|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 8:24:23   
Buska
dobro jutro,
vidim, da danes ni se nobena javila svojo kilazo ... meni je pokazala 69,0 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tko, da sm bla pridna in mi je koncno po 4 ali 5 mesecih ratalo priti pod 70 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako pa kaze vam?? saj vem, da je veseli december. mogoce imam sreco, da ne jem (ne maram ze od malih nog) sladkarij (no, med user posted image strem vrecko ali 2 Haribovuser posted image user posted image user posted image user posted image )

http://swlf.lilyslim.com/od2Mp1.png
sm si trakec naredila, da vidim, kako pridna sem bila in se bom user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Buska -- 17.12.2010 8:26:58 >


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 12:24:33   
RAKICA1
čestitke buška za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej res sem vesela zate bravouser posted image user posted image user posted image user posted image
No meni je pa pokazalo 64kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela še malo in bom na cilju no sem že svoj cilj šla mem sam ta nov ki sem si zastavilauser posted image user posted image  še 2kg imam za zgubiti do novega leta upam da mi uspeuser posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 12:50:20   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

čestitke buška za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej res sem vesela zate bravouser posted image user posted image user posted image user posted image
No meni je pa pokazalo 64kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela še malo in bom na cilju no sem že svoj cilj šla mem sam ta nov ki sem si zastavilauser posted image user posted image  še 2kg imam za zgubiti do novega leta upam da mi uspeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image pridna, pridna user posted image user posted image user posted image user posted image se malo, pa bos dosegla nov cilj in si zadala novega user posted image user posted image user posted image bos rekla, novoletna obljubla ... moji zeljeni kg 58 user posted image user posted image

a si se pocajtala, al te se lovi prehladuser posted image


mene poglej, moj cilj je bil 78 do 1.8. in kje sem zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na -28 kguser posted image user posted image ... sej 65 tut ni dalec user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 13:09:00   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

čestitke buška za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej res sem vesela zate bravouser posted image user posted image user posted image user posted image
No meni je pa pokazalo 64kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela še malo in bom na cilju no sem že svoj cilj šla mem sam ta nov ki sem si zastavilauser posted image user posted image  še 2kg imam za zgubiti do novega leta upam da mi uspeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image pridna, pridna user posted image user posted image user posted image user posted image se malo, pa bos dosegla nov cilj in si zadala novega user posted image user posted image user posted image bos rekla, novoletna obljubla ... moji zeljeni kg 58 user posted image user posted image

a si se pocajtala, al te se lovi prehladuser posted image


mene poglej, moj cilj je bil 78 do 1.8. in kje sem zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na -28 kguser posted image user posted image ... sej 65 tut ni dalec user posted image user posted image



hahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image verjamem ja da bo potem cilj 60kg to verjamem no jaz sem od 4.6.2010 sem imela 86kg in sedaj jih imam 64kg tko da sem tudi pridna zelo pa tud velik grešim če nebi bi bila sedaj šlangicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sej nama bo uspelo midve sva zelo pridne in nama kar gre lepo dol.Ne nisem se še pocajtala še vedno sem bolna kašljam kot zmašana upam sam da nebi kakšno plučnico fasala sej tamav mi tud najmanjši ni dobr tud je še vedno bolan in čakam da se pocajta da ga peljem cepiti upam d ačimprej da nebi vse enekcije potekle ker je rok med njimi

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 13:27:11   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

čestitke buška za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej res sem vesela zate bravouser posted image user posted image user posted image user posted image
No meni je pa pokazalo 64kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela še malo in bom na cilju no sem že svoj cilj šla mem sam ta nov ki sem si zastavilauser posted image user posted image  še 2kg imam za zgubiti do novega leta upam da mi uspeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image pridna, pridna user posted image user posted image user posted image user posted image se malo, pa bos dosegla nov cilj in si zadala novega user posted image user posted image user posted image bos rekla, novoletna obljubla ... moji zeljeni kg 58 user posted image user posted image

a si se pocajtala, al te se lovi prehladuser posted image


mene poglej, moj cilj je bil 78 do 1.8. in kje sem zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na -28 kguser posted image user posted image ... sej 65 tut ni dalec user posted image user posted image



hahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image verjamem ja da bo potem cilj 60kg to verjamem no jaz sem od 4.6.2010 sem imela 86kg in sedaj jih imam 64kg tko da sem tudi pridna zelo pa tud velik grešim če nebi bi bila sedaj šlangicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sej nama bo uspelo midve sva zelo pridne in nama kar gre lepo dol.Ne nisem se še pocajtala še vedno sem bolna kašljam kot zmašana upam sam da nebi kakšno plučnico fasala sej tamav mi tud najmanjši ni dobr tud je še vedno bolan in čakam da se pocajta da ga peljem cepiti upam d ačimprej da nebi vse enekcije potekle ker je rok med njimi


se podpisem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pocajti se, pa na najmanjsega pasi, da se bota lahko cepla !


