|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 15:39:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
pošteno pofukajo ženo in potem grejo in še napišejo kakšno pesem...

user posted image user posted image user posted image

Kaj od tega tvoj ne nardi, da ti je zdaj tolko čudno???

Ne samo moj g. Mož - ne poznam niti enega moškega, ki bi šel po konkretnem fu*u pisat' pesmi. user posted image user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 16:03:57   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Glej, sigurno je vsak posameznik osebnost zase.....je poseben......pravim le, da obstajajo neke osnovne razlike med moškim in žensko......fizične razlike je enostavno definirati, ker jih pač vidimo.....ostale pa je malo težje definirati....vendar biološke razlike vplivajo tudi na različne oblike vedenja......vendar pa na vedenje vpliva kombinacija le-teh skupaj z zunanjimi dejavniki, družbenega zaznavanja spolov, genetika......


Pravzaprav lahko si mislimo ne moremo pa trditi, se manj pa dokazati.

Je pa na strani posameznika, ali razlike sprejema kot nekaj samoumevnega, ali jih sprejema kot "nujno zlo", ali se jim prilagaja, ali pa jih skuša prezreti.......


katere razlike, ce jih ni mogoce definirati? obstaja samo domneva. Z domnevo ne gre operirati kot z argumentoma li dejstvom.


Glej Frodo.....jaz nisem znanstvenik.....jaz ne delam raziskav na 1000 moških in žensk po svem svetu......ko pišem na splošnem forumu izražam zgolj SVOJE mnenje, svoje poglede......do katerih sem se dokopala na različne načine, kaj prebrala, po lastnih izkušnjah, doživetij......

In meni se pač določene razlike med spoloma ne zdijo kar tako za lase privlečene......če obstajajo fizične razlike nekako sklepam, da obstajajo tudi psihološke......ker človek je nekako skupek vsega......in ker je ženski dan potencial, da doživi izkušnjo rojevanja jo že to loči od moškega......nekatere ženske tega potenciala ne morejo izkoristiti, nekatere ga ne izkoristijo, od moškega pa se vseeno ločijo, imajo jajčnike, imajo maternico, imajo prsi in vse to je v telesu nekako, vsaj po moje, povezano tudi z možgani, zato je tudi čutenje in vedenje nekoliko drugačno kot pri moškem.......ker pa ženske poznamo le svoje čutenje in vedenje, moškega pa poznamo zgolj preko svojega opažanja in ga ne moremo neposredno doživeti, se nam mogoče zdi tako misteriozno in lahko kar enostavno rečemo, da moški misli, čuti in reagira enako kot me.......

In res je, nista si enaki ne dve ženski in nista si enaka ne dva moška......obstajajo pa razlike, če jih ne bi bilo, ne bi bilo potrebe, da je narava ustavarila moškega in žensko, da se v svojih razlikah dopolnjujeta.....

In če ženska sama sprejme, da njenega moža ne moti pajčevina v kotu sobe v taki meri kot njo....če sprejme, da se moški ne navdušuje nad velikim oddelkom z ženskimi oblačili kot ona......skratka, če ženska sprejme, da moški ne bo nikoli razmišljal kot ona....in če moški sprejme, da žensko moti vržen in smrdljiv zoken bistveno bolj kot njega, da ji niso všeč njegovi pogledi, ki se vedno ustavijo na joških mične kelnarce, da pač ona ne razmišlja enako kot on, bo njuno skupno življenje izgledalo tudi lepše in predvsem lažje.......

Ženske pa zato, da bi se uveljavile v t.i. partriarharni družbi posnemamo moškega in posledično želimo, da bi on posnemal nas......da bi delal kot me, da bi razmišljal kot me....in to samo zato, da bi se lahko primerjele z njim....vendar ženska ne bo moški in moški ne bo ženska, ker se razlikujeta tako po fizični, psihični in tudi čustveni plati, ker ženska je ženska in moški je moški, narava je pač hotela tako.......


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 16:44:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Je pa na strani posameznika, ali razlike sprejema kot nekaj samoumevnega, ali jih sprejema kot "nujno zlo", ali se jim prilagaja, ali pa jih skuša prezreti.......


katere razlike, ce jih ni mogoce definirati? obstaja samo domneva. Z domnevo ne gre operirati kot z argumentoma li dejstvom.


Glej Frodo.....jaz nisem znanstvenik.....jaz ne delam raziskav na 1000 moških in žensk po svem svetu......ko pišem na splošnem forumu izražam zgolj SVOJE mnenje, svoje poglede......do katerih sem se dokopala na različne načine, kaj prebrala, po lastnih izkušnjah, doživetij......


Ok. Dovoli, da nekaj pripomnim. Zapisana inn odebeljena trditev ni nekaj s cemer ti izraza svojem mnnenje temvec za seboj nosi informacijo : razlike so, edino je vprasanje kako jih kdo sprejema. To ni in ne more biti zgolj tvoje mnenje temvec splosna trditev. Zato je povsem na mestu povprasati kako utemeljujes to splosno trditev. In enako kot si se ti dokopala do dolcenega staisca sem se tudi jaz. zato me zanima tvoja argumentacija, ker zgolj tako lahko preverim svojo lastno argumrentacijo.

