|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova-ovulacijski testi
11.10.2010 14:48:21   
vesna_b
si uspela?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nova-ovulacijski testi
17.10.2010 15:59:51   
jana banana
khm....
Mene pa neki zanima.
Kupila sm si ovulacijske teste iz mullerja (po tukajšnjem priporočilu), ker mi tisi, ki sem jih kupila v lekarni sploh niso kazal, da bi ovulirala.
Naredim test in OK ovuliram in smo pridno delali :)
To je blo 10 dni nazaj.
Ker mi je ostal še nekaj testov sm rekla dons, pa ajde za foro da ga naredim (pač rada lulam po teh lističh ;).... In še kr kao ovuliram...
A ni to mal čudno?
Nosečniški test je še prezgodaj da bi delala....

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nova-ovulacijski testi
17.10.2010 18:13:12   
lily32
Obstaja velika verjetnost, da si zanosila. user posted image Tudi pri meni je bil pozitiven, potem sem pa morala še dobrih 10 dni čakati na pozitiven nosečnostni test. Mi je tudi Pušenjak odgovoril podobno, čeprav sem tam malo priredila zgodbo in sem rekla, da sem že dobila user posted image , ker sem res mislila, da jo bom, ko je bil nosečnostni test na dan predvidene M negativen. In mi je napisal, da obstaja velika verjetnost, da sem bila kratek čas noseča, a da je prišlo do zgodnje prekinitve nosečnosti. Na srečo se to ni zgodilo in dober teden po izostanku sem zagledala user posted image .

Držim pesti tudi zate. user posted image

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nova-ovulacijski testi
18.10.2010 13:10:16   
jana banana
A misliš?
Ja kolk časa pa nej bi oni kazal ovulacijo - v dnevih mislim?

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nova-ovulacijski testi
18.10.2010 15:41:46   
lily32
Ne gre za to, da bi kazal O, dejansko pokaže nosečnost, ker sta si hormona, ta ki povzroči ovulacijo in "nosečniški" hormon zelo podobna po zgradbi. Baje se razlikujeta samo ve eni verigi. Ovulacijski testi so  lahko lažno pozitivni ob user posted image , nosečniški pa ob O ne, ker niso tako občutljivi. Razlaga Pušenjaka bolj po domače. Je pa tudi res, da v prvih dneh veliko nosečnosti propade in če bi jih ugotavljali na ta način, bi bilo še več razočaranj. Držim pesti, da se tvoja user posted image obdrži. 

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nova-ovulacijski testi
25.10.2010 10:57:23   
jana banana
ja lily32 si mela prov ;) sm kr noseča
hvala ti za info

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nova-ovulacijski testi
25.10.2010 20:14:24   
lily32
user posted image user posted image user posted image Krasno! Čestitam. Zdravo in mirno user posted image ti želim

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nova-ovulacijski testi
17.11.2010 20:52:14   
Anonimen
Ali je kateara delala ovulacijski test, ko je že bila noseča (pa tega še ni vedela) in je bil negativen. Nekatere imate izkušnjo, da je bil test pozitiven izven ovulacije in se je kasneje izkazalo, da ste noseče. Ali je vedno pozitiven v primeru nosečnosti - zaradi podobnosti hormonov?

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nova-ovulacijski testi
23.11.2010 13:35:39   
Anonimen
Še ena s pozitivnimi ovulacijskimi testi več dni zapored. Koliko dni ste čakale, da je bil nosečniški test potem pozitiven. Lily32 si napisala, da si čakala cca. 10 dni. Ali si naredila kakšnega že prej in je bil negativen ali si uspela zdržat tako dolgo brez testov. Ali si kasneje za hec poskusila še kakšen O test?

Upam, da bo pri meni izid enak kot pri vama Lily32 in jana banana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nova-ovulacijski testi
24.11.2010 10:55:22   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lily32 si napisala, da si čakala cca. 10 dni. Ali si naredila kakšnega že prej in je bil negativen ali si uspela zdržat tako dolgo brez testov. Ali si kasneje za hec poskusila še kakšen O test?



user posted image user posted image Bi bilo lepo, da bi bila sposobna se kontrolirat, a mi ne uspe, kar se teh zadev tiče.

