|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 35 [36] 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 13:50:09   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: sasek79

Si me prehitela. user posted image


Zdaj pa ti mene user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 13:51:50   
Nusyka
Hejla! Stalno vas čekiram in nestrpno pričakujem lulanje  user posted image
Sprva sem se odločila, da bom test delala šele 8.2., pa sem prestavila že na 4.2.,
če se ne pokaže prej user posted image . Za enkrat nič posebnega, stalno me neki špika spodaj, že ene
3 tedne (ne konstantno), danes pa se je na mojih hlačkah pojavilo ogromno izcedka.
Izgleda, kot da bi se polulala v hlačke user posted image , ni sluz, samo navadna prozorna tekočina?!

Bomo videli kaj se izcimi, navijam za +, tako kot vse med nami. Ta mesec sva bila
zeloo pridna pri user posted image , sva od 1.1. - 23.1. vsak drugi dan. Tko, da držite prosim pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 13:53:08   
Katte
IZVIRNO SPOROČILO: Nusyka

Bomo videli kaj se izcimi, navijam za +, tako kot vse med nami. Ta mesec sva bila
zeloo pridna pri user posted image , sva od 1.1. - 23.1. vsak drugi dan. Tko, da držite prosim pesti



Itak user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 13:55:08   
Nusyka
Hvala user posted image
V prihodnjih dneh me čaka še en trd oreh, tko da bom tud na področju faxa potrebovala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 14:06:22   
witch
Wolfina user posted image hvala ti za ta optimizem user posted image kot sem rekla je bilo včeraj hudo, danes pa že na vse skupaj gledam bolj pozitivno. Saj je vseeno kako bo narejen otrok, samo da ga dobila in da bo čisto najin user posted image informacije tam gori sem si že prebrala. Zdaj pa samo na pogovor potem pa gremo naprej. user posted image

Katte jaz sem tako neučakana user posted image daj že danes lulaj user posted image bolj pametno bi bilo da ti rečem počakaj user posted image ampak sem jaz bolj neučakana kot ti user posted image

Nuyka user posted image user posted image user posted image user posted image za plusek, pa še za faks user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 17:31:58   
amon
Ah ste nekatere prave detektivke.. hahah. No, sam da povem, da ne bo zmede, da sem jaz tista anonimna pri okt., čeprav sem rekla, da nevem še kam spadam. SEm po natančnih izračunih za ziher okobrka 2011. In sploh nisem pomislila na našo anonimno tu gor z istim znakcem. Upam pa, da bo tudi ona oktobrka.

In Katte, tudi ti boš oktobrka, saj imava precej skupnih točk v tem krogu, le da boš ti imela rok par dni za mano. In že če imava tolko skupnih ''simptomov'', potem pa tudi ti naredi test en dan prej, kot jaz. user posted image

Witch.. tudi jaz menim, da je korak naprej in da vsaj veš kje tiči problem.  Pogumno naprej!!!


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 17:38:42   
Agnes27
Jupi! user posted image user posted image  čestitke puncam s user posted image , za ostale pa user posted image user posted image .

Jaz tudi kar še vedno vztrajam v januarju čeprav se izteka. Danes je 38 dan, user posted image  pa kar še niuser posted image
Skoraj ne verjamem več, da je uspelo. Po moje me sam hecajo hormoni zaradi PCO.
Držte pesti da čimprej dobim user posted image .

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 20:14:31   
Katte
Punce, hvala za to, da verjamete vame. Lep občutek. Samo upam, da je res user posted image . Če povem po pravici, ne vem, če si bom upala narediti test zjutraj. Bi imela raje, da me preseneti user posted image , kot pa minus na testu. Me sploh ne mika tako, kot sem mislila, da me bo. Sem čudna? Zdaj imam upanje in če bo minus, se bo vse sesulo.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: II pričakujemo januarja 2011
28.1.2011 20:21:26   
lollypop
dejmo punce, kakšen plusek pa še nujno mora bit v januarju user posted image

samo če pogledam ta seznamček, bo pa februar res moral biti cel roza obarvan, vse ki vas pa v tem mesecu še ni obiskala user posted image pa tudi močno držim pesti, da je ne vidite najmanj 9 mesecev user posted image

jest pa šibam zdej k februarkam pogledat, da se še tam prilimam na seznamček... mesec zaljubljencev tako da bo treba veliiiiik pluskov nalulat user posted image




_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 0:22:12   
bey86
oj punce.. mene tudi lahko pobarvate v modro.. :/ upam da bo februar naš mesec!! držim pesti še za ostale punce v januarju!!