In meni se pač določene razlike med spoloma ne zdijo kar tako za lase privlečene......če obstajajo fizične razlike nekako sklepam, da obstajajo tudi psihološke......ker človek je nekako skupek vsega......in ker je ženski dan potencial, da doživi izkušnjo rojevanja jo že to loči od moškega......nekatere ženske tega potenciala ne morejo izkoristiti, nekatere ga ne izkoristijo, od moškega pa se vseeno ločijo, imajo jajčnike, imajo maternico, imajo prsi in vse to je v telesu nekako, vsaj po moje, povezano tudi z možgani, zato je tudi čutenje in vedenje nekoliko drugačno kot pri moškem.......ker pa ženske poznamo le svoje čutenje in vedenje, moškega pa poznamo zgolj preko svojega opažanja in ga ne moremo neposredno doživeti, se nam mogoče zdi tako misteriozno in lahko kar enostavno rečemo, da moški misli, čuti in reagira enako kot me.......


Lahko pa poleg analogije in zgolj fizicnih dejavnikov ( ljudje rojeni brez rok, brez nog.. spadajo v... analogija bi rekla - nova vrsta), preidemo na razclenjevanje dejavnikov in raziskovanje. Vsak zase. Jaz namrec nisem zadovoljna  ce manjkajo argumenti. Moja izkusnja je, da je analogija marsikdaj prehitro, prevec prikladno, nepremisljeno in nenatancno uporabljena.

In res je, nista si enaki ne dve ženski in nista si enaka ne dva moška......obstajajo pa razlike, če jih ne bi bilo, ne bi bilo potrebe, da je narava ustavarila moškega in žensko, da se v svojih razlikah dopolnjujeta.....


Sploh ni bilo potrebno, da narava ustvari cloveka... pa je...  namesto dvospolnika je ustvarila razlicna spola... kdo ve ali nit to morda prav napaka narave...?

In če ženska sama sprejme, da njenega moža ne moti pajčevina v kotu sobe v taki meri kot njo....če sprejme, da se moški ne navdušuje nad velikim oddelkom z ženskimi oblačili kot ona......skratka, če ženska sprejme, da moški ne bo nikoli razmišljal kot ona....in če moški sprejme, da žensko moti vržen in smrdljiv zoken bistveno bolj kot njega, da ji niso všeč njegovi pogledi, ki se vedno ustavijo na joških mične kelnarce, da pač ona ne razmišlja enako kot on, bo njuno skupno življenje izgledalo tudi lepše in predvsem lažje.......


Sprejemanje nacina zivljenja, vrednot etc... socloveka nima IMO nobene zveze s spolom. Ker bi v tem primeru moral obstajati skupni imenovalec - npr. smrdljiva nogavica, pri kateri bi vecina moskih dejstvovala enako. Pa ne.

Ženske pa zato, da bi se uveljavile v t.i. partriarharni družbi posnemamo moškega in posledično želimo, da bi on posnemal nas......da bi delal kot me, da bi razmišljal kot me....in to samo zato, da bi se lahko primerjele z njim....vendar ženska ne bo moški in moški ne bo ženska, ker se razlikujeta tako po fizični, psihični in tudi čustveni plati, ker ženska je ženska in moški je moški, narava je pač hotela tako.......


Kako prikladna narava (opominjam, da spet zapisujes trditve kot sposno priznane resnice). Samo, da le clovek menda ve kaj je narava hotela. Ce bi narava hotela podlozno zensko ji ne bi dala inteligence. Bi imela eno tupo bitje, ki bi opravljalo ti. "idiotska nevidna"dela in potrepelo z vecvrednim moskim. Torej kaj je narava hotela - to kar ti pravis ali to kar jaz pravim.... Odgovor je IMO v argumentih.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 16:45:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne samo moj g. Mož - ne poznam niti enega moškega, ki bi šel po konkretnem fu*u pisat' pesmi. user posted image user posted image



Zabranjeno pusenje - Ko te kara nek ti pise pesme.... user posted image  Vidis, glavno da moski poznajo moske, ki po "karanju" pisejo pesme... stvar inspiracije menda... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 16:56:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Ne samo moj g. Mož - ne poznam niti enega moškega, ki bi šel po konkretnem fu*u pisat' pesmi. user posted image user posted image

Zabranjeno pusenje - Ko te kara nek ti pise pesme.... user posted image  Vidis, glavno da moski poznajo moske, ki po "karanju" pisejo pesme... stvar inspiracije menda... user posted image user posted image user posted image

Marsikakšno after-f*ck inspiracijo sem že videla in/ali doživela, ampak če bi pa moj g. Mož after-that vstal in šel pisat pesmi, pa... majkemi, da sem v istem trenutku samska. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 19:15:20   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Marsikakšno after-f*ck inspiracijo sem že videla in/ali doživela, ampak če bi pa moj g. Mož after-that vstal in šel pisat pesmi, pa... majkemi, da sem v istem trenutku samska. user posted image



E moja Kerensa... Kažu da od onog o čemu najviše maštat najviše bježiš kad ti java izađe u susret.

Obično je za to potreban viši stepen duhovne svijesti. To ti je prizor iz bračnog života kad nakon tripozne orgazmične erupcije strasti i oduševljenja, te nakon serije multiplog zahvaljivanja od strane svoje ljepše polovine, mužjak primata obično završi riječima: "Nema na čemu draga, sada odoh da zadovoljim i sebe...".

