|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 12:08:38   
witch
Punce a že pridno vadite? Še malo počakamo, pa bodo prišli na vrsto naši pravi dnevi user posted image user posted image takrat pa se bo user posted image dneve in noči user posted image user posted image user posted image
Midva sva  že odprla novo sezono lova pravih dni user posted image zdaj pa bova še kakšen tedne, dva, razen če se ciklu spet zmeša potem tri, vadila, potem pa upala spet na najboljše user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 12:21:21   
Katte
Uf, midva pa še ne bova začela vaditi. Upam, da bova še znala, ko bo čas za to user posted image .
Najprej čakam, da se (upam za dolgo) poslovi user posted image , v soboto pa greva za en teden v tujino na dopust, pa tudi ne bo prilike. Vsaj to je dobra stran zamude user posted image , da bova tako ujela čas O, ko prideva nazaj user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 19:53:16   
zebr4
Midva že vadiva ampak bolj z namenom, da prikličeva user posted image , ker je danes 34. dan in je še ni na spregled. Se mi še ni zgodilo, da sem komaj čakala obisk user posted image

Punce le pridnouser posted image , da bo v marcu čim več user posted image user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo marca 2011
3.2.2011 20:48:44   
m a j c i k a
Živjo!
user posted image se je poslovila in danes štartamo naš šesti krog..... držite pesti, da se kaj primeuser posted image , pa lep večer vsem skupaj!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo marca 2011
4.2.2011 23:03:57   
zebr4
..... no pa je prišla težko pričakovana user posted image  s tri dnevno zamudo, samo da je tu. Zdaj pa naj še hitro zgine, da se lahko lotimo dela user posted image

Je pa user posted image  drugačna zdaj po posegu. Sploh ne čutim nikakršnih bolečin,medtem, ko me je prej vedno bolelo. Očitno je res za bolečine bila kriva endometrioza.

Ta vse, ki ste že na polno aktivne pa navijam, navijam, navijam user posted image user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.2.2011 7:11:48   
Anonimen
Pozdravljene punce,


Moja user posted image  je danes prišla, tako da se selim med marčevke. Ko se poslovi, me čaka HSG in upam, da bomo lahko kar takoj nadaljevali z user posted image , tako da me prosim dajte na seznam 6.2.


Lep pozdravček iz Kopra,

AnonimnaKP

(odgovor članu zebr4)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.2.2011 7:41:47   
witch
Katte uživajta v tujini user posted image   pa saj veš... na dopustu se najlepše in najboljše user posted image user posted image

zebr4 user posted image user posted image user posted image user posted image za M. Zdaj pa naj čim prej gre user posted image user posted image

m a j c i k a zdaj pa le v akcijo user posted image user posted image

anonimnaKP dobrodošla user posted image aja pa na 6.3. si mislila?


< Sporočilo je popravil witch -- 5.2.2011 7:44:17 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo marca 2011
5.2.2011 7:43:33   
witch

user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 7

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo marca 2011
7.2.2011 8:20:04   
srečica17
user posted image  pričakujem 6.3. skupaj z anonimno KPuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo marca 2011
7.2.2011 21:28:53   
SILVA
user posted image  pričakujem 4.3, upam, da mi ne bo treba na HSG.
Je pa drugi krog po ss.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 10:24:44   
Anonimen
No, pa sem tudi jaz tukaj, kjer je toliko optimizma. user posted image

Sedaj pa RES pričakujem user posted image in sicer okrog 12.3. - 6. krog, komaj čakam da se user posted image

Lep dan vsem!

user posted image

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 11:35:03   
candi
Punce poglejte v februar, ki se tako lepo barva v roza. Po mojem mnenju je februar samo uvod v marec, ki bo še bolj obarvan v roza, tak da lepo pozitivno naprej, boste videle kaj bo novih nosečk. No jaz še vedno upam, da bom plusek zagledala že februarja in ne bom delala gužve tukaj gor.user posted image user posted image Držim pesti da sta ta dva meseca res naša in da jih dobro izpraznimo, ter naredimo prostor novim.user posted image user posted image Zdaj pa le pridno slončkat.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 12:31:33   
witch

user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)

4.3.
SILVA (2. krog)

6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 10

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 12:33:37   
witch
Ta naš seznamček se pa kar pridno polni user posted image user posted image user posted image
candi ja februar se je pa res lepo začel user posted image upam, da se bo v marcu enako nadaljevalo user posted image user posted image

Kako ste punce? Kaj pridno slončkate? Midva sva kar pridna in nama uspeva lepo na 2 dni user posted image upam, da bo šlo še naprej tako. Bom pa počasi prišla tudi jaz v možne poldne dni (možne zato, ker so cikli različni in če bo enak najkrajšemu bo v roku enega tedna O).
Lep sončen dan vam želim user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 12:57:31   
mladika
wich,pri meni lahko napišeš da je 16.krog oz. 1.krog po laparo.Se bolj optimistično čuje 1.krog,kot pa 16-ti!!user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 20:02:41   
Nutry
Živjo!

