|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:08:02   
špelin@
Off topic.

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Zadnjič sem se ustavila zato, da sem pobrala polža (vedno pobiram polže in deževnike po dežju, da jih ljudje ne pogazijo z avti) in se mi je prvič zgodilo, da se je mimoidoča nasmehnila in se ji je to dobro zdelouser posted image . Vidiš, svet se spreminja na boljše.

Joj, potem nisem edina čudakinja, ki to dela user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:16:13   
baguSka
Zelo lepo od tebe ronja... Sej sama delujem na pdb princip. Ampak nekoga zatozit, ker men neki ni prou mi je pa nesmiselno. Pac nisem tozibaba. In nebi se fajn pocutla sploh, tko da... Res, glede drzave sm pac pasivna, ker nikol od njih nic ne dobim. Ko pa bom, pa jim bom z veseljem vrnila uslugo.user posted image

Sicer pa lepo da te skrbi zame, ampak res sem kul. :) mogoce sam mal bl na realnih tleh stojim, ampak svet je zame ze en cas lepsi.. ;))) ce izvzamemo tole.. Ampak verjamem da vom tud se jst prsla na svoj racun in bom pokasirala vse za nazaj..user posted image pa ne samo to, ampak celo dvojno.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:16:22   
ronja
off topic:
Joj, potem nisem edina čudakinja, ki to dela

Nisi. jaz sem najprej (ko sem bila še mala) pobirala samo polže s hišico, potem sem se pa sama sebi zdela u iber nepoštena, da lazarje pa pustim umret in od takrat naprej pobiram vse. Lubi pravi, da je se je ga je ful impresioniralo, ko sem mu to povedalauser posted image - ima ludih... user posted image Res je, da tam, kjer je samo kolesarska steza, se ne ustavim za vsakega, ker ni tako široka in se večini verjetno uspe zvlečt na drugo stran. Ampak vsaj kakšnega pa moram. Potem se pa vedno kregata v meni dve struji: pomagat polžem in pa naredit vse v službi (torej prit prej, kadar grem v službo)/ne zamudit v vrtec, kadar grem domov iz službe.
Mi je pa zadnjič tamala ful nežno prinesla stenico: "lej, mami, stenica!" je ločila stenico od hrošča! Pa sem ji samo enkrat povedala, kaj je ta žival. Sem bila najbolj ponosna mami na svetuuser posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:22:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Mi je pa zadnjič tamala ful nežno prinesla stenico: "lej, mami, stenica!" je ločila stenico od hrošča! Pa sem ji samo enkrat povedala, kaj je ta žival. Sem bila najbolj ponosna mami na svetuuser posted image .

Miška mala user posted image

Drugače pa moja najstarejša hči najraje pobira polže s hišico (ostalo se ji "gravža" prijet user posted image ), srednja deževnike, mali pa pred nekaj tedni ni hotel v vrtec, ker je bila zelenica pri bloku polna ogromnih oranžnih lazarjev in je enega na vsak način hotel vzet s sabo user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 21.10.2010 22:24:43 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:23:37   
ronja
Ampak nekoga zatozit, ker men neki ni prou mi je pa nesmiselno.

Odvisno kaj je to neki. Če bi nekdo zlorabljal otroka, bi ga takoj zatožila, ne glede na to, kdo bi to bil! Če bi nekdo povozil človeka, pa zbežal, bi zatožila skoraj vsakega, razen par ljudi, ki jih imam tako zelo rada, da jih ne bi. Če bi nekdo hlinil samohranilstvo, nobenega od ljudi, ki so mi ok, verjetno ne bi zatožila. Če bi nekdo v trgovini ukradel vrečko bonbonov, zelo verjetno ne bi nobenega zatožila... Pa se mi vse to ne zdi prav. In bi vsem verjetno dala vedet, da se mi ne zdi prav - kar je tudi naja naredila, vendar prijateljici to ne gre ravno do živega.
Vendar če nihče nič ne naredi, se sistem ne more spremenit. Ker je vsem vse vseeno - kot je lepo razložila gina.

In sedet ko kup nesreče in se smilit samemu sebi ("meni pa nič ne dajo") ni rešitev. Če ti kaj ni prav, se bojuj. najdi službo, ki ti bo všeč, delaj to, kar ti je všeč.

Res, glede drzave sm pac pasivna, ker nikol od njih nic ne dobim. Ko pa bom, pa jim bom z veseljem vrnila uslugo.

