|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.1.2011 9:17:24   
Buska
evo, spet je petek ... meni se pa po 3 tednih zretja kar malo pozna user posted image user posted image danes sem na 72,1 ... zgleda, da je to to in je to moja kilaza .. saj se ze od avg. matram in ne spravim dol za nobenga hudica user posted image user posted image .. mi  varira do 69 user posted image user posted image ... tako, da nekako sem se odlocila, da glede na to, da jem normalno hrano, brez odrekanja (vse po vrsti), da ne vem, ce bi se vztrajala ... bom videla ... javim, kako me pici cez vikend user posted image user posted image




_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.1.2011 13:24:46   
Neža7
novo začetek (07-01-2011)  91,6kg danes 91,0kg user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
14.1.2011 23:04:16   
malecka
Aaahhhhh....kaj čem vam rečt, nisem prišla z novim letom na 69.user posted image
Sem končala z 70,50 kg.....danes pa sem šla na vago user posted image 73 kguser posted image

Hudiča bo treba primt v roke in na oštro...user posted image

Lahko prosim kdo sestavi novo tabelo...


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
15.1.2011 9:33:49   
RAKICA1
Ojla evo mene tudi tukaj nisem zaspalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tko da sem tudi jaz z vami punce gremo veselo naprej no tudi jaz imam obdobje samo za žretje in odločila sem se da od pondelka začnem zares ponovno z štartom tko da bom pridna včeraj mi je pokazalo spet 65,50kg user posted image user posted image kriza jaz par dni pridna pa gre lepo dol potem pa zabluzim in nazaj goruser posted image user posted image user posted image nažalost tko je samo sedaj od pondelka se držim 100% ker mi gre možek na teren in nebom grešila potem upam

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
21.1.2011 9:35:19   
Buska
evo, javljam kilazo 70,5 ... pa da vidmo, ce se zmorem, sem se odlocila, da se vztrajam user posted image

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
21.1.2011 12:01:38   
RAKICA1
Kok smo mi zgovorne punce hahahahauser posted image user posted image user posted image
Lepo t da vstrajamo še jaz tudi vstrajam pa če prav par dni pridna potem pa spet zašutram samo sem zadovoljna danes mi je pokazalo 64kg tko da kar vredu nouser posted image user posted image user posted image gremo punce v napad z kg Mormo še tabelco narediti da mamo user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
21.1.2011 13:58:52   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

novo začetek (07-01-2011)  91,6kg danes 91,0kg user posted image


Še na istim user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: novi prostovaljci :) za vojno s kilami
27.2.2011 10:49:37   
Buska
ojla....evo mene po dolgcem cajti ... men je vmes spet vse dol padlo, ker moji kg kr stojijo :-) seveda stres v sluzbi in to je posledica

odlocila sem se za hypoxi 12 obiskov - predel riti in noge ... startala sem v sredo 23.2. (in imela obiske sre, cet, pet) .... prvi dan so me navagali 72,6 kg, premerili od pod josk do kolen ... pa da vidmo user posted image user posted image
naslednji teden imam 4x (tor - pet); pa da vidimo, ali mi bo ratalo kaj zbiti ... moj cilj je se vedno 65 (tudi s 67 bom zadovoljna) - datum 15.4.

Neza7: zdaj sem polna energije in motivacije ... ti jo predajam in posiljam, da se malo premaknes v - user posted image user posted image

Rakica1: nekaj ti zabusavas ... tudi bolj ali manj stojis ... tudi tebi posiljam in predajam energijo in motivacijo, pazi se, da te ne ulovim user posted image user posted image user posted image

ce bos delala tabelco, daj meni kar 72,6kg (po mojem je ene +2 od zadnjega javljanja -> tehtanje blo glih na dan user posted image , ko sem prejsnji vecer pozrla 2 Haribo vrecke in skor celo vreco cipsa user posted image user posted image user posted image ); pa javim, ko me tam navagajo (sicer sem se danes zjutraj tehtala 70,6 ... samo zdaj se bom drzala njihove vage do konca terapij)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 458
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?