Še jaz bi se dodala na seznam.
user posted image ne pričakujem 10.3. 32 krog, mogoče že v tem ciklu 1. IVF.

LP Nutry



(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo marca 2011
8.2.2011 22:24:30   
m a j c i k a
Živjo punce!!!!!!!!!!
Kok je lepo videt seznam pri februarkah ja, upajmo, da se drug mesec tudi naš obarva v roza......

witch: ja pridna, pridna, čist po leksikonu slončkata:) tud midva se trudima, včasih na dva, včasih na tri dni, od dans naprej pa zares po vsej verjetnosti sem v OOOOOOOOOOOOOOO, nizek štartuser posted image !!!!!!!!!!!

Nutry: dobrodošla in držimo pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

srečica17 in SILVA: upamo z vama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lep večer vsem in grem v napad na možauser posted image

(odgovor članu Nutry)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo marca 2011
9.2.2011 9:49:13   
zebr4
Škoooda konec lepega sončnega podaljšanega vikenda.

witch super, da se držita tempa. Tudi midva sva rekla, da se tokrat ne bova obremenjevala z računanjem in razmišljanjem ampak se bova lepo prepustila užitkom in mislila predvsem nase.
Moja zvesta prijateljica user posted image  se je pslovila in sedaj sledi akcija. Gremooooo user posted image

Za vse user posted image user posted image user posted image user posted image  da bo marca čim več user posted image .

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo marca 2011
10.2.2011 11:28:41   
SILVA
Punce mene lahko kar brišete za ta mesec in bom samo navijačicauser posted image
V torek imam UZ, potem me čaka pa laparoskopija, da mi odstranijo ciste, potem upam, da takoj zagledamuser posted image
Navijam za vasuser posted image

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo marca 2011
10.2.2011 15:49:24   
witch
SILVA te bomo dali pod navijačico. Mi pa držimo pesti za tebi, da bodo posegi uspešni potem pa v nove boje user posted image

hiihi midva se pa ta cikel kar trudiva na dva dni in do zdaj ni bilo tako težko user posted image je pa res, da sva prejšnej mesece bolj ali manj an dva dni. Se je zgodilo na tri, ali pa vsak dan user posted image Bomo videli kaj bo prineslo pridno slončkanje user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo marca 2011
10.2.2011 15:50:55   
witch

user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)


6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 10

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo marca 2011
10.2.2011 18:31:02   
Agnes27
Evo še mene punce. Končno se lahko vpišem na seznam. Prosim napište me pod X.3 in še pod navijačice.
Danes sem dobila user posted image  pričakovano že 20.1. Zamujala mi je več kot tri tedne (verjetn zarad PCO), tak
da sem februar kar preskočit mogla. Kaj čmo. Kot vse tukaj upam, da se čimprej prime.

lp

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo marca 2011
11.2.2011 9:22:29   
Arual
Hey.

Tudi jaz se vam pridružim. Ampak ker imam ciklus totalno zmešan, ne vem kdaj jo pričakujem tako da xx.3.!!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo marca 2011
11.2.2011 9:54:53   
witch

user posted image

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2.3.
Katte (9.krog)


6.3.
anonimnaKP (x. krog)
srečica17 (x. krog)

10.3.
Nutry (32. krog)

12.3.

anonimna user posted image (6. krog)

x.3.
witch (15. krog)
zebr4 (x. krog)
Nusyka (x.krog)
m a j c i k a (6. krog)
mladika (1. krog po laparo)
Agnes27 (x. krog)
Arual (42. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 12

user posted image

NOSEČK: __________

user posted image   user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:

lidik, Tincy90, sashy, Katte,
auser posted image , mojamura, krisv,
candi, SILVA, Agnes27,



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo marca 2011
11.2.2011 9:56:12   
witch
Agnes in Arual dobrodošli user posted image pošiljam vama kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo marec uspešen user posted image

Punce kako ste? Seznamček se kar fajn polni user posted image čeprav bi vas rajši barvala na februarju, ampak sem pa družbe tudi vesela user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?