O testa nisem imela nobenega več, sem zadnjega ponucala dober teden po ovulaciji in je bil pozitiven. Očitno pa je bilo hormona premalo, da bi ga nosečniški testi zaznali. Sem naredila 3 user posted image in ker so bili vsi negativni, sem bila že prepričana, da bo prišla user posted image . Na srečo se to ni zgodilo in dober teden po izostanku M je bil N test končno pozitiven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nova-ovulacijski testi
24.11.2010 13:33:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lily32 si napisala, da si čakala cca. 10 dni. Ali si naredila kakšnega že prej in je bil negativen ali si uspela zdržat tako dolgo brez testov. Ali si kasneje za hec poskusila še kakšen O test?



user posted image user posted image Bi bilo lepo, da bi bila sposobna se kontrolirat, a mi ne uspe, kar se teh zadev tiče.

O testa nisem imela nobenega več, sem zadnjega ponucala dober teden po ovulaciji in je bil pozitiven. Očitno pa je bilo hormona premalo, da bi ga nosečniški testi zaznali. Sem naredila 3 user posted image in ker so bili vsi negativni, sem bila že prepričana, da bo prišla user posted image . Na srečo se to ni zgodilo in dober teden po izostanku M je bil N test končno pozitiven.



Torej je bil tvoj N test pozitiven šele cca. 20 dni po ovulaciji. A na dan user posted image  je bil pa še negativen.

To čakanje je grozno. Jaz bom poskušala zdržat do petka ali sobote, takrat bo cca. 18 dni od domnevne ovulacije.  Sem se odločila, da bo ta test, ki ga imam doma zadnji in bo pozitiven, ko ga bom delala. user posted image

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nova-ovulacijski testi
25.11.2010 11:26:05   
lily32
Držim pesti za user posted image . Čakanje res ubija! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nova-ovulacijski testi
27.11.2010 16:26:44   
Anonimen
Nosečniški test je žal negativen! Očitno je bil O test lažno pozitiven, oz. je zaznal neke druge podobne hormone. Le kdo bi vedel, kaj se v meni dogaja? user posted image

Teh testov že ne kupim več, ker so očitno zelo nezanesljivi (v smislu lažno poitivni in zaznavajo vsemogoče hormone) in lahko naredijo samo zmedo v glavi.

No ja, verjamem, da nekaterim pa vredu služijo. Zame pa pač niso. user posted image

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nova-ovulacijski testi
30.11.2010 9:53:54   
kejt2
Ena stvar je sekirancija okoli vsega skupaj. Če se tega ne greš več, razumljivo (brez ovulacijskega testa se pa ne boš sekirala?).

Drugo pa je, da je pozit. ovulacijski test lahko pomenil več stvari (kot je že bilo pisano na drugih mestih na forumu- od tega, da je do oploditve prišlo, ne da tudi do vgnezditve pa do težav z ovulacijo, ščitnico ipd.) in, da ti korda lahko nudi dodatno info.
Poleg tega, saj veš kaj pravijo: enkrat ni nobenkrat! Jaz bi vsaj malo vztrajala... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nova-ovulacijski testi
2.12.2010 18:14:04   
kejt2
Ali ima še katera izkušnje s tem testom?

Moram priznati, da ste me kar malo premamile. Ni pa čisto poceni... user posted image



(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nova-ovulacijski testi
2.12.2010 22:55:06   
kejt2
Tudlili, kam ste vsi šli?
Haaalooo user posted image Sej ne grizem user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nova-ovulacijski testi
3.12.2010 9:00:00   
srečica17
Tudi jaz sem ta mesec delala O teste iz Mullerja. Prvega sem naredila 11. dan ciklusa (M imam na 28 dni) in je bila rahla črtica......bolj rahla od une testne, 12. dan je bila zelo močna, 13 dan pa spet rahla. Torej če je ovulacija 24 - do 48 ur po  pozitivnem O testu.........je bila ovulacija 14 ali 15 dan ciklusa.
Res pa je , da sem imela M zelo redne , točno na 28 dni........do SS ki sem ga imela julija........očitno se mi zdaj počasi spet urejajo (sem imela na 29 in na 27 dni)......
Upajmo, da bo tud kakšen drug testek pokazal dve črticiuser posted image
Vsem veliko sreče pri delanju testkov in naprejuser posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nova-ovulacijski testi
3.12.2010 9:00:00   
Anonimen
Jaz sem jih kupila samo enkrat in svojo izkušnjo napisala zgoraj. Za enkrat jih ne bom kupovala in se bom poskušala prepustiti toku dogodkov in user posted image  čim pogosteje. Ko bo ratalo pač bo. Nekaterim pa ti testi zelo dobro služijo ali so jim pomagali spoznati svoje telo.

Lahko pa se ti zgodi, da ti pokažejo tudi lažne rezultate in te zelo zmedejo. Marsikatera ni nikoli doživela pozitivnega testa in je vseeno zanosila, spet drug smo imele pozitivne teste ob nepravem času. Se boš morala sama odločiti ali jih boš preizkusila.

