2010 8:37:04   
Anonimen
Dobro jutro.

Jaz sem delala teste na 24 ur - popoldne, ker z jutranjim urinom naj ne bi točno pokazalo,... Mi je pa sestrična zrihtala teste nekje iz Avstrije, tako da niso ti naši. Samo pa na večini piše, da so 99% natančni, tako da mislim, da bi morali biti dobri.
Nekaj info si lahko prebereš tudi na tej strani (pod sliko): http://www.selfcheck.si/baby-start-test-ovulacije.php

Drugače pety17 kako se počutiš danes? Je že kaj novega? Držim pesti, vendar ne pričakovat preveč, ker pol boš še bolj razočarana, če ne bo. Če bo, bomo pa itak še me vesele za tebe. user posted image

anity: mogoče je res najboljše na 2-3 dni, ampak to včasih ni izvedljivo, sploh verjetno ko se že več mesecev trudiš,....




(odgovor članu anity_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nova-ovulacisjki testi
2.10.2010 10:15:43   
Pety17
aniti-1, hvala a odgovor.

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nova-ovulacisjki testi
2.10.2010 10:25:56   
anity_1



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



anity: mogoče je res najboljše na 2-3 dni, ampak to včasih ni izvedljivo, sploh verjetno ko se že več mesecev trudiš,....


Ja, to pa mi je jasno.. Zdaj, ko se midva trudiva prvi krog, nama ni problem.. Pa tudi razmišljava ne kaj dosti o tem, oziroma, da "morava".. Verjamem, pa da potem tudi na psiho vdari, ko ni in ni tistih dveh črtic.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nova-ovulacisjki testi
2.10.2010 12:42:06   
Pety17
Drugače pety17 kako se počutiš danes? Je že kaj novega? Držim pesti, vendar ne pričakovat preveč, ker pol boš še bolj razočarana, če ne bo. Če bo, bomo pa itak še me vesele za tebe.


Oj anonimna,....hvala za izcrpen odgovor in hvala, za zgoraj napisano.----danes nic novega, v ponedeljek je tisti dan, ko naj bi dobilauser posted image ,...danes tudi izcedka nimam vec,...ne vem, tako, kot si rekla, ne smem pricakovati prevec,....hvala pa vsem, ki stiskate pesti in zame, predvsem hvala, da se vam kle preko foruma lahko zaupam....

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nova-ovulacisjki testi
2.10.2010 13:27:53   
Katte
To se pa dobro sliši, Pety17 user posted image . Držim pesti user posted image .

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nova-ovulacisjki testi
3.10.2010 19:15:11   
krisv
Živjo punce!
Sem nova na tem forumu in imam podobne težave kot ti, Pety17. Tudi jaz sem delala O teste, vsak dan, in vsi so bili negativni user posted image . Me je malo zaskrbelo! Ampak sem potem nekje brala, da veliko dejavnikov lahko vpliva na rezultat... Test naj bi delala pozno popoldne, ko je koncentracija hormona najvišja. Pred delanjem testa naj ne bi pila vsaj dve ure, ker tekočina razredči urin in s tem koncentracijo hormona. user posted image
V glavnem, smo v novem krogu in upajmo da novim zmagam naproti. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 8:06:08   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Pety17
Oj anonimna,....hvala za izcrpen odgovor in hvala, za zgoraj napisano.----danes nic novega, v ponedeljek je tisti dan, ko naj bi dobilauser posted image ,...danes tudi izcedka nimam vec,...ne vem, tako, kot si rekla, ne smem pricakovati prevec,....hvala pa vsem, ki stiskate pesti in zame, predvsem hvala, da se vam kle preko foruma lahko zaupam....



user posted image user posted image user posted image  - kakorkoli se obrne, ne obupaj. pač, če bo hudo, se zjokaj, naj bolečina gre, potem pa glavo gor in naprej!

drugače pa ja, vsak naslednji krog je težje, se mi zdi. ker kmalu nihaš med razočaranjem, obupavanjem, žalostjo... in ponavadi ravno takrat izveš za par novih nosečk... ampak ne obupaj. komaj čakam, da nam poveš veselo novico.
in ja, tudi jaz sem vesela vas, moje RR-jevke, ker z nekom se moraš mal pogovorit... user posted image user posted image user posted image  evo, en šopek za vas vse user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:04:58   
Pety17
Katte in vesna_b hvala obema,.....
danes je dan ko bi morala dobituser posted image ...sam se cudno pocutim, spika me v jajcniku zelo in to konstantno izcedek je pa cisto bel, tko malo bolj gost,.....no ja, sem se odlocila, da bom popoldan naerdila test , un za hitro ugotavljanje nosecnosti iz mullerja, ker ne bom mogla pocakat,.....sem cakala, da nastopi ponedeljek,....joj,.....punce moje drzte pesti da bo user posted image user posted image .

eno vprašanje, je mozno, da bi test naprimer pokaze da sem srečkaaaa user posted image , pa potem nisem, ali je to dovolj zanesljivo in se na te teste lahko zanesem??
Hvala,....

