|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 12:56:54   
witch
Katte jaz še vseeno držim pesti, da je bil testek prehiter user posted image user posted image user posted image če pa misliš da ne, pa te z veseljem sprejmemo med nas user posted image

mojamura user posted image se dosti krat spomnim na tebe. user posted image user posted image user posted image user posted image da pa je že ta mesec nebo user posted image user posted image

Evo jaz sem spet bolna user posted image ene dva tedna je bilo ok, zdaj pa spet. Kašlajm, smrkam, glava me boli in danes pridno čajčkam in počivam. Upam, da bom jutri že ker ok, ker se moj izpit s svetlobno hitrostjo približuje in bo čas da se začnem učiti.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 13:59:45   
Nusyka
No, jaz sem naročena v marcu k G. Tko, da bova videla pri čem sva, vsaj kar se mene tiče.
Se je pa moj pred leti zdravil zaradi vnetja, je imel pri izlivu v mes tudi kri. Tko, da upam
da tisto kaj ne vpliva. Bomo videli, kaj porečejo strokovnjaki. Lahko, da je samo psiha.


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 14:18:14   
Katte
Jaz sem pa bila pri G (nova G) avgusta. Po pošti sem dobila info, da naj se na podlagi brisa zglasim avgusta 2011 (po enem letu). Me je kar malo skrbelo, zakaj moram priti prej, kot v treh letih, kot je to običajno. Ampak je verjetno zato, ker sem ji povedala, da delamo na naraščaju in me je zato takrat naročila. Sicer sva začela delati na user posted image že nekoliko prej, ampak mislim, da bom šla tja res šele avgusta, če mi ne uspe prej zagledati user posted image . Do takrat pa pridno user posted image in upamo na najboljše user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Nusyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 17:25:59   
krisv
Ste pa pohitele s tole marčevsko temo user posted image .
Zebr4 še tukaj ti želim, da čim prej zagledaš user posted image , saj boš še meni dala upanje po "servisu". user posted image
Seveda, ostale pa upam, da boste že februarja pobarvane roza in boste tukaj le za vzpodbudo. Mene pa (še samo zadnjič!) pod navijačice user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo marca 2011
31.1.2011 19:44:20   
zebr4
@krisv hvala! Zdaj pa navijaj, navijaj,....

Punce jutri pričakujem svojo prijateljico user posted image  in moram priznati, da se že veselim njenega prihoda. Naj pride in HITRO odide, da bomo lahko aktivni.


(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.2.2011 10:22:01   
Katte
zebr4, naj tečka hitro pride.
Moje tudi še ni. Me je celo nehalo vse špikati in boleti, tako da ni nobenega znaka za prihod user posted image , samo prsi so še vedno občutljive. V naslednjem krogu bo definitivno priložnost za user posted image v času O user posted image user posted image . Zdaj naj pa kar pride, drugače mi bo grenila dopust user posted image .
No ja, še vedno je možnost, da nisem imela O takrat, kot mislim in je bil test res narejen prezgodaj in je lahko plus, ampak raje ne upam preveč.
Nusyka, držim pesti za uspešen pregled.
witch, kaj novega glede spermiograma? Si že uspela priti do svoje G na posvet?

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.2.2011 10:22:57   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
Nusyka (x.krog)
Katte (9.krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 4

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv 



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.2.2011 17:07:43   
witch
Hej hej punce user posted image Moja M je šla user posted image user posted image tak da lahko greva naprej v akcijo user posted image

