|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 8:58:35   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: buča

.....iz faking mamniga fantka?????Mislim,vsak dan mi dvigne pokrov,zdej mam pa dost jebenti!!!rabm enga desca,ki ve,kaj je to sesauc,pa pomivauka,k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu,pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižtuser posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image


 
No to je pa čist kot da bi sebe poslušalauser posted image Moj si tudi še enga kosa kruha ne odreže sam ampak gre rajš mene iskat. sej smo same krive. Sem ze zadnjič uprla, da naj že kaj naredi sam saj ni opravilno nesposoben no pa me je samo začudeno gledal, da kaj zdaj kar na enkrat nekaj težim če je bilo pa prej vse kul user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 8:59:11   
zvezdan





< Sporočilo je popravil zvezdan -- 5.11.2010 9:00:05 >


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 9:12:34   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Moj si tudi še enga kosa kruha ne odreže sam ampak gre rajš mene iskat.


Mene samo zanima, kje jih najdete? Kakšen oglas date, da potegnete takšne paraplegike?

In kako je možno, da si mu ti pripravljena vse naredit, tudi takšne malenkosti? Na katerem planetu se to dogaja? user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 9:13:43   
benika
Ma dej buči, ne jamraj. Najbrž tak ni postal iz danes na jutri. In kar si si izbrala, to sedaj imaš. Za prevzgojo je pa malce prepozno, a se ti ne zdi?
In veš kaj, jaz ga pa občudujem, da tako ravna. In veš zakaj? Zato ker si to lahko privošči, ker mu TI rit odnašaš. Nehaj mu odnašat cunje, pa hrano metat v usta, pa pospravljat za njim.

Drugače pa tvoji problemi niso prav nič hudi in lahko si samo vesela, da ima tvoj partner samo te pomanjkljivosti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 9:37:40   
misar
user posted image user posted image user posted image user posted image   ni ga lepšega ko se navsezgodaj toliko narežatuser posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 9:38:02   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Moj si tudi še enga kosa kruha ne odreže sam ampak gre rajš mene iskat.
 

Mene samo zanima, kje jih najdete? Kakšen oglas date, da potegnete takšne paraplegike?

In kako je možno, da si mu ti pripravljena vse naredit, tudi takšne malenkosti? Na katerem planetu se to dogaja? user posted image user posted image


Lej Spontan sej vem da smo same krive, ker to pustimo. Pes gre tako daleč kot ima dolgo ketno. če mu jo začnem zdaj krajšat me pa samo butasto gleda. No res da je mojster v svinjanju ampak naredi pa kakšno drugo bolj moško delo in mu je na pol odpuščeno, da ni še nikoli bajte posesal.
To da bi pustila stvari na tleh in drobtine na mizi bi pa prej mene znerviralo kot pa njega tako da ta metoda ne pali. Sem mislila, da je samo moj tak pa sem si malo oddahnila...sorry bučka ampak vedno je lažje če je še kdo v isti nesrečiuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 11:47:18   
StrawberrY
O f..., tok se pa že dolg nisem nasmejala ob prebiranju posta na RR!user posted image Čeprav tebi najverjetneje ni smešno, samo poglej danes je tako lep sonček, punčko daj partnerju ti pa izkoristi dve urci zase. Pa tud če bo potem k bomba stanovanje, važno, da si vzameš čas zase. Da bi pa lahko partnerja drastično spremenila, pa mislim, da ni variante. Lej takega si sprejela, poskusita se pogovoriti in tudi dogovoriti. Čeprav priznam, meni bi se tud utrgalo, če moj ne bi nič naredil. Ampak življenje je prekratko. Tko, da mal si zase časa vzem, pa ti bo sigurno lažje in te ne bo vsaka "faking" stvar zmotila. Sej ne, da ti zdej hočem povedati, da je tvoj partner zlat, ker ni ,user posted image ampak jebi ga, kdo pa je. Hočem ti samo rečt, da tud ti včasih na eno oko zamiž, ušesa si zamaš, k bo kej hotel, pa bo.


