|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: unikatna kuhinja po meri
29.1.2011 16:08:32   
olimia
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

IZVIRNO SPOROČILO: olimia

Tudi jaz sem se rešila tekanja po salonih s kuhinjami in našla eno po svojih željah, mislim da kar ugodno. Za 8 metrov kuhinje, dve visoki omari in ena malo nižja (vgradni pomivalni stroj); blumovi panti in vodila - vse na mehko zapisanje, predali v coklu, po steni pol steklo pol les, in pa 2,4 m visečih dvojnih omaric (pol steklo). Barva kuhinje je maron in magnolia- visoki sijaj, obdelane fronte... Cena mi je prišla 7300€. Sem zadovoljna; predvsem pa hvala Ankici. za nasvete preden sem se končno odločila.

Čaki, ti to z aparati? To je potem po mojem ful ugodno.



Ja, z aparati je to res zelooo ugodno, ampak jaz sem prezahtevna, da bi bili všteti v to ceno. Aparati so posebej cca. 3500 eur. So pa vsi aparati vgradni- hladilnik, pomivalni stroj, pečica, mikrovalovka in kuhališče - vsi trije vse upravljaš na dotik, znamka aparatov Siemens, korito je kotno bianco in pa napa faber.
jaz sem bil pripravljena dati res malo več za kuhinjo, ki bo narejena po mojih strogih željah in da mi bo pasala v prostor tip top. In tukaj sem to dobila - vse na enem mestu.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: unikatna kuhinja po meri
2.2.2011 19:52:09   
Poka
K nama je prišel danes še en mizar. Ker sem videla eno njegovo kuhinjo, tudi vse u nulo... Imam tudi kar stroge zahteve, v bistvu je kuhinja za vsaj 20 let... Je pa malo manjša od tvoje, ker sva en del spremenila v shrambo, kjer sta tudi dve meterski omari do stropa oziroma še ne vem, če bodo poličke. Nisem hotela visokih vgradnih omar, ker sem na vsak način hotla steklena drsna vrata za shrambo, satinato - tako da se ne bo videlo notri. Sem pa tudi bolj mala in zaradi tega nisem želela visokih omar in vse čim nižje, v primerjavi z blokovsko kuhinjo, bi pa menda ja dovolj velika user posted image  

Zdaj je menda že vse dorečeno - kuhinje v trgovinah so pa bile v bistvu za isto stvar nekaj dražje, ni pa neke razlike v kvaliteti. Edino to moraš pazit - da ti dajo lakirano kuhinjo, ne folijo... Folija se rada pod temperaturo odlepi in tu se mi zdi, da je prednost mizarjev. V trgovini sicer dobiš lakirano, ampak je pa pač dražja... Prednost je to, da pa vzameš na obroke lahko. Kar se tiče cene, na to res ne smeš gledat, vzameš pač tisto, kar je zate ugodnejše. Edina slabost - verjetno jo bom dlje časa čakala user posted image  

Sem pa jaz glede mer vzela kar Nolte, ki imajo na 15, 30 pa 45 globino predalov in mi je bilo to všeč.  Najlažje sem kombinirala.

Kake mere ste vzele ve? Pa mene zanima, če imate pod indukcijsko ploščo kar provizoriš predal ali se da odpirat? Mene je en mizar prestrašil, da se lahko pribor v ventilator zatakne... In zdaj ne vem.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: unikatna kuhinja po meri
2.2.2011 20:37:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

K nama je prišel danes še en mizar. Ker sem videla eno njegovo kuhinjo, tudi vse u nulo... Imam tudi kar stroge zahteve, v bistvu je kuhinja za vsaj 20 let... Je pa malo manjša od tvoje, ker sva en del spremenila v shrambo, kjer sta tudi dve meterski omari do stropa oziroma še ne vem, če bodo poličke. Nisem hotela visokih vgradnih omar, ker sem na vsak način hotla steklena drsna vrata za shrambo, satinato - tako da se ne bo videlo notri. Sem pa tudi bolj mala in zaradi tega nisem želela visokih omar in vse čim nižje, v primerjavi z blokovsko kuhinjo, bi pa menda ja dovolj velika user posted image  

Zdaj je menda že vse dorečeno - kuhinje v trgovinah so pa bile v bistvu za isto stvar nekaj dražje, ni pa neke razlike v kvaliteti. Edino to moraš pazit - da ti dajo lakirano kuhinjo, ne folijo... Folija se rada pod temperaturo odlepi in tu se mi zdi, da je prednost mizarjev. V trgovini sicer dobiš lakirano, ampak je pa pač dražja... Prednost je to, da pa vzameš na obroke lahko. Kar se tiče cene, na to res ne smeš gledat, vzameš pač tisto, kar je zate ugodnejše. Edina slabost - verjetno jo bom dlje časa čakala user posted image  

Sem pa jaz glede mer vzela kar Nolte, ki imajo na 15, 30 pa 45 globino predalov in mi je bilo to všeč.  Najlažje sem kombinirala.

Kake mere ste vzele ve? Pa mene zanima, če imate pod indukcijsko ploščo kar provizoriš predal ali se da odpirat? Mene je en mizar prestrašil, da se lahko pribor v ventilator zatakne... In zdaj ne vem.