To su ti oni tipovi balkanskih umjetnika na koje se malo mlađe a bogami i one malo starije klinke tako silno lože - Petar Grašo, Oliver Dragojević... Andrija Era Ojdanić user posted image

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 22.11.2010 19:20:55 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 19:19:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ženske pa zato, da bi se uveljavile v t.i. partriarharni družbi posnemamo moškega in posledično želimo, da bi on posnemal nas......da bi delal kot me, da bi razmišljal kot me....in to samo zato, da bi se lahko primerjele z njim....vendar ženska ne bo moški in moški ne bo ženska, ker se razlikujeta tako po fizični, psihični in tudi čustveni plati, ker ženska je ženska in moški je moški, narava je pač hotela tako.......




Tega pa ne razumem?
Kako naj se primerjam z moškim? In zakaj bi ga posnemala? Pravzaprav, zakaj je potrebno posnemati kogarkoli?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 20:39:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Je pa na strani posameznika, ali razlike sprejema kot nekaj samoumevnega, ali jih sprejema kot "nujno zlo", ali se jim prilagaja, ali pa jih skuša prezreti.......


katere razlike, ce jih ni mogoce definirati? obstaja samo domneva. Z domnevo ne gre operirati kot z argumentoma li dejstvom.


Glej Frodo.....jaz nisem znanstvenik.....jaz ne delam raziskav na 1000 moških in žensk po svem svetu......ko pišem na splošnem forumu izražam zgolj SVOJE mnenje, svoje poglede......do katerih sem se dokopala na različne načine, kaj prebrala, po lastnih izkušnjah, doživetij......



Ok. Dovoli, da nekaj pripomnim. Zapisana inn odebeljena trditev ni nekaj s cemer ti izraza svojem mnnenje temvec za seboj nosi informacijo : razlike so, edino je vprasanje kako jih kdo sprejema. To ni in ne more biti zgolj tvoje mnenje temvec splosna trditev. Zato je povsem na mestu povprasati kako utemeljujes to splosno trditev. In enako kot si se ti dokopala do dolcenega staisca sem se tudi jaz. zato me zanima tvoja argumentacija, ker zgolj tako lahko preverim svojo lastno argumrentacijo. Pred kratkim je bilo na RR postavljeno vprašanje prizadete ženske, ker je njen mož pozabil na njen rojstni dan......večina odgovorov je bila v smeri, da to ni nič takega, da se to moškim večkrat zgodi.....nekatere so pa napisale, da se to njim pač ne zgodi, ker partnerja že nekaj dni prej opozarjajo na ta dogodek.....torej, nekatere ženske so to razliko (ker sama vidim v tem precejšnjo razliko med moškimi in ženskami, da si ženske namreč bolj natančno zapomnijo tako pomembne dogodke kot so rojstni dnevi partnerjev in prijateljev, moški pa si to zapomnijo bolj približno)....torej, so se ženske na tem problem odzvale različno......nekatere razliko sprejmejo, za nekatere je "nujno zlo"....nekatere pa tako malenkost prezrejo.....

In meni se pač določene razlike med spoloma ne zdijo kar tako za lase privlečene......če obstajajo fizične razlike nekako sklepam, da obstajajo tudi psihološke......ker človek je nekako skupek vsega......in ker je ženski dan potencial, da doživi izkušnjo rojevanja jo že to loči od moškega......nekatere ženske tega potenciala ne morejo izkoristiti, nekatere ga ne izkoristijo, od moškega pa se vseeno ločijo, imajo jajčnike, imajo maternico, imajo prsi in vse to je v telesu nekako, vsaj po moje, povezano tudi z možgani, zato je tudi čutenje in vedenje nekoliko drugačno kot pri moškem.......ker pa ženske poznamo le svoje čutenje in vedenje, moškega pa poznamo zgolj preko svojega opažanja in ga ne moremo neposredno doživeti, se nam mogoče zdi tako misteriozno in lahko kar enostavno rečemo, da moški misli, čuti in reagira enako kot me.......


Lahko pa poleg analogije in zgolj fizicnih dejavnikov ( ljudje rojeni brez rok, brez nog.. spadajo v... analogija bi rekla - nova vrsta), preidemo na razclenjevanje dejavnikov in raziskovanje. Vsak zase. Jaz namrec nisem zadovoljna  ce manjkajo argumenti. Moja izkusnja je, da je analogija marsikdaj prehitro, prevec prikladno, nepremisljeno in nenatancno uporabljena. Človek brez rok in nog mogoče drugače dojema, ko gleda atletsko tekmo ali umetnostno drsanje po televiziji, kot pa človek, ki ima vse okončine......

In res je, nista si enaki ne dve ženski in nista si enaka ne dva moška......obstajajo pa razlike, če jih ne bi bilo, ne bi bilo potrebe, da je narava ustavarila moškega in žensko, da se v svojih razlikah dopolnjujeta.....


Sploh ni bilo potrebno, da narava ustvari cloveka... pa je...  namesto dvospolnika je ustvarila razlicna spola... kdo ve ali nit to morda prav napaka narave...? Kdo bi vedel......user posted image Baje bo možno v prihodnosti, da bo ženska sama nekako ustvarjala spermo.....ne vem sicer kako, ker se  v podrobnosti še nisem poglabljala......

In če ženska sama sprejme, da njenega moža ne moti pajčevina v kotu sobe v taki meri kot njo....če sprejme, da se moški ne navdušuje nad velikim oddelkom z ženskimi oblačili kot ona......skratka, če ženska sprejme, da moški ne bo nikoli razmišljal kot ona....in če moški sprejme, da žensko moti vržen in smrdljiv zoken bistveno bolj kot njega, da ji niso všeč njegovi pogledi, ki se vedno ustavijo na joških mične kelnarce, da pač ona ne razmišlja enako kot on, bo njuno skupno življenje izgledalo tudi lepše in predvsem lažje.......