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 13:29:21   
RAKICA1
Ja sej se morva čimprej pocajtat da se gre drug teden cept ker nemorva vlečt do nedogleda tko da drug teden sem odločna da nama druzga ne prostane tud če bo mal kašljal ga peljem sej ga bo tko pregledala in se potem odločla če ga bo cepla jaz upam da bopocajtat se pa morem sedaj res oreng ne pa vsakih 14dni da sem bolna

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
17.12.2010 14:32:07   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja sej se morva čimprej pocajtat da se gre drug teden cept ker nemorva vlečt do nedogleda tko da drug teden sem odločna da nama druzga ne prostane tud če bo mal kašljal ga peljem sej ga bo tko pregledala in se potem odločla če ga bo cepla jaz upam da bopocajtat se pa morem sedaj res oreng ne pa vsakih 14dni da sem bolna


user posted image user posted image user posted image user posted image

kje pa ste ostale porocevalke? sej vem, da je veseli december, pa kaj potem, ce je vaga pokazala + .. tudi meni ga je bolj ali manj skoraj vsak petek, ali pa vsak drugi petek .... no, javite user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
20.12.2010 10:44:09   
RAKICA1
Buška kje si a se ti pohvalim mal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a veš da mi je danes vaga že pokazala 63,7kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tko d aše mal pa sem na cilju upam da v petek prilezem na svojo cifro res upamuser posted image user posted image user posted image user posted image .Kako pa tebi gre kaj sem vidla kako vživaš na snegu namest da kidaš ti lenariš kg tko ne letijo dol sam naberajo seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
21.12.2010 10:02:54   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Buška kje si a se ti pohvalim mal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a veš da mi je danes vaga že pokazala 63,7kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tko d aše mal pa sem na cilju upam da v petek prilezem na svojo cifro res upamuser posted image user posted image user posted image user posted image .Kako pa tebi gre kaj sem vidla kako vživaš na snegu namest da kidaš ti lenariš kg tko ne letijo dol sam naberajo seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


cestitam  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. no, meni spet kaze 70 user posted image user posted image tako, da ....


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
22.12.2010 16:10:03   
RAKICA1
Buška petek je pred vrati zato prosim da se v roke vzamešuser posted image user posted image da nebom jaz huda prevečuser posted image user posted image user posted image moreš imeti pod 70kg tako da se merkaj še jutri da bo dobro pokazalo tiuser posted image user posted image user posted image .No jezt sem tudi kar pridna sam sem mislila da bom bolj sam nažalost nisem sem kar mal razočarana nad seboj user posted image user posted image  upam da do petka še kakšen gram dam doluser posted image  No punce kje ste pa ostale upam da niste vse zgubile volje in da pridete nazaj veselo in se nama pridružite z buško user posted image  ki lepo vstrajava je res da so prazniki  pa d agre kaj gor ali dol samo ne volje zgubi

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
27.12.2010 20:53:57   
Buska
evo, javljam, da sem v petek imela 69,3 ... glede na to, da je ta tema bolj ali manj zamrla, se bom verjetno prikljucila na novo temo ... daj pridi se ti tja ... pa bomo tam cvekale user posted image user posted image
tebi je slo po nacrtih ....
...
jaz pridno pridobivam, saj je cas za user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
28.12.2010 10:46:07   
RAKICA1
No jaz tudi javljam svoje 63,50kg tko da sem vesela zelouser posted image user posted image user posted image user posted image buška čestitke vidim da si bila pridna bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
1.1.2011 10:49:28   
Buska
srecno, zdravo 2011 user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
2.1.2011 15:49:03   
RAKICA1
SREČNO IN ZDRAVO 2011 TER VELIKO USPEHA PRI HUJŠANJU VSEM PUNCAMuser posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
4.1.2011 14:41:18   
Neža7
joj! nisem na vas pozabila samo dieta je v vodo padlo med praznike user posted image
V četrtek dobim novo napravo, da bom lahko fitnes doma delala user posted image  da se slišimo drug petek user posted image

Čestitke vsem puncami kar so dosegli  v - kg user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
5.1.2011 15:16:48   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

joj! nisem na vas pozabila samo dieta je v vodo padlo med praznike user posted image
V četrtek dobim novo napravo, da bom lahko fitnes doma delala user posted image  da se slišimo drug petek user posted image

Čestitke vsem puncami kar so dosegli  v - kg user posted image user posted image


sem prebrala user posted image user posted image no, zdaj pa le naprej z dieto in orbitrekom user posted image user posted image



_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
5.1.2011 15:22:21   
RAKICA1
selo naprej z hujšanjem je treba doseči ciljuser posted image user posted image user posted image user posted image aneda buška hahaha

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
5.1.2011 17:23:11   
malecka
Ja jaz sem tudi med prazniki malo popustila.....user posted image

Zdaj pa bo treba spet strogo naprej....RAKICA kaj je zdej a boš kaj naračala, al ne? Jaz sem še vedno za...