Bom komentirala samo odebeljeno:
kvalitetno narejena folija ne bo odstopila zaradi temperature. Odstopanje folije se ne dogaja že 10 let.
Pri laku pa je tudi potrebno paziti, da je lak pravi. Večina v Sloveniji prodajanih  lakiranih kuhinj je narejene tako, da na osnovo dajo papir in vse skupaj 1x prelakirajo. Pa prodajajo kot lakirane - a ti čez nekaj let začne fronta pokat in odstopat. Dobre lakirane fronte so lakirane vsaj 4x, najboljše pa do 7x. Ker je taka obdelava zelo dolgotrajen postopek, so zato temu primerno tudi dražje. 
Zdaj je v sloveniji velik hit imeti lakirano kuhinjo, ampak se je dobro predhodno pozanimati, kakšna je dejanska obdelava, da ne kupiš mačka v žaklju. Lairane kuhinje so res trenutno rešilna bitka za vse mizarje, če naredijo (kar praksa zdaj) brez računa, pa ne moreš reklamirati neustrezno lakirane fronte.
Na kratko povzetek: bolje kupiti kuhinjo s folijo kot pa neustrezno fronto, ki ni dovoljkrat in dovolj dobro lakirana.
Drugače pa razlog zakaj mizarji ne uporabljajo folije ampak lakirajo.Stroja za dobro obdelavo folije čez vse si večina mizarjev ne more privoščiti.
Večina proizvajalcev da tudi 5 let ali več garancije , kar za mizarje ne velja.

Še glede indukcije: komot je spodaj predal, jaz bi predlagala, da ti naredi predalnik 2x 18cm in 1x 36 globok izvlečni predal spodaj. prednost takega predalnika je, da se v tistih 18cm spravijo tudi zajemalke in se ne zatikajo ob rob omarice, poleg tega pa ima indukcija več kot dovolj zračenja, tudi za npr. Gorenjevo indukcijo, ki ima slabše ventilatorje.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: unikatna kuhinja po meri
3.2.2011 10:17:20   
olimia
Sem pa jaz glede mer vzela kar Nolte, ki imajo na 15, 30 pa 45 globino predalov in mi je bilo to všeč. Najlažje sem kombinirala.

Kake mere ste vzele ve? Pa mene zanima, če imate pod indukcijsko ploščo kar provizoriš predal ali se da odpirat? Mene je en mizar prestrašil, da se lahko pribor v ventilator zatakne... In zdaj ne vem.

Kar se globine predalov tiče... ne vem, 60 je pult, predal je manjši, predvidevam da je globila predala 50. Če pa sprašuješ za širino, imam pa enega 100, enega 90 in en predalnik 50 širine.
nimam provizoriš predala, ampak se odpira. pod indukcijo imam 3 predale, mislim, da je globina 18, potem pa 2× 25.



< Sporočilo je popravil olimia -- 3.2.2011 10:18:49 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: unikatna kuhinja po meri
3.2.2011 16:55:17   
Poka
Aja, ne ... mislila sem na fronte... Ker imam štiri predale po 90 široke in da razbijem simetrijo, sem mislila, da bi dala srednja dva po tri predale in stranska po dva...

Se pravi 15 je skoraj premalo za predal, če so notri zajemalke... Hm...

Kar se tiče lakiranja, je to sicer nek preverjeni mizar. Še en, ki je zelo dober in nama je dal tudi predračun pa vem, da lakirajo 7x. Imajo sicer kar celo proizvodnjo in zlati znak slovenske kvalitete.  Vem, da je zamuden in drag postopek... Mislim, da ima moja mama Nolte in so folije in zsenkrat res ni problem - ampak je kuhinja stara 2 leti. Slišala sem za Gorenjeve kuhinje, ampak te nisem niti gledala.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: unikatna kuhinja po meri
7.2.2011 12:16:07   
piamaria
Hej, midva sva tudi gledala lakirano od Gorenja, pa sva potem cenovno preračunala, da taka kuhinja in otroci...ne gre, bomo še malo počakali in potem bova sigurno vzela našega stzrokovnjaka nazajuser posted image user posted image user posted image
Nama je povedal in razložil cel postopek in mu verjameva, sicer pa ima same pohvale od preizkušenih strank...tak je to ja.
Res pohvalijo neke kuhinje EWE mislim da souser posted image

Mi smo sedaj v novi hišci pri izdelavi dnevnega prostora...tko da...počasi in akcija!
Lepo urejajte!

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: unikatna kuhinja po meri
12.2.2011 10:31:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Se pravi 15 je skoraj premalo za predal, če so notri zajemalke... Hm...



Verjetno si kuhinjo že naročila, pa vendar....Glede teh predalnikov: lih glede tega imam od strank feedback, da so zelo zadovoljni, če so predalniki za pribor malo globlji, ker se nič ne zatika, tudi če so tri zajemalke zložene ena v drugo. Doma imam recimo 14cm in se mi lih te zajemalke zatikajo, potem pa porabim več prostora za njihovo shranjevanje. Direkt pod indukcijo so ponavadi v tisith razdelilnikih žlice in vilice, te se pa ne zatikajo. problem je pri večjem priboru.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?