Sprejemanje nacina zivljenja, vrednot etc... socloveka nima IMO nobene zveze s spolom. Ker bi v tem primeru moral obstajati skupni imenovalec - npr. smrdljiva nogavica, pri kateri bi vecina moskih dejstvovala enako. Pa ne. A pa ti res misliš, da tega skupnega imenovalca ni.....sama sem namreč mnenja, da večine moških nečistoča ne moti tako zelo kot ženske in jo opazijo precej pozneje......vendar so se zaradi ljubega miru v hiši "prilagodili"......

Ženske pa zato, da bi se uveljavile v t.i. partriarharni družbi posnemamo moškega in posledično želimo, da bi on posnemal nas......da bi delal kot me, da bi razmišljal kot me....in to samo zato, da bi se lahko primerjele z njim....vendar ženska ne bo moški in moški ne bo ženska, ker se razlikujeta tako po fizični, psihični in tudi čustveni plati, ker ženska je ženska in moški je moški, narava je pač hotela tako.......


Kako prikladna narava (opominjam, da spet zapisujes trditve kot sposno priznane resnice). Samo, da le clovek menda ve kaj je narava hotela. Ce bi narava hotela podlozno zensko ji ne bi dala inteligence. Bi imela eno tupo bitje, ki bi opravljalo ti. "idiotska nevidna"dela in potrepelo z vecvrednim moskim. Torej kaj je narava hotela - to kar ti pravis ali to kar jaz pravim.... Odgovor je IMO v argumentih. Nikjer nisem omenjala podložne in manj intelektualne ženske.....ne vem zakaj, ko se omenijo razlike med spoloma, ki sem jih jaz omenila kot razlike v prostorski orientaciji, dojemanju časovne komponente, čistoče takoj enačijo z pomanjkanjem intelekta pri ženskah in se žensko takoj postavi v podrejen položaj.....narava je pač naredila moškega z lulekom in žensko z luliko......in eden brez drugega ne moreta nadaljevati svoje vrste, ampak se morata milom ali silom dopolnjevati....in tu je srž vsega problema.....user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
22.11.2010 22:05:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Pred kratkim je bilo na RR postavljeno vprašanje prizadete ženske, ker je njen mož pozabil na njen rojstni dan......večina odgovorov je bila v smeri, da to ni nič takega, da se to moškim večkrat zgodi.....nekatere so pa napisale, da se to njim pač ne zgodi, ker partnerja že nekaj dni prej opozarjajo na ta dogodek.....torej, nekatere ženske so to razliko (ker sama vidim v tem precejšnjo razliko med moškimi in ženskami, da si ženske namreč bolj natančno zapomnijo tako pomembne dogodke kot so rojstni dnevi partnerjev in prijateljev, moški pa si to zapomnijo bolj približno)....torej, so se ženske na tem problem odzvale različno......nekatere razliko sprejmejo, za nekatere je "nujno zlo"....nekatere pa tako malenkost prezrejo.....

 
Ali je mogoce, da so zenske tiste, ki so po druzbeni delitvi dela "odgovorne" za tovrstne dogodke? Je res tioliko nemogoce, da je to privzgojeno. Vrednote so privzgojene, pomen rojstnih dnevov je privzgojen - je dokaj novodobna izmisljotina to praznovanje RD...  In to, da so to zenske razlicno sprejele govori o tem, da si niso edinstvene v tem, da je praznovanje RD pomembno, kar govori vprid tezi, ki jo zagovarjam.

Človek brez rok in nog mogoče drugače dojema, ko gleda atletsko tekmo ali umetnostno drsanje po televiziji, kot pa človek, ki ima vse okončine......
 
Analogija torej ne pelje po tej poti. Clovek brez rok in nog ne glede na spol, cuti drugace kot zenska in kot moski, pa zato ni posebna vrsta cloveskega bitja oz. poseben spol. Tudi clovek s sracno napako drugace dojema, pa zato ni posebna cloveska vrsta ali nek novi spol - za oba v primeru je vseeno katerega spola sta, ker jima razlicnost dojemanja ne determinira spol, temvec drugi dejavniki.


Kdo bi vedel......user posted image Baje bo možno v prihodnosti, da bo ženska sama nekako ustvarjala spermo.....ne vem sicer kako, ker se  v podrobnosti še nisem poglabljala......

 
Potem bomo imeli amazonke user posted image


  A pa ti res misliš, da tega skupnega imenovalca ni.....sama sem namreč mnenja, da večine moških nečistoča ne moti tako zelo kot ženske in jo opazijo precej pozneje......vendar so se zaradi ljubega miru v hiši "prilagodili"......
 
Izkusnje kolčega v podjetju. zaradi prenove so zenske preselili v njihovo nadstropje. Pravi, da tako svinjskega stranisca ni nikoli videl, kot takrat ko so v njihovo stranisce hodile zenske. 
Naloga moskega ni cistoca stanovanja - to je naloga in ogledalo zenske povsem po tradicionalni druzbeno determinirani delitvi dela.