Ti torej ne tožiš - ampak ne zato, ker bi ne bila tožibaba, ampak ker zato nič ne dobiš. Če bi ti oni kaj dali, poetm bi jim vrnila uslugo. Ampak zadeva ne gre tako. In ni res, da od države nisi nič dobila: dobila si zastonj šolanje, zdravnika kot otrok in še pa še ugodnosti (saj so neki izračuni, koliko državo stane en otrok). In tudi ti si bila otrok. in dobila vse to od države. zato se nehaj kujat, kako je država grda do tebe, pa sama spremeni svoj lajf! Država ga res ne more...user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:29:26   
baguSka
Ja sej. Jst svoj life zivim. To ze skoz govorim. :))))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:30:05   
ronja
Pri Ronji so pa zadnjič imeli teden polža in so jih imeli kar v vrtcu. Se mi je ful dobro zdelo. In mi je mala povedala, kako so jim lezli po roki in da je bilo tako, kot ko gremo mi venuser posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:30:48   
ronja
Živiš, pa se kujaš ko en užaljen otrok, jauser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:31:33   
baguSka
In to ne pomeni, da bi gledala kako nekdo nekoga pretepa al pa psiljuje in bi mirno odkorakala naprej.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:33:31   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Živiš, pa se kujaš ko en užaljen otrok, jauser posted image .


Ma niti ne.. Zato pa ze od starta pravim da se je brezveze sekirat. Ce se hocte, se pa dejte. Jst se ne bom, ker v tem ne vidim smisla.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:33:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pri Ronji so pa zadnjič imeli teden polža in so jih imeli kar v vrtcu. Se mi je ful dobro zdelo. In mi je mala povedala, kako so jim lezli po roki in da je bilo tako, kot ko gremo mi venuser posted image .

O kul user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:34:07   
ronja
jah, napisala si tako: kaznivo dejanje (kar lažno samohranilstvo je) se te prav nič ne tiče in ne boš obsojala nikogar, ki to počne, ker je pač država omogočila, da se to dela. In še niti tako prijazna ta država ni, da bi ti pomagala, ko si jo rabila, zato tudi ti njej ne boš pomagala, iz inata! Malo otročje se to bereuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:35:38   
ronja
Jst se ne bom, ker v tem ne vidim smisla.

Smisel je v tem, da kaj spremenimo - da se to ne bi več moglo kar tako dogajat. Eto ti smislauser posted image . In če ti je ravno ko kosovo polje, potem ne moreš nič spremenit. Ker nimaš motivacije. Dober si šele, ko te nekaj vznemiri, da si vesel, ko ti gre in žalosten, ko ti ne gre. Dokler ti je vse vseeno, si pa povprečen, v najboljšem primeru.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:39:52   
ronja
off topic
O kul

Ful kul! Imata super vzgojitejlice, obe! Svaka čast! Vsak teden imajo kaj in ene teme so res zanimive. Pa paličnjake so tudi že imeli. Pa kruh so pekli in fižočke nasadili. Res svašta počnejo, da imam prav motivacijo, da se potrudim in še za doma najdem kake aktivnosti za čez vikend in pa kadar sta bolani, da nista za v vrtec, ampak ne tako bolani, da ne bi nič mogli.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:39:58   
baguSka
Ah kje.. Taka pa jst nisem.user posted image hotla sm pac povedat, da nej drzava sama pr seb najprej poslihta stvari in zacne delat selekcije... Itak smo vsi sami, pa kukrkol obrnes. Glede tistga otrostva k si prej razlagala mi je pa tko mal za lase prvlecen no..

Mah, mal sm pa tud zaspana ze... In se tri stvari zravn delam, tko da nism glih v centru z glavo... Se ti posvetim privat, ker ni ravno govora o meni na tej temi. Dil?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:42:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

off topic
O kul

Ful kul! Imata super vzgojitejlice, obe! Svaka čast! Vsak teden imajo kaj in ene teme so res zanimive. Pa paličnjake so tudi že imeli. Pa kruh so pekli in fižočke nasadili. Res svašta počnejo, da imam prav motivacijo, da se potrudim in še za doma najdem kake aktivnosti za čez vikend in pa kadar sta bolani, da nista za v vrtec, ampak ne tako bolani, da ne bi nič mogli.


