|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 20:50:59   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

za povrh mi pa še skoraj vsak vikend kosilo skuha, med tednom pa itak ne kuhamo doma.....

Pač ne živimo v bloku.....kjer je izgleda cela znanost spucati tistih 60m2 in skuhati kosilo......





Mogoče bi morala probat, kakšna znanost je kosilo skuhat.




Če  iz kuhanja že delaš znanost, pol pa maš problemuser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 20:57:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni je pa v bistvu fajn, da imam pri hiši, kot pri nas pravimo "ezer meštra" oz. mojstra za vse.....


Popolnoma vseeno je kaksna je delitev dela dokler obema to ustreza. Ko enemu ne ustreza, drugi se na to pa pozvizga... se pojavi problem. Taksen problem ima avtorica inicialnega posta. Njej ne ustreza ne delitev ne nacin delitve dela - kakrsna koli le-ta je.  


Točno to.

Btw, za kosilo skuhat v stanovanju 25m2 ali hiši potrebuješ zelo približno enako znanosti.
Tudi v hiši pol leta nimaš kaj počet, čez zimo, tako kot v stanovanju ne.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 20:58:57   
buča
punce moje,ni mi kar naenkrat vrglo pokrova.Skupaj sva že 17 let,10 let sva bila fant in dekle,sva se imela zelo rada,njegovih napak nisem opazila(tud on verjetno mojih ne),ker sva živela vsak zase.Včasih je pil,bil je pijan tudi večkrat na teden.Prvega otroka sem rodila mrtvega,drugi otrok je punčka,za katero mi pravi,da ji itak vse dajem,tud njegovo polovico mene.Kdo pa me je tolažil in objemal,ko sem bila z njo noseča in je on popival in hodil vse noči okoli?Moji najdražji punčki hočem nuditi čimlepše otroštvo,z očijem in mamico,zato vztrajam....oz.sem vztrajala,do zdaj....res sva se trudila na vse mogoče načine hčerki dat bratca ali sestrico,ker imava oba rada otroke.Samo on ne ve,da z otrokom pride odgovornost,jaz pa priznam,da sem bila tukaj preveč slepa in sem mižala na obe očesi in se tolažila,da bo bolje.Kolikokrat sem vse noči prejokala,ko ga ni bilo in premišljevala,da bi mu naredila vse,stregla od spredaj in zadaj,samo,da bi bil doma z nama.Kako zelo trapasta sem bila...to sem sedaj spoznala...trapasta,slepa,neumna.kar hočete..koza,krava,vse mi lahko rečete.Sedaj ne morem več.Nočem več.Niti nočem,da bi on kar naenkrat pa zmeraj pomil,pa skuhal,pa posesal...lahko pa to narediva skupaj,pa nama bo ostalo več časa za naju...ne vem,zakaj gre mimo zvrhanega koša perila,ki ga nesem iz sušilnice v 2 štuk..raje dvigne nogo...zakaj odnese samo svoj krožnik iz mize,najinega pa pusti?Zakaj je danes(potem,ko sva se počila)postlal samo svojo in hčerino posteljo,moje pa ne?Rodila sem 2,enkrat sinčka,ki je med angeli,enkrat punčko,ki mi je vse in še 3 spontani splav...pa nisem toliko vredna,da bi odnesel cunje za likat,da bi me kdaj vprašal,če mi kaj lahko pomaga?Rada bi šla na začetek zveze...mogoče začela znova...verjetno sploh nebi.....bila sem mlada(17)in slepa in moj izgovor je,da sem ga imela rada.Še vedno ga imam,ne vidim pa v njem nekoga h kateremu bi se zvečer stisnilauser posted image vem,nihče ni popoln,ne jaz,ne on...a se mi zdi,da se že predolgo trudim...in sem postala utrujena.

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 20:59:46   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

za povrh mi pa še skoraj vsak vikend kosilo skuha, med tednom pa itak ne kuhamo doma.....

Pač ne živimo v bloku.....kjer je izgleda cela znanost spucati tistih 60m2 in skuhati kosilo......





Mogoče bi morala probat, kakšna znanost je kosilo skuhat.




Če  iz kuhanja že delaš znanost, pol pa maš problemuser posted image



Bravo, točno to je bila moja poanta. In jaz sem prva kuhanje poimenovala znanost. Sedi, pet.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:02:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: buča

Sedaj ne morem več.Nočem več.


Buča, samo dve opciji imaš - ali temeljito spremeniš svoje življenje, ali ga spremenita oba skupaj.
No, še tretja je, da si še leta utrujena in da ti vsak večer vrže varovalko ven.