Nikjer nisem omenjala podložne in manj intelektualne ženske.....ne vem zakaj, ko se omenijo razlike med spoloma, ki sem jih jaz omenila kot razlike v prostorski orientaciji, dojemanju časovne komponente, čistoče takoj enačijo z pomanjkanjem intelekta pri ženskah in se žensko takoj postavi v podrejen položaj.....narava je pač naredila moškega z lulekom in žensko z luliko......in eden brez drugega ne moreta nadaljevati svoje vrste, ampak se morata milom ali silom dopolnjevati....in tu je srž vsega problema.....user posted image


Ni pomembno ali zmoreta ali ne zmoreta nadaljevati vrste posamicno. kar se tice polozaja zenske je povsem jasno kako je le-ta druzbveno determiniran. Niso ji namenjena ne vodilna ne mesta po sposobnostih, temvec mesta glede na spol. In se vedno, na zalost tudi v tej nasi preljubi dezelici zivi vec kot kriticna masa moskih, ki menijo, da so vecvredni samo zato ker so moski. In zenska jih mora ubogati - ker je zenska. In prav od tod ta delitev na narava je naredila moskega za moskega zensko za zensko - sluzi kot argument zakaj zenska ne more biti enakopravna moskemu. Enakopravnost ni enakost in pomanjkanje lulcka te ne oropa moznosti, da si nekaj vec in nekaj bolj, kljub temu, da imas vse lasnosti zenske - lulico, PMS, menstruacijo, moznost rojevanja.... Pravzaprav, ce se ne gre v globino je razprava ali moski prej ali pozneje od zenske opazijo pajcevino , kot argument o razlicitosti moskih in zensk izkljucno na podlagi spola povsem nesmiselna.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
23.11.2010 8:50:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Marsikakšno after-f*ck inspiracijo sem že videla in/ali doživela, ampak če bi pa moj g. Mož after-that vstal in šel pisat pesmi, pa... majkemi, da sem v istem trenutku samska. user posted image

E moja Kerensa... Kažu da od onog o čemu najviše maštat najviše bježiš kad ti java izađe u susret.

E, čovjek, ti si stvarno poludio. Pa i zbog toga:
To su ti oni tipovi balkanskih umjetnika na koje se malo mlađe a bogami i one malo starije klinke tako silno lože - Era Ojdanić user posted image

Pjesma je super, al' imam ja svoj ukus za muškarce.
www.youtube.com/watch?v=U0TQIiqrL3o

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
23.11.2010 10:19:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pjesma je super, al' imam ja svoj ukus za muškarce.
www.youtube.com/watch?v=U0TQIiqrL3o


Bilo bi strasno da imas tudji ukus user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
23.11.2010 12:08:31   
liliana
Imamo moškega in žensko.....in brez enega ali drugega ni možno nadaljevati naše vrste......in ker sta bila "ustvarjena" z namenom, da se dopolnjujeta, obstajajo med njima tudi razlike......problem je nastal edino v tem, da se nista naučila ustrezno govoriti jezik eden drugega.....ker je predvsem pri moškem spolu prevladal egoizem, ko je videl, da lahko s pomočjo svoje fizične moči prevlada nad žensko.....

To, da je pa položaj ženske danes in tudi v preteklosti družbeno determiniran pa ne pomeni, da ne obstajajo določene razlike v možganih, razlike v hormonih, vse pa izhaja iz tega, da ima on lulčka ona pa luliko......res je pa, da teh razlik ne moreš tako enostavno povedati in pokazati, ker pač niso zgolj fizične......in če ženska ali moški brez nog drugače gledata na umetnostno drsanje, kot tisti, ki ima vse okončine...... tudi verjetno moški, ki ima luleka drugače glega na reklamo vložkov ali modrcev kot ženska, ki ima luliko......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
23.11.2010 19:11:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Imamo moškega in žensko.....in brez enega ali drugega ni možno nadaljevati naše vrste......in ker sta bila "ustvarjena" z namenom, da se dopolnjujeta, obstajajo med njima tudi razlike......problem je nastal edino v tem, da se nista naučila ustrezno govoriti jezik eden drugega.....ker je predvsem pri moškem spolu prevladal egoizem, ko je videl, da lahko s pomočjo svoje fizične moči prevlada nad žensko.....


Govorita isti jezik. Tako ti zenska in jaz zenska - govoriva isti jezik, pa se pri tej temi ne razumeva najbolj. Tudi moski in zenska se v nekjaterih temah ne razumeta najbolj, tudi moski in moski se v dolocenih temah ne razumeta najbolj...  in to nima veze s spolom.
Nima veze niti s moskim egoizmom, ker egoizem ni izkljucno moska znacilnost. zenske so tudi egoisticne in  to kar precej. zenske manipulirajo in to kar precej...

To, da je pa položaj ženske danes in tudi v preteklosti družbeno determiniran pa ne pomeni, da ne obstajajo določene razlike v možganih,


Glede na moznosti, ki so na voljo, ce bi obstajale razlike v mozganih bi o le-teh ze vedeli. Ce se referiras na razlicno dejstvovanje mozganov bi pripomnila, da to dokazano ne bo drzalo. kaksna naj bi bila ta mozganska razlicnost pravzaprav...? katere so te dolocene razlike? So sploh kaksne konkretne razlike na neki ravni ali samo analogija po kateri bi morale biti razlike?

razlike v hormonih, vse pa izhaja iz tega, da ima on lulčka ona pa luliko......res je pa, da teh razlik ne moreš tako enostavno povedati in pokazati, ker pač niso zgolj fizične


Sploh jih ne mores dokazati. lahko samo analogno sklepas, da ker so fizicne, morajo biti tufdi nefizicne razlike. Samo to in nic vec.