Tebe bom jaz še kdaj rabila za ideje user posted image , tako da mi nikar kam ne pobegni user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:43:39   
ronja
kakor ti paše. Jaz fotošop študiram zraven (nimam pojma), pa gledam kake okraske bomo delale, tako da štekam ta multi tasking. Ne mislim, da bom rešila svet, ampak če imam slab občutek, naredim po njem - komu pomaga, kdo drug je preponosen in si bo pomagal sam. Vse je ok, vsak po svojeuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:46:07   
ronja
off topic
Tebe bom jaz še kdaj rabila za ideje user posted image , tako da mi nikar kam ne pobegni

Ideje niso problem, jih imam preveč, da bi jih vse uresničila, tako da jih komot raztalam, da jih bo vsaj kdo uresničil... Sem se končno spravila blog pisat, kjer bo ravno o teh idejah za otroke veliko govora (pa o hrani, seveda;). tak da če tu mrknem, bom pa tam, če me bo potegnilo not. (Moram še mal naštudirat vse skup).

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:46:27   
mateyka
Glede tistga otrostva k si prej razlagala mi je pa tko mal za lase prvlecen no..


to se ti mogoče zdi tako zato, ker ti je samoumevno. eni otroci, ki živijo s celo družino na cesti v Kalkuti, no, oni bi pa verjetno imeli drugačno mnenje o tem. pa brez zamere user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:47:22   
baguSka
In sevede ti zelim vse naj naj...user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:48:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
off topic
Tebe bom jaz še kdaj rabila za ideje user posted image , tako da mi nikar kam ne pobegni

Ideje niso problem, jih imam preveč, da bi jih vse uresničila, tako da jih komot raztalam, da jih bo vsaj kdo uresničil... Sem se končno spravila blog pisat, kjer bo ravno o teh idejah za otroke veliko govora (pa o hrani, seveda;). tak da če tu mrknem, bom pa tam, če me bo potegnilo not. (Moram še mal naštudirat vse skup).

Link (magari na ZS), ko bo stvar obelodanjena, pliiiiz user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:49:08   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Glede tistga otrostva k si prej razlagala mi je pa tko mal za lase prvlecen no..


to se ti mogoče zdi tako zato, ker ti je samoumevno. eni otroci, ki živijo s celo družino na cesti v Kalkuti, no, oni bi pa verjetno imeli drugačno mnenje o tem. pa brez zamere user posted image



Uhh matejka, men se nic ne zdi samoumevno.

In se zate roncka, da bos vidla kaj mam v podpisu, ga bom dodala..

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:50:19   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Res, glede drzave sm pac pasivna, ker nikol od njih nic ne dobim. Ko pa bom, pa jim bom z veseljem vrnila uslugo.

Ti torej ne tožiš - ampak ne zato, ker bi ne bila tožibaba, ampak ker zato nič ne dobiš. Če bi ti oni kaj dali, poetm bi jim vrnila uslugo. Ampak zadeva ne gre tako. In ni res, da od države nisi nič dobila: dobila si zastonj šolanje, zdravnika kot otrok in še pa še ugodnosti (saj so neki izračuni, koliko državo stane en otrok). In tudi ti si bila otrok. in dobila vse to od države. zato se nehaj kujat, kako je država grda do tebe, pa sama spremeni svoj lajf! Država ga res ne more...user posted image

.
Se strinjam. Pa še drug vidik... kaj misliš, kdo je država? Mi sami. In iz čigavega žepa gre? Pošteni, ki delamo in plačujemo davke, plačujemo tudi tem goljufom. Tako, da vsi mi državljani, ki smo vedno tiho in ponosni na to, da nismo tožibabe, pravzaprav sami sebi delamo medvedjo uslugo.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:52:59   
Trcosava
Bom off topic - ampak
Zadnjih par dnev sam ''redovna'', mal več berem kot pišem in sem opazila da 90% temah se pretvori v kreganje, vsaka tema gre off topic.
Če ne morete sprejeti tuje mnjenje, zakaj takoj gre vse na kreganje? Prepričevanje da je samo en stav pravilan i vsi drugi napačni???
Tema hojica - tu sam pa samo brala in nisem mogla verjet
Zdaj za tema - začelo se je z zlorabom sistema in končalo z čem?
Bom naprej z vami, samo mi je zal da berem kak napadate drug drugega

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 22:54:01   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Se strinjam. Pa še drug vidik... kaj misliš, kdo je država? Mi sami. In iz čigavega žepa gre? Pošteni, ki delamo in plačujemo davke, plačujemo tudi tem goljufom. Tako, da vsi mi državljani, ki smo vedno tiho in ponosni na to, da nismo tožibabe, pravzaprav sami sebi delamo medvedjo uslugo.

Zelo res. Sem mnenja da mnogim ne gre v glavo (pa ne mislim spoštovanih soforumašic) da smo država mi ki plačujemo davke.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?