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:19:25   
vesna_b
no, bom držala cel dan pesti!
upam, da ne pride. sploh - in to kar nekaj časa.
in pa - če ti test pokaže +, pol si noseča. ker BAJE da lažnih pozitivnih rezultatov ni...
izcedek sem pa tud jaz imela, kar nekaj časa, sedaj se je hvala bogu umiril. pa ne zato, ker bi bilo kaj narobe, sam... nikol ne rabim nosit dnevnih vložkov, pa mi je blo mal čudn občutek... ha ha ha

evo, še en user posted image , in enouser posted image  za srečo, da nam čimprej sporočiš, da si srečka user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:22:56   
Pety17
vesna_b, ti si res en tak soncek,......bi te te kar objela,....

aha, torej ce bo plus, user posted image user posted image , pol je to to,.....joj,....upaaaam,....hvala za pikapoko, jo bom rabla,......

me pa tako spika u jajcniku,...izcedek pa ja, tako, kot sem napisala, tak belkast gost,......joj danes, naerdim, sprva z unim iz mullerja, pa jutri zjutraj se z clear blue,......upam,.....hvala vesna_b, ..javim!!!!



(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:27:05   
vesna_b
ej, verjemi, da bom res srečna, ko boš napisala, da si zagledala +...

in naj sonček potem sije in sije, a ne? sploh ko bo čas, da se sprehajamo s svojimi sončki...


(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:28:36   
Pety17
ja to pa res ja,....user posted image user posted image
kolko casa si pa ti noseca?oprosti, ker ne vem,.....zelim ti lep dan in da sta oba z tvojo sreco lepo......

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:29:28   
vesna_b
7. teden oz rok imam konec maja. prvi pregled pa šele čez 10 dniuser posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:31:35   
Pety17
bravoooo!!!user posted image user posted image user posted image
si v redu, pocutje in to??
na pregledu pa tudi vse ok,...bos vidla,.....kako pa to, da tolko casa cakas na prvi pregled, a je to normalno??

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:34:38   
vesna_b
ja, v redu. mi je bilo par dni slabo, mal sem utrujena, zaspana, drugače pa gre. moj je najbolj vesel ogromnih jošk user posted image
moram danes v mestu kak nov modrc kupit - moji C me vežejo...
pregled pa - pri nas kar naročajo po 8. tednu, ker je takrat že sigurno, da se sliši srček. enim se sicer že po 6. tednu, ni pa sigurno, po osmem pa je bolj zihr, al je al ni...
in ja, upam, da bo vse ok...

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:38:03   
Pety17
stiskam pesti, full,...posiljam pozitivno energijo,......

si me nasmejala, moj bo tud najbolj vesel ( ko bo) vecjih modrcev,...se grem stavit.-)

hvala in sej ves, stiskej pestke!!!hvala.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:43:58   
Katte
Pety17, tudi jaz stiskam pesti. Zate pa tudi zame, da se vidiva v temi Junijke 2011 user posted image . Jaz moram čakati še cel teden, če bo user posted image . Ti pa čim prej naredi test in sporoči rezultat user posted image .

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:50:16   
Pety17
Katte, hvala,.....bom sporocila, tok sem nervozna ze cel dan, da sploh ne morem delat,...joj,......

Katte stiskam pestke full,....zelim, da ugledasuser posted image user posted image ,...je pa tezko cakat, ne,......meni ej danes se posebej tezko,....

te objemam in ti posiljam pozitivno energijo, sej bo bos vidla,.....

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 13:50:16   
vesna_b
ja, katte, tudi zate bom držala pesti!

punce, dajmo "pozitivno lulat" user posted image
dejte se no še ve mal zredit... v user posted image  seveda user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 19:27:30   
Pety17
Punce moje zlate,...naresila sem test, najprej unga iz mullerja 8za hitro ugotavljanje) user posted image user posted image pa je pokazal,......pol pa se clear blu in je pokazal lep plusek,.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
me happpppppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mesa se mi, .....komaj cakam, da pride moj domov (k je na eni poti) da mu povem,.......pa sem najprej z vami to delilauser posted image

joj,...u jajcniku me sicer nenormalno spika, upam sam, da je sve ok, in da je to to!!!

Hvala vsem ki ste mislile name,....res HVALAAAAAA!!!!!user posted image user posted image user posted image

Katte, stiskam pesti zate, pa se za ostale.Javi!!!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 21:08:35   
Anonimen
Vaaau - super! user posted image  user posted image  user posted image

Sem ful vesela. Upam, da tudi ostale pridemo še ta mesec za tabo, da bomo dalje čvekale. user posted image   Moji O testi so bili pol še kar tri dni zapored močno obarvani, tako da čez 14 dni bo znan rezultat,....

(odgovor članu Pety17)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nova-ovulacisjki testi
4.10.2010 21:12:28   
Pety17
siskam pesti, upam, da bo tudi pri meni vse ok,.....
Anonimna, upam, da bo.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 8:13:13   
vesna_b
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
sem ti rekla, da bouser posted image

sem tako vesela zateuser posted image  sedaj pa ti želim lepih 9 mesecev in eno zdravo bebico

o, si mi polepšala tale turoben danuser posted image
čestitke, mami - še mal pa boš takale... user posted image  he he he

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 8:39:18   
Katte
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem vedela!!!
Bravo, Pety17! Tudi jaz ti želim mirnih 9 mesecev in zdravega ter glasnegauser posted image  user posted image .
Dan res ni več tako turoben, ko zveš za tako novico user posted image .
Jaz pa še sporočim.

Katte.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nova-ovulacisjki testi
5.10.2010 8:42:31   
vesna_b
ja, katte, ajdi, sedaj navijamo zateuser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?