Drugače pa sva dobila napotnico za neplodnstno. Izvid ni bil tako strašno hud, ampak je pod povprečjem in je rekla, da lahko bo naravno, ampak ona vseeno priporoča malo pomoči, da bo tako prej. Tak da se bova naročila, doma pa bova vseeno naprej pridno mogoče se pa zgodi mali čudež
Sem pa danes kar boljše volje, me je nehala glava po treh dneh boleti. In jaaa moram povedati, da sem kar bolj optimistična glede vsega skupaj user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.2.2011 18:12:59   
Katte
witch, to je pa res super novica!!! user posted image  user posted image  user posted image
To pomeni, da ni ovir, nekaj malega pomoči pa tudi ne bo škodilo,da bo čim prej .
Zdaj se res dogaja. Kmalu boš user posted image , witch user posted image user posted image user posted image . Mogoče celo naravno, zdaj, ko ne rabita biti tako obremenjena.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo marca 2011
1.2.2011 21:42:32   
m a j c i k a
Pozdravljene punce!!!!!
A sprejemate še kakšno na novo?user posted image
Mi se trudimo in upamo od avgusta lani, pa nič...... imamo že dve princeski, ki sta bili spočeti dobesedno v prvo, zdaj v tretje pa ne gre in ne gre:( ostajamo samo pri veliki želji in upanju vsak mesec znova....
Danes je zdnji dan user posted image , tako da jutri gremo v nove bojeuser posted image , lp vsem!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 7:05:58   
Katte
Itak da te sprejmemo, m a j c i k a user posted image . Mogoče ti prinesemo srečo. Ti pa nam pomagaj obarvati marec roza user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 7:06:45   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
Nusyka (x.krog)
Katte (9.krog)
m a j c i k a (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 5

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv 


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 10:32:10   
Katte
user posted image  se je začela nakazovati, tako da gremo zdaj končno v nove boje user posted image .
Upam, da mi marec prinese user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 10:38:51   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)
 
4.3.
zebr4 (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 5

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv 


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 10:51:54   
mojamura
tudi tu navijaaaaaaam!!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 10:53:53   
mojamura
hehehe saj sem že na seznamu, pa nič ne de ajmo naši....roza roza


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 15:17:12   
mladika
mislim da se vam tokrat lahko pridružim kot pravnomočna članica v borbi za user posted image !!!!!!zdej februarja moram počakat 1. menstruacijo po laparo pol pa veselo na delo in upam da nam že u prvo rata po operacijiuser posted image Za datum me pa dajte pod x.3. ker ne vem kdaj bo prišla tetka zdej po op!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 16:59:33   
zebr4
Dobrodošle nove soborke.
Moje zveste prijateljice user posted image  še ni, čeprav je vedno točna kot urca. Možno, da se bo ciklus spremenil zaradi laparo&histero. Danes je že 33. dan od zadnjega obiska user posted image  tako,da upam, da kmalu pride, da lahko gremo naprej.

Na seznamčku me lahko popravite pod x.3.

@mladika tudi ti si imela laparo,kot sem uspela zaslediti. Si imela samo diagnostično ali so ti tudi dejansko kaj odstranili?


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 17:41:26   
Nitkica11
pa sem po dolgem casu spet obiskala to temo in drzim pesti za vaju witch in mladika da vama je marec naklonjen user posted image

drzim pest tudi za ostale da bo cimbolj roza obarvan

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 17:42:12   
candi
Punce mene lahko daste med navijačice zaenkrat, upam da bomo v februarju pridelali user posted image in se vam ne bom rabla pridružit . Bom pa močno močno navijala in stiskala pestke za vsako posebaj.user posted image Upam da bodo kurenti zdaj v tem pustnem času pregnali vse tečke za 9 mesecev z zimo vred.user posted image user posted image

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 19:05:07   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: zebr4



@mladika tudi ti si imela laparo,kot sem uspela zaslediti. Si imela samo diagnostično ali so ti tudi dejansko kaj odstranili?



Tut odstranili so mi vse živo...user posted image user posted image 2 endometrioma na D jajčniku,ene zarastline na levem jajčniku,pa še mal so "prepucal" stvari notri...aja pa en jajčnik (ne vem kiri) so mogli rekonstruirati z enim šivom!!


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo marca 2011
2.2.2011 19:06:02   
witch
mladika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   še tukaj da bo marec res najin mesec user posted image

nitkica hvala za lepe želje user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 7:29:48   
Anonimen
mladika, zdej pa bo, a? user posted image Močno navijam za vse! user posted image

auser posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 8:15:18   
Katte
user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (x. krog)
mladika (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 6

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 8:18:53   
Katte
Go mladika, go!!!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?