(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 11:49:57   
liliana
Meni je vedno zanimivi pri tej enakopravni delitvi del.....da se delijo na pol pol samo gospodinjska dela.......user posted image

Kdo pa kosi travo.....reže živo mejo okrog hiše.....kuri......dela drva......menja plinsko jeklenko......odmašuje odtoke......menja žarnice v stanovanju in na avtu.......pelje avto na menjavo gum ali pa sam menja gume, na servis......sestavlja omaro iz Ikeje.....pleska.....obrezuje drevje......a pri vseh delih se striktno in enakopravno delite na pol pol....user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 11:57:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni je vedno zanimivi pri tej enakopravni delitvi del.....da se delijo na pol pol samo gospodinjska dela.......user posted image

Kdo pa kosi travo.....reže živo mejo okrog hiše.....kuri......dela drva......menja plinsko jeklenko......odmašuje odtoke......menja žarnice v stanovanju in na avtu.......pelje avto na menjavo gum ali pa sam menja gume, na servis......sestavlja omaro iz Ikeje.....pleska.....obrezuje drevje......a pri vseh delih se striktno in enakopravno delite na pol pol....user posted image


Vsa našteta dela si upam polotit tudi sama. Niso fizično prav nič zahtevna. No, pol jih trenutno odpade, ker ne živim v hiši. Nekoč...user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 12:00:12   
liliana
Dam roko v ogenj, da se bučin partner tudi upa lotit gospodinjskih opravil......ker tudi niso nič kaj zahtevna.......ne fizično in ne psihično.....samo se jih ne loti......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 12:02:02   
Teyla
Joooj, keri smehi. user posted image   Sori, ampak je res smešno vse skupaj. Kaj pa nabzačetku vas zadeve nič ne motijo? Mene bi že fajn zmotilo dejstvo, da si kosa kruha ne zna odrezat. Take stvari, ki mu jih ne misliš ti do konca življenja počet mu je treba takoj pokazat kako pa kaj in jih dela sam. če ne se izgublja živce. Zdaj pa ne vem, če ob kaj pomagalo, lahko pa vseeno probaš.

liliana nekatere ženske smo tudi bolj tehnični tipi in meni ni težko menjat žarnice, varovalke, popravit stol, sestavit pohištvo, tud odtok mi ne bi blo problema odmašit (edino školjko pa odmašuje izključno on, ker jo samo njemu uspe zamašit user posted image ).



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 12:04:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Dam roko v ogenj, da se bučin partner tudi upa lotit gospodinjskih opravil......ker tudi niso nič kaj zahtevna.......ne fizično in ne psihično.....samo se jih ne loti......user posted image


Seveda. Ker mu ni treba. In ker mu je postalo samoumevno, da se mora žena zbudit, da mu naredi večerjo. "Ne delaj danes, kar lahko odložiš za jutri." oz. "Če malce počakaš, bo nekdo naredil namesto tebe." user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 12:10:08   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kdo pa kosi travo.....reže živo mejo okrog hiše.....kuri......dela drva......obrezuje drevje......


Živimo v bloku in teh opravil ni. Če pa bi imeli hišo, bi kdaj pokosila jaz, kdaj mož itd.

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
menja plinsko jeklenko......


Imamo plinovod, zato s tem dela ni - bi pa to verjetno vseeno delal mož - tako kot npr. izključno jaz dajem prat perilo (on bi vse pomešal).

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
odmašuje odtoke......


Tukaj sva čisto enakopravna - včasih on, včasih jaz. Je pa res, da to opravilo ni ravno pogosto na urnikuuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
menja žarnice v stanovanju in na avtu.......


To pa ponavadi res on počne, čeprav sem jo v stanovanju tudi sama že kdaj zamenjala in ne vidim v tem nobene težave.

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
pelje avto na menjavo gum ali pa sam menja gume, na servis.