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:18:46   
buča
vem,milijonarka.Nekaj moram ukrenit.Kar naenkrat bom postala stara in bo življenje ušlo mimo mene,tega pa nočem.Vztrajam zarad hčerke,ki jo imam neizmerno rada.Ona mi je vse.Njega ima zelo rada,njej je vseen,če ji cel teden ni umil zobk al pa nogic,ko sem bila npr.v bolnici.Zaboli me pri srcu,ko tamala tolikokrat nariše sebe,očija in mene,pa polno srčkov...od vsega to še najbolj boli.Bojim se,da na njej to nebi pustilo posledic...in kaj bi bil on zmožen nardit,če gre vse k vragu...kamor pa gre...

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:24:00   
Anonimen
Buča, poglej svojo hčerko in se vprašaj, če je to življenje, ki ga ona zasluži?

Mož ne spoštuje tebe..misliš, da bo spoštoval hčerko, ko bo to potrebno? Zelo lahko je reči, kako rad ima otroke, mnogo težje je to narediti s tisoč drobnimi dejanji. Običajno je celo tako, da tisti, ki nekaj prikrivajo, zelo radi poudarjajo, kako radi imajo otroke. No, moje izkušnje.

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:31:11   
buča
on bi rekel,zakaj dramatiziram,tamala pa ne vem,no....je že tako velika,da opazi,da sva hladna...nesramno je od njega,da ji reče:Mami me ne mara in me bo spodila!,potem pa tamala začne jokat,da oči ne bo šel nikamor...nočem,da živi pod pritiskom in da ona občuti najine napake,da bi ji to poslabšalo kvaliteto življenja...rada ima,da smo skupaj...saj ne vem..saj pravim,da vztrajam zaradi nje....ne vem,pa ni dobro...bolje,da se neha,čist sem zbegana...zdej grem rajši spat

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:42:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: buča

bolje,da se neha,čist sem zbegana...zdej grem rajši spat


Verjetno res bolje.
Prespi potem pa s trezno glavo naprej. Takole pod vplivom čustev težko reagiraš...

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:44:01   
mika
nesramno je od njega,da ji reče:Mami me ne mara in me bo spodila!,potem pa tamala začne jokat,da oči ne bo šel nikamor...nočem,da živi pod pritiskom in da ona občuti najine napake,da bi ji to poslabšalo kvaliteto življenja...rada ima,da smo skupaj...


Ojojuser posted image ...dobro se zaveda, da njegovo obnašanje lahko pripelje do konca vajine zveze, ne želi pa tega spremeniti . Da govori hčerki, kako ga  ne maraš ipd in hčerka potem joče....s tem te izsiljuje, ker ve, da trpiš ob hčerinem joku. In izsileval bo tako dolgo dokler ne boš naredila konca. Grozno, žalostno...ampak če ne moreš več tako živeti je zvezo najbolje končati. čas celi rane. Tudi tebi in hčerki jih bo.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 21:46:54   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

za povrh mi pa še skoraj vsak vikend kosilo skuha, med tednom pa itak ne kuhamo doma.....

Pač ne živimo v bloku.....kjer je izgleda cela znanost spucati tistih 60m2 in skuhati kosilo......





Mogoče bi morala probat, kakšna znanost je kosilo skuhat.




Če  iz kuhanja že delaš znanost, pol pa maš problemuser posted image



Bravo, točno to je bila moja poanta. In jaz sem prva kuhanje poimenovala znanost. Sedi, pet.



in tvoja poanta bi naj bila enaka mojiuser posted image  Razumevanje na vrhuncu, ni kaj...zaključek pa itak zmagauser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
6.11.2010 22:03:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
6.11.2010 23:33:18   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: buča
nesramno je od njega,da ji reče:Mami me ne mara in me bo spodila!,potem pa tamala začne jokat,


Napisala sem vec, pa me je ven vrglo... no skratka....

Clovek, ki na taksen nacin psihicno zlorablja in izrablja svojega otroka, ga nima rad. ce imas otroka rad ga zascitis a ne uporabljas kot orodje ali orozje v razresevanju partnerskih problemov.
Naslednjic ko pride s taksnimi ven, ga opozori, da ga bos prijavila za psihicno zlorabo otroka - ker to je to kar pocne.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 8:41:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Popolnoma vseeno je kaksna je delitev dela dokler obema to ustreza. Ko enemu ne ustreza, drugi se na to pa pozvizga... se pojavi problem. Taksen problem ima avtorica inicialnega posta. Njej ne ustreza ne delitev ne nacin delitve dela - kakrsna koli le-ta je.  