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 0:44:28   
kejt2
Jest tud navijam še za kakšen plusek user posted image user posted image user posted image user posted image
Tole z Witch me je pa kar potrlo user posted image Izgleda, da bo najina pot kar podobna, čeprav še vedno upam na čudež (za obe) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bey86)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 9:39:04   
Nusyka
No, tudi mene lahko pobarvate v modro, včeraj zvečer se je prikazala user posted image .
In hitimo naprej v nove boje user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 11:12:06   
Agnes27
Živjo,

Katte kje si? Si že kaj lulala danes? Držim pesti.

No jaz sem že lulala danes (39.dan) in seveda en velik nič. Tečno mi je že vse skupaj, ker ne dobim user posted image user posted image
Punce, a ima še katera tukaj PCO?

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 11:34:32   
witch
Zemlja kliče Katte user posted image Katteeeeee javi seeeeee user posted image Kaj si nalulala? user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 12:36:06   
kejt2
Katte držim pesti user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 19:39:03   
aTri
oj!

Da se še jaz malo javimuser posted image

witch..sem brez besed....user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse, ki vas je obiskal user posted image nikar ne obupajte in v naslednji krog pojdite čisto neobremenjene z user posted image in verjamem, da vam bo tokrat uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem tistim, ki pa vam je uspelo pridelati user posted image user posted image pa samo čestitam in vam želim srečno do koncauser posted image user posted image user posted image


Pri meni je pa tako, da sem pri svoji G ugotovila, da mojega user posted image ne bo še vsaj 4-6 tednov user posted image user posted image user posted image glede na datum posega bi morala  user posted image že zdavnaj dobiti. Dobila sem pa tudi dve napotnici za nadaljnje preiskave...eno sem dobila za genetiko na katero se čaka nenormalno dolgo in drugo sem dobila za neko drugo zadevo, ki pa jo grem opravit v bolnišnico petra držaja...za katero sem prvič slišala in niti ne vem s čim se ukvarjajouser posted image

Tako da se tudi jaz selim v mesec februar ali celo v marec...bomo videli. Upam, da user posted image čimprej pride!!

Imejte se skrajno lepo in držim pesti za vse vas!!!


(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 21:24:43   
Katte
Samo res na hitro (čez vikend nimam kaj dosti prilike pisat). Naredila test zjutraj, jasen minus. Tako da ne bo nič ta mesec user posted image . Čakam na user posted image . Mi je bilo ful hudo, ampak sem že malo bolje in nekako mi je lažje, ker ne hodim več tako živčno na WC. Hvala za držanje pesti, ampak izgleda, da se me še ne boste znebile.
user posted image user posted image user posted image user posted image za bey86 in Nusyiko.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: II pričakujemo januarja 2011
29.1.2011 22:24:39   
Nusyka
Katte user posted image nazaj. Le pogumno naprej v nove zmage user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: II pričakujemo januarja 2011
30.1.2011 0:13:10   
kejt2
Katte user posted image user posted image user posted image
Sej bo! Prepričana sem da bo.

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: II pričakujemo januarja 2011
30.1.2011 8:18:13   
Natka23
Katte user posted image user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: II pričakujemo januarja 2011
30.1.2011 17:42:36   
witch
Katte kot se ti že rekla... mogoče je bil pa test narejen prehitro user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: II pričakujemo januarja 2011
30.1.2011 20:14:57   
lollypop
oh Katte nooo.. user posted image user posted image pa sem bla prepričana da ti bo uspelo v tem krogu in da boš vsaj ti malo popravila tale januarski seznamček... mogoče si pa vseeno delala test prezgodaj? kakšen dan še počakaj in če ne bo user posted image hitro po nov test... te nočemo na februarskem seznamčku user posted image

a je še kakšen plusek a je čist porazen tale mesec user posted image


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: II pričakujemo januarja 2011
30.1.2011 21:05:45   
kejt2
Ja, za našo moralo bi bilo res fajn, če bi se izkazalo, da si test delala prezgodaj. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu lollypop)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: II pričakujemo januarja 2011
30.1.2011 21:17:17   
candi
Katteuser posted image Jaz še vseeno upam, da si prehitro delala test.user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: II pričakujemo januarja 2011
31.1.2011 6:56:48   
Anonimen
Katte, samo user posted image zate. Bodi močna.

Punce, zdej je pa že čas, da se končno zmenimo, kateri mesec bomo skupi klepetale v pričakovanju. Sej ni treba, da ena drugo čakamo... user posted image Gremo kar vse k oktobrkam! user posted image

auser posted image

(odgovor članu candi)
  Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 35 [36] 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 35 [36] 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?