......in če ženska ali moški brez nog drugače gledata na umetnostno drsanje, kot tisti, ki ima vse okončine...... tudi verjetno moški, ki ima luleka drugače glega na reklamo vložkov ali modrcev kot ženska, ki ima luliko......


Tocno tako, razlicno dojemanje ni vezano na spol, temvec na povsem druge dejavnike - stevilo rok in nog, omejitve taksne in drugacne narave, izobrazba, intelgincne sposobnosti, vzgoja, privzgojen nacin razmisljanja, sistem vrednot... tradicija, kutura, metaliteta..... zdravstveno stanje...... Vse to, pa se kaj vpliva na dojemanje.
Sicer bi vsi moski tudi tisti v vozicku, tudi tisti, ki posiljujejo imeli enak vzorec razmisljanja/dojemanja/custvovanja, kakor tudi vse zenske, tudi tiste, ki umorijo lastne otroke bi imele znacilen edinstven vzorec razmisljanja/dojemanja/custvovanja - samo zato ker so dolocenega spola in so s  spolom determinirane na dolocen nacin dojemanja, razmisljanja in custvovanja.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 23.11.2010 19:14:25 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
23.11.2010 19:38:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

sama sem namreč mnenja, da večine moških nečistoča ne moti tako zelo kot ženske in jo opazijo precej pozneje......vendar so se zaradi ljubega miru v hiši "prilagodili"......


Prilagodili so se samo toliko, da pospravljanje prepustijo ženskam. Zakaj že? Ker imamo drugačne možgane?

Samo kot protiutež tvojemu mnenju - zadnji dve osebi, ki sta me okarali zaradi čistoče, sta bila moška. Dva različna moška.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
24.11.2010 9:32:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Imamo moškega in žensko.....in brez enega ali drugega ni možno nadaljevati naše vrste......in ker sta bila "ustvarjena" z namenom, da se dopolnjujeta, obstajajo med njima tudi razlike......problem je nastal edino v tem, da se nista naučila ustrezno govoriti jezik eden drugega.....ker je predvsem pri moškem spolu prevladal egoizem, ko je videl, da lahko s pomočjo svoje fizične moči prevlada nad žensko.....


Govorita isti jezik. Tako ti zenska in jaz zenska - govoriva isti jezik, pa se pri tej temi ne razumeva najbolj. Tudi moski in zenska se v nekjaterih temah ne razumeta najbolj, tudi moski in moski se v dolocenih temah ne razumeta najbolj...  in to nima veze s spolom.
Nima veze niti s moskim egoizmom, ker egoizem ni izkljucno moska znacilnost. zenske so tudi egoisticne in  to kar precej. zenske manipulirajo in to kar precej... bolj kot moški, bi jaz dodala.......user posted image

To, da je pa položaj ženske danes in tudi v preteklosti družbeno determiniran pa ne pomeni, da ne obstajajo določene razlike v možganih,


Glede na moznosti, ki so na voljo, ce bi obstajale razlike v mozganih bi o le-teh ze vedeli. Ce se referiras na razlicno dejstvovanje mozganov bi pripomnila, da to dokazano ne bo drzalo. kaksna naj bi bila ta mozganska razlicnost pravzaprav...? katere so te dolocene razlike? So sploh kaksne konkretne razlike na neki ravni ali samo analogija po kateri bi morale biti razlike? Saj sem že povedala, je razlike težko opisati, ker niso konkretno vidne, to kar pa ni kontkretno vidno pa lahko vsak drugače interpretira, tako jaz, kot ti.....kar se pa tiče možganov....a ni res, da znanost ve o njih praktično zelo malo......in znanstveniki so doumeli in raziskali precej majhen odstotek njihovih funkcij.....raziskave da bi pa raziskovali razlike med spoloma se pa mogoče v zadnjem času ne izvajajo in ne financirajo iz teh razlogov, da ne bi kot razvita družba še bolj poglabljali stereotipov o moških in ženskah...... 

razlike v hormonih, vse pa izhaja iz tega, da ima on lulčka ona pa luliko......res je pa, da teh razlik ne moreš tako enostavno povedati in pokazati, ker pač niso zgolj fizične


Sploh jih ne mores dokazati. lahko samo analogno sklepas, da ker so fizicne, morajo biti tufdi nefizicne razlike. Samo to in nic vec. Seveda sama sklepam......saj nisem znanstvenik, ki bi zagovarjala doktorsko disertacijo vpliva hormonov na žensko in moško dojemanje in zgolj debatiram......

......in če ženska ali moški brez nog drugače gledata na umetnostno drsanje, kot tisti, ki ima vse okončine...... tudi verjetno moški, ki ima luleka drugače glega na reklamo vložkov ali modrcev kot ženska, ki ima luliko......