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
6.1.2011 8:29:12   
RAKICA1
Ja lepo to da vstrajamo pridno še vedno user posted image user posted image user posted image no v petek se vagamo punce tko da sporočite pa mal več se oglašite kaj user posted image user posted image ja sej mi nisi napisala kateri okus bi čakam to da lahko naročim a veš user posted image napiš kater okus in bom naročila takoj

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.1.2011 9:26:35   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ja lepo to da vstrajamo pridno še vedno user posted image user posted image user posted image no v petek se vagamo punce tko da sporočite pa mal več se oglašite kaj user posted image user posted image ja sej mi nisi napisala kateri okus bi čakam to da lahko naročim a veš user posted image napiš kater okus in bom naročila takoj


user posted image user posted image user posted image vztrajamo ...
ker je petek javljam svojo kilazo 71,5 user posted image user posted image user posted image user posted image pa sm spet tm, ko sm bla ... zdej sem imela 14 dni zretja, v pon zacnem spet po montinjaku zakljucila sem ga nekje konec julija, pa sm lepo pridno obdrzala kg ... no tudi na 69 sm prisla brez njega ... zdej pa se vedno imam cilj 65kg .. pa da vidmo, ce sm dost trmasta in vztrajna ... rok: 28.2.2011 !!!


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.1.2011 9:38:49   
RAKICA1
Ojla no še jaz sporočim danes mi je pokazalo 64kguser posted image user posted image tako da sem vesela ker v ponedeljek mi je več kazalo no punce gremo veselo naprej z hujšanjem da pridemo do cilja vse skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image .Jaz pa sem glih iz zdravstvenga doma imam sinčka bolnega ima ušesa čisto zagnojena in predem sem se vsedla v avto sem padla pred hišo ker je ledeni dež pri nas padu tko da me zadnjica oreng boliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.1.2011 13:32:43   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no še jaz sporočim danes mi je pokazalo 64kguser posted image user posted image tako da sem vesela ker v ponedeljek mi je več kazalo no punce gremo veselo naprej z hujšanjem da pridemo do cilja vse skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image .Jaz pa sem glih iz zdravstvenga doma imam sinčka bolnega ima ušesa čisto zagnojena in predem sem se vsedla v avto sem padla pred hišo ker je ledeni dež pri nas padu tko da me zadnjica oreng boliuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj naj ti recem :-) boljs, da si padla ti, kot tvoj sincek user posted image user posted image user posted image user posted image
mal humorja more bit ... upam, da ni nic hudega, pa da ne bos imela plave rite user posted image user posted image
sincku pa cimprejsnje okrevanje - usesi so **** (mene ze cel zivljenje matrajo)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
7.1.2011 13:59:58   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

joj! nisem na vas pozabila samo dieta je v vodo padlo med praznike user posted image
V četrtek dobim novo napravo, da bom lahko fitnes doma delala user posted image  da se slišimo drug petek user posted image

Čestitke vsem puncami kar so dosegli  v - kg user posted image user posted image


sem prebrala user posted image user posted image no, zdaj pa le naprej z dieto in orbitrekom user posted image user posted image




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako je težko ta Elliptical Kolo user posted image  to pa bo fitness in pol user posted image  niti 5min ne držim, da to je moj cilj... 5min 3x na dan potem več ko bom zmogla.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
8.1.2011 21:36:23   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: Buska

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

joj! nisem na vas pozabila samo dieta je v vodo padlo med praznike user posted image
V četrtek dobim novo napravo, da bom lahko fitnes doma delala user posted image  da se slišimo drug petek user posted image

Čestitke vsem puncami kar so dosegli  v - kg user posted image user posted image


sem prebrala user posted image user posted image no, zdaj pa le naprej z dieto in orbitrekom user posted image user posted image




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako je težko ta Elliptical Kolo user posted image  to pa bo fitness in pol user posted image  niti 5min ne držim, da to je moj cilj... 5min 3x na dan potem več ko bom zmogla.


poskusi najprej prvic po 5 min ... potem poskusi 6 min :-) ... in ce imas 3/dan ... je to 5,6,7 min user posted image jaz verjamem vate .... pa vedno preden zacnes delat, se prej raztegni in ko koncas tudi ... obvezno noge !!!  da te ne bodo bolele misice; lahko pa tudi spijes kaksen magnezij (sumeco tableteo), ki zbija muskrfiber user posted image user posted image
go Neza, go Neza user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
10.1.2011 13:39:35   
Neža7
hvala user posted image  saj držim cca. 10min (par pavze vmes) 2x na dan user posted image  danes je že kazalo -0,5kg, da bomo videli kaj bo v petek user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?