Se povsem strinjam.....samo avtorici inicialnega posta je taka delitev dela, kot jo je opisala v svojem uvodnem postu očitno ustrezala več kot 20 let.....seveda tudi njenemu partnerju.....zdaj pa njej več ne ustreza in bi ga rada po več kot 20 letih veze "spremenila".......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 8:59:21   
mateyka
liliana, po moje je vse skupaj bolj življensko. da ji že prej ni ustrezala taka delitev dela, samo ne dovolj, da bi prekinila to vezo ali odšla. zdaj pa je zgleda magična meja presežena.
mogoče so leta - ko ugotoviš, da če ne greš stran, boš sam na stara leta (ali pa s težakom), ko bo otrok odšel
mogoče se zdaj bolj vidi kakšno škodo dela otroku.
mogoče se ji je dovolj uprl/zagravžal kot moški.
karkoli že je, zgleda da je zdaj preveč tega v loncu in je šlo čez (da se tako izrazim).. je pa res tudi to da mamo vsi različno velike lonce za take stvari. jaz npr. mam verjetno štamprle - ne prenašam veliko in dolgo takih izpadov user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 9:01:14   
buča
liliana,skupaj živiva 7 let,odkar imava hči,ne 20,skupaj pa hodiva 17,10 let sva bila vsak zase,samo za hči se 7 let trudim,kot sem napisala,da sem bila slepa in tega prej nisem opazila.nikomur takoj pokrov ne dvigne...menda,ne vem

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 9:03:55   
mateyka
nikomur takoj pokrov ne dvigne...menda,ne vem


kakor komu, buča. enim prej, enim kasneje. ni pravila.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 9:30:39   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Popolnoma vseeno je kaksna je delitev dela dokler obema to ustreza.  


PODPIS

Ko vam bo to postalo jasno, ste zrele za prehod na naslednjo stopnjouser posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 10:00:49   
mojamura
buča, če vstrajaš v takšni zvezi zaradi hčerke, ne ravnaš prav.
on uporablja hčerko kot orožje proti tebi, ker ve, da te bo na tak način prizadel.
misliš, da bo hčerki življenje v takem okolju lepo? samo zato, da boste kot v neki iluziji navzven happy famili in da ona ima očija in mamico...mamico ki je skrajno nesrečna. 
mislim, da v sebi veš odogovor. ampak tako dolgo ne boš ukrepala, dokler ga imaš rada. pa da ti povem kaj sledi. začela ga boš imeti vse manj rada, nato ga boš zasovražila in na koncu boš postala ravnodušna in takrat ti bo res dvignilo pokrov in boš sebi in hčeri privoščila boljše življenje.
zasledila sem tudi, da te je strah, kaj bi naredil on v primeru, da gre vse k vragu. naj ti povem, da je tudi to en od njegovih načinov kako manipulira s tabo.

za začetek ti priporočam, da razčistiš pri sebi in svojih željah in potrebah. počasi step by step in zaprla boš to poglavje.
ker res se meni ne zdi problem pri vama, ki ga opisuje prvi post....problem je mnogo globji....


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 10:29:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mislim, da v sebi veš odogovor. ampak tako dolgo ne boš ukrepala, dokler ga imaš rada. pa da ti povem kaj sledi. začela ga boš imeti vse manj rada, nato ga boš zasovražila in na koncu boš postala ravnodušna in takrat ti bo res dvignilo pokrov in boš sebi in hčeri privoščila boljše življenje.
zasledila sem tudi, da te je strah, kaj bi naredil on v primeru, da gre vse k vragu. naj ti povem, da je tudi to en od njegovih načinov kako manipulira s tabo.


Zdi se mi, da ga še vedno ljubiš. Da je on eden tistih bad guy, ki mu je oproščeno veliko več kot ostalim.
Ampak kot vidiš dokler si sam, vse to "spregledaš", ko pridejo otroci, so dimenzije nekoliko drugačne in samo od ljubezni ne moreš živeti - čeprav je ta nujni pogoj za vse ostalo.

Glede na to, da ga še vedno ljubiš - velja poskusiti.
Naredita konec z manipuliranjem, s popivanjem, z ignoriranjem. Če tudi on ljubi tebe, bo ugotovil, da je tudi njemu vredno, da se začne obnašati drugače, če te ne ljubi, ali je potreben zdravljenja, boš pa tudi hitro videla.
Rekla bi ti, da izkoristi trenutek, ko ti je do sprememb in začni realno delati na njih. Ne pusti se (čisto mogoče) še eni manipulaciji s strani moža, ki ti zna obljubiti vse, ali zagroziti z vsem. Naspi se, potem pa intenzivno v akcijo. Če boš zdaj "popustila", se boš čez tri mesece spraševala enako...čez eno leto enako...potem se pa človek že navadi, da je pač kot je.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 11:10:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: buča

liliana,skupaj živiva 7 let,odkar imava hči,ne 20,skupaj pa hodiva 17,10 let sva bila vsak zase,samo za hči se 7 let trudim,kot sem napisala,da sem bila slepa in tega prej nisem opazila.nikomur takoj pokrov ne dvigne...menda,ne vem


Se opravičujem.....vendar 17 ali 20 let ne predstavlja v tvojem primeru veliki razlike......

