|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasveti
29.12.2010 9:15:52   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Redko odgovarjam na DIPOTUuser posted image ,včasih sem več, zdaj pa odgovorov sploh ne berem več( preberem samo vprašanje avtorja), ker toliko nakladanja pa še ne.user posted image  Po pravici povedano, mi gresta 2 pametnjakovički fajn na organe, za eno sem že ugotovila, da je daleč od tistega kar piše tukaj gor.user posted image Pa ne me spraševati ,kdo je to.


ha, ha, ha,

user posted image se mi zdi da se zadnje čase nekam preveč ponavljamuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nasveti
29.12.2010 11:17:25   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Čuj, uškinamama, ti pa danes na suhouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Moram malo, pa eni ko šiptar na špeh user posted image .

Ankica , a niso čudoviti tej naši moški?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nasveti
29.12.2010 11:19:16   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Čuj, uškinamama, ti pa danes na suhouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Moram malo, pa eni ko šiptar na špeh user posted image .

Ankica , a niso čudoviti tej naši moški?


A si ti bila kaj v Prekmurju zadnje čase?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nasveti
29.12.2010 11:21:35   
uškinamama
En kos srca je vedno v Prekmurju user posted image , pa saj to veš.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nasveti
29.12.2010 11:23:39   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

En kos srca je vedno v Prekmurju user posted image , pa saj to veš.


Thx, ti, ti user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:06:42   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image  pa saj vemo , verjetno vsi, kdo sta - le onidve ne user posted image .


Torej moram bit to jst...ker se mi nit sanja ne, kdo bi bile tidve pametnjakovički...



Ah, ti pa res ne vem, če bi šla komu na živce. Resno, no, prav fajn si.

(Sam sem res pocukrana user posted image .)

Aja, čisto off topic: rečem mojemu, če mi lahko prinese čips in mi prinese valovite rezance user posted image user posted image user posted image .



Ti dovolim, da si pocukrana...(v drugi temi me je glih to motilo, sam noben ni bil pocukran do mene, tako da...user posted image user posted image )
Joj...na živce grem najbolj in največkrat sama sebi...pa možu tut ni prizanešeno...user posted image
Drugač pa moj odgovor je bil tak zato, ker je uškinamama napisala, da to vejo vsi, sam oni dve ne...in ker jst nimam pojma, sem pač bleknila (bolj za štos), da potem pač to moram bit jst, ker jst tut ne vem...

Upam, da so ti valoviti rezanci teknili...user posted image user posted image ( a ga je mož mal cuknu zdejle za praznike, kaj?user posted image )


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:27:30   
Fargesia
kakšno izlivanje čustev imate pa tukaj? jst bi tuuud!!user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nekaj me bega, a to imate vse ful fanj poštimano doma , da se čutite poklicane deliti nasvete ?


Ja, itak, a si predpostavljala, da slučajno ne user posted image ?

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:36:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image  pa saj vemo , verjetno vsi, kdo sta - le onidve ne user posted image .


Torej moram bit to jst...ker se mi nit sanja ne, kdo bi bile tidve pametnjakovički...



Ah, ti pa res ne vem, če bi šla komu na živce. Resno, no, prav fajn si.

(Sam sem res pocukrana user posted image .)

Aja, čisto off topic: rečem mojemu, če mi lahko prinese čips in mi prinese valovite rezance user posted image user posted image user posted image .



Ti dovolim, da si pocukrana...(v drugi temi me je glih to motilo, sam noben ni bil pocukran do mene, tako da...user posted image user posted image )
Joj...na živce grem najbolj in največkrat sama sebi...pa možu tut ni prizanešeno...user posted image
Drugač pa moj odgovor je bil tak zato, ker je uškinamama napisala, da to vejo vsi, sam oni dve ne...in ker jst nimam pojma, sem pač bleknila (bolj za štos), da potem pač to moram bit jst, ker jst tut ne vem...

Upam, da so ti valoviti rezanci teknili...user posted image user posted image ( a ga je mož mal cuknu zdejle za praznike, kaj?user posted image )



user posted image user posted image user posted image user posted image  Se je sam ovedel, preden mi jih je dal v roke in skesano odšel po čips user posted image . Ma, ne, moj dragi je tak poseben, moj zmedenko. Me zna pošteno spravit v smeh.
Drgač pa sem mnenja, da vse preveč kritiziramo in vse premalo pohvalimo. Tudi jaz, tak da, če pohvalim, si je to treba vzet kot redko čast user posted image .

Cukamo pa ga pomalem že 14 dni. Je zelo dober doma narejen teranov liker user posted image .

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:36:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

kakšno izlivanje čustev imate pa tukaj? jst bi tuuud!!user posted image


Mi se mamo radi, radi, radi radi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:38:24   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

kakšno izlivanje čustev imate pa tukaj? jst bi tuuud!!user posted image


Mi se mamo radi, radi, radi radi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ankica, domač teranov liker!? KJE ŽIVIŠ?user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:41:54   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

user posted image user posted image user posted image user posted image  Se je sam ovedel, preden mi jih je dal v roke in skesano odšel po čips user posted image . Ma, ne, moj dragi je tak poseben, moj zmedenko. Me zna pošteno spravit v smeh.
Drgač pa sem mnenja, da vse preveč kritiziramo in vse premalo pohvalimo. Tudi jaz, tak da, če pohvalim, si je to treba vzet kot redko čast user posted image .