Tocno tako, razlicno dojemanje ni vezano na spol, temvec na povsem druge dejavnike - stevilo rok in nog, omejitve taksne in drugacne narave, izobrazba, intelgincne sposobnosti, vzgoja, privzgojen nacin razmisljanja, sistem vrednot... tradicija, kutura, metaliteta..... zdravstveno stanje...... Vse to, pa se kaj vpliva na dojemanje.
Sicer bi vsi moski tudi tisti v vozicku, tudi tisti, ki posiljujejo imeli enak vzorec razmisljanja/dojemanja/custvovanja, kakor tudi vse zenske, tudi tiste, ki umorijo lastne otroke bi imele znacilen edinstven vzorec razmisljanja/dojemanja/custvovanja - samo zato ker so dolocenega spola in so s  spolom determinirane na dolocen nacin dojemanja, razmisljanja in custvovanja. Pomoje je vezano na spol tudi.....ker tako kot človek brez roke različno dojema nekatere stvari, tako tudi človek brez luleka nekatere stvari drugače dojema......Salome pravi, da je zdaj drug človek......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
24.11.2010 9:42:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

sama sem namreč mnenja, da večine moških nečistoča ne moti tako zelo kot ženske in jo opazijo precej pozneje......vendar so se zaradi ljubega miru v hiši "prilagodili"......


Prilagodili so se samo toliko, da pospravljanje prepustijo ženskam. Zakaj že? Ker imamo drugačne možgane?

Samo kot protiutež tvojemu mnenju - zadnji dve osebi, ki sta me okarali zaradi čistoče, sta bila moška. Dva različna moška.
user posted image

Zato, da zvečer dobijo.......user posted image  Ženska pa misli, da jih je spremenila, da pospravlja zato, da razbremeni njo.......

Kar se pa tiče karanja s strani moških....."spreminjanje" moške populacije je izgleda pri nekaterih že uspelo....in se ne kaže zgolj v depiliranju in šminkanju, ampak tudi čistoči......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
24.11.2010 17:32:36   
Anonimen
Zato, da zvečer dobijo.......user posted image  Ženska pa misli, da jih je spremenila, da pospravlja zato, da razbremeni njo.......


Tega pa ne razumem? Kaj in kdo dobi zvečer?


Kar se pa tiče karanja s strani moških....."spreminjanje" moške populacije je izgleda pri nekaterih že uspelo....in se ne kaže zgolj v depiliranju in šminkanju, ampak tudi čistoči......


Tudi mogoče. Ne vem, kakšno vzgojo imata doma zgoraj omenjena moška.


(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
24.11.2010 21:23:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Saj sem že povedala, je razlike težko opisati, ker niso konkretno vidne, to kar pa ni kontkretno vidno pa lahko vsak drugače interpretira, tako jaz, kot ti.....

 
Nekaj kar je definirano s spolom ni nekaj kar se lahko interpretira. Ni to pesem in ne govorimo kaj je pesnik hotel povedati. Ali imamo argzumente ali jih nimamo. Ali imamo utemeljeitev ali je nimamo. Ce ni nicesar drugega za povedati kot analogno sklepanje da obcutek ne laze... je to zgolj retorika... kot religija. jaz verujem. In taksna prericanja nimajo utemeljitev, nimajo in ne potrebujejo argumentov in so posledicno za argumentirano razpravo popolnoma nezanimiva - ker so kot razprava z dogmo.
 
kar se pa tiče možganov....a ni res, da znanost ve o njih praktično zelo malo......in znanstveniki so doumeli in raziskali precej majhen odstotek njihovih funkcij.....raziskave da bi pa raziskovali razlike med spoloma se pa mogoče v zadnjem času ne izvajajo in ne financirajo iz teh razlogov, da ne bi kot razvita družba še bolj poglabljali stereotipov o moških in ženskah...... 

 
Razliskave o odnosu med spoloma se izvajajo in to celo v vecji meri kot kadarkoli prej. Samo se je treba pozanimati in slediti. Sicer ne potrjujejo tvojega stalisca - razen povsem cerkevno obarvanih raziskav neke teoloske organzacije.

Sploh jih ne mores dokazati. lahko samo analogno sklepas, da ker so fizicne, morajo biti tufdi nefizicne razlike. Samo to in nic vec. Seveda sama sklepam......saj nisem znanstvenik, ki bi zagovarjala doktorsko disertacijo vpliva hormonov na žensko in moško dojemanje in zgolj debatiram......

 
Preprosta utemeljitev in argumetacija, ki zdrzi osnovno kritiko bi zadostovali. Za to pa res ne rabis biti znanstvenica.

Pomoje je vezano na spol tudi.....ker tako kot človek brez roke različno dojema nekatere stvari, tako tudi človek brez luleka nekatere stvari drugače dojema......Salome pravi, da je zdaj drug človek......user posted image


Kaksna je povezava med clovekom brez udom in moskim ali zensko. Zanimivo je, da cloveka brez udov nisi niti definirala kot moskega ali zensko, definirala si ga po fizicni omejitvi. ce bi ibla teza nacina zaznavanja, razumevanja, dojemanj, razmisljanja na spolu, bi ta imel vecjo tezo od fizicne omejitve. najvecjo tezo pa ima tisti pojav ali dejstvo, ki cloveka v najvecji meri definira.

In kaj je salome? Moski ali zenska?
Ce jo definira naravno dani spol - je moski v zenskem telesu, ali je bila zenska v moskem telesu. Akli samo oseba, ki je koncno v telesu, v katerem se najbolje pocuti. In seveda, da je druga oseba. jaz sem druga oseba takoj ko dam dol gate in cevlje, ce me zulijo. Ce se stusiram po napornem dnevu sem kot nova oseba... ma nes ti argumentacije :)))

Po moje - afne guncas in se zazas z mano ! :)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
24.11.2010 21:29:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zato, da zvečer dobijo.......user posted image  Ženska pa misli, da jih je spremenila, da pospravlja zato, da razbremeni njo.......