Priporočam ti, da jih (v kolikor jih boč kupila) nabaviš preko spleta iz Amerike ali Nemčije.  Jih dočiš za isto ceno kot pri nas 4-5x več. Malce prebrskj po forumih, kjer so punce prilepile linke kje kupujejo te teste. 

(odgovor članu srečica17)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nova-ovulacijski testi
3.12.2010 12:16:59   
kejt2
Ok, bom (malo pobrskala po netu za cenejšo varijanto). Hvala.
Jest se vedno bolj nagibam, da bom kar probala.

Do sedaj sem delala, tako kot praviš, da boš ti (brez planiranja, brez sekiranja, bo že). Pa ni bilo nič. Pol me je pa zdravnik mal prestrašil, da sem že stara. Pol so me mal operiral (poštimal). Zdej bom pa še sama probala malo "pomagat". Če pa bom videla, da to pomeni dodatno sekirancijo, bom pa absolutno prenehala.

Samo v glavi sem si naštimala, da se ne bom sekirala, samo malo pomagala... user posted image Bomo videli, če je to mogoče. Morebiti bom pa čez en mesec pisala isto kot ti user posted image V teoriji se mi namreč zdi preprosto...

Ampak, kakor sem razumela: ovuliram nekje 14 dan cikla (če imam user posted image na 28 dni). Torej O test delam nekje 12, 13, 14, 16 in 17 dan (v paketu jih je 5). Hkrati pa je dobro user posted image na 2 dni, da  tekočina ni preredka in, ker plavalčki itak 2 dni živijo ipd. Ali potem ni vseeno če tempiram user posted image na 10, 12, 14 in 16 dan pa je user posted image Pa blazino dam pod rit in to je to? Ne, resno kolebam med tema dvema opcijama. In ne predstavljam si čisto, kako deluje O test? Merim in, ko pokaže zeleno luč, akcija? Kaj pa če se okno zapre (berem, da imajo nekatere tudi zelo kratke O) in plavalčki ne uspejo priplavat tolk hitro?

Čisto sem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nova-ovulacijski testi
3.12.2010 12:23:27   
Katte
kejt2, tvoj plan se mi zdi čisto uredu. user posted image  na dva dni priporočajo tudi ginekologi, da boš bolj ziher, pa lahko uporabiš tudi O teste. Ampak se ne zanašaj samo nanje.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nova-ovulacijski testi
3.12.2010 15:24:16   
kejt2
Ok. Pol O test dejansko ni neko pomagalo je le dodatna info! user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nova-ovulacijski testi
27.12.2010 12:35:25   
soreta
Pozdravljene!

Tudi jst sem kupila v mullerju O test. Ker imam čudno dolge cikle, na 37-38 dni, sem si rekla, da bom lažje vedela, kdaj imam O. Po izračunu, bi morala imeti O nekje med 22-27 dnevom ciklusa. Grem jst že en teden prej sprobat test in kaže črtico, torej, da imam O. Greva v akcijo. Me čez kak teden začne tiščati v jajčnikih in me tišči že 14 dni. Grem za foro sprobat 33ti dan ciklusa O test in mi zopet pokaže črtico. Glede na prebrano, sem si rekla, ok, mogoče sem pa noseča. In čakam na izostanek M. Jo dobim danes, na 36ti dan ciklusa. Tako da meni ni nič jasno, kaj tile O testi kažejo, kaj je meni pokazal 33ti dan, ker 14 dni pač ni možno, da imam ovulacijo. user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nova-ovulacijski testi
27.12.2010 14:11:55   
Anonimen
http://www.accuratepregnancytests.com/

teli testi so kar fajn zanesljivi, vsaj pri meni so bili...

(odgovor članu soreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nova-ovulacijski testi
13.1.2013 17:12:37   
CheryBlossom
Imam enake probleme...

Danes je 23. dan ciklusa (ponavadi imam ciklus dolg 27dni), zjutraj sem po nesreči naredila O test in sta se pokazali dve črtici. Potem sem se zavedala, da sem vzela napačen ovoj in z istim urinom naredila še N testek in je bil negativen. Sedaj pa mučno čakanje do dneva, ko je ne pričakujem, da vidim kaj je na stvari. Sem pa imela ta ciklus skoraj 100% 2x ovulacijo - O testek je bil pozitiven, prisotna je bila značilna sluz in blažje bolečine v jajčnikih. Upam, da nama uspe, saj je želja zeeelo velika. Imam pa za seboj zelo žalostno zgodbo, zato še toliko bolj upam, da zagledam user posted image .....

_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?