Nisi bila slepa......po cankarjevsko si se trudila biti najboljša in v tem lepo trpeti.....

Ko si napisala prvi post sem mislila, da ti je pač malo pokrov dvignilo in si se pač nekje morala izkašljati....kot se marsikatera kdaj, ko jo dedc razjezi......ko si pa napisala tisti malo daljši post pa sem mišljenja, da njegovo neangažiranje pri gospodinjskih delih v bistvu sploh ni bistven problem v vajini vezi......

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 11:37:05   
bomboncek1
Buča, ti rada trpiš, rada igraš žrtev, do zdaj si se ti žrtvovala in v srcu nosiš upanje, da se boš temu človeku, zato, ker se žrtvuješ, ZASMILILA. Ti od njega želiš izprosit ljubezen iz usmiljenja, ti želiš, da bi on sprevidel kako skrbiš za njega in te zato vzljubil.

Glej, po vsem kar si napisala, mislim, da imaš ob sebi oblastnega nedoraslega egoista, ki ga ne bo spremenilo nič. Brez zamere, ampak če ga na tla ne postavi smrt lastnega otroka in trije spontani splavi, potem ni upanja za nič. Teci, kolikor te držijo noge. Če mene vprašaš, te prezira, ne spoštuje in niti malo ne ljubi. Si mu pa komot, to pa ja.

< Sporočilo je popravil bomboncek1 -- 7.11.2010 11:38:16 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 11:43:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

Buča, ti rada trpiš, rada igraš žrtev, do zdaj si se ti žrtvovala in v srcu nosiš upanje, da se boš temu človeku, zato, ker se žrtvuješ, ZASMILILA. Ti od njega želiš izprosit ljubezen iz usmiljenja, ti želiš, da bi on sprevidel kako skrbiš za njega in te zato vzljubil.

Glej, po vsem kar si napisala, mislim, da imaš ob sebi oblastnega nedoraslega egoista, ki ga ne bo spremenilo nič. Brez zamere, ampak če ga na tla ne postavi smrt lastnega otroka in trije spontani splavi, potem ni upanja za nič. Teci, kolikor te držijo noge. Če mene vprašaš, te prezira, ne spoštuje in niti malo ne ljubi. Si mu pa komot, to pa ja.


Bombonček1, mislim, da imaš tudi na tem mestu prav.
Jaz sem sicer pustila vrata odprta (17 let ljubezni ipak ne vržeš stran čez noč), ampak za na stežaj jih odpret bo potrebno ogromno energije, da se gre čez vse zgoraj opisano.

(odgovor članu bomboncek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 11:47:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: buča

.....iz faking mamniga fantka?????Mislim,vsak dan mi dvigne pokrov,zdej mam pa dost jebenti!!!rabm enga desca,ki ve,kaj je to sesauc,pa pomivauka,k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu,pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižtuser posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image




In ti dejansko greš in mu nardiš za jest?user posted image  men pa tole faking ni jasno. Vse ostalo mi je in nekak približno štekam in tud moji štumfi ne najdejo vedno poti v kopalnico, to je vse stvar dogovora in tolerance. Samo da si pa tok hiper nesposoben, al pa toliko len, da si ne znaš sam naredit za jest in greš ženo zbudit za to je pa za moje pojme najvišja stopnja invalidnosti.

PS: popravljam, še hujša stopnja invalidnosti je pa ta, da ne poskrbiš za svojega otroka.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.11.2010 11:58:57 >

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
7.11.2010 11:57:31   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: buča
nesramno je od njega,da ji reče:Mami me ne mara in me bo spodila!,potem pa tamala začne jokat,


Napisala sem vec, pa me je ven vrglo... no skratka....

Clovek, ki na taksen nacin psihicno zlorablja in izrablja svojega otroka, ga nima rad. ce imas otroka rad ga zascitis a ne uporabljas kot orodje ali orozje v razresevanju partnerskih problemov.
Naslednjic ko pride s taksnimi ven, ga opozori, da ga bos prijavila za psihicno zlorabo otroka - ker to je to kar pocne.


Točno tako. Čimprej naredi takšnemu obnašanju konec.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?