|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stanovanje ali hiša!?
25.10.2010 10:41:28   
ronja
Edino hrček pa nisem.

Čist kopi pjest pa tut ne moreva bit, a ne?user posted image

Še ena dvojčica user posted image

Hehe, dobrodošla - več nas je, rajši se mamo, a ne?user posted image

Važno je, da je vsakemu najbolj všeč tam, kjer si je ustvaril gnezdo.

Se strinjam. Samo ni mi bilo jasno s temi smetmi, ker smo jih mi res povsod imeli enako daleč - na srečo nikoli tik pred nosomuser posted image .

Zame je hiša = DELO!

Podpis.
Največji minus življenja v hiši pa vidim v tem, da se moraš čisto za vsake pol kg kruha vsesti v avto in nekam peljati. Otroke peljati v vrtec/šolo. Otroke peljati na popoldanske dejavnosti. Peljati se na govorilne ure/rod. sestanek. Peljati otroka k prijatelju/sošolcu. Peljati se na pošto, banko, v lekarno, v trgovino ... samo voziti in voziti se non stop

Še en podpis. Če dodaš še, da moraš vsakič otroke devat v stolčke, pa zapenjat, pa jih slačit pa oblačit, ker je v avtu bolj toplo kot zunaj, vendar bolj mrzlo kot not... So tudi hiše, ki so v centru, samo tiste pa navadno nimajo nekega hudega vrta, pa tudi grozno drage so. Večinoma so hiše ipak malo ven iz centra mesta.

v BALKONU, PREDVSEM KAKEM MALEM, AP TUDI JAZ NE VIDIM SMISLA,

Uf, midva pa! Ne bi dala najinega balkona za nič na svetu (ok, za kaj že, ampak sva res ful navezana nanj!) Je tako fajn v krošnji drevesa, da imaš vso intimo, ki si jo lahko zaželiš, lahko si sredi poletja zgoraj brez sredi Lj, pa te noben ne vidi, heheuser posted image Zunaj je mini mizica in klopca na vsaki strani, da lahko jemo kosila tam, obešamo perilo,... Pa tamalidve sta čist drugi, če gresta ven, pa magari samo na balkon, kadar sta bolani, da ju ni glih za ven vozit. za pet min. na svež zrak pa vedno dobro dene (če si primerno oblečen, seveda).

Vam poslikam pa dam gor slikce da se bojo še vam sline celdile

No, daj. Sanjat ni grehuser posted image

Drugače pa, meni je eden od plusov pri hiši ( vidim kadar sem doma pri mojih) v tem, da ko imaš manjše otroke jih lahko imaš bolj na easy - ko smo pri meni jaz L in A zjutraj nahranim, oblečem in gresta ven..In sta zunaj, okoi hiše, non stop nekaj počneta...Potem prideta not na kosilo, pa spet ven. Ma, nimam dela z njima spljoh user posted image
Doma, v stanovanju, pa je res non stop nekaj. Moram biti malo bolj animator kot pa v hiši...No, ko pa otroci zrastejo potem pa še tega plusa ni več.

To sem pa tudi jaz na morju opazila (tam ima mami hišo). Več prostora = manj dela z otroki.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Stanovanje ali hiša!?
29.10.2010 11:12:21   
Redi
Jaz sem se rodila v stanovanju, zato si tudi nisem želela hiše. Sedaj imam veliko hišo in še večjo parcelo za obdelati. Pač to sem dobila, zato sem se prilagodila.
user posted image

Privajala sem se kar tri leta na hišo. Najbolj mi pomeni manjši hrup, seveda moraš hišico kupiti kje na podeželju, potem nerasvetljena okolica, kako mirno se spi, otroci imajo več prostora za loviti, v deževnih dnevih ti pride še kako prav...
user posted image

Je pa res to luknja brez dna, kar se tiče denarno. Če hočeš tipitop hišico takoj, moraš imeti na ,lagerju, kar precej denarja. Hmmm recimo 50000 evrov ekstra temu kar daš za zemljo in hišo v tretji gradbeni fazi. To mora biti že tipitop hišica opremljena z vrtičkom in .... Če se afnaš in imaš svojga disajnerja.

Realistično. Vsako leto moraš dati 2000 evrov za kurjavo za plin - če bogato kuriš in imaš centralno na plin, kuhaš na plin. To niti ni tak strošek, če to razdeliš na dvanajst delov (če kuriš 200 kvadratov).
V stanovnju ti ni potrebno misliti na nič, samo plačaš pa je. Vodo in komunalo moraš itak računati. Če imaš greznico je to potrebno vsako leto izprazniti, če je manjša pa še večkrat. Enkratno praznenje pri nas znaša 150 evrov. Pa še drobnarije...

Boš pa malce sužnja pospravljanju, tudi temu sem se prilagodila. Malo manj se sekiram, če nimam vse pospravljeno danes.

Če ti postavijo montažno hišico, nimaš toliko dela s fasado in tako naprej. Naj ti vse naredijo na ključ pa bo.


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Stanovanje ali hiša!?
1.11.2010 12:12:42   
skuštrana
Ronjica, my soul mate, evo slikce user posted image Takšen vrt- atrij bi jaz imela, skupaj z letno kuhinjo, edino rože ne, bi jih zamenjala trata... To ima spodnja soseda, ampak mene je strah moje otroke tja spustit, ker bi ji vse uničili user posted image Je pa to vrhunec kar jaz potrebujem zelenila okoli sebe. In dela na vrtu user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Stanovanje ali hiša!?
4.11.2010 18:01:07   
ronja
I tata bi, sine! Pa še tista vaša klima tam... JOj, sem vam bila fauš prejšnji vikend! (smo bili pri dediju na morju in seveda midva prineseva s sabo žabe za tamale, pa bunde, pa kape... pa nič od tega nismo rabili!user posted image )

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Stanovanje ali hiša!?
4.11.2010 18:03:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Je pa to vrhunec kar jaz potrebujem zelenila okoli sebe. In dela na vrtu user posted image
user posted image  




O, kakšen lušen vrt user posted image .
Je pa lepo urejen, ni to samo pinka dela, se mi zdi.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Stanovanje ali hiša!?
5.11.2010 9:55:57   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Je pa to vrhunec kar jaz potrebujem zelenila okoli sebe. In dela na vrtu user posted image
user posted image  




O, kakšen lušen vrt user posted image .
Je pa lepo urejen, ni to samo pinka dela, se mi zdi.


Dela je full.  Je pa ženska stara okoli 40, brez moža, brez otrok, je veliko doma tako da ima časa na pretek...Jaz bi imela trato, ki jo samo pokosiš in basta user posted image

Ronja, jaz bi še bolj na Jug, meni je še ta klima pretrda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Stanovanje ali hiša!?
5.11.2010 22:38:10   
ronja
hehe, jaz bi šla v Afrikouser posted image . Ampak iz meglene Ljubljane, zgleda tudi Primorska superuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 107
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?