Cukamo pa ga pomalem že 14 dni. Je zelo dober doma narejen teranov liker user posted image .


user posted image user posted image Zabavno je pri vas, ni kaj...
Jst tut mislim, da preveč kritiziramo vse povprek...Pač tako naučena...Se moram prav sama sebe mal spomnit, da sem preveč negativistična in da ima vsaka stvar več zornih kotov in da je na meni, iz katerega bom gledala...
Mmmmmmmmm...teranov liker...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:45:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

kakšno izlivanje čustev imate pa tukaj? jst bi tuuud!!user posted image


Mi se mamo radi, radi, radi radi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ankica, domač teranov liker!? KJE ŽIVIŠ?user posted image



A misliš, da še komu  privoščim user posted image user posted image ?

Ej, 10 minut dela in imaš narejeno. Najbolj komot stvar za naredit, je pa božansko, vsak večer en šilček za zdravje user posted image .

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:52:00   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Se moram prav sama sebe mal spomnit, da sem preveč negativistična in da ima vsaka stvar več zornih kotov in da je na meni, iz katerega bom gledala...
Mmmmmmmmm...teranov liker...user posted image


no, pa imam novo besedo za v moj notesnik z besednim zakladom!user posted image kje si pa to pobrala?user posted image

picola, kdaj se najaviva k ankici? hja no, cajt bi že bil da se najprej midve spet vidiva...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:55:03   
Anonimen
A potem moram še kakšen liter skuhat?

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nasveti
29.12.2010 22:57:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

A potem moram še kakšen liter skuhat?


Ja.
Saj uradno ni zame, ne pijem alkohola, bi mi porušilo imidž.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:00:20   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Se moram prav sama sebe mal spomnit, da sem preveč negativistična in da ima vsaka stvar več zornih kotov in da je na meni, iz katerega bom gledala...
Mmmmmmmmm...teranov liker...user posted image


no, pa imam novo besedo za v moj notesnik z besednim zakladom!user posted image kje si pa to pobrala?user posted image

picola, kdaj se najaviva k ankici? hja no, cajt bi že bil da se najprej midve spet vidiva...user posted image



A ta beseda sploh ne obstaja al kako? user posted image Jst jo že skos uporabljam...Kako bi blo boljš, da rečem?
Jp...cajt bi že bil, res...Pol leta sta že stara tamaladva...cccc...Hm...mogoče naslednji teden, k bo moj oče operiran v ljubljani pa bom zihr gor...Če ne bo snega...Se slišiva.user posted image




_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:01:18   
Anonimen
Mili: ccc, nič se ne izmikaj zdaj, imamo pisne dokaze na rr user posted image .

Zate pa komot prišparam en liter.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:02:14   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

A potem moram še kakšen liter skuhat?


Ja.
Saj uradno ni zame, ne pijem alkohola, bi mi porušilo imidž.


Očitno ga bo treba več kot liter...(smo že tri...-Ankica, kolk se ti jih je še po zs javilo? user posted image )


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:04:10   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: picola1
Se moram prav sama sebe mal spomnit, da sem preveč negativistična in da ima vsaka stvar več zornih kotov in da je na meni, iz katerega bom gledala...

no, pa imam novo besedo za v moj notesnik z besednim zakladom!user posted image kje si pa to pobrala?user posted image

A ta beseda sploh ne obstaja al kako? user posted image Jst jo že skos uporabljam...Kako bi blo boljš, da rečem?


do zdej ti še noben ni upal rečt...dat nasveta...user posted image da ta beseda (pomoje) ne obstaja...no, sej v bistvu obstaja, če jo ti uporabljaš.user posted image

ankica, jst tud ne pijem (več) alkohola, ampak teranov liker...mmmmmm


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:05:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Očitno ga bo treba več kot liter...(smo že tri...-Ankica, kolk se ti jih je še po zs javilo? user posted image )



Tole diši, pravzaprav smrdi, po reklami.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:07:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Očitno ga bo treba več kot liter...(smo že tri...-Ankica, kolk se ti jih je še po zs javilo? user posted image )



Tole diši, pravzaprav smrdi, po reklami.



user posted image  pa še dejavnosti nimam prijavljene

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:08:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Očitno ga bo treba več kot liter...(smo že tri...-Ankica, kolk se ti jih je še po zs javilo? user posted image )



Tole diši, pravzaprav smrdi, po reklami.



user posted image  pa še dejavnosti nimam prijavljene


Eto, kaj naredi teran iz poštenega človeka.
Še RR te bo umaknil, in potem si tam....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:10:52   
Anonimen
Pismo...bom deglobalizirana user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nasveti
29.12.2010 23:18:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Pismo...bom deglobalizirana user posted image

user posted image


Tudi to user posted image , ampak tako daleč mi kabel razuma ne seže....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?