Zakaj pa ženska ne bi mogla peljat avta na menjavo gumuser posted image ? Jaz ga peljem - službenega itak vedno, ker ga pač vozim samo jaz, našega družinskega pa tudi kdaj jaz zapeljem. Enako velja zaservis, registracijo ipd. Sama pa gum res ne bi šla menjat - prepustim to raje majstrom, ki se na te zadeve spoznajo.

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
sestavlja omaro iz Ikeje.....pleska.....


To ponavadi delava oba - sem že v svojih najstniških letih sama sestavila res ogromno pohištva, ker smo se preselili, jaz pa sem imela ravno počitnice. In je fotr rekel, da imam dovolj časauser posted image .  Zato mi tudi zdaj to ni problem. V bistvu to počnem prav z veseljem. Barvanje pa itak - je bolj zabavno, če to počneš v dvojeuser posted image .



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 12:12:09   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni je vedno zanimivi pri tej enakopravni delitvi del.....da se delijo na pol pol samo gospodinjska dela.......user posted image

Kdo pa kosi travo  on.....reže živo mejo okrog hiše on.....kuri oba......dela drva on......menja plinsko jeklenko oba......odmašuje odtoke on......menja žarnice v stanovanju jst in na avtu.on......pelje avto na menjavo gum on ali pa sam menja gume,on na servis......sestavlja omaro iz Ikeje. jst....pleska. jst....obrezuje drevje......a pri vseh delih se striktno in enakopravno delite na pol pol....user posted image


no pa sj je recimo pol pol
 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 13:41:02   
liliana
Lepo......user posted image

Torej komot lahko gremo ženske v penzijo takrat kot moški......in ne nekaj let prej......

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 13:49:00   
*miska.mcc*
ne ne, liljana.....naj grejo moski takrat kot zenske user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 13:49:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Lepo......user posted image

Torej komot lahko gremo ženske v penzijo takrat kot moški......in ne nekaj let prej......


Če bi še rodili in dojili lahko... user posted image  Prihodnost je takoj za vogalom. user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 13:54:05   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: buča
...glih jest sm mogla tazga narajmat.....

Nisi narajmala. Prav izbrala si si ga.

No, pa kaj. Še vzgoji ga, pa bo.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 14:06:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 14:27:16   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kdo pa kosi travo.....reže živo mejo okrog hiše.....kuri......dela drva......obrezuje drevje......


Živimo v bloku in teh opravil ni. Če pa bi imeli hišo, bi kdaj pokosila jaz, kdaj mož itd.

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
menja plinsko jeklenko......


Imamo plinovod, zato s tem dela ni - bi pa to verjetno vseeno delal mož - tako kot npr. izključno jaz dajem prat perilo (on bi vse pomešal).

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
odmašuje odtoke......


Tukaj sva čisto enakopravna - včasih on, včasih jaz. Je pa res, da to opravilo ni ravno pogosto na urnikuuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
menja žarnice v stanovanju in na avtu.......


To pa ponavadi res on počne, čeprav sem jo v stanovanju tudi sama že kdaj zamenjala in ne vidim v tem nobene težave.

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
pelje avto na menjavo gum ali pa sam menja gume, na servis.


Zakaj pa ženska ne bi mogla peljat avta na menjavo gumuser posted image ? Jaz ga peljem - službenega itak vedno, ker ga pač vozim samo jaz, našega družinskega pa tudi kdaj jaz zapeljem. Enako velja zaservis, registracijo ipd. Sama pa gum res ne bi šla menjat - prepustim to raje majstrom, ki se na te zadeve spoznajo.

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
sestavlja omaro iz Ikeje.....pleska.....