Tega pa ne razumem? Kaj in kdo dobi zvečer?


IMO narobe je prebrala in razumela. misli, da so se moski prilagodili, da pucajo zato, da zvecer dobijo lulice v postelji. Trgovina z determinirajocimi organi. 


Kar se pa tiče karanja s strani moških....."spreminjanje" moške populacije je izgleda pri nekaterih že uspelo....in se ne kaže zgolj v depiliranju in šminkanju, ampak tudi čistoči......


Tudi mogoče. Ne vem, kakšno vzgojo imata doma zgoraj omenjena moška.


NI mi jasno kako lahko spremenis nekaj kar je determinirano s spolom. Z mozgani. S popolnoma fizicnimi , naravno danimi zadevami. kako lahko spremenis mozgane? Kako lahko od moskega naredis zensko, ce ima moske mozgane...
Sorry samo tu nekaj hudo ne stima...

Ali morda hoces povedati, da so cisti moski pederi? Mora biti pravo prase zanemarjeno, da bo "pravi moski"?
Cisti moski so depilirani in nasminkani?
A bi kdo znal to smiselno razvozlati... ? :)

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 24.11.2010 21:31:03 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
24.11.2010 21:33:20   
Anonimen
NI mi jasno kako lahko spremenis nekaj kar je determinirano s spolom. Z mozgani. S popolnoma fizicnimi , naravno danimi zadevami. kako lahko spremenis mozgane? Kako lahko od moskega naredis zensko, ce ima moske mozgane...
Sorry samo tu nekaj hudo ne stima...


Tudi meni ni - ampak meni marsikaj ni.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
26.11.2010 19:58:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Preprosta utemeljitev in argumetacija, ki zdrzi osnovno kritiko bi zadostovali. Za to pa res ne rabis biti znanstvenica.




Saj, samo kaj ko ti preproste utemeljitve nočeš sprejeti.....pa dajmo še enkrat.....

Dopuščam možnost, da glede na fizične razlike med moškim in žensko obstajajo tudi druge, ki niso tako očitne.....psihološke, razlike v vedenju, dojemanju.....ker če ne bi bilo tako, ne bi potrebovali moškega in ženske in bi zadostoval le "en človek"....

Če pogledamo recimo povprečno mamo z otroci......a res preživi več časa z otroci zgolj zato, ker to zahteva družba ali pa to dela zato, ker sama želi, ker je pač "nekaj v njej" kar jo sili biti z otrokom takrat, ko je bolan, da se zdrzne in skoči takrat, ko dojenček zajoče......da je z njim v času porodniškega dopusta samo ona.....da ne bo spet pomote, ne govorim o posameznicah, govorim o večini.....in dvomim, da je večina taka zgolj zaradi družbenih pričakovanj......in sama dopuščam možnost, da je tisto "nekaj v njej" prav zaradi tega, ker je ona 9 mesecev nosila otroka v svojem telesu, moški ga pa ni.......in da zaradi tega mogoče obstaja kaka vez med materjo in otrokom, ki je oče ne pozna.....


Seveda sem si svoje mnenje o tem nekako sama izoblikovala in nisem bila omejena zgolj na znanstvene raziskave, na znanstvene raziskave sploh ne, ker tovrstnih itak ne razumem.....mogoče so k moji odločitvi botrovali tudi stereotipi o moških in ženskah.....kaj vem, težko je povedati in natančno opisati, kaj nekoga privede do neke odločitve....., čeprav o teh stereotipih dvomim, ker moj mož precej kuha in tudi pospravlja....mogoče sem ga pa sama nevede prepariralauser posted image ......ker dopuščam pa možnost, da se človek lahko spremeni....tega nisem nikoli zanikala.....in lahko spremeni verjetno tudi kako "prirojeno" lastnost, če sam želi, ali pa če je v to prisiljen....



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
28.11.2010 14:31:26   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....pa dajmo še enkrat.....

Da se ti da.

Kdor hoče razumeti, je dovolj enkrat. Ne moreš prepričati. Človek si mora prvo želeti priti do novega spoznanja. Potem je 1x dovolj. Dokler je samozadovoljen je vsaka razlaga v prazno. Takrat noben argument ne zadošča. Še posebej če je njegov edini namen "blesteti".

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
1.12.2010 17:02:01   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....pa dajmo še enkrat.....

Da se ti da.

Kdor hoče razumeti, je dovolj enkrat. Ne moreš prepričati. Človek si mora prvo želeti priti do novega spoznanja. Potem je 1x dovolj. Dokler je samozadovoljen je vsaka razlaga v prazno. Takrat noben argument ne zadošča. Še posebej če je njegov edini namen "blesteti".



Se strinjam. IN se strinjam z lilijano. Za moj okus pametno razmišlja.


Drugače pa...človek ima z opico 97% skupnega genoma - pa se zdimo tako različni. Moški in ženska imata 98% skupnega genskega zapisa - pa se zdimo tako podobni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
2.12.2010 10:24:41   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Gina


Drugače pa...človek ima z opico 97% skupnega genoma - pa se zdimo tako različni. Moški in ženska imata 98% skupnega genskega zapisa - pa se zdimo tako podobni. user posted image user posted image user posted image


Dobro povedano......

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
2.12.2010 10:44:36   
Bakfark
Moškim in svinjam tudi manjka par procentov do 100, pa smo v bistvu isti.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?