To ponavadi delava oba - sem že v svojih najstniških letih sama sestavila res ogromno pohištva, ker smo se preselili, jaz pa sem imela ravno počitnice. In je fotr rekel, da imam dovolj časauser posted image .  Zato mi tudi zdaj to ni problem. V bistvu to počnem prav z veseljem. Barvanje pa itak - je bolj zabavno, če to počneš v dvojeuser posted image .





tukile se pa še jaz podpišem user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 14:27:24   
Anonimen
EDINO DELO KI GA ON DELA IN JAZ NE, JE UBIJANJE ŽUŽKOV


To pa tudi pri nas. Za to ga pa tudi jaz zbudim sredi noči. Ampak si je sam kriv, ker mi ne pusti. Če bi jih jaz, bi za njimi ostala velika rdeča sled. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 14:42:24   
dini
Teyla - ta je pa ful smešna, za crknt (edino školjko pa odmašuje izključno on, ker jo samo njemu uspe zamašit user posted image )

moj je pa ful priden, delo si deliva na pol, pomagava, razvajava, vse zna, pravi cukrček jeuser posted image user posted image user posted image . Nimam nobenih pripomb pa še poročena z njimuser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 14:44:47   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni je vedno zanimivi pri tej enakopravni delitvi del.....da se delijo na pol pol samo gospodinjska dela.......user posted image

Kdo pa kosi travo..OBADVA.reže živo mejo okrog hiše...OBADVA..kuri...OBADVA...dela drva....JIH KUPIMO..menja plinsko jeklenko...MAMO NA ELEKTRIKO...odmašuje odtoke...OBADVA...menja žarnice v stanovanju in na avtu...OBADVA..NA AVTU MEHANIK....pelje avto na menjavo gum ali pa sam menja gume, na servis..OBADVA....sestavlja omaro iz Ikeje..SKUPAJ...pleska..OBADVA...obrezuje drevje....OBADVA..a pri vseh delih se striktno in enakopravno delite na pol pol....user posted image JAAAA..PRAV TAKO ON POSPRAVI V POMIVALCA, KADAR MENE NI, DA PRAT PERILO, POSESA, ZLOŽI PERILO, SKUHA KOSILO..TISTI KI IMA ČAS TISTI STVAR NAREDI..EDINO DELO KI GA ON DELA IN JAZ NE, JE UBIJANJE ŽUŽKOVuser posted image



pod hruško se lahko samo podpišem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,
kva je to gosenica?user posted image


ampak res, to tud jst ne vem user posted image  vsi ostali veste?

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 15:08:41   
Spontan
ŽENSKA MOLITEV

Oče naš, preden zaspim,
povem ti, česa si želim.
Daj mi prijetnega moža,
ki na vsak posel se spozna,
ki komplimente rad deli,
se moji riti ne smeji,
ki bo po rokah nosil me,
na rojstni dan moj spomnil se,
na mojo željo seksal le,
me vodil v restavracije,
me ljubil kakor prvi dan,
masiral mi podplate, dlan,
ki vedno nežen bo z menoj,
ki vedno bo prijatelj moj,
ki bo razuma bistrega ..., ...
čimprej mi, prosim, pošlji ga!
Amen.

MOŠKA MOLITEV

Ljubi bog, pošlji mi eno gluhonemo nimfomanko,
ki ima trgovino s pijačo in letno karto za stadion!
In boli me ****,  če se rima al pa NE!

user posted image  user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 18:39:50   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

ŽENSKA MOLITEV

Oče naš, preden zaspim,
povem ti, česa si želim.
Daj mi prijetnega moža,
ki na vsak posel se spozna,
ki komplimente rad deli,
se moji riti ne smeji,
ki bo po rokah nosil me,
na rojstni dan moj spomnil se,
na mojo željo seksal le,
me vodil v restavracije,
me ljubil kakor prvi dan,
masiral mi podplate, dlan,
ki vedno nežen bo z menoj,
ki vedno bo prijatelj moj,
ki bo razuma bistrega ..., ...
čimprej mi, prosim, pošlji ga!
Amen.

MOŠKA MOLITEV

Ljubi bog, pošlji mi eno gluhonemo nimfomanko,
ki ima trgovino s pijačo in letno karto za stadion!
In boli me ****,  če se rima al pa NE!

user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?